00:55
Ach śpij kochanie

Rok 1955. W Krakowie i okolicach znikają ludzie. Milicjant Karski stawia hipotezę, że zaginieni padli ofiarą seryjnego mordercy. Podejrzany, Władysław Mazurkiewicz, jest szanowanym obywatelem.

02:30
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

03:00
Pianista

Okupowana Warszawa. Młody pianista żydowskiego pochodzenia zostaje przesiedlony wraz z rodziną do getta. Cudem unika deportacji do obozu koncentracyjnego. Po ucieczce z getta ukrywa się w Warszawie.

05:25
O co biega?

Program wypełnią nowinki i porady dla osób, które uprawiają bieganie rekreacyjnie, półprofesjonalnie albo zawodowo bądź też chcą rozpocząć przygodę z tą formą aktywności sportowej.

06:00
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

06:30
06:40
Bezdroża

Miles wraz z Jackiem wybierają się na samochodową włóczęgę po winnicach Santa Ynez. Są jak przeciwieństwa, jednocześnie doskonale się uzupełniając. Łączą ich niespełnione ambicje i uciekająca młodość.

08:45
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

08:55
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

09:50
Żadnych wątpliwości

45-letni wdowiec odkrywa, że nie wychował go biologiczny ojciec. W trakcie poszukiwań rodzica poznaje Annę, w której się zakochuje. Pewnego dnia zdaje sobie sprawę, że kobieta jest jego siostrą.

11:30
11:40
11:50
Anielska twarz

Matka Elli, Marlène, nadużywa alkoholu. Pewnego dnia kobieta postanawia porzucić córkę i związać się z nowo poznanym mężczyzną. Elli musi się skonfrontować z problemami matki, by ją odzyskać.

13:40
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

13:50
Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem

Wimbledon, finałowy mecz 1980 roku. Walka Björna Borga, najlepszego tenisisty na świecie, kolejny raz broniącego tytułu mistrza, z Johnem McEnroe, zdeterminowanym dwudziestolatkiem.

16:25
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

16:35
Olivia Newton-John _ mężczyźni, kino i śpiew

Olivia Newton-John to piosenkarka, aktorka i autorka tekstów. Przeszła do historii Hollywood za sprawą kultowej roli Sandy w musicalu "Grease". Artystka została uhonorowana czterema nagrodami Grammy.

18:20
Muzyka ciszy

Tenor Andrea Bocelli urodził się z poważną wadą wzroku, która ostatecznie doprowadziła do całkowitej ślepoty. Miłość do muzyki uczyniła z niego jedną z największych gwiazd estrady.

20:15
Z pasją

Profesor Pierre Mazard publicznie upokarza algierską studentkę, która spóźniła się na zajęcia. W ramach zadośćuczynienia ma pomóc dziewczynie w przygotowaniach do elitarnego konkursu oratorskiego.

21:50
Kłopotliwa żałoba

Ken wraca w rodzinne strony, aby pochować ojca. Okazuje się, że zmarły wyraził życzenie, by po kremacji rozrzucić jego prochy na boisku ulubionej drużyny sportowej.

23:30
Na żywo - Mama i tata

Brent i Kendall mieszkają wraz z dwojgiem dzieci na przedmieściu. Pewnego dnia w życiu szczęśliwej rodziny dochodzi do tragicznych zdarzeń. Rodzice z nieznanych przyczyn atakują własne dzieci.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF