00:05
Kiedy ranne wstają zorze

Etiuda filmowa o zakładowym grzybobraniu, którą reżyser osadził w realiach lat 60. XX wieku.

06:00
Dobry rok

Inwestor Max Skinner jedzie do Prowansji, by sprzedać odziedziczoną po wuju posiadłość. Poznaje uroczą Fanny, a także znajduje pamiętniki, dzięki którym odkrywa rodzinne tajemnice.

07:55
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

08:05
Wino truskawkowe

Andrzej, 30-letni policjant z Warszawy, po rodzinnym dramacie przeprowadza się do Żłobisk nieopodal Dukli w Beskidzie Niskim. Miejscowość rządzi się własnymi prawami.

09:55
Cena sukcesu

Film ukazuje kulisy życia komika, który dorastał w kulturze cygańskiej. Mężczyzna chciał pracować w branży filmowej. Krewni czekali na moment, w którym zdobędzie bogactwo i spłaci wobec nich dług.

11:25
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

11:35
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

11:50
Rodzina Tuche: Wolność, równość, rodzina

Dwa lata po spełnieniu się "amerykańskiego snu" stęskniona za dawnym życiem rodzina Tuche wraca do kraju. Jeff decyduje się na kandydowanie w wyborach prezydenckich.

13:20
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

13:50
Na żywo - Dziewczyna we mgle

W spokojnym miasteczku zaginęła szesnastoletnia dziewczyna. Rodzice rozpaczają, lokalna społeczność jest zszokowana. Na miejsce zostaje wezwany agent specjalny Vogel.

15:55
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

16:05
Letnia szkoła życia

Powieściopisarka Olivia Dejazet prowadzi warsztaty, które mają rozwijać w młodych ludziach patriotyzm lokalny. Jeden z nastolatków, Antoine, zachowuje się agresywnie. Olivia jest nim zafascynowana.

17:55
Status: Singiel

Antoine jest podrywaczem i lekkoduchem. Pewnego dnia jego współlokator, Thomas, postanawia się wyprowadzić. Znajduje na swoje miejsce lokatorkę, atrakcyjną Jeanne. Kobieta wprowadza się z dziećmi.

19:45
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

20:00
Czwarta władza

Redaktor naczelny dziennika "The Washington Post", Ben Bradlee, odkrywa, że wojna w Wietnamie przynosi państwu ogromne straty. Dochodzi do bezprecedensowej konfrontacji amerykańskiej prasy z władzą.

21:55
Mamma Mia! Here We Go Again

Rok po śmierci matki Sophie przygotowuje się do ponownego otwarcia hotelu na wyspie Kalokairi. Młoda kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży. Obawia się, że nie podoła obowiązkom matki.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF