00:25
Neon Demon

Młoda i piękna Jesse przyjeżdża do Los Angeles, by spróbować sił jako modelka. Poznaje chłopaka, który chce jej pomóc w rozpoczęciu kariery. Jesse dostaje propozycję, o której inni mogą tylko marzyć.

02:20
Tam, gdzie żyją Eskimosi

Powojenna Bośnia. Polak, podając się za przedstawiciela UNICEF-u, wywozi z kraju sieroty, które mają zostać sprzedane w Niemczech do adopcji. Nie wie, że dzieci rzadko trafiają do rodzin adopcyjnych.

04:15
Angelus

Dzieje zdumiewającego i niezwykłego w skali światowej fenomenu, jakim była janowska gmina okultystyczna działająca na Śląsku w latach 30. i pierwszych dwóch dekadach po wojnie.

06:00
Trzy pokolenia

Nastoletni Ray ma ciało kobiety, lecz uważa, że jest mężczyzną. Pewnego dnia postanawia rozpocząć terapię hormonalną. Aby to było możliwe, potrzebuje zgody rodziców.

07:30
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

07:40
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

07:45
Święta wojna

Tytułowa "święta wojna" to zacięta walka pomiędzy kibicami dwóch małomiasteczkowych drużyn piłkarskich. Działacze sportowi i kibice drużyny "Naprzód" za wszelką ceną chcą wygrać mecz ze "Spartą".

09:20
Nauczycielka

Wczesne lata 80., Czechosłowacja. Dyrektor szkoły podstawowej zwołuje nadzwyczajne zebranie rodziców. Oskarża jedną z nauczycielek o wykorzystywanie uczniów do manipulowania ich opiekunami.

11:00
Nadzieja

Dwudziestokilkuletni Franciszek jest świadkiem kradzieży. Na jego oczach złodziej wynosi z warszawskiego kościoła cenny obraz. Chłopak nagrywa incydent amatorską kamerą.

12:40
Ramona i Beezus

Rodzinę Ramony i Beezus spotyka coraz więcej przykrych niespodzianek. Kiedy ich ojciec traci pracę, zaczyna mówić o przeprowadzce do innego miasta. Ramona i Beezus postanawiają do niej nie dopuścić.

14:45
Zabójczy Jacques

Jacques mieszka w miejscowości, której mieszkańcy stracili pracę. Odeszła od niego dziewczyna, a jego długi rosną. Mężczyzna otrzymuje od gangstera propozycję nie do odrzucenia.

16:25
Kamienne pięści

Roberto Durán spędził dzieciństwo na ulicy. Jako 16-latek stawia pierwsze kroki na profesjonalnym ringu. Niebawem staje do walki z najtrudniejszym przeciwnikiem _ ze sobą.

18:15
Zderzenie

Casey potrzebuje pieniędzy na opłacenie leczenia swojej dziewczyny. By je zdobyć, decyduje się przyjąć zlecenie od ekscentrycznego gangstera. Sprawy nie idą po jego myśli.

19:50
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

20:00
Premier

Belgijski premier zostaje porwany przez uzbrojonych mężczyzn. Dowiaduje się, że jego rodzina też jest przetrzymywana przez porywaczy. Jeśli chce uratować bliskich, musi zabić prezydenta USA.

22:00
Lekarstwo na życie

Lockhart zostaje wysłany do Szwajcarii. Ma za zadanie sprowadzić do kraju szefa, który w trakcie pobytu w uzdrowisku postanowił zrezygnować ze stanowiska. Trop wiedzie do położonego w Alpach zamku.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF