00:25
Plan B

Kilka dni przed walentynkami Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka muszą się zmierzyć z niespodziewanymi sytuacjami. Bohaterowie przekonają się, że trudne początki często prowadzą do pozytywnych zdarzeń.

01:50
Hollywood Buzz

Autorzy przedstawiają fragmenty premier, rozmawiają z aktorami i reżyserami, a także pokazują pracę na planie filmowym.

02:45
Palimpsest

Marek, przeżywający załamanie nerwowe inspektor policji, ma wyjaśnić okoliczności śmierci kolegi. Zbierając informacje, orientuje się, że ktoś steruje jego ruchami i zaciera tropy.

04:05
Rozdroże Cafe

Dla Grzesia najważniejszą osobą w życiu jest siostra. Chłopak chce zdobyć pieniądze, dzięki którym Dusia będzie mogła zakończyć romans z żonatym senatorem. Decyduje się więc na udział w skoku na bank.

06:00
Europa filmowa

Rafał Zawierucha spotyka się z twórcami filmów i aktorami. Odwiedza między innymi Sycylię, gdzie nakręcono trylogię "Ojciec chrzestny", Maltę, Wiedeń, Węgry i Szkocję.

06:45
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

06:55
Wojna płci

Mecz tenisowy z 1973 roku Billie Jean King i Bobby'ego Riggsa został okrzyknięty "bitwą płci". Myśli zawodników zaprzątały batalie, które stoczyli w życiu prywatnym.

08:55
Jedna jedyna

Opowieść o wiecznej rywalizacji między braćmi Fitzpatrickami _ taksówkarzem Mickeyem i maklerem giełdowym Francisem. Obaj nie potrafią zapomnieć o Heather, ich wspólnej pierwszej miłości.

10:30
Babcia w zamrażarce

Claudia jest artystką. Zleceniodawcy nie wypłacają jej wynagrodzenia. Kobieta utrzymuje się częściowo dzięki emeryturze babci. Gdy ta umiera, Claudia obawia się, że zostanie bez środków do życia.

12:10
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

12:20
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

12:35
Sofia

Dwudziestoletnia Sofia mieszka z rodzicami w Casablance. Dziewczyna jest w ciąży, ale boi się do tego przyznać. W Maroku współżycie przed ślubem jest karane więzieniem.

13:55
Utoya, 22 lipca

Lato 2011 roku. 18-letnia Kaja przebywa z siostrą i przyjaciółmi na obozie na wyspie Utoya. 22 lipca dochodzi do wydarzeń, które zapiszą się jako najgorszy dzień we współczesnej historii Norwegii.

15:30
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

16:00
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

16:10
Cień wątpliwości

David ma kochającą żonę, dwoje dzieci i grupę przyjaciół. Pewnego dnia mężczyzna zostaje zatrzymany przez policję. Wkrótce wychodzi na jaw, że jego poukładane i spokojne życie było fikcją.

17:45
Whitney

Historia Whitney Houston, jednej z najwspanialszych piosenkarek wszech czasów, której kariera sceniczna układała się zdecydowanie lepiej niż życie osobiste.

19:45
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

20:00
Skok stulecia

Przestępca Ray Merrimen wychodzi z więzienia, gdzie ułożył wizjonerski plan skoku stulecia. Informacja o planowanym napadzie dociera do policjanta Nicka. Stróże prawa wkraczają do akcji.

22:15
Wszystkie pieniądze świata

Zamożny Jean Paul Getty jest uważany za tyrana i dusigrosza. Nieznani sprawcy porywają jego wnuka. Getty odmawia zapłacenia okupu. Matka chłopca, Gail, rozpaczliwie szuka pomocy.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF