02:00
Najniebezpieczniejszy zawód świata

Sezon połowu krabów jest już prawie na półmetku. Kapitanowie mają problemy z załogą, która coraz częściej miewa humory.

03:00
Strażnicy Teksasu

By zwiększyć populację widłorogów, strażnicy przyrody przenoszą stado w inne miejsce. Prowadzą również śledztwo w sprawie zabitego grzechotnika, a także zaganiają zbiegłego byka.

04:40
Poznajcie leniwce

Kamera rejestruje rok z życia pięciu leniwców _ mieszkańców niewielkiego kostarykańskiego rezerwatu Aviarios, w którym ratuje się osierocone lub poranione osobniki.

06:30
Projekt "Akwarium"

Komik Bill Engvall zleca firmie budowę akwarium w stylu Zen w jego nowym biurze w Hollywood, jednakże przepisy odnośnie obciążenia stropów w budynku krzyżują mu plany.

07:20
Mieszkanie na pniu

Budowniczy Pete Nelson tworzy niezwykłe nadrzewne oazy zaskakujące formą i różnorodnością. Spod jego ręki wychodzą małe kryjówki i domki zabaw dla dzieci, jak również luksusowe apartamenty.

08:10
Weterynarz z Gór Skalistych

Doktor Jeff pomaga psu, któremu pękła narośl na szyi. Ekipa weterynaryjna przeprowadza ryzykowny zabieg na miniaturowych osiołkach.

09:00
Najdziksze wyspy Indonezji

Indonezja położona jest w samym sercu obszarów monsunowych. W tym odcinku widzowie poznają stworzenia, które świetnie sobie radzą na terenach znanych z najpotężniejszych burz na Ziemi.

10:00
Irwinowie _ następne pokolenie

Dzięki pracy na rzecz australijskiego zoo, rodzina Irwinów _ Terry, Bindi i Robert _ kontynuuje pracę Steve'a Irwina.

11:00
Mieszkanie na pniu

Pete buduje schronienie dla pary poszukującej skarbów ukrytych wśród drzew. Takiej kryjówki z mostem linowym i tajemniczymi komnatami nie powstydziłby się pirat Czarnobrody.

12:00
Alaska: Przetrwać na krańcu świata

Bohaterowie wyruszają do jednego z najbardziej nieprzyjaznych człowiekowi miejsc na Ziemi. Kamera śledzi ich zmagania z surowym klimatem i dziką przyrodą Alaski.

13:00
Resocjalizacja z pit bullem

Moe i Lizzy ratują chorego, bezdomnego psa. Diagnoza niestety nie jest dobra. Nowa wolontariuszka, Tania stara się pogodzić prywatne życie z pracą w Villalobos.

14:00
Kot z piekła rodem

Doskonale znający kocią naturę Jackson Galaxy pomaga będącym na skraju załamania nerwowego właścicielom niesfornych pupili ustalić przyczyny problemów i pokazać, jak je skutecznie rozwiązywać.

15:00
Policja dla zwierząt w Phoenix

Pracownicy AHS otrzymują telefon od oficera policji, który zauważył błąkającego się po szosie kucyka. Na szczęście udaje się ustalić jego właściciela.

16:00
Projekt "Akwarium"

Zajmująca się projektowaniem i aranżacją akwariów firma Acrylic Tank Manufacturing prowadzona jest przez dwóch szwagrów, Wayde'a Kinga i Bretta Raymera, którzy są także przyjaciółmi.

17:00
Baseny z rozmachem

Lucas Congdon, zdobywca wielu nagród, zajmuje się projektowaniem basenów. Efekty jego pracy są unikatowe, tworzone przez niego obiekty to działa sztuki. W realizacji projektów pomaga mu sztab ludzi.

18:00
Strażnicy przyrody

Kamera śledzi pracę strażników przyrody, którzy codziennie patrolują 18 milionów hektarów trudnego terenu w amerykańskim stanie Maine. Funkcjonariusze chronią naturę i ratują życie ludzi.

19:00
Najdziksze wyspy Indonezji

Na wyspach Indonezji występuje aż 15 procent znanych ludziom gatunków roślin i zwierząt. Program ukazuje różnorodność indonezyjskiej przyrody i historię powstawania nowych form życia.

20:00
Sekretne życie nosorożca

Saba Douglas-Hamilton wyrusza w niezwykłą podróż do siedliska nosorożców czarnych, aby poznać ich tajemnicze zwyczaje i życie społeczne.

21:00
Nowojorskie zoo _ Bronx

Program obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

22:00
Strażnicy Teksasu

Kamera śledzi pracę strażników przyrody z Teksasu, którzy walczą z przestępczością i chronią zasoby naturalne. Przy granicy z Meksykiem ścigają także przemytników narkotyków.

23:00
Dziki Frank w Indiach

Nieustraszony podróżnik Frank podróżuje od Himalajów po bagna Bengalu w Indiach w poszukiwaniu tygrysa bengalskiego, który jest jednym z najbardziej zagrożonych gatunków na Ziemi.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF