00:05
Wieża. Jasny dzień

Mula mieszka w wiejskim domu wraz z mężem, Michałem, i adoptowaną córką Niną. Pewnego dnia rodzinę odwiedza niewidziana od lat młodsza siostra Muli _ Kaja, która jest biologiczną matką Niny.

01:55
Ciemna strona Wenus

Ewa jest szczęśliwą mężatką. Idylla kończy się, gdy pojawia się dziewczyna, która twierdzi, że ma romans z jej mężem. Max wszystkiemu zaprzecza, lecz Ewa w każdej kobiecie zaczyna widzieć rywalkę.

03:25
Na drodze

Podczas długiej podróży kobieta zabiera autostopowicza. Mężczyzna budzi w niej niepokój, dlatego ona postanawia zabrać po drodze jeszcze kogoś.

03:50
Na żywo - W kogo ja się wrodziłem

Ryszard jest chory na raka, zostało mu zaledwie kilka miesięcy życia. Syn postanawia wypisać go ze szpitala, aby mogli wspólnie z dziadkiem spędzić Dzień Ojca w domku nad brzegiem morza.

04:55
Superwęże

Dokument przybliżający aspekty świata węży, które żyją w większości ekosystemów. Zwierzęta pełzają, pływają, wspinają się, a nawet latają. Rocznie z powodu ataku węży umiera około 100 tys. ludzi.

06:00
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

06:10
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

08:10
Listy miłosne

W życiu 30-letniej Teresy pewnego dnia pojawia się Janusz. Kobieta nie ma odwagi wyznać mu, co czuje. Z pomocą przychodzi dziewczynka z sąsiedztwa, która uruchamia między nimi miłosną korespondencję.

10:25
Tarapaty

Dziewczynka ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka trafia do ciotki w Warszawie.

12:10
Chyba kocham swoją żonę

Richard Cooper ma dwoje dzieci i atrakcyjną żonę. Jego problemem jest stagnacja panująca w małżeństwie. Gdy w biurze pojawia się Nikki, bankier uświadamia sobie, że poznał kobietę idealną.

13:45
Moje pieczone kurczaki

Młode małżeństwo wraca do Polski po pięciu latach emigracji. Czeka na nich ciasne mieszkanie i kłopoty. On sprzedaje pieczone kurczaki. Ona rozpoczyna studia w szkole filmowej i realizuje film o mężu.

15:10
Nie opuszczaj mnie

Kathy, Ruth i Tommy dorastali razem w angielskiej szkole z internatem. Gdy dowiadują się, że zostali stworzeni jako klony wyhodowane na dawców organów, postanawiają wykorzystać ulotne chwile.

16:55
Aktualności Filmowe+

Autorzy przedstawiają premiery filmowe, rozmawiają z aktorami i reżyserami. W programie fragmenty filmów, a także felietony oraz relacje z imprez filmowych.

17:25
Amerykańska sielanka

Seymour jest szczęśliwym człowiekiem. Ma piękną żonę Dawn, dobrą pracę, wymarzony dom na wsi i córkę, Merry. Pewnego dnia dowiaduje się, że dziecko jest zdolne do terroryzmu.

19:10
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

19:20
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

19:25
Ingrid wyrusza na Zachód

Niezrównoważona psychicznie Ingrid rozwija w sobie obsesję na punkcie gwiazdy mediów społecznościowych _ Taylor Sloan. Wyjeżdża do Los Angeles, by zaprzyjaźnić się z idolką.

21:00
Cicha noc

W Wigilię Bożego Narodzenia Adam przyjeżdża do rodzinnego domu na polskiej prowincji. Nikt z obecnych nie spodziewa się, jak wielki wpływ na ich życie będą miały wydarzenia wigilijnej nocy.

22:40
Transporter II

Były agent służb specjalnych zostaje szoferem bogatej rodziny. Kiedy 6-letni syn pracodawców zostaje porwany, Frank postanawia go odnaleźć. Tymczasem porywacze chcą uwolnić śmiercionośny wirus.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF