02:05
Czego nikt nie wie

On, ona i ojciec. Zaloty, ucieczka z domu, przygoda. Plan filmu Wajdy "Popiół i diament".

02:40
05:10
08:00
Zagadki kryminalne panny Fisher

Zamordowano tenisistkę Belindę Roswell. W jej bucie znaleziono pająka. Na kortach rządzi Constance Burrows. Kiedy ona zostaje zabita, pojawia się pytanie, czy w Melbourne grasuje morderca tenisistek.

09:05
Zagadki kryminalne panny Fisher

Ze szpitala ucieka człowiek podejrzany o próbę zabicia ojca panny Fisher. Tej samej nocy zostaje zamordowany wybitny naukowiec. Phryne i detektyw Jack stają do wyścigu z czasem, aby uratować barona.

12:40
Timbuktu

Akcja rozgrywa się w mieście Mali. Władzę przejęli dżihadyści, którzy narzucili mieszkańcom bezlitosny reżim. Rodzina Kidane wiedzie spokojny żywot, dopóki mężczyzna nieumyślnie zabija sąsiada.

14:45
Zdjęcie

Siedemnastoletni Adam, pewnego dnia znajduje w domu stare zdjęcie. Na fotografii jest jego matka, przytulająca obcego mężczyznę. Chłopak podejrzewa, że mężczyzna może być jego prawdziwym ojcem.

16:15
Dziewczyna, która została królem

Krystyna Wazówna zostaje królową Szwecji. Spiskujące otoczenie postanawia wykorzystać jej sympatię do hrabiny Ebby i wpływać na jej decyzje. Wrogowie nie doceniają przenikliwego umysłu władczyni.

18:10
Biały oleander

Gdy Ingrid zostaje skazana na dożywotnie więzienie za zabójstwo kochanka, jej 12-letnia córka rozpoczyna tułaczkę po rodzinach zastępczych. Więzienne listy matki dają córce siłę do przetrwania.

20:10
Na żywo - W sieci

Tom traci możliwość awansu, kiedy w firmie DigiCom pojawia się Meredith Johnson. Jakby tego było mało, kobieta próbuje wykorzystać go seksualnie _ odrzucona, oskarża mężczyznę o napastowanie.

22:25
Cena prawdy

Dziennikarka waszyngtońskiego dziennika dowiaduje się o nadużyciach gabinetu prezydenta USA. Poświęca tej sprawie artykuł, rozpętując aferę sięgającą najwyższych szczebli władzy.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF