00:00
Człowiek bez pamięci

Cierpiący na chorobę Alzheimera były seryjny morderca stara się ochronić nastoletnią córkę przed psychopatycznym chłopakiem.

02:05
Jak całkowicie zniknąć

Gerda i Mała Rozbójniczka poznają się w berlińskim metrze. Rozpoczynają szaloną kilkugodzinną podróż przez nocne miasto. Między kobietami nawiązuje się niezwykła relacja.

03:50
Miłość w Mieście Ogrodów

Historie o namiętnościach, ambicjach i marzeniach, ukazujące ludzi, którzy skrywają tajemnice.

05:35
Na drodze

Podczas długiej podróży kobieta zabiera autostopowicza. Mężczyzna budzi w niej niepokój, dlatego ona postanawia zabrać po drodze jeszcze kogoś.

08:00
Aga

W zaśnieżonej jurcie na północy Jakucji mieszkają Nanook i Sedna. Żyją w zgodzie z tradycjami przodków. Sedna podupada na zdrowiu. Nanook postanawia odnaleźć i sprowadzić do domu córkę, Agę.

10:55
Brigitte Bardot, obrończyni zwierząt

W 1973 roku Brigitte Bardot, mając 39 lat i będąc u szczytu sławy, decyduje się przerwać karierę aktorską i poświęcić się walce o dobrostan i ochronę zwierząt.

12:05
Rzeka wspomnień

W górach Montany mieszka wielebny Maclean z dwoma synami. Młodszy, Paul, wpada w nałogi. Jedyne chwile harmonii w rodzinie to wspólne wyprawy na ryby nad rzekę Big Blackfoot.

14:25
Cienie

Na zlecenie organizacji szpiegowskiej Duval zaczyna podsłuchiwać i zapisywać rozmowy telefoniczne. Mężczyzna zostaje wplątany w intrygę polityczną sięgającą najwyższych szczebli władzy.

17:45
Uczciwy człowiek

Współczesny Iran. Hodowca ryb słodkowodnych, Reza, musi walczyć ze skorumpowaną machiną administracyjną, aby dowieść swojej niewinności i zabezpieczyć przyszłość bliskich.

20:10
Alex. Brudny glina

Alex jest policjantem, który poprzez drobne przysługi dla mafii stara się utrzymać spokój na ulicach. Uprzejmości powoli zamieniają się w czynną korupcję, a dobro ogółu staje się wymówką.

21:00
Alex. Brudny glina

Alex jest policjantem, który poprzez drobne przysługi dla mafii stara się utrzymać spokój na ulicach. Uprzejmości powoli zamieniają się w czynną korupcję, a dobro ogółu staje się wymówką.

22:00
Gracze

Ella zakochuje się w nieprzeciętnie przystojnym i czarującym Ablu. Mężczyzna jest hazardzistą i notorycznym kłamcą; manipuluje Ellą, która pod wpływem zauroczenia podejmuje kolejne złe decyzje.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF