01:10
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

01:40
Wieża. Jasny dzień

Mula mieszka w wiejskim domu wraz z mężem, Michałem, i adoptowaną córką Niną. Pewnego dnia rodzinę odwiedza niewidziana od lat młodsza siostra Muli _ Kaja, która jest biologiczną matką Niny.

03:30
Aktualności Filmowe+

Autorzy przedstawiają premiery filmowe, rozmawiają z aktorami i reżyserami. W programie fragmenty filmów, a także felietony oraz relacje z imprez filmowych.

04:00
Na żywo - Egzekutor

Alex opiekuje się byłym pracownikiem UB. Ulega jego namowom, by za kilka tysięcy dolarów skrócić mu cierpienia związane ze starością i chorobami. Od tej pory postanawia świadczyć nietypowe usługi.

07:50
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

08:00
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

08:05
Terapia małżeńska dla kochanków

Uwięzieni w nieszczęśliwych małżeństwach Viviana i Modesto muszą podjąć decyzję, która zadecyduje o ich przyszłości. Viviana szuka ratunku dla targanej kłótniami i spięciami relacji u terapeuty.

11:25
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

11:35
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

11:40
Płytki facet

Młody Hal Larsen, zahipnotyzowany przez telewizyjnego guru, zakochuje się od pierwszego wejrzenia w otyłej Rosemary. Gdy po pewnym czasie czar pryska, Hal staje oko w oko z potężną kobietą.

13:30
Zatrzymany

Spełnia się marzenie Benjamina _ Leila siada w szkole obok niego. Gdy chłopak idzie do łazienki, orientuje się, że jest w pętli czasowej. Chce tak wydostać się z pułapki, by nie zniechęcić ukochanej.

15:00
Tarapaty

Dziewczynka ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka trafia do ciotki w Warszawie.

16:20
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

16:50
Cyrus

40-latek poznaje atrakcyjną masażystkę. Zaczynają się spotykać. Niebawem mężczyzna odkrywa, że ukochana ma syna. 21-letni młodzieniec nie jest gotowy na to, by matka związała się z innym mężczyzną.

18:20
Na pokuszenie

Czasy wojny secesyjnej, szkoła dla dziewcząt na południu Stanów Zjednoczonych. Nastolatki opiekują się rannym żołnierzem wrogich wojsk, który wzbudza coraz większe zainteresowanie pensjonariuszek.

19:50
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

20:00
Oskarżona

Dolores jest podejrzewana o zamordowanie przyjaciółki. Rodzice dziewczyny, chcąc opracować skuteczną linię obrony, kontrolują każdy aspekt jej życia. Zachowanie Dolores naraża ich strategię na fiasko.

21:50
Ja, Godard

Paryż, rok 1968. Jean-Luc Godard zakochuje się w 17 lat młodszej odtwórczyni głównej roli w realizowanym filmie. Praca nad dziełem i jego odbiór przyczyniają się do kryzysu wartości artysty.

23:35
Złe psy

Detektyw z wydziału narkotykowego, Danny Gallagher, zostaje niesłusznie osadzony w więzieniu. Po uwolnieniu mężczyzna pragnie się zemścić i odbudować nadszarpniętą reputację.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF