WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

2013-01-24

POLEĆ DRUKUJ

Menedżer Oddziału (Franczyzobiorca, branża elektrotechniczna)

Opis firmy
Obecnie, dla naszego Klienta - czołowego dystrybutora materiałów elektrotechnicznych w Polsce, poszukujemy dynamicznego, świadomego menedżera do prowadzenia oddziału w Warszawie.

Zakres obowiązków:
Organizacja i zarządzanie oddziałem Organizacja sprzedaży Zarządzanie zespołem (wsparcie, delegowanie zadań i monitorowanie pracy) Podniesienie wyników sprzedaży w danym regionie Współpraca z zarządem oraz działem logistyki i zakupów

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne) Umiejętność kierowania zespołem Znajomość branży elektrotechnicznej, elektromechanicznej Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania oraz sprzedaży Nastawienie na realizację celów Kreatywność, analityczne myślenie, dobra organizacja pracy Samodzielność

Nasz Klient oferuje:
Współpracę w oparciu o umowę franczyzową Lokal przygotowany do pracy - z pełnym wyposażeniem Bardzo atrakcyjne warunki współpracy Możliwość rozwoju zawodowego Nowoczesne narzędzia pracy

Region: Warszawa

Praca.Wirtualnemedia.pl

DATA STANOWISKO FIRMA REGION
2014-10-22 Dziennikarz - reporter TVN małopolskie
2014-10-22 Account Director Havas Sports & Entertainment mazowieckie
2014-10-22 Dziennikarz Zespół Doradców Gospodarczyk TOR mazowieckie
2014-10-21 Kurs Operatora Steadicam TVP mazowieckie
2014-10-21 Online Editor Telewizja mazowieckie
2014-10-21 Online Editor Glamour.pl Burda International mazowieckie
2014-10-20 Specjalista ds. Koordynacji Ramówek TVN mazowieckie
2014-10-20 Account Manager Sieć reklamy on-line mazowieckie
2014-10-20 Dziennikarz Wirtualnemedia.pl mazowieckie
2014-10-19 Senior / Account Manager Polymus mazowieckie
2014-10-18 Account Manager Publisher zanox mazowieckie
2014-10-17 Redaktor portalu msz.gov.pl Ministerstwo Spraw Zagranicznych mazowieckie
2014-10-17 Account Manager Advertiser zanox mazowieckie
2014-10-16 Content Management Coordinator Accenture mazowieckie
2014-10-15 Reporter Antyradio śląskie
2014-10-15 Manager Rozwoju Biznesu Firma z obszaru mediów i wydawnictw mazowieckie
2014-10-14 Stanowisko ds. organizacyjnych i obsługi fotograficznej Ministerstwo Spraw Zagranicznych mazowieckie
2014-10-13 Business Development Manager RTB House mazowieckie
2014-10-13 Starszy / Specjalista ds. Sprzedaży TVN Media mazowieckie
2014-10-12 Art Director Chimney Poland mazowieckie
2014-10-10 Online marketing specialist Webvizarts.com cała Polska
2014-10-09 DJ / Prowadzący audycję Radio ZET Gold mazowieckie
2014-10-08 Redaktor Internetowy Trade Media International mazowieckie
2014-10-08 concierge Brand Place mazowieckie
2014-10-07 Redaktor Wydania Radio ZET mazowieckie
2014-10-07 Podstawowy kurs prezenterski TVP mazowieckie
2014-10-06 Junior Strategy Planner (Researcher) Havas Worldwide Warsaw mazowieckie
2014-10-06 Reporter reklamy natywnej naTemat mazowieckie
2014-10-04 Specjalista ds. Planowania Kampanii Reklamowych Radio Polsat Media mazowieckie
2014-10-03 Specjalista ds. Planowania Kampanii Reklamowych Online Polsat Media mazowieckie
2014-10-03 Specjalista ds. ecommerce Sare mazowieckie
2014-10-02 Senior Event Manager Defacto mazowieckie
2014-10-02 Prowadzący Program Radiowy Radio Park opolskie
2014-10-01 Reporter / Serwisant Radio ZET Gold cała Polska
2014-10-01 Digital Marketing Specialist IRCenter mazowieckie

Wyszukaj ofertę

Wiadomości z działu Praca

Dla pracodawców

Dodawaj oferty pracy
Cena ogłoszenia już od 200 zł!
  • Portal Wirtualnemedia.pl miesięcznie odwiedza ponad 500 000 internautów