01:05
Plan B

Kilka dni przed walentynkami Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka muszą się zmierzyć z niespodziewanymi sytuacjami. Bohaterowie przekonają się, że trudne początki często prowadzą do pozytywnych zdarzeń.

02:40
Palimpsest

Marek, przeżywający załamanie nerwowe inspektor policji, ma wyjaśnić okoliczności śmierci kolegi. Zbierając informacje, orientuje się, że ktoś steruje jego ruchami i zaciera tropy.

04:05
Na drodze

Podczas długiej podróży kobieta zabiera autostopowicza. Mężczyzna budzi w niej niepokój, dlatego ona postanawia zabrać po drodze jeszcze kogoś.

04:30
Święta krowa

Po śmierci żony światowej sławy muzyk powraca z zagranicy do rodzinnej wsi na Pomorzu. Jego spokojne, smutne życie ulega zmianie, gdy zaczyna odtwarzać krowie muzykę Mozarta.

06:00
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

06:10
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

06:15
Listy miłosne

W życiu 30-letniej Teresy pewnego dnia pojawia się Janusz. Kobieta nie ma odwagi wyznać mu, co czuje. Z pomocą przychodzi dziewczynka z sąsiedztwa, która uruchamia między nimi miłosną korespondencję.

08:00
Happy Olo _ pogodna ballada o Olku Dobie

Jeden z najwybitniejszych polskich podróżników, Aleksander Doba, snuje opowieści w trakcie podróży, której celem jest transport kajaka przez Polskę. Historiom towarzyszą fragmenty filmów i animacje.

09:25
Córunia tatunia

Hannes Wenger wychowuje córkę, Carlę. Dziewczyna, wchodząca w okres dojrzewania, przysparza ojcu wielu zmartwień. Hannes, mimo dobrych chęci, popełnia sporo błędów.

11:30
Twój Vincent

Historia życia i śmierci jednego z największych malarzy na świecie. 27 lipca 1890 r. szczupła postać chwiejnym krokiem przemierza ulicę francuskiego miasteczka. Dłonie przyciska do rany postrzałowej.

13:05
O co biega?

Program wypełnią nowinki i porady dla osób, które uprawiają bieganie rekreacyjnie, półprofesjonalnie albo zawodowo bądź też chcą rozpocząć przygodę z tą formą aktywności sportowej.

13:35
Żegnaj Christopher Robin

Pod koniec I wojny światowej brytyjski pisarz Alan Alexander Milne przeprowadza się z rodziną na wieś. Inspirując się zabawkami synka, Milne tworzy postać Kubusia Puchatka.

15:25
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

15:55
Cena sukcesu

Film ukazuje kulisy życia komika, który dorastał w kulturze cygańskiej. Mężczyzna chciał pracować w branży filmowej. Krewni czekali na moment, w którym zdobędzie bogactwo i spłaci wobec nich dług.

17:25
Uśpiony

Mąż Jennifer, Freddy, ulega wypadkowi i zapada w śpiączkę. Wiedząc, że mąż ją okłamywał, Jennifer próbuje poskładać strzępy informacji, by znaleźć wyjaśnienie dla niepokojących zdarzeń.

18:55
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

19:05
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

19:10
Barry Seal: Król przemytu

Historia Barry'ego Seala, amerykańskiego pilota współpracującego jednocześnie z CIA i kartelami narkotykowymi w latach 80. XX wieku.

21:00
Nielegalni

Konrad Wolski, szef elitarnej komórki polskiego wywiadu, dowiaduje się o planie przeprowadzenia zamachu terrorystycznego w Szwecji. Angażuje polskiego szpiega w mińskim KGB, by zapobiec atakowi.

21:55
Nielegalni

Konrad Wolski, szef elitarnej komórki polskiego wywiadu, dowiaduje się o planie przeprowadzenia zamachu terrorystycznego w Szwecji. Angażuje polskiego szpiega w mińskim KGB, by zapobiec atakowi.

22:45
Na żywo - Kingsman: Złoty krąg

Demoniczna szefowa kartelu narkotykowego, Poppy Adams, dąży do przejęcia władzy nad światem. By ją powstrzymać, brytyjscy agenci łączą siły z organizacją szpiegowską ze Stanów Zjednoczonych.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF