00:10
Na żywo - Znienacka

Odnoszący sukcesy, dobrze sytuowany Karsten organizuje imprezę. Tajemnicza Anna zostaje u niego na noc. Moment słabości sprawi, że codzienność Karstena zostanie wywrócona do góry nogami.

02:10
Kryształowa dziewczyna

Adrian studiuje na wydziale filozofii. Na jednym z wykładów zauważa Magdę. Jacuś jest nieszczęśliwie zakochany w Wasylu. Na pozór szczęśliwa Wiesia jest w trakcie przygotowań do ślubu.

04:20
05:00
08:00
Papierowe gody

Agata i Filip to małżonkowie o rocznym stażu, którzy znaleźli się na skraju załamania. Kiedy para spotyka się na kozetce u terapeuty, specjalista spróbuje im pomóc.

10:00
Valkyrien. Klinika przetrwania

Vilma i Ravn mają wiele do wyjaśnienia rodzinie i opinii publicznej. Tymczasem Teo zostaje przewieziony do więzienia, a Leif nie wie, co zrobić z podziemną kliniką, która obecnie jest bez lekarzy.

11:00
Valkyrien. Klinika przetrwania

Gdy Leif doprowadził do awarii systemu energetycznego, w Oslo zapanował chaos. Szpital działa w nagłych przypadkach. Leif i Unn postanawiają zabrać niektórych pacjentów do podziemnej kliniki.

12:00
Nic osobliwszego nad miłość

Lucy marzy, żeby się zakochać. Kiedy wydaje się, że znalazła tego jedynego, Clint wpada do dziury w jej domu. Wszyscy go szukają. Sytuacja się pogarsza, kiedy do miasta przyjeżdża tajemniczy Rydell.

14:00
Nasza młodsza siostra

Trzy siostry jadą na pogrzeb ojca, który opuścił rodzinę piętnaście lat wcześniej. Na miejscu poznają przyrodnią siostrę, o której istnieniu nie wiedziały. Zapraszają ją, aby zamieszkała z nimi.

18:20
Żegnaj, królowo

Rok 1789, ostatnie trzy dni istnienia monarchii francuskiej. Na wieść o szturmie na Bastylię chaos ogarnia dwór w Wersalu. Nastoletnia służąca Marii Antoniny pozostaje wierną towarzyszką królowej.

20:10
Trzy pokolenia

Nastoletni Ray ma ciało kobiety, lecz uważa, że jest mężczyzną. Pewnego dnia postanawia rozpocząć terapię hormonalną. Aby to było możliwe, potrzebuje zgody rodziców.

22:00
Kochankowie z kręgu polarnego

Ana i Otto zauważają się po raz pierwszy jako 8-latkowie w szkole, do której oboje chodzą. Tymczasem ojciec chłopca, już po rozwodzie, oraz matka Any zakochują się w sobie i wkrótce pobierają.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF