06:30
Horton słyszy ktosia!

Słoń Horton pewnego dnia słyszy, że unosząca się w powietrzu drobinka woła o pomoc. Okazuje się, że na pyłku mieści się miasto Ktosiowo zaludnione przez mikroskopijnych Ktosiów.

08:50
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

09:00
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

09:20
Żadnych wątpliwości

45-letni wdowiec odkrywa, że nie wychował go biologiczny ojciec. W trakcie poszukiwań rodzica poznaje Annę, w której się zakochuje. Pewnego dnia zdaje sobie sprawę, że kobieta jest jego siostrą.

11:00
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

11:35
Egzamin

Romeo Aldea żyje w małżeństwie, w którym nie ma miłości. Z uwagi na dobro dziecka odsuwa od siebie decyzję o rozwodzie. W obliczu dramatycznego zdarzenia uczucie do dziecka okaże się niewystarczające.

14:30
Młode zwierzęta poznają świat

Autorzy pokazują życie młodych zwierząt należących do różnych gatunków i zamieszkujących różne części świata, np. niedźwiedzi polarnych, zebr, fok i świń.

15:20
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

15:30
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

15:50
Głowa rodziny

Dan Jensenem ma szansę dostać awans, o którym od dawna marzył. O posadę ma konkurować z błyskotliwą Lynn Vogel. Wszystko się zmienia w jego życiu, gdy syn okazuje się śmiertelnie chory.

17:40
Pomiędzy nami góry

Dwoje obcych ludzi uczestniczy w katastrofie lotniczej. Udaje im się przeżyć, ale zostają uwięzieni w niedostępnych, skutych lodem górach. Są zmuszeni wspólnie wyruszyć w wyczerpującą podróż.

21:00
O co biega?

Program wypełnią nowinki i porady dla osób, które uprawiają bieganie rekreacyjnie, półprofesjonalnie albo zawodowo bądź też chcą rozpocząć przygodę z tą formą aktywności sportowej.

21:30
Lęk wysokości

Reporter telewizyjny dowiaduje się, że ojciec trafił na oddział psychiatryczny. Wraz z kolejnymi wizytami w szpitalu syn zanurza się w świat przeżyć starszego mężczyzny.

23:00
Godzinki

Młody człowiek zostaje zatrudniony do pracy w średniowiecznym klasztorze. Siostry są przekonane, że mężczyzna jest głuchoniemy, dlatego wykorzystują każdą okazję, by zachowywać się prowokacyjnie.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF