00:10
Architekt

Drew i Colin zlecają wybudowanie domu nietuzinkowemu architektowi. Kobieta jest zachwycona jego bezkompromisowym nastawieniem. Nie zauważa, że artysta tworzy swój dom marzeń, nie ich.

01:50
O-Bi, O-Ba. Koniec cywilizacji

Mija rok od wojny jądrowej. W betonowej budowli schroniło się ośmiuset chorych i głodnych ludzi. Czekają na lądowanie cudownej arki mającej przynieść ratunek.

03:25
Persona non grata

Polska ambasada w Urugwaju ma pilotować transakcję, w której konkurentami Polaków są Rosjanie. Zachodzi podejrzenie, że ich wywiad infiltruje pracowników ambasady.

05:25
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

06:00
+De Lux

Magazyn motoryzacyjny poświęcony nie tylko ekstrawaganckim samochodom, ale i maszynom latającym oraz luksusowym łodziom. Dziennikarz Adam Kornacki prezentuje najbardziej pożądane maszyny świata.

07:10
Benek Brawura i czerwone taksówki

Benek Brawura dzięki nadludzkiej sile potrafi podnosić bardzo ciężkie przedmioty i skakać aż po chmury. Pewnego dnia przyjaciel chłopca wpada w tarapaty. Benek rusza na ratunek.

08:25
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

08:35
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

08:40
Kupiliśmy zoo

Po przedwczesnej śmierci żony dziennikarz Benjamin Mee rzuca pracę w redakcji, by przenieść się na prowincję. Kupuje wiejski domek na terenie popadającego w ruinę zoo.

10:40
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

12:05
Na żywo - W tonacji+

Marek Niedźwiecki, dziennikarz Programu Trzeciego Polskiego Radia, prezentuje widzom piosenki, które przypadły mu do gustu, a także gatunki, które warto poznać.

14:20
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

14:30
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

14:35
Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna

Percy Jackson, dyslektyk z zespołem ADHD, dowiaduje się, że jest synem Posejdona. Chłopak wyrusza do obozu, w którym półbogowie próbują zapanować nad swoimi nadprzyrodzonymi mocami.

16:30
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

17:40
Plotkara

Serena nie chce brać udziału w balu debiutantek. Blair i Nate wybierają się razem na imprezę. Jenny nie będzie mogła przyjść na bal z powodu otwarcia wystawy organizowanej przez jej matkę.

18:25
Młodzi przebojowi

Dublin, lata 80. Nastoletni Conor z ekskluzywnej prywatnej szkoły trafia do publicznej placówki. W nowym miejscu panuje surowa dyscyplina, ale chłopak ma odwagę zaryzykować, by poznać piękną Raphinę.

20:15
Pan Popper i jego pingwiny

Odnoszący sukcesy biznesmen Popper jest skupiony przede wszystkim na robieniu kariery. Wkrótce wszystko w jego życiu zmienia się za sprawą sześciu pingwinów.

21:50
X-Men: Apocalypse

W Egipcie obudził się przedwieczny mutant Apocalypse, który chce zniszczyć świat. Z tak wielką mocą X-Meni nie mieli do czynienia. Do walki nieoczekiwanie dołącza ukrywający się w Polsce Magneto.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF