01:05
Wołyń

Rok 1939 r., wołyńska wioska zamieszkana przez Ukraińców, Polaków i Żydów. Gdy wybucha wojna, nastoletnia Zosia staje się uczestniczką wydarzeń wywołanych wzrastającą falą ukraińskiego nacjonalizmu.

03:55
Nadzieja

Dwudziestokilkuletni Franciszek jest świadkiem kradzieży. Na jego oczach złodziej wynosi z warszawskiego kościoła cenny obraz. Chłopak nagrywa incydent amatorską kamerą.

06:00
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

06:10
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

06:15
06:25
Australia

Australia, przełom lat 30. i 40. XX w. Lady Sarah Ashley po śmierci męża postanawia ocalić chylącą się ku upadkowi farmę. Poganiacz i wierni pracownicy pomagają jej w przepędzeniu bydła do Darwin.

09:40
Pan Tadeusz

Tadeusz Soplica wraca po ukończeniu nauk do rodzinnego dworku w Soplicowe, na Litwie. Gospodarzem posiadłości jest stryj i opiekun młodzieńca, Sędzia.

12:10
Michael Jackson: Początki

Drugi po "Bad 25" dokument o Michaelu Jacksonie w reżyserii Spike'a Lee. Tym razem twórca skupił się na wczesnych latach kariery Króla Popu _ od pierwszych nagrań z Jackson 5 dla wytwórni Motown.

13:50
O co biega?

Program wypełnią nowinki i porady dla osób, które uprawiają bieganie rekreacyjnie, półprofesjonalnie albo zawodowo bądź też chcą rozpocząć przygodę z tą formą aktywności sportowej.

14:20
Na żywo - Spowiedź

Czasy niemieckiej okupacji. Do francuskiego miasteczka przybywa nowy ksiądz. Barny, młoda komunistka i ateistka, udaje się do kościoła, by skonfrontować kapłana ze swoim sceptycyzmem.

16:15
Aktualności Filmowe+

Autorzy przedstawiają premiery filmowe, rozmawiają z aktorami i reżyserami. W programie fragmenty filmów, a także felietony oraz relacje z imprez filmowych.

17:10
Born to Be Blue

Historia Cheta Bakera, któremu wypadek odebrał możliwość grania na trąbce. Bohater nie potrafi żyć bez muzyki _ robi wszystko, by przerwany koncert mógł trwać. Miłość dodaje mu sił.

18:45
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

18:55
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

19:00
Bridget Jones 3

Bridget dobiega pięćdziesiątki. Jest samotna; skupia się na karierze zawodowej. Jej poukładane życie zmienia się w momencie, gdy Bridget odkrywa, że jest w ciąży.

23:00
Niemiłość

Borys i Żenia, mieszkańcy miasta we współczesnej Rosji, mają się rozstać. Chcą jak najszybciej związać się z nowymi partnerami, ale przeszkodą w ułożeniu sobie życia staje się 12-letni syn Alosza.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF