00:40
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

06:50
08:25
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

08:35
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

08:40
Po prostu przyjaźń

Alina i Marian wygrywają sporą sumę pieniędzy. Ivanka postanawia mieć dziecko. Filip ryzykuje karierę. Stateczny profesor musi zadecydować, czy złamać zasady. Grupa znajomych odkrywa tajemnicę.

10:50
Moja rodzina już Cię uwielbia

Komedia opowiadająca historię Juliena, który przed ślubem z Evą odkrywa sekrety jej rodziny. Pielęgnowanie tradycji i duży majątek to tylko pozory.

12:15
Stary, gdzie moja bryka?

Jesse i Chester budzą się po hucznie spędzonej nocy. Nie mogą sobie przypomnieć, gdzie zaparkowali samochód. Rozpoczynają więc poszukiwania, podczas których spotykają szalonych ludzi.

13:40
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

13:45
Moje skarby

Carole jest introwertyczką. Caroline to jej przeciwieństwo. Kobiety dowiadują się, że są siostrami i córkami jednego z najbardziej poszukiwanych złodziei. Ojciec prosi je o pomoc w kradzieży.

15:15
Na żywo - O co biega?

Program wypełnią nowinki i porady dla osób, które uprawiają bieganie rekreacyjnie, półprofesjonalnie albo zawodowo bądź też chcą rozpocząć przygodę z tą formą aktywności sportowej.

15:45
Młode zwierzęta poznają świat

Autorzy pokazują życie młodych zwierząt należących do różnych gatunków i zamieszkujących różne części świata, np. niedźwiedzi polarnych, zebr, fok i świń.

16:35
Dzieciak rządzi

Tim ma 7 lat, gdy na świecie pojawia się jego brat. Próbuje odzyskać dotychczasowy status w rodzinie, lecz poznaje tajemny spisek, w którego centrum jest niedawno urodzony malec.

18:15
Obdarowani

Frank sprawuje opiekę nad uzdolnioną matematycznie 7-letnią siostrzenicą. Wysyła dziewczynkę do szkoły publicznej, choć babcia pragnie zapisać ją do placówki dla utalentowanych dzieci.

20:50
Wielki mur

Wojownik William zostaje uwięziony w Wielkim Murze. Odkrywa tajemnicę jednego z cudów świata. Dołącza do ogromnej armii, by zmierzyć się z siłą pozornie nie do powstrzymania.

22:30
Słodkich snów

Idylliczne dzieciństwo Massima zakończyła śmierć matki. Gdy jako dorosły mężczyzna szykuje się on do sprzedaży mieszkania rodziców, ogarniają go dramatyczne wspomnienia.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF