00:00
Nieprawi

Głowa rodu Anghelescu, radykalny przeciwnik aborcji, dowiaduje się, że najmłodsze z jego dzieci mogły się nie narodzić. Rodzeństwo chce ustalić, czy informacja jest prawdziwa.

01:35
Made in Poland

Przepełniony buntem i agresją mieszkaniec blokowiska znajduje zwolennika rewolucyjnych idei w poruszającym się na wózku nocnym stróżu. Dzięki jego siostrze zapomina na chwilę o nienawiści.

03:00
Na żywo - Królowa chmur

Piotr wykupuje willę, której właścicielką jest ekscentryczna 80-letnia malarka, Mimi. Kobieta widzi w nim zmarłego syna. Tymczasem on zamierza umieścić ją w domu spokojnej starości.

04:25
Sztuczki

Kilkuletniego Stefka i jego starszą siostrę Elę wychowuje matka. Ojciec odszedł od nich do innej kobiety. Chłopiec postanawia doprowadzić do tego, by tato do nich wrócił.

06:00
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

06:10
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

07:15
Pan Tadeusz

Tadeusz Soplica wraca po ukończeniu nauk do rodzinnego dworku w Soplicowe, na Litwie. Gospodarzem posiadłości jest stryj i opiekun młodzieńca, Sędzia.

09:45
Opowieści z Narnii: Podróż "Wędrowca do Świtu"

Łucja, Edmund i Eustachy trafiają na pokład statku i przyłączają się do króla Kaspiana i myszy Ryczypiska. Wyruszają w rejs na tajemnicze wyspy, gdzie muszą stawić czoła mitycznym potworom.

11:35
Mój Nikifor

Krynica, rok 1960. Pewnego dnia do pracowni Mariana Włosińskiego wchodzi miejscowy żebrak i rozpakowuje warsztat malarski. Od tej pory życie plastyka nie będzie już takie jak dawniej.

13:15
Aktualności filmowe+

Autorzy przedstawiają premiery filmowe, rozmawiają z aktorami i reżyserami. W programie fragmenty filmów, a także felietony oraz relacje z imprez filmowych.

13:45
Egzamin

Romeo Aldea żyje w małżeństwie, w którym nie ma miłości. Z uwagi na dobro dziecka odsuwa od siebie decyzję o rozwodzie. W obliczu dramatycznego zdarzenia uczucie do dziecka okaże się niewystarczające.

15:50
O co biega?

Program wypełnią nowinki i porady dla osób, które uprawiają bieganie rekreacyjnie, półprofesjonalnie albo zawodowo bądź też chcą rozpocząć przygodę z tą formą aktywności sportowej.

16:20
Spotkanie na szczycie

W Chile odbywa się spotkanie prezydentów Ameryki Łacińskiej. Oficjalnym tematem jest pakt gospodarczy, lecz ciekawsze sprawy rozgrywają się w zaciszu korytarzy i na zapleczach pomieszczeń hotelowych.

18:15
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

18:25
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

18:35
Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia

Niezidentyfikowany obiekt ląduje na Manhattanie. Przybysz z kosmosu, który opuszcza pojazd, ostrzega przed katastrofą grożącą Ziemianom. Sekretarz obrony USA poleca uwięzić tajemniczą istotę.

21:00
Prawo i porządek: Prawdziwa zbrodnia

Trwa proces Lyle'a i Erika Menendezów. Weisberg składa petycję przeprowadzenia bezpośrednich transmisji telewizyjnych z sądu.

21:45
Prawo i porządek: Prawdziwa zbrodnia

Ława przysięgłych wysłuchuje zeznań Lyle'a i Erika o latach wykorzystywania seksualnego, gdy bali się o życie. Sędzia Weisberg dopuszcza jako dowód nagranie rozmowy braci z doktorem Ozielem.

22:30
Skarbiec

Niczym niewyróżniający się dwaj pracownicy administracji policyjnej wpadają na pomysł obrabowania skarbca handlarza heroiną. Są przekonani, że mężczyzna ukrywa fortunę.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF