06:00
Kochankowie Roku Tygrysa

Rok 1913. Dwaj Polacy uciekają z zesłania przez śniegi Syberii. Próbują się przedostać do Chin. Jeden ginie, drugi znajduje ratunek w chacie chińskiego myśliwego, który próbuje ukryć przed nim córkę.

08:05
Miłość na safari

Kira Slater otrzymuje niezwykły spadek _ rezerwat w RPA. Kobieta, przyzwyczajona do wielkomiejskich wygód, nie chce rezygnować z dotychczasowego życia. Mimo to odwiedza rezerwat i jest nim oczarowana.

09:35
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

09:45
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

10:00
Morze Arabskie

Dokument odsłania sekrety majestatycznych głębin u wybrzeży Zjednoczonych Emiratów Arabskich i niezbadanych dotychczas raf koralowych Omanu. Podwodny świat jest domem tysięcy fascynujących stworzeń.

10:50
Twierdze przyrody

Seria dokumentalna "Twierdze przyrody" pozwala odkryć historyczne zabytki Europy na nowo. Okazuje się, że środowisko naturalne wokół twierdzy mogło decydować o potędze albo upadku imperium.

11:40
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

11:50
Dla niej wszystko

Żona wykładowcy języka angielskiego zostaje oskarżona o zamordowanie przełożonej i skazana na długoletnie więzienie. Mąż wierzy w jej niewinność. Mężczyzna postanawia zorganizować ucieczkę żony.

15:30
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

15:40
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

15:55
Kumple z dżungli

Maurice, pasiasty pingwin trenujący kung-fu, mieszka w dżungli. On i jego przyjaciele dowiadują się, że koala piroman, który kilka lat wcześniej chciał spalić dżunglę, ułożył nowy złowieszczy plan.

17:30
Kokon

Grupa na pozór zwykłych ludzi wynajmuje łódź. Wypływają w morze i zaczynają zbierać z dna oceanu dziwne kawałki skał. Okazuje się jednak, że są to przybysze z planety Antarea...

19:30
Taxi 5

Sylvain Marot otrzymuje misję rozbicia gangu działającego w Marsylii. Marot musi współpracować z Eddym Makloufem, siostrzeńcem słynnego Daniela. Eddy ma opinię najgorszego kierowcy w Marsylii.

21:10
Wojna płci

Mecz tenisowy z 1973 roku Billie Jean King i Bobby'ego Riggsa został okrzyknięty "bitwą płci". Myśli zawodników zaprzątały batalie, które stoczyli w życiu prywatnym.

23:10
Sobibór

II wojna światowa. Pułkownik Armii Czerwonej Aleksandr Pieczerski zostaje przewieziony do niemieckiego obozu zagłady w Sobiborze. Z jego inicjatywy 14 października 1943 r. wybucha bunt więźniów.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF