01:40
Kosmos

Dwaj przyjaciele spędzają kilka dni w pensjonacie na prowincji. Od początku towarzyszą im niepokojące znaki. Nic dobrego nie wróży też fakt, że jeden z bohaterów zakochuje się w córce gospodarzy.

03:20
Wtorek

Maniek i Dawid w mało uczciwy sposób zarabiają pokaźną sumę. Wchodzą w spółkę z Jerzym, zdegradowanym inteligentem-erotomanem, który trudni się handlem ogrodowymi krasnalami.

04:50
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

05:20
07:45
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

07:55
Fistaszki _ wersja kinowa

Do klasy Charliego Browna dołącza nowa koleżanka. Chłopiec zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Tymczasem jego kompan, pies Snoopy, wpada na trop największego wroga _ Czerwonego Barona.

09:20
Aktualności filmowe+

Autorzy przedstawiają premiery filmowe, rozmawiają z aktorami i reżyserami. W programie fragmenty filmów, a także felietony oraz relacje z imprez filmowych.

09:50
Panie Dulskie

Prof. Rainer Dulsky przyjeżdża ze Szwajcarii do wnuczki pani Dulskiej. Czuje, że coś łączy go z kamienicą, w której mieszka rodzina. Kolejne odkrycia ujawniają tajemnice z przeszłości rodu.

11:20
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

11:30
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

11:45
Francuska suita

Mieszkająca w okupowanej Francji Lucille żyje w małżeństwie pozbawionym namiętności. Gdy do jej domu wprowadza się niemiecki żołnierz, musi wybrać pomiędzy uczuciem a miłością do ojczyzny.

13:30
Mały książę

Na amerykańskich przedmieściach dziewczynka poznaje historię małego księcia. Wysłuchuje jej od dawnego przyjaciela chłopca z dalekiej asteroidy _ lotnika, który obecnie jest jej sąsiadem.

15:15
Hollywood Buzz

Autorzy przedstawiają fragmenty premier, rozmawiają z aktorami i reżyserami, a także pokazują pracę na planie filmowym.

15:45
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

15:55
Brooklyn

Lata 50. XX wieku. Młoda Irlandka wyrusza z siostrą do Nowego Jorku. Poznaje sympatycznego Włocha, w którym się zakochuje. Wkrótce uczucia dziewczyny zostaną wystawione na ciężką próbę.

17:45
Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2

Katniss wraz z przywódcami zbuntowanego Dystryktu 13 przystępuje do walki przeciwko złowieszczemu Kapitolowi. Rozpoczyna się wielka wojna, której stawką nie jest przyszłość narodu.

20:00
Na żywo - Idealne matki

Lil i Roz są przyjaciółkami. Lil niedawno została wdową, mąż Roz wyjechał do Sydney. Każda z kobiet ma syna. Za sprawą pocałunku jednego z nich życie kobiet zmienia się nie do poznania.

21:50
Carol

Młoda pracownica sklepu oraz dojrzała mężatka przypadkowo poznają się w Nowym Jorku. Od pierwszego spotkania rodzi się między nimi fascynacja, która szybko przeradza się w uczucie.

23:45
Makbet

Wiedźmy przepowiadają wracającemu z wyprawy wojennej lordowi Makbetowi świetlaną przyszłość. Prorocze słowa spełnią się, ale droga do tronu będzie krwawa, a korona zostanie okupiona szaleństwem.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF