00:55
Na żywo - Zjednoczone stany miłości

Na osiedlu betonowych bloków krzyżują się drogi czterech kobiet. Każde niewielkie mieszkanie to odrębna, pełna nadziei i rozczarowań historia.

03:00
Przemytnicy

Przemytnik Józef wychodzi z więzienia. Stracił pierwszą pozycję w świecie przemytniczym na rzecz Alińczuków. Mnoży majątek, ale wkrótce umiera. Przyjaciel, Władek, chce zemścić się na Alińczukach.

04:30
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

05:00
05:25
06:00
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

06:30
Podróże

Film składa się z trzech nowel, których akcja rozgrywa się w Polsce, we Francji i w Izraelu. Trzy Żydówki, które przeżyły Holocaust, poszukują swojej prywatnej historii.

08:25
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

08:40
Dziewczyna na krawędzi

Nastoletnia ofiara cyberprzemocy nie może poradzić sobie z traumą. Rodzice podejmują dramatyczną decyzję _ postanawiają wysłać dziewczynę do niekonwencjonalnego uzdrowiska w leśnej głuszy.

10:25
Aktualności filmowe+

Autorzy przedstawiają premiery filmowe, rozmawiają z aktorami i reżyserami. W programie fragmenty filmów, a także felietony oraz relacje z imprez filmowych.

10:55
12:35
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

12:50
13:15
Sprawa Kalinki

Rok 1982. Francuska nastolatka Kalinka Bamberski umiera w domu przybranego ojca _ Niemca, który związał się z jej matką. Biologiczny ojciec postanawia wyjaśnić sprawę i wymierzyć sprawiedliwość.

14:40
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

15:10
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

15:20
Tajniacy: Mniejsze zło

Agent Will Holloway dowiaduje się o planowanym zamachu terrorystycznym w Londynie. Musi zrobić wszystko, by go udaremnić. Tymczasem znika szef Sekcji Antyterrorystycznej MI5 .

17:30
Dziewczyna z portretu

Kopenhaga, rok 1926. Duńska artystka Gerda Wegener maluje portret męża w przebraniu kobiety. Mężczyzna zaczyna utożsamiać się z wizerunkiem. Po pewnym czasie podejmuje decyzję o zmianie płci.

19:25
Hollywood Buzz

Autorzy przedstawiają fragmenty premier, rozmawiają z aktorami i reżyserami, a także pokazują pracę na planie filmowym.

20:00
Zlecenie na rozwód

Mathias Lonisse, właściciel firmy Love Is Dead, jest specjalistą w dziedzinie rozstań. Pomaga tym, którzy chcieliby uniknąć bolesnego i trudnego zadania. Do każdej misji podchodzi profesjonalnie.

21:35
Pozory prawdy

Ben Cahill to odnoszący sukcesy prawnik, który przeżywa kryzys w małżeństwie. Dodatkowo wikła się w romans z dawną dziewczyną. Dzięki niej zdobywa dowody na oszustwa finansowe jej kochanka.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF