01:15
Bezlitosny

Nowojorski detektyw Nick Cassidy wpada na trop handlarzy żywym towarem. Gdy szef organizacji, Viktor Dragovic, dokonuje zamachu, w wyniku którego ginie córka detektywa, Nick postanawia zniszczyć gang.

03:50
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

04:20
Widziadło

Głównym bohaterem jest Piotr Strumieński, mężczyzna w sile wieku, który pomimo upływu lat nie może zapomnieć o wielkiej i namiętnej miłości do swojej pierwszej żony Angeliki.

06:00
Miłość ci wszystko wybaczy

Rok 1942, Bliski Wschód. W angielskim obozie wojskowym Hanka Ordonówna, gwiazda warszawskich kabaretów, opiekuje się bezdomnymi polskimi dziećmi. Chora na gruźlicę piosenkarka wspomina swoją karierę.

07:50
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

08:00
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

08:05
Cudowny smak faworków

Louise, wdowa z dwójką dzieci, potrąca samochodem mężczyznę. Postanawia się nim zaopiekować. Okazuje się, że dwoje doświadczonych przez życie ludzi może pomóc sobie nawzajem bardziej, niż sądzili.

09:45
Życie animowane

W wieku trzech lat Owen stracił zdolność mowy. Lekarze zdiagnozowali u niego autyzm, który uniemożliwił przekazywanie myśli i uczuć. Dzięki bajkom Disneya chłopiec odzyskuje kontakt z rodzicami.

11:15
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

11:25
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

11:30
Magik z Nowego Jorku

Max jest szewcem, nigdy nie robił niczego innego. Czuje się znudzony i rozgoryczony. Pewnego dnia przez przypadek odkrywa, że jego zakład ma magiczne możliwości.

13:10
W imię desperacji

Dwudziestoletni Calum porywa autobus pełen dzieci, które stają się jego zakładnikami. Do negocjacji przystępuje młoda detektyw Amber. Z każdą chwilą sytuacja staje się coraz niebezpieczniejsza.

14:40
Hollywood Buzz

Autorzy przedstawiają fragmenty premier, rozmawiają z aktorami i reżyserami, a także pokazują pracę na planie filmowym.

15:10
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

17:15
Aktualności filmowe+

Autorzy przedstawiają premiery filmowe, rozmawiają z aktorami i reżyserami. W programie fragmenty filmów, a także felietony oraz relacje z imprez filmowych.

17:45
Wall Street _ pieniądz nie śpi

Były gracz giełdowy odsiedział 8-letni wyrok za oszustwa. Siedem lat po wyjściu z więzienia spotyka się z młodym maklerem, który prosi go o pomoc w doprowadzeniu do upadku bogatego spekulanta.

20:00
Kochajmy się od święta

Charlotte Cooper marzy o spędzeniu idealnych świąt, lecz jej rodzina nie należy do statecznych. Większość członków familii przyczynia się do braku zgody i harmonii.

21:45
Niewinne

Po drugiej wojnie światowej w szpitalu prowadzonym przez francuski Czerwony Krzyż zjawia się zakonnica, która błaga o pomoc dla umierającej kobiety. Sprawa dotyczy porodu u jednej z zakonnic.

23:40
Komórka

W Bostonie ludzie, którzy rozmawiali w ostatnim czasie przez telefon, zamieniają się w krwiożercze bestie. Rysownik Ridell musi dotrzeć do syna, zanim ten użyje otrzymany na urodziny aparat.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF