06:00
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

06:10
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

06:25
07:10
07:55
Kiler

Nieśmiały 30-letni taksówkarz Jurek Kiler przez pomyłkę zostaje uznany przez policję za profesjonalnego zabójcę. Absurdalny błąd pociąga za sobą serię nieprawdopodobnych omyłek.

09:40
Fałszywa dwunastka II

Rodzina Bakerów wybiera się na wakacje nad jezioro Winnetka. Wakacyjna beztroska zmienia się w niemal wojenne stracie, gdy na horyzoncie pojawia się Jimmy Murtaugh, odwieczny rywal Toma Bakera.

11:15
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

11:45
Dzień patriotów

Kwiecień 2013 roku. Terroryści detonują bomby niedaleko mety maratonu w Bostonie. Sprawcom udaje się zbiec. Policja i służby specjalne muszą zrobić wszystko, by zapobiec kolejnej tragedii.

14:30
Na żywo - Bikini blue

Wielka Brytania, lata 50. XX w. 30-letnia Angielka jest żoną byłego oficera Wojska Polskiego. Wynikająca z zatajonej przeszłości choroba mężczyzny staje się zagrożeniem dla relacji małżeńskiej.

16:05
Aktualności Filmowe+

Autorzy przedstawiają premiery filmowe, rozmawiają z aktorami i reżyserami. W programie fragmenty filmów, a także felietony oraz relacje z imprez filmowych.

16:35
Pętla

Gwiazda medycyny Joon-yeong zmierza na spotkanie z córką. Jest świadkiem wypadku, w którym ucierpiała dziewczyna. Czas cofa się, a wydarzenie wciąż się powtarza.

18:10
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

18:20
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

18:25
Agentka specjalnej troski

Eugène Froissard, dowódca elitarnej jednostki specjalnej RAID, otrzymuje zadanie przygotowania do egzaminów niezdarnej policjantki, która marzy o zostaniu pierwszą kobietą w siłach specjalnych.

20:10
Próba niewinności

W Sunny Point sprawiedliwość przestaje być w gestii prawa. Wesele Leo i Gwendy staje się polem zemsty.

21:00
Step. Życiowa szansa

Dokument o klasie tanecznej w The Baltimore Leadership School for Young Women oraz o próbie wyrwania uczennic spod szkodliwych wpływów.

22:30
Straszna kobieta

Rasmus jest szaleńczo zakochany w Marie. Jego pewność, że trafił na kobietę swojego życia, maleje, gdy okazuje się, że partnerka ma ograniczający go zaborczy charakter.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF