WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

2013-01-24

POLEĆ DRUKUJ

Menedżer Oddziału (Franczyzobiorca, branża elektrotechniczna)

Opis firmy
Obecnie, dla naszego Klienta - czołowego dystrybutora materiałów elektrotechnicznych w Polsce, poszukujemy dynamicznego, świadomego menedżera do prowadzenia oddziału w Warszawie.

Zakres obowiązków:
Organizacja i zarządzanie oddziałem Organizacja sprzedaży Zarządzanie zespołem (wsparcie, delegowanie zadań i monitorowanie pracy) Podniesienie wyników sprzedaży w danym regionie Współpraca z zarządem oraz działem logistyki i zakupów

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne) Umiejętność kierowania zespołem Znajomość branży elektrotechnicznej, elektromechanicznej Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania oraz sprzedaży Nastawienie na realizację celów Kreatywność, analityczne myślenie, dobra organizacja pracy Samodzielność

Nasz Klient oferuje:
Współpracę w oparciu o umowę franczyzową Lokal przygotowany do pracy - z pełnym wyposażeniem Bardzo atrakcyjne warunki współpracy Możliwość rozwoju zawodowego Nowoczesne narzędzia pracy

Region: Warszawa

Praca.Wirtualnemedia.pl

DATA STANOWISKO FIRMA REGION
2014-04-24 Specjalista ds. rozwoju e-commerce Nexterio.pl świętokrzyskie
2014-04-24 Junior Account Manager TradeTracker Poland mazowieckie
2014-04-24 Dziennikarz newsowy / Reporter Antyradio mazowieckie
2014-04-23 Specjalista ds. Sprzedaży TVN Media mazowieckie
2014-04-23 Senior Sales Executive Firma z branży Media / Reklama mazowieckie
2014-04-23 Starszy Kontroler Należności TVN mazowieckie
2014-04-22 Dyrektor Działu Sprzedaży Digital Open Group mazowieckie
2014-04-22 Specjalista od serwisów społecznościowych Digital Open Group mazowieckie
2014-04-22 Grafik Digital Open Group mazowieckie
2014-04-21 Manager ds. klientów kluczowych Lotniskowa Platforma Medialna mazowieckie
2014-04-21 Account Manager IQFM mazowieckie
2014-04-21 Key Account Screen Network mazowieckie
2014-04-21 Channel Manager Screen Network mazowieckie
2014-04-18 Stażysta Havas Engage Warsaw mazowieckie
2014-04-18 Junior Art Director/ Art Director Havas Worldwide Warsaw mazowieckie
2014-04-17 Programista PHP Edipresse Polska mazowieckie
2014-04-17 Product Manager Dax Cosmetics mazowieckie
2014-04-17 New Business Manager MyLED mazowieckie
2014-04-16 Dziennikarz Cosmopolitan mazowieckie
2014-04-16 stażysta w dziale PR Efigence mazowieckie
2014-04-16 Junior Data Buyer Data Exchanger mazowieckie
2014-04-15 Growth Hacker / Specjalista ds. pozyskiwania ruchu Grupa Onet.pl cała Polska
2014-04-15 New Business Manager Green Parrot mazowieckie
2014-04-14 Event Manager StarEvents mazowieckie
2014-04-14 New Business Manager StarEvents mazowieckie
2014-04-14 Podstawowy kurs prezenterski TVP mazowieckie
2014-04-14 Stażysta w dziale handlowym / Handlowiec KinAds mazowieckie
2014-04-13 Dziennikarz programów informacyjnych TVR mazowieckie
2014-04-13 Specjalista ds. Rozwoju Produktu Reklamowego TVN Media mazowieckie
2014-04-12 Dokumentalista Redakcja „Rozmów w Toku” małopolskie
2014-04-11 Menedżer Sprzedaży Agora małopolskie
2014-04-11 DJ / Prezenter Eska mazowieckie
2014-04-11 Dziennikarz informacyjny / Reporter Radio ZET Gold dolnośląskie
2014-04-11 Specjalista ds.reklamy Radio Park opolskie
2014-04-10 Specjalista ds. marketingu BVP Polska dolnośląskie

Wyszukaj ofertę

Wiadomości z działu Praca

Dla pracodawców

Dodawaj oferty pracy
Cena ogłoszenia już od 200 zł!
  • Portal Wirtualnemedia.pl miesięcznie odwiedza ponad 500 000 internautów