03:10
Głośniej od bomb

Małe miasteczko w południowej Polsce. Dwudziestoparoletni Marcin przed laty zrezygnował ze studiów, by pomóc choremu ojcu w prowadzeniu warsztatu samochodowego. Tymczasem ojciec umiera.

04:40
Aktualności Filmowe+

Autorzy przedstawiają premiery filmowe, rozmawiają z aktorami i reżyserami. W programie fragmenty filmów, a także felietony oraz relacje z imprez filmowych.

05:10
Janka

Opowieść o szefowej PAH Janinie Ochojskiej. Narracja prowadzona przez bohaterkę przeplata się z animacjami inspirowanymi jej wspomnieniami i ilustrowanymi muzyką Grzegorza Turnaua.

06:00
Ucieczka

Tara jest gospodynią domową, która podporządkowała swoje życie potrzebom dzieci i skupionego na sobie męża. Pewnego dnia kobieta podejmuje radykalną decyzję _ kupuje bilet w jedną stronę do Paryża.

07:40
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

07:50
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

07:55
Podróże

Film składa się z trzech nowel, których akcja rozgrywa się w Polsce, we Francji i w Izraelu. Trzy Żydówki, które przeżyły Holocaust, poszukują swojej prywatnej historii.

11:20
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

11:30
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

11:35
Na żywo - Księga wielkich życzeń

W domu dziecka wybucha pożar. Kierownictwo pobliskiego sanatorium dla osób starych i przewlekle chorych postanawia przyjąć kilka małych dziewczynek pod swój dach.

13:20
Prawdziwe kłamstwa

Tajny agent, Harry Tasker, odkrywszy romans żony, usiłuje ją odzyskać. Podstępem sprowadza Helen do hotelu. Spotkanie zostaje przerwane przez terrorystów, którzy porywają małżonków.

15:35
Abdel i hrabina

Hrabina Montarbie ubolewa nad koniecznością przekazania posiadłości i tytułu szlacheckiego po mężu chciwemu kuzynowi. Kobieta układa odważny plan, by przezwyciężyć wymogi tradycji.

17:10
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

17:20
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

17:50
Wyspa psów

Na mocy dekretu wszystkie psy domowe zostają wygnane na wysypisko odpadów. 12-letni Atari wyrusza na "wyspę śmieci", by odnaleźć czworonożnego przyjaciela.

19:30
Hollywood Buzz

Autorzy przedstawiają fragmenty premier, rozmawiają z aktorami i reżyserami, a także pokazują pracę na planie filmowym.

19:55
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

20:00
Strażnicy cnoty

Rodzice trzech nastoletnich dziewczyn dowiadują się, że ich córki postanowiły stracić dziewictwo podczas balu maturalnego. Zamierzają temu zapobiec.

21:40
Mój synek

Julien dowiaduje się od byłej żony, że jego siedmioletni synek zaginął podczas szkolnej wycieczki w góry. Julien porzuca inne zajęcia, by odnaleźć dziecko.

23:05
Katyń. Ostatni świadek

Dziennikarz Stephen przypadkowo dowiaduje się o sprawie samobójstwa polskiego żołnierza, który przebywał w obozie dla uchodźców. Stephen dociera do informacji o tym, co wydarzyło się w Katyniu.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF