08:40
Urok

Opowieść o życiu pod presją iluzorycznych nieszczęść. Po wyjeździe córki Sebastian nie umie się odnaleźć w otaczającej go społeczności. Żyjąc w ciągłym lęku, postanawia skorzystać z porad szamanki.

10:00
Dumb

Shiri Azugi jest aktorką, której nie udało się odnieść sukcesu. Aby uratować ukochanego z więzienia, pracuje dla policji jako tajna agentka. Będzie musiała wyjaśnić skandal narkotykowy w szkole.

11:00
Dumb

Shiri Azugi jest aktorką, której nie udało się odnieść sukcesu. Aby uratować ukochanego z więzienia, pracuje dla policji jako tajna agentka. Będzie musiała wyjaśnić skandal narkotykowy w szkole.

12:00
Kobieta z lodu

Hana po śmierci męża mieszka sama i szuka sposobu na bycie szczęśliwą kobietą. Gdy spotyka Bronę, silnego, zahartowanego mężczyznę, którego największym hobby jest morsowanie, Hana poznaje nowy świat.

15:35
Królowa Ziemi

Catherine przeżywa trudny okres. Jej ojciec, sławny artysta, popełnił samobójstwo. Na dodatek porzucił ją ukochany mężczyzna. Pogrążona w depresji kobieta zaczyna popadać w szaleństwo.

17:05
Clouzot: Skandaliczny geniusz kina

Henri-Georges Clouzot wyreżyserował filmy, które przeszły do historii kina, m.in. "Cenę strachu", "Tajemnicę Picassa" i "Kto zabił?". Uważa się go za mistrza tworzenia napięcia na ekranie.

18:10
Starbuck

Oczekujący narodzin dziecka dostawca mięsa dowiaduje się, że ma ponad 500 dzieci z próbówki, a ponad setka z nich chce poznać jego tożsamość.

20:10
Masaryk. Cena pokoju

Rok 1939. Czeski dyplomata Jan Masaryk ucieka do Ameryki, by zapomnieć o osobistej i politycznej zdradzie, której doświadczył razem ze swoim krajem.

22:00
Detektyw Staffe. Mroczne zbrodnie

Detektyw Will Wagstaffe próbuje rozwikłać sprawę brutalnych morderstw. Ktoś zabija mężczyzn, którzy byli oskarżeni o pedofilię, ale nigdy nie zostali ukarani przez wymiar sprawiedliwości.

23:50
Nie do opisania

Jo Shepherd mieszka z dziećmi i znacznie młodszym partnerem, Dannym. Pewnego dnia kobieta otrzymuje szokujący list. Anonimowy nadawca twierdzi, że Danny wykorzystuje seksualnie jej córkę, Katie.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF