01:25
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

01:55
Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej

Michalina Wisłocka pisze książkę, która zmieni podejście Polaków do seksu. Zanim "Sztuka kochania" podbije rynek, jej autorka musi poświęcić lata na przełamywanie konserwatywnej obyczajowości.

04:15
Na żywo - Człowiek z magicznym pudełkiem

Warszawa, rok 2030. Adam przeprowadza się do stolicy. Rozpoczyna pracę w korporacji. Poznaje atrakcyjną Gorię, w której się zakochuje. Pewnego dnia znajduje stare radio, które umożliwia teleportację.

06:00
Interludium w Pradze

Praga, rok 1786. Wolfgang Amadeusz Mozart ucieka od uprzywilejowanej elity Wiednia. Spędza kilka miesięcy w Pradze, gdzie jego obecność wyzwala serię dramatycznych wydarzeń.

07:45
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

07:55
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

08:05
Historie miłosne

Cztery opowieści o uczuciowych losach 40-letnich mężczyzn. Każde z uczuć zostaje poddane weryfikacji przez ankietera ze świata nadprzyrodzonego.

09:35
Solaris

Psycholog, dr Chris Kelvin, zostaje wysłany na stację kosmiczną, która utraciła kontakt z Ziemią. Na miejscu okazuje się, że jej dowódca nie żyje, a załoga zdradza objawy choroby psychicznej.

11:15
Aktualności Filmowe+

Autorzy przedstawiają premiery filmowe, rozmawiają z aktorami i reżyserami. W programie fragmenty filmów, a także felietony oraz relacje z imprez filmowych.

11:45
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

11:55
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

12:00
Księga wielkich życzeń

W domu dziecka wybucha pożar. Kierownictwo pobliskiego sanatorium dla osób starych i przewlekle chorych postanawia przyjąć kilka małych dziewczynek pod swój dach.

13:40
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

14:10
Fantastyczna czwórka

Czworo outsiderów i naukowców podczas przebywania w innym wymiarze staje się posiadaczami niezwykłych mocy. Po powrocie muszą się nauczyć wykorzystywać ponadprzeciętne umiejętności, by ocalić Ziemię.

15:55
Fantastyczna czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera

Załoga statku kosmicznego ulega napromieniowaniu, które zmienia ich DNA. Gdy wysłannik z kosmosu zapowiada, że Ziemia ma być unicestwiona, fantastyczna czwórka postanawia nie dopuścić do katastrofy.

17:25
Dobry rok

Inwestor Max Skinner jedzie do Prowansji, by sprzedać odziedziczoną po wuju posiadłość. Poznaje uroczą Fanny, a także znajduje pamiętniki, dzięki którym odkrywa rodzinne tajemnice.

19:20
Hollywood Buzz

Autorzy przedstawiają fragmenty premier, rozmawiają z aktorami i reżyserami, a także pokazują pracę na planie filmowym.

19:50
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

20:00
Olivia Newton-John _ mężczyźni, kino i śpiew

Olivia Newton-John to piosenkarka, aktorka i autorka tekstów. Przeszła do historii Hollywood za sprawą kultowej roli Sandy w musicalu "Grease". Artystka została uhonorowana czterema nagrodami Grammy.

21:45
Barry Seal: Król przemytu

Historia Barry'ego Seala, amerykańskiego pilota współpracującego jednocześnie z CIA i kartelami narkotykowymi w latach 80. XX wieku.

23:35
Dziewczyna z pociągu

Rachel fantazjuje o parze mieszkającej w domu, który codziennie mija podczas jazdy pociągiem. Pewnego ranka widzi coś, co zmienia jej życie.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF