01:05
02:10
Jaskółka

Agnieszka Jaskółka jako nastolatka uciekła z domu. Piętnaście lat później przyjeżdża z córką Niną do rodzinnego miasta, by pojednać się z ojcem. Powracają trudne wspomnienia z dzieciństwa.

04:15
Na drodze

Podczas długiej podróży kobieta zabiera autostopowicza. Mężczyzna budzi w niej niepokój, dlatego ona postanawia zabrać po drodze jeszcze kogoś.

04:45
Niekoniecznie o Jędrzeju

Zdawałoby się, że Jędrzej odszedł na dobre.Pewnego dnia, jak gdyby nigdy nic, powraca jednak do żony i córki. Niezwykła historia, pełna ciekawych niedopowiedzeń.

05:15
Misja Afganistan

Nadir dowiaduje się, gdzie mieszka poszukiwany piąty policjant. Zdrajca uciekł do talibów, ale Konasz podejrzewa, że może próbować wrócić do domu. Justyna odkrywa zamaskowane wejście do tunelu.

08:45
Oblicza rzeczywistości

Trzy historie ukazujące nieco alegorycznie otaczającą rzeczywistość. Powaga może w nich graniczyć ze śmiesznością, groza ze zwyczajnością, a śmiech może wywoływać z pozoru niewesoła sytuacja.

10:00
Dzień

We flamandzkim miasteczku dochodzi do napadu na bank. Pracownicy stają się zakładnikami. Rozpoczyna się walka o ich ocalenie. Historia jest przedstawiona z perspektywy różnych osób.

11:00
Dzień

Zakładnicy porozumiewają się między sobą i zaczynają planować ucieczkę. Napastników zaskakuje niespodziewana wizyta w banku.

14:05
Klient

Młode małżeństwo musi nieoczekiwanie opuścić swoje mieszkanie. Wprowadzają się do użyczonego przez znajomego lokalu w centrum Teheranu, nie zdając sobie sprawy, kto był jego poprzednim najemcą.

16:35
18:20
Solaris

Psycholog, dr Chris Kelvin, zostaje wysłany na stację kosmiczną, która utraciła kontakt z Ziemią. Na miejscu okazuje się, że jej dowódca nie żyje, a załoga zdradza objawy choroby psychicznej.

20:10
Coincoin i Nieludzie

Quinquin jest znany pod pseudonimem Coincoin. Mieszka w miasteczku, którego spokój zostaje zaburzony po znalezieniu tajemniczej magmy. Mieszkańcy zaczynają się dziwnie zachowywać.

21:20
W pułapce

Akcja rozgrywa się w Seyðisfjörður, rybackim miasteczku znajdującym się na wyspie. Z wody wyłowiono właśnie zwłoki zamordowanego mężczyzny. Policja ogłasza alarm _ nikt nie może opuścić wyspy.

22:25
W pułapce

Akcja rozgrywa się w Seyðisfjörður, rybackim miasteczku znajdującym się na wyspie. Z wody wyłowiono właśnie zwłoki zamordowanego mężczyzny. Policja ogłasza alarm _ nikt nie może opuścić wyspy.

23:55

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF