01:45
Przemytnicy

Przemytnik Józef wychodzi z więzienia. Stracił pierwszą pozycję w świecie przemytniczym na rzecz Alińczuków. Mnoży majątek, ale wkrótce umiera. Przyjaciel, Władek, chce zemścić się na Alińczukach.

03:15
03:40
Marynia

Stanisław Połaniecki przyjeżdża do majątku Pławickich z żądaniem zwrotu pożyczki. Poznaje tam Marynię, rodzi się między nimi zalążek uczucia. Jednak Stach będzie musiał dojrzeć do miłości.

06:00
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

06:30
A psa biorę ja

Olive i Clay decydują się na rozwód po sześciu latach małżeństwa. Choć majątek udaje się podzielić polubownie, kłopotliwą kwestią okazuje się opieka nad ukochanym czworonogiem.

08:05
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

08:15
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

08:35
Ride

Jackie to kobieta sukcesu, dla której jedyną bliską osobą jest dorastający syn. Gdy zmęczony jej kontrolą chłopak wyrusza nad ocean, by nauczyć się surfować, matka podąża za nim.

10:05
Magik z Nowego Jorku

Max jest szewcem, nigdy nie robił niczego innego. Czuje się znudzony i rozgoryczony. Pewnego dnia przez przypadek odkrywa, że jego zakład ma magiczne możliwości.

11:45
Nieracjonalny mężczyzna

Profesor filozofii, Abe, zmaga się z alkoholizmem i depresją. Jego życie się zmienia, gdy zapatrzona w niego studentka podsuwa mu pomysł, który przywróci mu chęć do życia.

13:25
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

13:35
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

13:50
Mama

Magda jest byłą nauczycielką i matką 10-latka. Mąż porzucił ją dla kochanki, z powodu kryzysu straciła pracę. Gdy dowiaduje się, że ma raka, odkrywa w sobie poczucie humoru, energię i odwagę.

15:55
Aktualności filmowe+

Autorzy przedstawiają premiery filmowe, rozmawiają z aktorami i reżyserami. W programie fragmenty filmów, a także felietony oraz relacje z imprez filmowych.

16:25
Królowa pustyni

Gertrude spotyka w Teheranie pracownika konsulatu, który okazuje się jej dawną miłością. Po nieudanym romansie wyrusza w podróż po Bliskim Wschodzie. Eskapada zmieni jej życie i historię świata.

18:30
Moje córki krowy

Historia dwóch sióstr: 42-letniej Marty, kobiety sukcesu, i niestabilnej emocjonalnie nauczycielki, Kasi. W obliczu trudnej sytuacji zmuszone do współpracy kobiety zbliżają się do siebie.

20:00
Na żywo - Niewidzialny wróg

Brytyjska pułkownik stoi na czele tajnej międzynarodowej operacji. Gdy okazuje się, że w strefie akcji znajduje się 9-latka, pojawia się dylemat, czy poświęcić życie dziecka dla ratowania setek ludzi.

21:40
Moja miłość

Georgio jest uosobieniem marzeń każdej kobiety _ pewny siebie, dowcipny, spontaniczny. Gdy pojawia się w życiu Tony, zmienia je całkowicie, a ich związek staje się jak narkotyk _ wciąga i uzależnia.

23:50
Ted 2

Boston. John jest po rozwodzie, a miś Ted postanowił się ustatkować. Jego żoną jest urocza kasjerka Tami-Lynn. Para planuje dziecko. Na drodze do ich szczęścia stają władze stanowe.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF