00:00
VI batalion

Rok 1945. Oddział amerykańskich żołnierzy przystępuje do wykonania niebezpiecznej misji na Filipinach. Mają uratować 500 jeńców przetrzymywanych przez Japończyków w obozie Cabanatuan.

02:30
Fish Tank

15-letnia Mia zostaje wyrzucona ze szkoły. Pewnego dnia do jej świata wkracza nowy adorator matki. Mię i Connora łączy romans, lecz wkrótce mężczyzna znika. Dziewczyna postanawia go odnaleźć.

04:50
Operacja "Bekon"

W obliczu kryzysu ekonomicznego i spadku popularności prezydent USA postanawia wywołać wojnę. Wkrótce w mediach pojawiają się informacje o zagrożeniu atakiem nuklearnym ze strony Kanady.

06:40
Człowiek w żelaznej masce

D'Artagnan ma przywieźć do Paryża brata bliźniaka Ludwika XIV, więzionego w potężnej warowni. Więźniowi z żelazną maską na twarzy udało się uciec dzięki pomocy pewnej młodej damy.

09:10
Na brzegu rzeki

Młoda kobieta wraca do rodzinnego miasta po tajemniczej śmierci ciotki i odkrywa mroczne, rodzinne tajemnice.

10:40
Operacja Splitsville

Dzieci różnie radzą sobie z rozwodem rodziców. Tommy ma pod tym względem spore doświadczenie. Razem z Jamesem doradza kolegom z rozbitych rodzin, jak w pełni wykorzystać płynące z tego korzyści.

12:30
Ella zaklęta

Gdy Ella przyszła na świat, otrzymała od wróżki dar posłuszeństwa. Musi spełnić każde bez wyjątku polecenie. To trudne zadanie, gdy żyje się w świecie pełnym trolli i olbrzymów.

16:20
Przełęcz Złamanych Serc

W wojskowej placówce wybucha epidemia dyfterytu. Do opanowanego przez chorobę fortu zostają wysłani lekarze, nowi żołnierze oraz agent, który ma zbadać, co naprawdę się dzieje w forcie.

18:10
Pojedynek w Diablo

Grupa wojskowych i kilku cywili, którym przewodzi porucznik McAllister, ma przetransportować wozy z amunicją do fortu leżącego po drugiej stronie terytorium Apaczów.

22:00
Na żywo - Młode strzelby II

Dzieje Billy'ego Kida, legendarnego rewolwerowca z Dzikiego Zachodu, oraz przestępczej działalności bandy młodych rzezimieszków, którym przewodził w Nowym Meksyku.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF