02:15
Odnajdę cię

Policja ściga żołnierza, który zaatakował członków swojego oddziału. Doświadczona funkcjonariuszka popełnia błąd. Ścigany wymyka się z pułapki. Policjantka, odsunięta od sprawy, kontynuuje śledztwo.

03:35
Cannes 1968. Przerwany festiwal

Dokument poświęcony wydarzeniom we Francji w 1968 r. Na ulicach Paryża dochodziło do demonstracji i starć z policją, a na słonecznej Riwierze Francuskiej wyświetlano filmy w ramach festiwalu w Cannes.

04:30
Głośniej od bomb

Małe miasteczko w południowej Polsce. Dwudziestoparoletni Marcin przed laty zrezygnował ze studiów, by pomóc choremu ojcu w prowadzeniu warsztatu samochodowego. Tymczasem ojciec umiera.

06:00
06:20
Europa filmowa

Rafał Zawierucha spotyka się z twórcami filmów i aktorami. Odwiedza między innymi Sycylię, gdzie nakręcono trylogię "Ojciec chrzestny", Maltę, Wiedeń, Węgry i Szkocję.

07:05
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

07:15
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

07:50
08:05
Dziennik maszynisty

Ilija jest doświadczonym maszynistą. Jego 19-letni syn wybrał ten sam zawód. Chłopak jest podekscytowany kierowaniem pociągiem, ale obawia się wypadków śmiertelnych z udziałem ludzi.

09:30
Wbić flagę

W ramach przygotowań do lądowania na Księżycu NASA wysyła zespół astronautów na Islandię. Na początku wyprawy śmiałkowie muszą stawić czoła pierwszemu wyzwaniu _ spotkaniu z islandzkim hodowcą owiec.

09:45
Zbrodnie niewinności

Piętnastoletni Jonas pragnie wyrwać się z miasteczka. Zamierza uciec wraz z ukochaną, Casy. Pewnego dnia Jonas kradnie skorumpowanemu policjantowi torbę wypełnioną narkotykami.

11:30
Hollywood Buzz

Autorzy przedstawiają fragmenty premier, rozmawiają z aktorami i reżyserami, a także pokazują pracę na planie filmowym.

11:55
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

12:05
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

12:10
Status: Singiel

Antoine jest podrywaczem i lekkoduchem. Pewnego dnia jego współlokator, Thomas, postanawia się wyprowadzić. Znajduje na swoje miejsce lokatorkę, atrakcyjną Jeanne. Kobieta wprowadza się z dziećmi.

13:55
Pomiędzy nami góry

Dwoje obcych ludzi uczestniczy w katastrofie lotniczej. Udaje im się przeżyć, ale zostają uwięzieni w niedostępnych, skutych lodem górach. Są zmuszeni wspólnie wyruszyć w wyczerpującą podróż.

15:45
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

16:15
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

16:25
Wieczorówka

Teddy przerwał naukę w szkole średniej. Wiele lat później mężczyzna powoduje poważny wypadek w miejscu pracy. Chcąc mieć jakiekolwiek perspektywy na przyszłość, zapisuje się do szkoły wieczorowej.

18:15
Na głęboką wodę

Film oparty na historii Donalda Crowhursta. Żeglarz amator decyduje się na udział w regatach dookoła świata. Donald liczy, że odniesie zwycięstwo i zabezpieczy finansowo rodzinę.

19:55
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

20:00
Dark Web: Usuń znajomego

Za sprawą tajemniczych plików w laptopie nastolatkowie odkrywają ciemną sieć, w której przeprowadza się nielegalne transakcje. Nieznajomy wciąga internautów w niebezpieczną grę.

21:30
Nowe oblicze Greya

Christian i Ana biorą ślub. Cieszą się każdym wspólnie spędzonym dniem, codzienne obowiązki nie zniszczyły ich namiętności. Jednak ich szczęściu zagraża zawistny były szef Any, Jack Hyde.

23:15
Wcielenie

Jedenastoletni Cameron jest opętany. Egzorcyści nie potrafią przepędzić demona, a agresywny chłopiec jest coraz bardziej niebezpieczny dla otoczenia. O pomoc zostaje poproszony naukowiec, dr Ember.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF