01:30
02:00
03:20
Sam pośród swoich

Rok 1946. Młody porucznik Andrzej Kmita jest świadkiem aresztowania kapitana Lenczaka, "Żbika", dawnego dowódcy oddziału partyzanckiego, z którym wyszedł z lasu.

05:10
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

06:00
Cudowny smak faworków

Louise, wdowa z dwójką dzieci, potrąca samochodem mężczyznę. Postanawia się nim zaopiekować. Okazuje się, że dwoje doświadczonych przez życie ludzi może pomóc sobie nawzajem bardziej, niż sądzili.

07:40
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

07:50
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

08:05
08:15
The Duff [#ta brzydka i gruba]

Licealistka Bianca dowiaduje się, że na portalach społecznościowych jest postrzegana jako brzydka i gruba. Postanawia przekonać szkolną społeczność, że jest pełnowartościową, atrakcyjną dziewczyną.

09:55
Aktualności filmowe+

Autorzy przedstawiają premiery filmowe, rozmawiają z aktorami i reżyserami. W programie fragmenty filmów, a także felietony oraz relacje z imprez filmowych.

10:25
Olimpiada

Steve zwraca się o pomoc finansową do wuja, hazardzisty. Ten tkwi w długach, lecz wpada na pomysł, jak zdobyć gotówkę. Steve, udając niepełnosprawnego, ma wziąć udział w olimpiadzie specjalnej.

12:00
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

12:15
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

12:30
Woda dla słoni

Po tragicznej śmierci rodziców Jacob Jankowski przyłącza się do trupy cyrkowców i zakochuje się w pięknej Marlenie. Na przeszkodzie uczuciu staje mąż Marleny _ charyzmatyczny August.

14:30
Architekt

Drew i Colin zlecają wybudowanie domu nietuzinkowemu architektowi. Kobieta jest zachwycona jego bezkompromisowym nastawieniem. Nie zauważa, że artysta tworzy swój dom marzeń, nie ich.

16:25
Trzy pokolenia

Nastoletni Ray ma ciało kobiety, lecz uważa, że jest mężczyzną. Pewnego dnia postanawia rozpocząć terapię hormonalną. Aby to było możliwe, potrzebuje zgody rodziców.

18:05
Człowiek, który poznał nieskończoność

Rok 1913, Indie. Zapisy i teorie 25-letniego hinduskiego geniusza matematycznego trafiają w ręce brytyjskich uczonych. Profesor Godfrey Harold Hardy zaprasza młodzieńca do Anglii.

20:00
Królestwo niebieskie

XII-wieczna Europa. Kowal Balian w tragicznych okolicznościach traci rodzinę. Krzyżowiec Godfrey z Ibelinu proponuje mu naukę rycerskiego rzemiosła. Wyruszają do Jerozolimy, by bronić Ziemi Świętej.

22:25
Na żywo - Desierto

Próbująca nielegalnie przekroczyć granicę z USA grupa emigrantów z Meksyku natyka się na człowieka, dla którego ochrona granicy przed nielegalnymi przybyszami stanowi największą wartość.

23:55
We Are Your Friends

Początkujący didżej Cole, znany didżej James i piękna dziewczyna Jamesa, Sophie, tworzą trójkę nierozłącznych przyjaciół. Problem pojawia się, gdy między Cole'em i Sophie rodzi się uczucie.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF