01:15
03:30
Dzień Babci

Tomek wpadł w poważne kłopoty, potrzebuje pieniędzy. Nie przebierając w środkach próbuje oszukać starszą kobietę metodą "na wnuczka". Jest przekonany, że wszystko idzie zgodnie z planem.

04:10
Kryształowa dziewczyna

Adrian studiuje na wydziale filozofii. Na jednym z wykładów zauważa Magdę. Jacuś jest nieszczęśliwie zakochany w Wasylu. Na pozór szczęśliwa Wiesia jest w trakcie przygotowań do ślubu.

13:20
Papierowe gody

Agata i Filip to małżonkowie o rocznym stażu, którzy znaleźli się na skraju załamania. Kiedy para spotyka się na kozetce u terapeuty, specjalista spróbuje im pomóc.

15:50
Zupełnie Nowy Testament

Bóg mieszka w Brukseli. Nie jest przykładnym ojcem ani mężem. Pewnego dnia jego córka, Ea, postanawia wykraść z komputera boskie tajemnice i urządzić świat według własnego pomysłu.

18:10
Kobieta z lodu

Hana po śmierci męża mieszka sama i szuka sposobu na bycie szczęśliwą kobietą. Gdy spotyka Bronę, silnego, zahartowanego mężczyznę, którego największym hobby jest morsowanie, Hana poznaje nowy świat.

20:10
Soy Nero

Nero wierzy w amerykański sen. Po atakach na World Trade Center został deportowany do Meksyku. Postanawia nielegalnie przekroczyć granicę i wstąpić do armii, by dostać obywatelstwo amerykańskie.

22:45
Zombie express

Menedżer jednej z seulskich korporacji i jego córka wsiadają do szybkiego pociągu KTX. Nie wiedzą, że w kraju szerzy się epidemia, która zamienia ludzi w zombie. Chaos ogarnia także pasażerów pociągu.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF