00:55
Bikini blue

Wielka Brytania, lata 50. XX w. 30-letnia Angielka jest żoną byłego oficera Wojska Polskiego. Wynikająca z zatajonej przeszłości choroba mężczyzny staje się zagrożeniem dla relacji małżeńskiej.

02:20
PolandJa

Opowieść trudnościach ludzi w radzeniu sobie z rzeczywistością, która ich otacza. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przeżywają zmieniające ich życie perypetie.

04:20
Dług

Adam i Stefan chcą otworzyć montownię skuterów, ale bank nie udziela im kredytu. Pożyczkę oferuje im dawny znajomy, Gerard. Gdy nie chcą z niej skorzystać, ich życie zamienia się w piekło.

06:00
Kiler

Nieśmiały 30-letni taksówkarz Jurek Kiler przez pomyłkę zostaje uznany przez policję za profesjonalnego zabójcę. Absurdalny błąd pociąga za sobą serię nieprawdopodobnych omyłek.

07:45
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

07:55
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

08:00
Egzamin

Romeo Aldea żyje w małżeństwie, w którym nie ma miłości. Z uwagi na dobro dziecka odsuwa od siebie decyzję o rozwodzie. W obliczu dramatycznego zdarzenia uczucie do dziecka okaże się niewystarczające.

10:05
10:15
Królowa chmur

Piotr wykupuje willę, której właścicielką jest ekscentryczna 80-letnia malarka, Mimi. Kobieta widzi w nim zmarłego syna. Tymczasem on zamierza umieścić ją w domu spokojnej starości.

11:35
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

11:45
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

11:50
Paterson

Paterson jest kierowcą miejskiego autobusu. Ma żonę, hobby i przyjaciół. Niczego mu nie brakuje. Ale pewnego dnia jego stoicki spokój zostaje wystawiony na poważną próbę.

13:45
Aktualności Filmowe+

Autorzy przedstawiają premiery filmowe, rozmawiają z aktorami i reżyserami. W programie fragmenty filmów, a także felietony oraz relacje z imprez filmowych.

14:15
Na żywo - Solaris

Psycholog, dr Chris Kelvin, zostaje wysłany na stację kosmiczną, która utraciła kontakt z Ziemią. Na miejscu okazuje się, że jej dowódca nie żyje, a załoga zdradza objawy choroby psychicznej.

15:55
Dzień patriotów

Kwiecień 2013 roku. Terroryści detonują bomby niedaleko mety maratonu w Bostonie. Sprawcom udaje się zbiec. Policja i służby specjalne muszą zrobić wszystko, by zapobiec kolejnej tragedii.

18:05
Zaginiony bez śladu

Prawnik w cenionej kancelarii na Manhattanie, ojciec i mąż, ukrywa się w budynku usytuowanym naprzeciwko swojego domu. Przez lornetkę podgląda życie poszukujących go zrozpaczonych bliskich.

19:50
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

20:00
Żadnych wątpliwości

45-letni wdowiec odkrywa, że nie wychował go biologiczny ojciec. W trakcie poszukiwań rodzica poznaje Annę, w której się zakochuje. Pewnego dnia zdaje sobie sprawę, że kobieta jest jego siostrą.

21:40
Zderzenie

Casey potrzebuje pieniędzy na opłacenie leczenia swojej dziewczyny. By je zdobyć, decyduje się przyjąć zlecenie od ekscentrycznego gangstera. Sprawy nie idą po jego myśli.

23:15
Droga do prawdy

Alison i jej młodszy brat Braydon mieszkają w górskim mieście Castlegar w Kolumbii Brytyjskiej. Pewnego dnia zostają znalezione zwłoki, a Braydon znika. Alison postanawia odnaleźć brata.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF