00:30
Cedar Rapids

Tim Lippe to dobroduszny, nieśmiały agent ubezpieczeniowy, któremu naiwna dobroć nie pomaga w robieniu kariery zawodowej. Służbowy wyjazd do Cedar Rapids może odmienić jego życie.

02:00
Na żywo - Ederly

Do miasteczka Ederly, istniejącego poza czasem, na granicy jawy i snu, przybywa konserwator zabytków Słow. Ma on do wykonania zlecenie w lokalnym kościele. Mieszkańcy zaczynają osaczać bohatera.

04:00
Statyści

Do prowincjonalnego polskiego miasta przyjeżdżają chińscy filmowcy, by kręcić film "Smutny wiatr w trzcinach". Chińczycy urządzają casting, na który zgłasza się połowa mieszkańców miasteczka.

06:00
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

06:35
Good Luck Algeria

Sam i Stéphane są przyjaciółmi. Pracują w warsztatach projektujących narty wysokiej jakości. Gdy funkcjonowanie firmy jest zagrożone, mężczyźni wpadają na pomysł, który pomoże im wypromować produkty.

08:05
Aktualności filmowe+

Autorzy przedstawiają premiery filmowe, rozmawiają z aktorami i reżyserami. W programie fragmenty filmów, a także felietony oraz relacje z imprez filmowych.

08:35
Benek

Benek Kacik rezygnuje z pracy w kopalni. Rodzina odrzuca go za sprzeniewierzenie się wielopokoleniowej tradycji. Pieniądze z odprawy wkrótce się kończą, a znalezienie nowego zajęcia nie jest łatwe.

10:40
Gimme danger

Film poświęcony legendarnej grupie The Stooges oraz jej liderowi Iggy'emu Popowi. Muzycy zdradzają Jarmuschowi historie wzlotów i upadków, nie szczędząc szczegółów z bujnego, pełnego ryzyka życia.

12:40
Idol z ulicy

Mieszkający w Strefie Gazy młody Palestyńczyk Mohammad Assaf udowadnia, że marzenia pomagają przekraczać najtrudniejsze granice. Dla Palestyńczyków staje się iskrą nadziei, że mogą się zjednoczyć.

14:40
Niepokonana Jane

Jane Hammond, żona jednego z największych bandytów w mieście, chwyta za broń, gdy mąż nieomal zostaje zastrzelony. Dawna miłość kobiety staje się ostatnią nadzieją na ocalenie jej rodziny.

16:15
Szpiedzy z sąsiedztwa

Para mieszkająca na przedmieściu poznaje sąsiadów _ państwa Jonesów. Pewnego dnia okazuje się, że są oni działającymi incognito agentami do zadań specjalnych.

18:05
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

18:20
Hiszpański temperament

Amaia pochodzi z Kraju Basków. Właśnie rzucił ją narzeczony, a do miasta przyjeżdża ojciec, by poznać ukochanego córki. Dziewczyna decyduje się na mistyfikację.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF