01:35
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

02:05
Słodko-gorzki

Mateusz Hertz postanawia dowiedzieć się, co popchnęło jego kolegę z klasy do samobójstwa. Gdy w końcu składa w całość wszystkie elementy układanki, okazuje się, że jak zwykle prawda ma gorzki smak.

04:15
Niewidzialne

Zamknięte w małej, ciemnej suterenie kobiety, niewidzialne dla społeczeństwa i wyzyskiwane przez nieobecnego pracodawcę, wykonują niemal niewolniczą pracę.

06:00
Wielkie zimno

Podczas mroźnej zimy Georges i Eddy mają za zadanie przeprowadzenie konwoju pogrzebowego. Gdy mężczyźni gubią drogę, rozpoczyna się walka o przetrwanie.

07:25
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

07:35
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

07:40
Wino truskawkowe

Andrzej, 30-letni policjant z Warszawy, po rodzinnym dramacie przeprowadza się do Żłobisk nieopodal Dukli w Beskidzie Niskim. Miejscowość rządzi się własnymi prawami.

09:30
Larp

Siedemnastoletni Sergiusz czuje się nierozumiany przez otoczenie. Z problemami życiowymi radzi sobie, uciekając w świat fantastyki, która jest największą z jego pasji.

10:00
Kochankowie roku tygrysa

Rok 1913. Dwaj Polacy uciekają z zesłania przez śniegi Syberii. Próbują się przedostać do Chin. Jeden ginie, drugi znajduje ratunek w chacie chińskiego myśliwego, który próbuje ukryć przed nim córkę.

11:45
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

11:55
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

12:05
Strażacy

Wykonująca zawód strażaka Bénédicte Meursault zostaje przeniesiona do małej placówki straży pożarnej na południu Francji. Bierze udział w akcji ratunkowej, podczas której popełnia błąd.

13:40
Za linią wroga

Konflikt zbrojny na Bałkanach dobiega końca. Niespodziewanie samolot porucznika Burnetta, odbywającego ostatni lot zwiadowczy nad Jugosławią, zostaje zestrzelony i rozbija się daleko za linią wroga.

15:25
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

15:55
Wielki szus

Pisarz Max Salinger odmawia przyjęcia pod dach 15-letniej córki. Gdy dziewczyna wykrada rękopis i wyjeżdża w góry, ojciec jedzie do ośrodka narciarskiego, gdzie udaje doskonałego opiekuna.

17:30
Happy End

Georges Laurent, patriarcha bogatej europejskiej rodziny, choruje na postępującą demencję. Jego dzieci, Thomas i Anne, są zaabsorbowane własnymi problemami. Wychodzą na jaw długo skrywane sekrety.

19:15
Hollywood Buzz

Autorzy przedstawiają fragmenty premier, rozmawiają z aktorami i reżyserami, a także pokazują pracę na planie filmowym.

19:50
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

20:00
Szklany zamek

Jeannette stara się zmierzyć z doświadczeniami z dzieciństwa. Jej matka, artystka, uwagę poświęcała twórczości. Ojciec był alkoholikiem. Rodzina co kilka miesięcy się przeprowadzała.

22:05
Na żywo - Kobieta sukcesu

Mańka prowadzi firmę. Jej plany biznesowe zostają pokrzyżowane przez nieuczciwą konkurencję. Kobiecie nie układa się także w związku z Norbertem. Za sprawą przypadku w jej życiu pojawia się Piotr.

23:50
Jacy jesteśmy

Beth wychodzi z więzienia. Siostra utrudnia jej kontakty z synkiem. Beth nawiązuje kontakt z prawniczką Jess i postanawia walczyć o lepszą przyszłość dla siebie i dziecka.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF