01:00
Kamerdyner

Po śmierci matki, pochodzącej z chłopskiej rodziny kaszubskiej, Mateusz Król zostaje przygarnięty przez arystokratyczną rodzinę ojca. Zakochuje się w Maricie von Krauss.

03:25
Kiedy ranne wstają zorze

Etiuda filmowa o zakładowym grzybobraniu, którą reżyser osadził w realiach lat 60. XX wieku.

03:55
Dług

Adam i Stefan chcą otworzyć montownię skuterów, ale bank nie udziela im kredytu. Pożyczkę oferuje im dawny znajomy, Gerard. Gdy nie chcą z niej skorzystać, ich życie zamienia się w piekło.

05:35
Wbić flagę

W ramach przygotowań do lądowania na Księżycu NASA wysyła zespół astronautów na Islandię. Na początku wyprawy śmiałkowie muszą stawić czoła pierwszemu wyzwaniu _ spotkaniu z islandzkim hodowcą owiec.

06:00
Jedna jedyna

Opowieść o wiecznej rywalizacji między braćmi Fitzpatrickami _ taksówkarzem Mickeyem i maklerem giełdowym Francisem. Obaj nie potrafią zapomnieć o Heather, ich wspólnej pierwszej miłości.

07:35
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

07:45
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

08:00
Świrnięty Mikołaj

Pacjent ucieka ze szpitala psychiatrycznego i kradnie kostium Świętego Mikołaja. Omyłkowo zostaje uznany za aktora. Otrzymuje zadanie rozweselenia 10-letniej dziewczynki.

09:25
The Place

Osoby, które wyznaczyły sobie trudne do osiągnięcia cele, szukają pomocy u mężczyzny twierdzącego, że niemal wszystko jest możliwe. Jednak warunkiem spełnienia marzeń jest wykonanie zadania.

11:10
Zimna wojna

Historia namiętnej, lecz niemożliwej miłości dwojga ludzi. Na przeszkodzie uczuciu stają ich trudne charaktery, a także wydarzenia zimnej wojny lat 50. w Polsce, Berlinie, Jugosławii i Paryżu.

12:35
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

12:45
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

13:00
Europa filmowa

Rafał Zawierucha spotyka się z twórcami filmów i aktorami. Odwiedza między innymi Sycylię, gdzie nakręcono trylogię "Ojciec chrzestny", Maltę, Wiedeń, Węgry i Szkocję.

13:45
LBJ

Po śmiertelnym zamachu na Johna F. Kennedy'ego w 1963 r. Lyndon B. Johnson zostaje trzydziestym szóstym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Dokończenie dzieła poprzednika jest trudnym wyzwaniem.

15:20
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

15:50
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

16:00
Zieleńsza nie będzie

Georg Kempter pracuje jako ogrodnik. Jego pasją są loty dwupłatowcem. Pewnego dnia Georg zostaje oskarżony o położenie trawy w złym odcieniu. Ogrodnik wsiada do samolotu i odlatuje.

17:55
Wieczorówka

Teddy przerwał naukę w szkole średniej. Wiele lat później mężczyzna powoduje poważny wypadek w miejscu pracy. Chcąc mieć jakiekolwiek perspektywy na przyszłość, zapisuje się do szkoły wieczorowej.

19:45
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

20:00
Mój problem to ty

Wdowa po policjancie odkrywa, że jej mąż za życia przyczynił się do skazania niewinnego człowieka, by ukryć własne zbrodnie. Kobieta robi wszystko, by pomóc byłemu więźniowi wrócić do dawnego życia.

21:50
The World Is Yours

François, drobny diler narkotyków, chce założyć legalny biznes w Algierii. Jednak jego matka przegrywa oszczędności syna w kasynie. By zdobyć pieniądze, François przyjmuje ostatnie zlecenie.

23:25
Gniew

Irlandia. Malky pracuje jako robotnik przy rozbiórce kościoła. Do miasteczka wraca ksiądz, który kiedyś grał ważną rolę w życiu społeczności. Malky'ego dręczą traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF