01:45
Bunt na Bounty

Na statku dowodzonym przez kapitana Williama Bligha wybucha bunt zainicjowany przez jego bliskiego przyjaciela _ Fletchera Christiana, który kieruje jednostkę do brzegów jednej z wysp Polinezji.

04:15
Pojedynek w Diablo

Grupa wojskowych i kilku cywili, którym przewodzi porucznik McAllister, ma przetransportować wozy z amunicją do fortu leżącego po drugiej stronie terytorium Apaczów.

07:20
Na żywo - Nasz własny dom

Los Angeles, lata 60. XX w. Wdowa pakuje dobytek i wraz z szóstką dzieci wyrusza na poszukiwanie nowego miejsca zamieszkania. Podróż przez Amerykę okazuje się pouczającą lekcją dla rodziny.

09:20
Co gryzie Gilberta Grape'a?

Życie Gilberta nie jest wesołe. Po śmierci ojca musi opiekować się rodziną: cierpiącą na otyłość matką, opóźnionym w rozwoju bratem i dwiema siostrami. W skomplikowany świat chłopaka wkracza Becky.

11:35
Wszyscy święci

Mary jest uczennicą chrześcijańskiej szkoły i obraca się w środowisku zdeklarowanych chrześcijan. Ma idealne wyobrażenie o świecie aż do dnia, w którym dowiaduje się, że jej chłopak jest gejem.

13:25
Emma

Emma Woodhouse mieszka w rodowej posiadłości. Prowincjonalne życie nie obfituje w atrakcje, ale dziewczyna doskonale czuje się w roli swatki, nie dostrzegając nadchodzących kłopotów miłosnych.

15:40
Avanti!

Amerykański biznesmen przyjeżdża do Włoch, by zabrać ciało zmarłego tragicznie ojca do USA. Na miejscu odkrywa, że powodem corocznych podróży starszego pana do Włoch były spotkania z kochanką.

18:25
Militia

Terroryści wykradają broń chemiczną. Zamierzają wykorzystać ją do zniszczenia bazy amerykańskich sił powietrznych. Zamach nastąpi podczas wizyty prezydenta. Agent rządowy próbuje zapobiec tragedii.

20:15
Krwiożerczy rój

Właściciel firmy farmaceutycznej odkrywa w Gwatemali niezwykły gatunek os. Owady mają zostać przemycone do laboratorium w Meksyku. Niestety, ciężarówka ulega wypadkowi, a osy wydostają się na wolność.

22:00
Rekinado III: o rybia płetwa

Żarłoczne rekiny z Oceanu Spokojnego sieją śmierć na ulicach Waszyngtonu. Docierają też na Florydę. Wkrótce wschodnie wybrzeże pogrąża się w chaosie.

23:50
Krysztalowa wróżka

W czasie dzikiej imprezy Jamie zaprasza pewną ekscentryczkę, Crystal Fairy, by wraz z nim i jego przyjaciółmi spróbowała halucynogenów.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF