00:00
Czerwona obroża

Rok 1919. Lantier przybywa do pewnego miasteczka. W pobliskiej wsi mieszka wykształcona Valentine, która nie potrafi pogodzić się z koniecznością wykonywania ciężkiej pracy na roli.

01:20
Historie miłosne

Cztery opowieści o uczuciowych losach 40-letnich mężczyzn. Każde z uczuć zostaje poddane weryfikacji przez ankietera ze świata nadprzyrodzonego.

02:45
Angelus

Dzieje zdumiewającego i niezwykłego w skali światowej fenomenu, jakim była janowska gmina okultystyczna działająca na Śląsku w latach 30. i pierwszych dwóch dekadach po wojnie.

04:30
Cisza

Szymon podrywa na dyskotece Magdę. Dziewczyna początkowo niechętna, potem coraz bardziej zafascynowana wielbicielem, odbywa niezwykłą wyprawę w przeszłość, aby wreszcie znaleźć ciszę i spokój.

06:00
Lincoln

Stany Zjednoczone, rok 1865. Ostatnie miesiące sprawowania urzędu przez wybranego na drugą kadencję Lincolna. Prezydent uważa, że wprowadzenie do konstytucji 13. poprawki umożliwi uratowanie Unii.

08:25
Luis i obcy

12-letni Luis czuje się bardzo samotny, nie ma przyjaciół. Pewnej nocy na podwórku rozbija się statek pilotowany przez trójkę kosmitów. Między chłopcem i przybyszami nawiązuje się nić porozumienia.

09:50
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

10:00
Zwierzęce zmysły

Od najwcześniejszych, prymitywnych form życia, po ssaki, naczelne oraz ptaki _ zwierzęta w wyniku ewolucji rozwinęły niezwykle czułe zmysły, które zapewniają im przetrwanie.

10:25
Zwierzęce zmysły

Od najwcześniejszych, prymitywnych form życia, po ssaki, naczelne oraz ptaki _ zwierzęta w wyniku ewolucji rozwinęły niezwykle czułe zmysły, które zapewniają im przetrwanie.

11:40
Kokon

Grupa kosmitów przybywa do Kalifornii. Tymczasem emeryci korzystają z kąpieli w basenie, na którego dnie leżą dziwne skały. Pensjonariusze domu seniora niespodziewanie odzyskują witalność.

13:35
Księgarnia z marzeniami

Wielka Brytania, rok 1959. Florence Green otwiera w pewnym miasteczku księgarnię. Konserwatywni mieszkańcy są przerażeni perspektywą szerzenia się niebezpiecznych idei zawartych w książkach.

15:25
Paddington 2

Miś Paddington przez pomyłkę zostaje osadzony w areszcie, wśród przestępców. Paddington wyznacza sobie nową misję _ chce sprowadzić współwięźniów na dobrą drogę.

17:05
Qui Pro Quo

Dwie pary _ Pierre i Aimée oraz Eric i Pénélope _ przyjaźnią się od 4 lat. Pénélope i Pierre nawiązują romans. Po wspólnie spędzonej nocy kochankowie budzą się i odkrywają, że zamienili się ciałami.

18:30
Co w trawie piszczy

Pasikonik Tonik zakochuje się w uroczej królowej pszczół. Niestety, nieznający miejscowych zasad bohater zostaje wplątany w intrygę i uznany przez mieszkańców łąki za wroga.

19:55
Pierwszy człowiek

Astronauta Neil Armstrong zostaje wybrany liderem misji kosmicznej Gemini 8, podczas której odbędzie się pierwsze w historii dokowanie dwóch statków kosmicznych na orbicie.

22:15
Skejterka

Zauroczona skateboardingiem Camille dołącza do ekipy dziewcząt, które podzielają jej zainteresowania. Wśród nowych znajomych poznaje znaczenie przyjaźni i uczy się, jak być częścią grupy.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF