00:00
Anielska twarz

Matka Elli, Marlène, nadużywa alkoholu. Pewnego dnia kobieta postanawia porzucić córkę i związać się z nowo poznanym mężczyzną. Elli musi się skonfrontować z problemami matki, by ją odzyskać.

02:25
Pomiędzy słowami

Michael, 28-letni prawnik, mieszka i pracuje w Berlinie. W piątek rano staje się Michałem wyrusza na spotkanie z ojcem, Stanisławem, którego nigdy nie miał okazji poznać.

03:55
Twarz

Jacek, dzięki nowatorskiej operacji przeszczepu twarzy, może wrócić do normalnego życia. Gdy jednak mężczyzna wraca do rodzinnej miejscowości, mieszkańcy traktują go jak obcego.

05:25
O co biega?

Program wypełnią nowinki i porady dla osób, które uprawiają bieganie rekreacyjnie, półprofesjonalnie albo zawodowo bądź też chcą rozpocząć przygodę z tą formą aktywności sportowej.

06:30
Qui Pro Quo

Dwie pary _ Pierre i Aimée oraz Eric i Pénélope _ przyjaźnią się od 4 lat. Pénélope i Pierre nawiązują romans. Po wspólnie spędzonej nocy kochankowie budzą się i odkrywają, że zamienili się ciałami.

07:55
Skazani na siebie

Bracia syjamscy, Walt i Bob, wyruszają na podbój Hollywood. Po niefortunnej propozycji zagrania w filmie porno spotykają legendarną Cher. Gwiazda chce doprowadzić do klapy serial, w którym występuje.

09:50
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

10:55
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

11:25
Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film

Przyjaciele George i Harold wzbudzają niezadowolenie dyrektora szkoły. Postanawiają zahipnotyzować go i wmówić mu, że jest niezbyt rozgarniętym Kapitanem Majtasem.

12:55
Na żywo - Uczciwy człowiek

Współczesny Iran. Hodowca ryb słodkowodnych, Reza, musi walczyć ze skorumpowaną machiną administracyjną, aby dowieść swojej niewinności i zabezpieczyć przyszłość bliskich.

14:50
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

15:20
Szklany zamek

Jeannette stara się zmierzyć z doświadczeniami z dzieciństwa. Jej matka, artystka, uwagę poświęcała twórczości. Ojciec był alkoholikiem. Rodzina co kilka miesięcy się przeprowadzała.

17:25
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

17:35
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

17:40
18:00
Nowe przygody Kopciuszka

Julie ma urodziny. Wydaje się, że nikt o tym nie pamięta. Marco, którego kobieta potajemnie kocha, prosi ją, by zaopiekowała się jego synem. Julie opowiada chłopcu historię Kopciuszka.

19:30
Miłość, szmaragd i krokodyl

Bohaterka otrzymuje przesyłkę, w której znajduje się mapa wiodąca do skarbu. Wkrótce dowiaduje się, że w Kolumbii została porwana jej siostra, a bandyci żądają zwrotu mapy w zamian za jej uwolnienie.

21:30
Zrobione na czysto

Sam zarabia na życie, sprzątając biurowce. Pewnego dnia zauważa, że dostęp do poufnych informacji najwyżej notowanych na giełdzie przedsiębiorstw pozwoli jej rozwiązać problemy finansowe.

22:20
Taxi 5

Sylvain Marot otrzymuje misję rozbicia gangu działającego w Marsylii. Marot musi współpracować z Eddym Makloufem, siostrzeńcem słynnego Daniela. Eddy ma opinię najgorszego kierowcy w Marsylii.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF