00:10
Szanghaj

Historia miłości rozkwitającej w cieniu wojny. Między amerykańskim szpiegiem i zamężną Chinką rodzi się uczucie, które zostanie wystawione na poważną próbę.

02:50
Wypowiedzenie

Ukrainka sprząta w Warszawie dom młodego małżeństwa. Przymusowy rytuał codziennych czynności doprowadza do eskalacji napięć i emocji. Pewien incydent ostatecznie burzy stary porządek rzeczy.

03:05
03:35
Olena

Ukraińcy Olena i Dima podróżują przez Polskę do Szwecji. W pociągu zostaje im skradziony portfel. Podczas bójki z Dimą złodziej wyrzuca paszport na tory. Młodzi muszą go znaleźć, zanim odpłynie prom.

03:55
Chrzest

Chłopak z prowincji, na którym ciąży wyrok mafii, trafia do Warszawy. Z pomocą teściów zakłada firmę, rozpoczyna nowe życie u boku żony i synka. Obmyśla, jak uratować rodzinę przed zemstą gangsterów.

05:25
Matka

Małgorzata _ ważny polityk, jedzie do domu nad jeziorem. Jej syn, narkoman, potrzebuje pomocy. Kobieta prosi córkę o wsparcie. Na miejscu odkrywają półprzytomnego chłopaka i zwłoki dziewczyny.

08:00
Hinterland

Mathias prowadzi śledztwo w sprawie znalezionego na wydmach spalonego ciała. Wciąga go to w wieloletnią kłótnię rodzinną, związaną z zabójstwem młodej matki 13 lat wcześniej.

09:45
Umarli rzucają cień

Po zakończeniu wojny Mały stara się odnaleźć i wymierzyć sprawiedliwość tym, którzy w czasie okupacji byli prowokatorami, współpracowali z gestapo i winni są śmierci wielu członków podziemnej PPR.

12:00
Na żywo - Siedem dni

Vivianne wyprowadziła się od Eliyahu. Gdy umiera jej brat, rodzina spotyka się na pogrzebie. Po nim następuje siedem dni, gdy opłakuje się zmarłego. Niestety, rodzina zaczyna kłócić się o spadek.

14:00
Arizona w mojej głowie

Cichy i zamknięty w sobie Leonard, pracownik upadającej fabryki, musi wyruszyć w podróż wraz z tajemniczym, porywczym Benem. Jego zadaniem jest zdemontowanie wszystkich budek telefonicznych w okolicy.

15:30
15:55
Good Night, and Good Luck

USA, połowa lat 50. XX w. Dziennikarz stacji CBS wypowiada wojnę senatorowi Josephowi McCarthy'emu, inicjatorowi kampanii tropienia komunistów wśród postaci świata polityki, kultury i show-biznesu.

17:55
Noc

Lidia i Giovanni odwiedzają w szpitalu w Mediolanie umierającego przyjaciela, Tomaso. Po pożegnalnej wizycie każde z nich zamierza zająć się własnymi sprawami. Para się rozdziela.

20:10
Skaza

50-letni Stephen Fleming podczas przyjęcia w ambasadzie francuskiej poznaje młodą dziewczynę, Annę Barton. Atrakcyjna brunetka o nieodgadnionym wyrazie twarzy okazuje się być przyjaciółką jego syna.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF