01:25
Znam kogoś, kto cię szuka

Józef przyjeżdża do Francji, by wyjaśnić sprawy z przeszłości. Zatrzymuje się w domu polskiego imigranta, który mieszka z nastoletnią córką, Rose. Dziewczyna jest zafascynowana mężczyzną.

02:50
Kebab i Horoskop

Właściciel sklepu z dywanami chce zatrudnić specjalistów od marketingu. Na ogłoszenie odpowiada para oszustów. Ich projekt zmienia funkcjonowanie firmy, dając początek serii absurdalnych wydarzeń.

04:05
Kochankowie roku tygrysa

Rok 1913. Dwaj Polacy uciekają z zesłania przez śniegi Syberii. Próbują się przedostać do Chin. Jeden ginie, drugi znajduje ratunek w chacie chińskiego myśliwego, który próbuje ukryć przed nim córkę.

06:00
+De Lux

Magazyn motoryzacyjny poświęcony nie tylko ekstrawaganckim samochodom, ale i maszynom latającym oraz luksusowym łodziom. Dziennikarz Adam Kornacki prezentuje najbardziej pożądane maszyny świata.

06:30
06:45
07:00
07:15
Dom

Historia przygód sympatycznego kosmity i ziemskiej nastolatki. Para musi stawić czoła wielu przeciwnościom i uratować planetę przed inwazją z kosmosu.

08:45
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

08:55
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

09:00
Cudowny smak faworków

Louise, wdowa z dwójką dzieci, potrąca samochodem mężczyznę. Postanawia się nim zaopiekować. Okazuje się, że dwoje doświadczonych przez życie ludzi może pomóc sobie nawzajem bardziej, niż sądzili.

10:40
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

12:05
W tonacji+

Marek Niedźwiecki, dziennikarz Programu Trzeciego Polskiego Radia, prezentuje widzom piosenki, które przypadły mu do gustu, a także gatunki, które warto poznać.

12:55
Kapitan Szablozęby i skarb piratów

Kapitan Szablozęby i jego załoga sieją postrach na morzach i oceanach. W drodze do rodzimego portu w ich ręce trafia tajemnicza mapa prowadząca do legendarnej Wyspy Skarbów.

14:30
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

14:40
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

16:25
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

17:35
Fistaszki _ wersja kinowa

Do klasy Charliego Browna dołącza nowa koleżanka. Chłopiec zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Tymczasem jego kompan, pies Snoopy, wpada na trop największego wroga _ Czerwonego Barona.

20:00
Na żywo - Bakcyl i Mikrus

Dla każdego, kto w głębi duszy jest dzieckiem. Dwaj nastoletni przyjaciele wyruszają w podróż dookoła Francji. Nie będzie to zwykła wyprawa.

21:40
Części zamienne

Czwórka nastolatków, emigrantów z Meksyku, marzy o dostaniu się na najbardziej prestiżową uczelnię w USA. Aby osiągnąć cel, młodzi ludzie przystępują do konkursu organizowanego pod kuratelą NASA.

23:35
Mama

Magda jest byłą nauczycielką i matką 10-latka. Mąż porzucił ją dla kochanki, z powodu kryzysu straciła pracę. Gdy dowiaduje się, że ma raka, odkrywa w sobie poczucie humoru, energię i odwagę.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF