00:50
Twarz

Jacek, dzięki nowatorskiej operacji przeszczepu twarzy, może wrócić do normalnego życia. Gdy jednak mężczyzna wraca do rodzinnej miejscowości, mieszkańcy traktują go jak obcego.

02:20
Skazany na bluesa

Śląsk, lata 70. Dwudziestokilkuletni Rysiek Riedel poza podstawówką nie ukończył żadnej szkoły. Jako wokalista bluesowego zespołu Dżem staje się idolem rzeszy fanów.

04:00
Na żywo - Święta krowa

Po śmierci żony światowej sławy muzyk powraca z zagranicy do rodzinnej wsi na Pomorzu. Jego spokojne, smutne życie ulega zmianie, gdy zaczyna odtwarzać krowie muzykę Mozarta.

05:35
Granice wytrzymałości

Młoda dziewczyna przechodzi wyczerpujący trening: nurkuje, biega, medytuje. Choć daje z siebie wszystko, efekty jej ciężkiej pracy nie są zadowalające.

06:00
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

06:10
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

06:15
Persona non grata

Polska ambasada w Urugwaju ma pilotować transakcję, w której konkurentami Polaków są Rosjanie. Zachodzi podejrzenie, że ich wywiad infiltruje pracowników ambasady.

08:10
O co biega?

Program wypełnią nowinki i porady dla osób, które uprawiają bieganie rekreacyjnie, półprofesjonalnie albo zawodowo bądź też chcą rozpocząć przygodę z tą formą aktywności sportowej.

08:40
Pan Mądraliński

35-letni kawaler Vincent musi zaopiekować się 13-letnim bratankiem, Léo, który ma zespół Aspergera. Czas spędzony razem zaburzy codzienną rutynę mężczyzny i sprawi, że Léo otworzy się na świat.

10:15
Hollywood Buzz

Autorzy przedstawiają fragmenty premier, rozmawiają z aktorami i reżyserami, a także pokazują pracę na planie filmowym.

10:45
Twój Vincent

Historia życia i śmierci jednego z największych malarzy na świecie. 27 lipca 1890 r. szczupła postać chwiejnym krokiem przemierza ulicę francuskiego miasteczka. Dłonie przyciska do rany postrzałowej.

12:25
Morderstwo w Orient Expressie

Hercules Poirot, najskuteczniejszy detektyw na świecie, wyrusza luksusowym Orient Expressem do Paryża. W pociągu zostaje zamordowany wpływowy amerykański biznesmen.

14:45
Wojna płci

Mecz tenisowy z 1973 roku Billie Jean King i Bobby'ego Riggsa został okrzyknięty "bitwą płci". Myśli zawodników zaprzątały batalie, które stoczyli w życiu prywatnym.

16:45
Aktualności Filmowe+

Autorzy przedstawiają premiery filmowe, rozmawiają z aktorami i reżyserami. W programie fragmenty filmów, a także felietony oraz relacje z imprez filmowych.

17:15
Męska historia

Dyrektor Cutlers' Grammar School w Sheffield wyznacza grupę uczniów, którzy mają dostać się na prestiżowe uczelnie. Aby pomóc im w przygotowaniach, zatrudnia absolwenta Oksfordu, Irwina.

19:05
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

19:15
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

19:20
Tajne źródło

Rok 1972. Dziennikarze "Washington Post", Bob Woodward i Carl Bernstein, zdobywają informacje na temat nielegalnych działań administracji prezydenta Richarda Nixona. Wybucha afera Watergate.

21:00
Skok stulecia

Przestępca Ray Merrimen wychodzi z więzienia, gdzie ułożył wizjonerski plan skoku stulecia. Informacja o planowanym napadzie dociera do policjanta Nicka. Stróże prawa wkraczają do akcji.

23:20
Nigdy cię tu nie było

Joe, były agent do zadań specjalnych, zmaga się z problemami psychicznymi. Pewnego dnia podejmuje się odnalezienia zaginionej nastolatki. Sprawa jest o wiele trudniejsza, niż się wydawało.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF