00:25
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

06:00
Pan Tadeusz

Tadeusz Soplica wraca po ukończeniu nauk do rodzinnego dworku w Soplicowe, na Litwie. Gospodarzem posiadłości jest stryj i opiekun młodzieńca, Sędzia.

08:30
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

08:40
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

08:55
Czerwony żółw

Podczas sztormu rozbitek trafia na tropikalną wyspę. Początkowo odludne miejsce jawi mu się jako więzienie, z którego próbuje uciec. Jego nastawienie zaczyna się zmieniać, gdy odkrywa tajemnice wyspy.

10:30
Solaris

Psycholog, dr Chris Kelvin, zostaje wysłany na stację kosmiczną, która utraciła kontakt z Ziemią. Na miejscu okazuje się, że jej dowódca nie żyje, a załoga zdradza objawy choroby psychicznej.

12:10
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

12:20
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

12:35
Strażacy

Wykonująca zawód strażaka Bénédicte Meursault zostaje przeniesiona do małej placówki straży pożarnej na południu Francji. Bierze udział w akcji ratunkowej, podczas której popełnia błąd.

14:10
Na żywo - Zasady nie obowiązują

Hollywood, rok 1958. Marla wyrusza z małego miasta do Los Angeles, gdzie ma podpisać kontrakt. Zauroczenie osobistym kierowcą wystawi na próbę jej przekonania religijne i pierwszą zasadę Hollywood.

16:15
Odyseja

Jacques-Yves Cousteau wiedzie spokojne życie z rodziną, ale to mu nie wystarcza. Chce spełniać marzenia o podróżowaniu i realizowaniu nowych celów.

18:15
Zwariowana historia Maxa i Leona

Historia dwójki przyjaciół wysłanych na front. Max i Leon znają się od dzieciństwa. Gdy wybucha II wojna światowa, muszą stawić się w wojsku.

19:50
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

20:00
Do dechy

Francuska rodzina udaje się na wakacje nowym minivanem. Kierowca ustawia tempomat na 130 km/h. Po chwili zdaje sobie sprawę, że prędkość zablokowała się na 160 km/h.

21:30
Babskie wakacje

30-letnia Emily i jej matka zostają porwane podczas wycieczki do Ekwadoru. Ciągłe sprzeczki między kobietami nie pomagają w przezwyciężeniu trudnej sytuacji.

22:55
Godzinki

Młody człowiek zostaje zatrudniony do pracy w średniowiecznym klasztorze. Siostry są przekonane, że mężczyzna jest głuchoniemy, dlatego wykorzystują każdą okazję, by zachowywać się prowokacyjnie.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF