00:45
Prawnik

Frank idzie do rezydencji Waldmana, by się zemścić. Kiedy jest na miejscu, zostaje powitany przez córkę Waldmana, Therese. Sara poluje na Markosa. Widzi go na wspólnym zdjęciu z Therese.

01:45
Prawnik

Sara próbuje się dowiedzieć, dlaczego Waldman zabił ich rodziców. Spotyka się z kolegą ojca i pokazuje mu zdjęcie, na którym ojciec stoi obok kobiety. Okazuje się, że to była żona Waldmana, Blanka.

02:40
Knives out

Siedem osób wybiera się na odpoczynek do domku letniskowego. Solomija pracuje w firmie jednego z bohaterów. Dziewczyna jest obca i staje się obiektem nienawiści Huberta.

05:00
Misja Afganistan

Na helipadzie ląduje śmigłowiec, z którego wysiada Minister Obrony Narodowej z osobami towarzyszącymi. W grupce cywilów witających gościa Konasz dostrzega Afgańczyka, który rusza w kierunku ministra.

08:00
Chór

Budapeszt, 1991 r. Zsófi dołącza do szkolnego chóru. Pojawienie się nowej uczennicy rozpoczyna serię wydarzeń, które mogą prowadzić do ujawnienia mrocznej tajemnicy stojącej za popularnością zespołu.

10:00
Zmowa milczenia

Granica niemiecko-czeska. Janine wraz z przyjaciółmi z nudów zaczyna robić głupie i niebezpieczne rzeczy. Kiedy pewnego dnia dziewczyna nie wraca do domu, jej matka rozpoczyna poszukiwania.

11:00
Zmowa milczenia

Granica niemiecko-czeska. Janine wraz z przyjaciółmi z nudów zaczyna robić głupie i niebezpieczne rzeczy. Kiedy pewnego dnia dziewczyna nie wraca do domu, jej matka rozpoczyna poszukiwania.

13:55
Po burzy

Ceniony niegdyś pisarz Ryôta pracuje dorywczo w biurze detektywistycznym. Rozpamiętując dawną sławę, marnuje pieniądze na hazard. Mimo prób nie potrafi odzyskać kontroli nad własnym życiem.

18:10
Opiekun

David jest pielęgniarzem i uważa swój zawód za powołanie. Prywatnie nie najlepiej radzi sobie z rzeczywistością, cierpi na chroniczną depresję. Aby funkcjonować w świecie, potrzebuje swoich pacjentów.

20:10
Dzień

We flamandzkim miasteczku dochodzi do napadu na bank. Pracownicy stają się zakładnikami. Rozpoczyna się walka o ich ocalenie. Historia jest przedstawiona z perspektywy różnych osób.

21:10
Dzień

Zakładnicy porozumiewają się między sobą i zaczynają planować ucieczkę. Napastników zaskakuje niespodziewana wizyta w banku.

22:10
Na żywo - Pan idealny

Martha przeżywa bolesne rozstanie i poznaje Francisa, który wydaje się być ideałem. Okazuje się, że jej ukochany jest płatnym mordercą. Więź między tą dwójką zostaje poddana próbie.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF