01:50
Kryształowa dziewczyna

Adrian studiuje na wydziale filozofii. Na jednym z wykładów zauważa Magdę. Jacuś jest nieszczęśliwie zakochany w Wasylu. Na pozór szczęśliwa Wiesia jest w trakcie przygotowań do ślubu.

03:25
Matka

Małgorzata _ ważny polityk, jedzie do domu nad jeziorem. Jej syn, narkoman, potrzebuje pomocy. Kobieta prosi córkę o wsparcie. Na miejscu odkrywają półprzytomnego chłopaka i zwłoki dziewczyny.

04:05
Dzień Babci

Tomek wpadł w poważne kłopoty, potrzebuje pieniędzy. Nie przebierając w środkach próbuje oszukać starszą kobietę metodą "na wnuczka". Jest przekonany, że wszystko idzie zgodnie z planem.

05:50
08:00
Skarb

33-letni Costi, stateczny mąż i ojciec, dowiaduje się od sąsiada o zakopanym w ogrodzie skarbie. Postanawia pomóc mężczyźnie w poszukiwaniu fortuny.

13:10
13:45
Indochiny

Indochiny, rok 1930. Camille, przybrana córka francuskiej właścicielki plantacji, zakochuje się w oficerze marynarki. Porzuca wygodne życie i wyjeżdża do Tonkinu, gdzie stacjonują francuskie oddziały.

16:30
Historia kobiety

Marta decyduje się porzucić męża. Krok ten wywołuje dramatyczne skutki.

18:20
Nauka spadania

Sylwester w Londynie. Mieszkańcy świętują, a na dachu wieżowca spotyka się czworo nieznajomych, którzy planują popełnić samobójstwo. Zaczynają rozmawiać i postanawiają dać sobie jeszcze jedną szansę.

20:10
Slow West

Jay Cavendish jest szkockim paniczem, który samotnie przemierza prerie Dzikiego Zachodu. Ze wszystkich sił pragnie odszukać zaginioną ukochaną _ piękną i rezolutną Rose.

21:45
Drive

Pewien młody kierowca w ciągu dnia pracuje w warsztacie samochodowym, a nocami pomaga w ucieczkach z miejsc przestępstw. Chłopak obdarza uczuciem Irene, której mąż niebawem wychodzi z więzienia.

23:50
Truman

Chorujący na raka Julián mieszka z psem imieniem Truman. Pewnego dnia odwiedza go długoletni przyjaciel, który wyemigrował do Kanady. Mężczyźni wspólnie z czworonożnym towarzyszem spędzają kilka dni.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF