00:55
Happy Valley

Znaleziono ciało kolejnej prostytutki _ Vicky. John uważa, że grasuje seryjny morderca. Catherine jest zszokowana próbą samobójczą jednego z ludzi odpowiedzialnych za porwanie Ilinki.

01:55
Happy Valley

Catherine przesłuchuje prostytutkę, która przeżyła atak Seana Balmfortha. Mężczyzna został aresztowany i oskarżony o serię zabójstw. Żona porzuca Johna, kiedy dowiaduje się o jego romansie.

03:45
04:10
05:10
08:00
Doktor Foster

Gemma odgrywa rolę idealnej żony. W rzeczywistości jednak obmyśla sekretny plan, który ma zagwarantować jej zemstę. Odkrywa tajemnice osób ze swojego otoczenia.

09:05
Mały Budda

Pewnego dnia w domu Deana i Lisy zjawia się kilku tybetańskich mnichów, którzy twierdzą, że ich syn jest kolejnym wcieleniem Lamy Dordże, mędrca i nauczyciela z klasztoru Paro Dzong w Bhutanie.

12:40
Dziewczyna, która została królem

Krystyna Wazówna zostaje królową Szwecji. Spiskujące otoczenie postanawia wykorzystać jej sympatię do hrabiny Ebby i wpływać na jej decyzje. Wrogowie nie doceniają przenikliwego umysłu władczyni.

16:15
Biały oleander

Gdy Ingrid zostaje skazana na dożywotnie więzienie za zabójstwo kochanka, jej 12-letnia córka rozpoczyna tułaczkę po rodzinach zastępczych. Więzienne listy matki dają córce siłę do przetrwania.

18:15
Późny kwartet

Czwórka muzyków od 25 lat występuje w kwartecie smyczkowym. Choroba jednego z nich wyzwala u pozostałych członków zespołu tłumione do tej pory emocje i pragnienia.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF