00:00
Największe i najgroźniejsze

Zoolog Niall McCann wyrusza na ekspedycję w poszukiwaniu największych i najgroźniejszych przedstawicieli królestwa zwierząt. Często staje oko w oko z monstrualną bestią.

01:00
Strażnicy Teksasu

Kamera śledzi pracę strażników przyrody z Teksasu, którzy walczą z przestępczością i chronią zasoby naturalne. Przy granicy z Meksykiem ścigają także przemytników narkotyków.

02:00
Na żywo - Najniebezpieczniejszy zawód świata

Seria opowiadająca o jednym z najniebezpieczniejszych zajęć świata _ łowieniu krabów na Morzu Beringa. Ekipa filmowa towarzyszy wybranym załogom kutrów.

03:00
Strażnicy Teksasu

W Teksasie rozpoczyna się sezon polowań na gołębie. W Beaumont strażnicy przygotowują zasadzkę na myśliwych, którzy polują na jelenie przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu.

04:00
Policja dla zwierząt w Phoenix

Pożar lasu to nie tylko zagrożenie dla ludzi. Rozprzestrzenianie się ognia groźne jest też dla zwierząt. Członkowie Towarzystwa Humanitarnego spieszą im na pomoc.

05:00
Dorwać tuńczyka

Nadchodzi ostatni dzień sezonu połowów tuńczyków. Chociaż w lodowatych wodach pływa już tylko kilka olbrzymów, rybacy wciąż zarzucają wędki.

06:00
Projekt "Akwarium"

Zajmująca się projektowaniem i aranżacją akwariów firma Acrylic Tank Manufacturing prowadzona jest przez dwóch szwagrów, Wayde'a Kinga i Bretta Raymera, którzy są także przyjaciółmi.

07:00
Mieszkanie na pniu

Budowniczy Pete Nelson tworzy niezwykłe nadrzewne oazy zaskakujące formą i różnorodnością. Spod jego ręki wychodzą małe kryjówki i domki zabaw dla dzieci, jak również luksusowe apartamenty.

08:00
Weterynarz z Gór Skalistych

Owczarek niemiecki imieniem Xena zostaje podeptany przez osła, co doprowadza do urazu głowy, a kot imieniem Coco ma problemy z chodzeniem.

09:00
Najdziksze wyspy Indonezji

W Indonezji znajduje się wiele aktywnych wulkanów. Widzowie dowiedzą się, w jaki sposób przyroda dostosowała się do specyficznych warunków życia.

11:00
Mieszkanie na pniu

Budowniczy Pete Nelson tworzy niezwykłe nadrzewne oazy zaskakujące formą i różnorodnością. Spod jego ręki wychodzą małe kryjówki i domki zabaw dla dzieci, jak również luksusowe apartamenty.

13:00
Resocjalizacja z pit bullem

Tornado zniszczyło dom pewnego chłopca, który w związku z tym musi rozstać się ze swoim pit bullem. Tia pomaga pewnemu schronisku przy budowie bud dla psów.

14:00
Kot z piekła rodem

Jackson odwiedza ślepego kota, który nie radzi sobie w trudnym środowisku. Ma także do czynienia z Jude _ kotem, który w dzień jest uroczy, a w nocy zmienia się w potwora.

15:00
Policja dla zwierząt w Phoenix

Zespół ratowników szczęśliwie uwalnia spaniela uwięzionego pod ziemią. Kamera jest świadkiem wyjątkowo groźnej sytuacji, kiedy suczkę i jej szczeniaki atakuje rój pszczół.

16:00
Projekt "Akwarium"

Wayde King i Brett Raymer _ przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale _ prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing .

17:00
Baseny z rozmachem

Lucas Congdon, zdobywca wielu nagród, zajmuje się projektowaniem basenów. Efekty jego pracy są unikatowe, tworzone przez niego obiekty to działa sztuki. W realizacji projektów pomaga mu sztab ludzi.

18:00
Strażnicy przyrody

Kamera śledzi pracę strażników przyrody, którzy codziennie patrolują 18 milionów hektarów trudnego terenu w amerykańskim stanie Maine. Funkcjonariusze chronią naturę i ratują życie ludzi.

19:00
Dzikie wyspy

Autorzy ukazują niezwykłe gatunki zwierząt zasiedlających tysiące rzecznych wysp, rozrzuconych po Rio Negro i Amazonce.

20:00
25 x szczęki

Zachowania rekinów ukazane wcześniej w programach wyemitowanych w ramach cyklu "Tydzień z rekinami" przez ostatnie 20 lat.

21:00
Podwodny świat z bliska

Akwaria odgrywają ważną rolę w ochronie morskiej przyrody na całym świecie. Pracownicy Georgia Aquarium opowiadają niezwykłe historie, które zdarzają się tam każdego dnia.

23:00
Dziki Frank w Brazylii

Frank nawiązuje kontakt z brazylijskim plemieniem Sateré Mawé. Musi poddać się bolesnemu obrzędowi, by stać się członkiem grupy.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF