00:00
Łowca potworów

Świadkowie twierdzą, że w 2001 roku po Nowym Delhi grasowało dziwne stworzenie _ pół-człowiek, pół-zwierzę. Skacząc po dachach, atakowało mieszkańców. Mungo bada przypadek człowieka-małpy.

02:00
Najniebezpieczniejszy zawód świata

Załogi kutrów przygotowują się do zimowego sezonu połowu krabów. Na Northwestern dochodzi do pierwszej kłótni. Seabrooke czeka niepewna przyszłość.

02:48
Strażnicy Teksasu

Kamera śledzi pracę strażników przyrody z Teksasu, którzy walczą z przestępczością i chronią zasoby naturalne. Przy granicy z Meksykiem ścigają także przemytników narkotyków.

03:36
Policja dla zwierząt w Phoenix

Oficer Stacie DaBolt bada sprawę psa, który trafił do ośrodka w bardzo złym stanie. Zwierzak miał wrośniętą w skórę obrożę i sfilcowaną sierść.

04:24
Weterynarz z Gór Skalistych

Doktor Jeff i jego ekipa jadą do Meksyku. Tam prowadzą przenośną klinikę, pomagając potrzebującym.

05:12
Na ryby bez wędki

Program odsłania kulisy coraz popularniejszej dyscypliny _ łowienia ryb gołymi rękami. Gospodarzami są dwaj wędkarze z Oklahomy, Skipper Bivins i Trent Jackson.

06:00
Na haczyku

Eric wyrusza na poszukiwania nieuchwytnego siedmioszpara plamistego.

06:25
Weterynarz z Gór Skalistych

Doktor Jeff ma przeprowadzić operację kolana pewnego psa. Doktorzy Nichols i Petra starają się wyleczyć złamany łokieć pewnego kota.

07:10
Klinika Hendersonów

Bracia Hendersonowie i ich ojciec są lekarzami weterynarii. Do ich lecznicy _ Fox Animal Hospital _ trafiają psy i koty potrzebujące pomocy.

08:00
Mieszkanie na pniu

Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

09:00
Baseny z rozmachem

Lucas Congdon, zdobywca wielu nagród, zajmuje się projektowaniem basenów. Efekty jego pracy są unikatowe, tworzone przez niego obiekty to działa sztuki. W realizacji projektów pomaga mu sztab ludzi.

10:00
Projekt "Akwarium"

Zajmująca się projektowaniem i aranżacją akwariów firma Acrylic Tank Manufacturing prowadzona jest przez dwóch szwagrów, Wayde'a Kinga i Bretta Raymera, którzy są także przyjaciółmi.

11:00
Z życia wielkich kotów

Jonathan Scott przedstawia nowe pokolenie lwów z moczarów, a także gepardy i lamparty z rezerwatu Masai Mara w Kenii.

14:00
Kot z piekła rodem

Doskonale znający kocią naturę Jackson Galaxy pomaga będącym na skraju załamania nerwowego właścicielom niesfornych pupili ustalić przyczyny problemów i pokazać, jak je skutecznie rozwiązywać.

15:00
Kot z piekła rodem

Doskonale znający kocią naturę Jackson Galaxy pomaga będącym na skraju załamania nerwowego właścicielom niesfornych pupili ustalić przyczyny problemów i pokazać, jak je skutecznie rozwiązywać.

19:00
Projekt "Akwarium"

Wayde i Brett budują akwarium z motywem przyrodniczym dla supergwiazdy muzyki country, Jasona Aldeana. Prezent-niespodzianka musi być gotowy zanim muzyk wróci z trasy koncertowej.

20:00
Wybawcy zwierząt

Program poświęcony zwierzętom będącym w potrzebie i niezwykłym kobietom i mężczyznom, którzy stawiają wszystko na jedną kartę by udzielić im pomocy.

21:00
Kot z piekła rodem

Jackson pomaga pewnemu grzecznemu kotkowi stawić czoła dwóm innym, agresywnym kotom. Pewna para ma dosyć swoich kotów: Tiki i Marley zjadają wszystko, co leży w ich zasięgu wzroku.

22:00
Irwinowie _ następne pokolenie

Rodzina Irwinów _ Terry, Bindi i Robert _ kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF