02:00
Płynące wieżowce

Wkraczający w dorosłe życie Kuba chce kochać i być kochanym, marzy o karierze sportowca. Jego związek z Sylwią oraz plany udziału w ważnych zawodach przestają mieć znaczenie, gdy poznaje on Michała.

03:40
Ederly

Do miasteczka Ederly, istniejącego poza czasem, na granicy jawy i snu, przybywa konserwator zabytków Słow. Ma on do wykonania zlecenie w lokalnym kościele. Mieszkańcy zaczynają osaczać bohatera.

10:00
Niewinny

Po siedmiu latach pobytu w więzieniu David Collins zostaje wypuszczony na wolność. Po wykazaniu pomyłki sądowej ma szansę zacząć życie od nowa. Spokój zostaje przerwany, gdy rusza nowe dochodzenie.

11:00
Niewinny

Po siedmiu latach pobytu w więzieniu David Collins zostaje wypuszczony na wolność. Po wykazaniu pomyłki sądowej ma szansę zacząć życie od nowa. Spokój zostaje przerwany, gdy rusza nowe dochodzenie.

13:20
Robin Hood _ Pierwszy celebryta wśród banitów

Historia legendarnego Robin Hooda, który okradał bogatych i rozdawał biednym. Twórcy filmu, aby dowiedzieć się kim był Robin Hood, wrócą do czasów średniowiecznych i kraju, z którego się wywodził.

15:40
Zanim nadejdzie wiosna

Intrygujący obraz współczesnej Algierii przedstawiony poprzez trzy historie na temat współczesnego społeczeństwa arabskiego. Przeszłość i teraźniejszość zderzają się w życiu trojga bohaterów.

17:35
18:00
Honorowy obywatel

Uznany pisarz, laureat Nagrody Nobla, udaje się do miasteczka Salas, by odebrać medal honorowego obywatela. Emocje towarzyszące obecności noblisty zakłócają spokojne życie mieszkańców miejscowości.

20:10
Desierto

Próbująca nielegalnie przekroczyć granicę z USA grupa emigrantów z Meksyku natyka się na człowieka, dla którego ochrona granicy przed nielegalnymi przybyszami stanowi największą wartość.

21:55
Resztki

Mężczyzna uczestniczy w wypadku. Gdy budzi się w szpitalu, uświadamia sobie, że cierpi na amnezję. Dostaje osiem i pół miliona funtów odszkodowania. Wykorzystuje majątek, by ustalić, kim jest.

23:50
Neon Demon

Młoda i piękna Jesse przyjeżdża do Los Angeles, by spróbować sił jako modelka. Poznaje chłopaka, który chce jej pomóc w rozpoczęciu kariery. Jesse dostaje propozycję, o której inni mogą tylko marzyć.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF