00:10
Siostry

Siostry Kate i Maura Ellis przyjeżdżają do rodzinnego domu. Na pożegnanie z ukochaną posiadłością postanawiają urządzić wielką imprezę, którą zapamiętają do końca życia.

02:05
Demon

Piotr wraca z Anglii do Polski. Ma wziąć ślub z Żanetą i osiąść w domu na prowincji. Od momentu, gdy odkrywa zakopane w ogródku ludzkie szczątki, nie może się uwolnić od upiora.

04:35
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

06:00
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

06:10
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

06:25
Dragonball _ Ewolucja

Trenujący sztuki walki Goku na 18. urodziny otrzymuje od dziadka smoczą kulę _ jedną z siedmiu istniejących na świecie. Gdy starzec pada ofiarą ataku mutanta, wnuk musi stanąć oko w oko z siłami zła.

07:50
Aktualności filmowe+

Autorzy przedstawiają premiery filmowe, rozmawiają z aktorami i reżyserami. W programie fragmenty filmów, a także felietony oraz relacje z imprez filmowych.

10:10
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

10:20
Strategia mistrza

Irlandzki dziennikarz David Walsh nie dowierza imponującym wynikom sportowym wybitnego kolarza Lance'a Armstronga. Rozpoczyna dziennikarskie dochodzenie.

12:00
Na żywo - Wściekle szybcy

Vin Serento jest szefem gangu, który organizuje nielegalne wyścigi samochodowe na ulicach Los Angeles. Ludzie Vina planują napaść na szefa mafii, Juana Carlosa de la Sol.

13:40
Śmietanka towarzyska

Lata 30. XX w. Bobby przyjeżdża do Hollywood, by rozpocząć pracę u wujka, agenta gwiazd. Poznaje sekretarkę Vonnie, w której zakochuje się od pierwszego spojrzenia. Dziewczyna skrywa pewną tajemnicę.

15:15
Goście, goście 3: Rewolucja

Godefroy de Montmirail i jego giermek Jacquouille trafiają do czasów Wielkiej Rewolucji Francuskiej. Odkrywają, że władzę przejęli potomkowie Jacquouille'a, którzy skonfiskowali majątek Montmiraila.

17:05
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

17:20
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

17:30
Grand Prix Łotwy w Dyneburgu

Trzecia impreza z cyklu GP na żużlu odbędzie się na Łotwie. W Dyneburgu powinno wystartować pięciu reprezentantów Polski z Maciejem Janowskim na czele.

22:15
Nice Guys. Równi goście

Holland March to nieco niezdarny prywatny detektyw. Jego największym konkurentem jest nieokrzesany, gruboskórny Jackson Healy. Pewnego dnia mężczyźni zostają wynajęci do rozwiązania tej samej sprawy.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF