00:00
Łowca potworów

Mungo, jeden z najzdolniejszych operatorów kamery, udaje się na poszukiwania legendarnych stworzeń, by sprawdzić, czy w różnych opowieściach i historiach kryje się ziarno prawdy.

01:00
Obcy wewnątrz nas

Urodzone w okresie Bożego Narodzenia dziecko cierpi na infekcję macicy. Groźne zakażenie niszczy obchody Chanuki. Święto Dziękczynienia kończy się tragicznie dla nauczyciela.

02:00
Najniebezpieczniejszy zawód świata

Nad łowiskami wieją silne wiatry. Załoga kutra Wizard przygotowuje się do bitwy z dryfującym lodem.

02:48
Strażnicy Teksasu

Kamera śledzi pracę strażników przyrody z Teksasu, którzy walczą z przestępczością i chronią zasoby naturalne. Przy granicy z Meksykiem ścigają także przemytników narkotyków.

03:36
Policja dla zwierząt w Phoenix

Oficerowie Marisa McHugh i Stacie DaBolt zajmują się sprawą sześciu wychudzonych psów, które chorują na świerzb.

04:24
Weterynarz z Gór Skalistych

Dr Jeff ratuje pogonę, która dostała ataku. Dr Amy ma do czynienia z trudną sytuacją, kiedy w czasie sterylizacji kota dochodzi do komplikacji.

05:12
Na ryby bez wędki

Program odsłania kulisy coraz popularniejszej dyscypliny _ łowienia ryb gołymi rękami. Gospodarzami są dwaj wędkarze z Oklahomy, Skipper Bivins i Trent Jackson.

06:00
Na haczyku

Eric wyrusza na wody północno-zachodniego Pacyfiku w poszukiwaniu ogromnych ryb jesiotrowatych, uważanych za żywe skamieliny.

06:25
Weterynarz z Gór Skalistych

Kamera śledzi pracę doktora Jeffa Younga i jego zespołu z kliniki weterynaryjnej Planned Pethood Plus w Denver.

07:10
Klinika Hendersonów

Bracia Hendersonowie i ich ojciec są lekarzami weterynarii. Do ich lecznicy _ Fox Animal Hospital _ trafiają psy i koty potrzebujące pomocy.

08:00
Mieszkanie na pniu

Budowniczy Pete Nelson tworzy niezwykłe nadrzewne oazy zaskakujące formą i różnorodnością. Spod jego ręki wychodzą małe kryjówki i domki zabaw dla dzieci, jak również luksusowe apartamenty.

10:00
Projekt "Akwarium"

Utalentowany duet konstruuje akwarium w barze Creek Casino. Ma to być jeden z największych zbiorników, jakie razem wybudowali.

11:00
Kot z piekła rodem

Doskonale znający kocią naturę Jackson Galaxy pomaga będącym na skraju załamania nerwowego właścicielom niesfornych pupili ustalić przyczyny problemów i pokazać, jak je skutecznie rozwiązywać.

12:00
Kot z piekła rodem

Doskonale znający kocią naturę Jackson Galaxy pomaga będącym na skraju załamania nerwowego właścicielom niesfornych pupili ustalić przyczyny problemów i pokazać, jak je skutecznie rozwiązywać.

13:00
Nowojorskie zoo _ Bronx

Program obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

17:00
Wybawcy zwierząt

Program poświęcony zwierzętom będącym w potrzebie i niezwykłym kobietom i mężczyznom, którzy stawiają wszystko na jedną kartę by udzielić im pomocy.

18:00
Pływając z potworami

W odcinku _ Steve udaje się do Meksyku, aby nurkować pośród żarłaczy białych i obserwować ich zachowanie. Ma nadzieję, że będzie mógł jak najbliżej do nich podpłynąć.

19:00
Na haczyku

Tym razem Eric jest na Florydzie, gdzie zamierza złowić aligatora na wędkę z kołowrotkiem i wielkim hakiem.

19:30
Na haczyku

Uzbrojony w kuszę Eric nurkuje w wodach położonych 40 km od wybrzeża Puerto Rico, które roją się od rekinów.

20:00
Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera

Jakub Vagner podróżuje do południowo-wschodniej Azji w poszukiwaniu nieuchwytnej, prawdopodobnie największej słodkowodnej ryby świata.

22:00
Jak to robią zwierzęta?

Zwierzęta robią zadziwiające rzeczy. Mają supermoce, o których ludzie mogą tylko marzyć. Najnowsze badania naukowe i niezwykłe eksperymenty pomogą nam poznać tajemnice ich świata.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF