WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Gorący temat

Orange ma 15,461 mln abonentów, mniej telefonii stacjonarnej i internetu

WIĘCEJ
2013-01-24

POLEĆ DRUKUJ

Menedżer Oddziału (Franczyzobiorca, branża elektrotechniczna)

Opis firmy
Obecnie, dla naszego Klienta - czołowego dystrybutora materiałów elektrotechnicznych w Polsce, poszukujemy dynamicznego, świadomego menedżera do prowadzenia oddziału w Warszawie.

Zakres obowiązków:
Organizacja i zarządzanie oddziałem Organizacja sprzedaży Zarządzanie zespołem (wsparcie, delegowanie zadań i monitorowanie pracy) Podniesienie wyników sprzedaży w danym regionie Współpraca z zarządem oraz działem logistyki i zakupów

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne) Umiejętność kierowania zespołem Znajomość branży elektrotechnicznej, elektromechanicznej Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania oraz sprzedaży Nastawienie na realizację celów Kreatywność, analityczne myślenie, dobra organizacja pracy Samodzielność

Nasz Klient oferuje:
Współpracę w oparciu o umowę franczyzową Lokal przygotowany do pracy - z pełnym wyposażeniem Bardzo atrakcyjne warunki współpracy Możliwość rozwoju zawodowego Nowoczesne narzędzia pracy

Region: Warszawa

Praca.Wirtualnemedia.pl

DATA STANOWISKO FIRMA REGION
2014-07-25 dziennikarz TV Multimedia Bank mazowieckie
2014-07-24 Specjalista ds. Marketingu Fratria mazowieckie
2014-07-23 Wydawca Portalu Informacyjnego TVN mazowieckie
2014-07-23 Redaktor Portalu Informacyjnego TVN mazowieckie
2014-07-22 Specjalista ds. Reklamy Aktywna Mama mazowieckie
2014-07-22 Grafik Online / Webdesigner Edipresse mazowieckie
2014-07-21 Key Account Manager Direct Publishing Group mazowieckie
2014-07-21 PR Manager Warhol Studio mazowieckie
2014-07-19 Specjalista ds. Sprzedaży TVN Media mazowieckie
2014-07-18 Event Manager Havas Sports & Entertainment mazowieckie
2014-07-17 Wydawca Portalu HR HRstandard.pl mazowieckie
2014-07-17 Współpraca w zakresie Marketingu Bank Zachodni WBK S.A mazowieckie
2014-07-16 Media Planner Buyer Kreatywny butik mediowy mazowieckie
2014-07-15 Staż w Zespole PR Grupa Onet.pl mazowieckie
2014-07-14 Account Manager Arskom Group mazowieckie
2014-07-14 Brand Manager nc+ mazowieckie
2014-07-13 Copywriter PrimeMovers mazowieckie
2014-07-12 Producent filmów reklamowych i promocyjnych PrimeMovers mazowieckie
2014-07-11 Stażysta w Dziale Marketingu Multikino mazowieckie
2014-07-11 Specjalista ds. Marketingu Multikino mazowieckie
2014-07-10 Data Analyst MEC mazowieckie
2014-07-10 Media Planner Buyer MEC mazowieckie
2014-07-10 Stażysta Zespołu Literackiego TVN mazowieckie
2014-07-09 Acquisitions Supervisor FOX International Channels Poland mazowieckie
2014-07-09 Account Executive smARTcat mazowieckie
2014-07-08 Affiliate Manager Agencja cyfrowego marketingu mazowieckie
2014-07-08 Dziennikarz - Prezenter Serwisów Informacyjnych Radio ZET Gold cała Polska
2014-07-07 Performance Specialist Internetowy Dom Mediowy Net mazowieckie
2014-07-06 Junior Marketing Manager Sawa Taxi mazowieckie
2014-07-06 Account Visualcom mazowieckie
2014-07-04 Prezenter / ka Platforma cyfrowa nc+ mazowieckie
2014-07-03 DJ / prezenter Radio Kolor mazowieckie
2014-07-03 Specjalista ds. Reklamy Radio Park opolskie
2014-07-02 Grafik TVN Media mazowieckie
2014-07-02 Dziennikarz Gazeta Regionalna lubuskie

Wyszukaj ofertę

Wiadomości z działu Praca

Dla pracodawców

Dodawaj oferty pracy
Cena ogłoszenia już od 200 zł!
  • Portal Wirtualnemedia.pl miesięcznie odwiedza ponad 500 000 internautów