00:35
Kosmiczny przekręt

Amerykańskie służby postanawiają wynająć reżysera Stanleya Kubricka, by nakręcił fałszywe lądowanie na Księżycu. Misję odnalezienia artysty otrzymuje agent CIA Tom Kidman.

02:10
Job, czyli ostatnia szara komórka

Koledzy z osiedla, Adi, Chemik i Pele, nie cieszą się dobrą opinią wśród sąsiadów i znajomych. Wszyscy trzej, każdy na swój sposób, próbują polepszyć jakość swojego życia.

03:45
04:10
Miłość ci wszystko wybaczy

Rok 1942, Bliski Wschód. W angielskim obozie wojskowym Hanka Ordonówna, gwiazda warszawskich kabaretów, opiekuje się bezdomnymi polskimi dziećmi. Chora na gruźlicę piosenkarka wspomina swoją karierę.

06:00
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

06:10
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

06:15
Tam i z powrotem

Rok 1965. Ceniony chirurg, były akowiec, ze względu na swoją przeszłość nie może wyjechać do żony do Anglii. Jeden z pacjentów proponuje mu zorganizowanie napadu na bank i ucieczkę na Zachód.

07:55
Jaskółki i Amazonki

Spędzająca wakacje w dolinie jezior czwórka dzieci płynie na jedną z wysp. Tam rozpoczyna wojnę z grupką rywalizujących z nimi Amazonek. Zabawa skończy się oskarżeniem o zbrodnię.

09:35
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

09:45
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

10:00
Plan Maggie

Dziewczyna z Nowego Jorku postanawia zajść w ciążę. Tworzy plan, wybiera najlepszego kandydata do roli ojca. Po kilku latach znów potrzebuje zmiany. Wpada na nowy pomysł.

11:40
Na żywo - Joy

Joy Mangano jest samotną matką pracującą na trzech etatach. W wolnym czasie sprząta, gotuje i ogląda opery mydlane. Dzięki determinacji i sile charakteru staje się liderką przedsiębiorstwa.

13:40
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

14:10
Dziewczyna na krawędzi

Nastoletnia ofiara cyberprzemocy nie może poradzić sobie z traumą. Rodzice podejmują dramatyczną decyzję _ postanawiają wysłać dziewczynę do niekonwencjonalnego uzdrowiska w leśnej głuszy.

15:55
Romans na godziny

Młody pisarz z Nowego Jorku, Brian Bloom, spotyka uroczą Francuzkę Arielle Pierpont. Umawiają się na kolejne spotkanie. Mimo że kobieta jest zamężna, para postanawia kontynuować znajomość.

17:30
Idol z ulicy

Mieszkający w Strefie Gazy młody Palestyńczyk Mohammad Assaf udowadnia, że marzenia pomagają przekraczać najtrudniejsze granice. Dla Palestyńczyków staje się iskrą nadziei, że mogą się zjednoczyć.

19:10
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

19:20
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

19:25
Kung Fu Panda 3

Po i jego ojciec wyruszają do sekretnej krainy pand. Złowieszczy wojownik Kai zaczyna pustoszyć Chiny. Żeby pokonać wroga, Po musi dokonać niemożliwego _ stworzyć drużynę niepokonanych Kung Fu Pand.

21:00
Impuls

Czworo przyjaciół zamierza spędzić weekend na tropikalnej wyspie. Zabawa nabiera tempa, gdy grupa poznaje właściciela klubu nocnego. Mężczyzna proponuje im spróbowanie eksperymentalnego narkotyku.

22:30
Boss

Rok 1986. Agent FBI Robert Mazur otrzymuje zadanie przeniknięcia do organizacji przestępczej Pabla Escobara. By zdobyć zaufanie ludzi z otoczenia Escobara, udaje amerykańskiego biznesmena.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF