06:00
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

06:10
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

06:25
Republika. Narodziny legendy

W połowie lat 70. XX w. w Toruniu działało środowisko artystyczne skupione wokół Studenckiego Klubu Pracy Twórczej "Od Nowa". Kilku ludzi związanych z klubem założyło zespół Res Publika.

07:20
Tam i z powrotem

Rok 1965. Ceniony chirurg, były akowiec, ze względu na swoją przeszłość nie może wyjechać do żony do Anglii. Jeden z pacjentów proponuje mu zorganizowanie napadu na bank i ucieczkę na Zachód.

09:00
Witaj w klubie

Autorzy przedstawiają historię i współczesność poszczególnych klubów występujących w LOTTO Ekstraklasie. Rozmawiają z piłkarzami, trenerami i działaczami.

09:30
Sekretne życie pszczół

Południowa Karolina, rok 1964. Nastoletnią Lily wychowują oschły i agresywny ojciec oraz czarnoskóra gosposia. Gdy kobieta zostaje zaatakowana przez białych, Lily w jej towarzystwie ucieka z domu.

11:20
Volta

Bruno Volta nie ma sobie równych w rozwiązywaniu zagadek i odgadywaniu motywacji ludzi. Pewnego dnia jego zmysł robienia interesów i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości.

13:20
Oko na Julię

Gordon pracuje w biurze w Detroit. Za pomocą drona mężczyzna obserwuje otoczenie położonego w północnej Afryce rurociągu. Pewnego dnia na patrolowanym terenie dostrzega intrygującą dziewczynę.

14:50
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

15:20
Prawie święta

Emerytowany mechanik przed rokiem stracił miłość życia. Na święta zaprasza dorosłe dzieci i ich bliskich do rodzinnego domu. Zdaje sobie sprawę, że dla wszystkich będzie to wyzwanie .

17:40
Dwie prawdy

W pobliżu domu Jamesa i Anne Mannigów zostaje śmiertelnie potrącony rowerzysta. James podejrzewa, że sprawcą wypadku był jego sąsiad William Bule. Okazuje się, że William ma romans z Anne.

19:05
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

19:15
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

19:20
Ucieczka

Tara jest gospodynią domową, która podporządkowała swoje życie potrzebom dzieci i skupionego na sobie męża. Pewnego dnia kobieta podejmuje radykalną decyzję _ kupuje bilet w jedną stronę do Paryża.

21:00
Fabryka trolli

Jednym z najpoważniejszych problemów współczesnego świata jest rozpowszechnianie fałszywych informacji, które wywołują społeczne niepokoje i dezinformują obywateli.

22:05
Ach śpij kochanie

Rok 1955. W Krakowie i okolicach znikają ludzie. Milicjant Karski stawia hipotezę, że zaginieni padli ofiarą seryjnego mordercy. Podejrzany, Władysław Mazurkiewicz, jest szanowanym obywatelem.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF