01:15
Prawo ojca

Marta została brutalnie pobita i zgwałcona. Sprawcy zbrodni cieszą się wolnością. Ojciec dziewczyny, wstrząśnięty nieskutecznością działań policji, postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość.

02:55
Śmierć Johna L.

Zbyszek Gąsior jest solistą zespołu rockowego. Ma pieniądze i sławę. Jednak w dniu 35. urodzin w jego życiu przychodzi krytyczny moment. Zaczyna stawiać sobie pytania o sens własnej egzystencji.

05:10
W tonacji+

Marek Niedźwiecki, dziennikarz Programu Trzeciego Polskiego Radia, prezentuje widzom piosenki, które przypadły mu do gustu, a także gatunki, które warto poznać.

06:00
Soból i panna

Młody szlachcic Michał Rajecki i Warszulka _ wiejska dziewczyna, zakochują się w sobie. Ona jest przekonana o jego miłości. Dla niego jest jasne, że związek ten nie ma przyszłości.

07:55
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

08:05
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

08:10
Sufrażystka

Sufrażystki zostały uznane za zagrożenie dla porządku świata i praw boskich. Były lekceważone, piętnowane i więzione. Zmieniły historię XX w., rozpoczynając rozwój ruchów emancypacyjnych.

10:10
Na żywo - Persona non grata

Polska ambasada w Urugwaju ma pilotować transakcję, w której konkurentami Polaków są Rosjanie. Zachodzi podejrzenie, że ich wywiad infiltruje pracowników ambasady.

12:05
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

12:15
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

12:20
Fala

Grupa geologów odkrywa, że na skutek osunięcia się fiordu do miasta zbliża się 85-metrowa fala. Na ewakuację ludności jest za późno. Jeden z badaczy chce uratować od zagłady jak najwięcej ludzi.

14:05
Dziewczyna z portretu

Kopenhaga, rok 1926. Duńska artystka Gerda Wegener maluje portret męża w przebraniu kobiety. Mężczyzna zaczyna utożsamiać się z wizerunkiem. Po pewnym czasie podejmuje decyzję o zmianie płci.

16:30
Niepowstrzymany

Ne stacji rozrządowej w Fuller Yard podczas przestawiania pociągu towarowego zostają popełnione błędy, w wyniku których 39 wagonów z 23 tys. litrów paliwa bez maszynisty rusza przed siebie.

18:10
To tylko koniec świata

Uznany pisarz po raz ostatni odwiedza rodzinne strony, lecz matka i rodzeństwo są zbyt zajęci sobą, by wykazać zainteresowanie dawno niewidzianym krewnym. Konflikt narasta.

19:50
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

20:00
Nice Guys. Równi goście

Holland March to nieco niezdarny prywatny detektyw. Jego największym konkurentem jest nieokrzesany, gruboskórny Jackson Healy. Pewnego dnia mężczyźni zostają wynajęci do rozwiązania tej samej sprawy.

23:25
El Clan

Na pozór tradycyjna rodzina z argentyńskiej dzielnicy tworzy klan odpowiedzialny za liczne porwania i morderstwa. Na czele rodzinnego interesu stoi były funkcjonariusz służby bezpieczeństwa.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF