00:10
Las, 4 rano

Forst to człowiek sukcesu. Gardzi pracownikami, wierzy w swoją dobrą passę. Nagle z niewiadomych przyczyn traci wszystko. Zostaje wykluczonym ze społeczeństwa kloszardem.

02:30
Welcome homo

Anka i Sebastian są homoseksualni. Chcą przedstawić rodzicom ukochanych. Bojąc się reakcji bliskich, tuż przed spotkaniem postanawiają tymczasowo zamienić się partnerami.

05:10
Misja Afganistan

W prowincji Ghazni rozpoczynają się przygotowania do wyborów prezydenckich. Szeliga wzywa Żądło i Konasza, którzy mają zorganizować wybory w górskiej dolinie będącej zapleczem terrorystów.

08:00
Kacperiada

Opowieść o wyzwaniach z pogranicza dzieciństwa i dorosłości. Obdarzony bujną wyobraźnią i niespożytą energią 7-letni urwis Kacper odkrywa świat i sprawdza wytrzymałość rodziców.

08:15
Czerwony żółw

Podczas sztormu rozbitek trafia na tropikalną wyspę. Początkowo odludne miejsce jawi mu się jako więzienie, z którego próbuje uciec. Jego nastawienie zaczyna się zmieniać, gdy odkrywa tajemnice wyspy.

10:00
Las

Pewnej nocy znika 16-oletnia Jennifer, zaraz po tym jak wezwała nauczyciela od francuskiego. Gaspard Decker, policjant, były żołnierz i samotny ojciec i policjantka Virginie Musso prowadzą śledztwo.

11:05
Las

Pewnej nocy znika 16-oletnia Jennifer, zaraz po tym jak wezwała nauczyciela od francuskiego. Gaspard Decker, policjant, były żołnierz i samotny ojciec i policjantka Virginie Musso prowadzą śledztwo.

12:15
14:00
Droga na szczyt

Emmanuelle otrzymuje propozycję przejęcia kierownictwa w CAC 40. Będzie pierwszą kobietą na tak wysokim stanowisku w firmie. W biznesie zdominowanym przez mężczyzn napotyka liczne przeszkody.

18:20
Włoska robota

Charlie Croker i Bridger, z pomocą włamywaczy i kierowców rajdowych, kradną sztaby złota o wartości 4 milionów dolarów. Od tej pory ściga ich nie tylko policja, ale i włoska mafia.

20:10
Martwe wody

Rodzina van Peteghemów nie jest gotowa na to, co zdarza się w pobliżu jej posiadłości. W tajemniczych okolicznościach z plaż giną ludzie. Rozwikłania zagadki podejmują się dwaj inspektorzy policji.

22:25
Pan idealny

Martha przeżywa bolesne rozstanie i poznaje Francisa, który wydaje się być ideałem. Okazuje się, że jej ukochany jest płatnym mordercą. Więź między tą dwójką zostaje poddana próbie.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF