00:20
Plan B

Kilka dni przed walentynkami Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka muszą się zmierzyć z niespodziewanymi sytuacjami. Bohaterowie przekonają się, że trudne początki często prowadzą do pozytywnych zdarzeń.

01:45
Słodko-gorzki

Mateusz Hertz postanawia dowiedzieć się, co popchnęło jego kolegę z klasy do samobójstwa. Gdy w końcu składa w całość wszystkie elementy układanki, okazuje się, że jak zwykle prawda ma gorzki smak.

03:20
Noc poślubna w biały dzień

Schyłek lat 70. W pewnej wsi zespół geodetów planuje poprowadzenie nowej drogi. Spór między specjalistami i niezadowolonym gospodarzem znajduje rozstrzygnięcie na oczach partyjnych dygnitarzy.

06:00
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

06:10
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

06:15
Pianista

Okupowana Warszawa. Młody pianista żydowskiego pochodzenia zostaje przesiedlony wraz z rodziną do getta. Cudem unika deportacji do obozu koncentracyjnego. Po ucieczce z getta ukrywa się w Warszawie.

08:40
Aktualności Filmowe+

Autorzy przedstawiają premiery filmowe, rozmawiają z aktorami i reżyserami. W programie fragmenty filmów, a także felietony oraz relacje z imprez filmowych.

09:10
Zieleńsza nie będzie

Georg Kempter pracuje jako ogrodnik. Jego pasją są loty dwupłatowcem. Pewnego dnia Georg zostaje oskarżony o położenie trawy w złym odcieniu. Ogrodnik wsiada do samolotu i odlatuje.

11:05
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

11:35
Na żywo - Muzyka ciszy

Tenor Andrea Bocelli urodził się z poważną wadą wzroku, która ostatecznie doprowadziła do całkowitej ślepoty. Miłość do muzyki uczyniła z niego jedną z największych gwiazd estrady.

14:55
Pieniądze to nie wszystko

Chłopi z upadłego pegeeru ratują życie biznesmenowi, jednocześnie biorąc go do niewoli w zamian za duży okup. Gdy jego żona i wspólnik nie chcą zapłacić, mężczyzna postanawia zarobić żądaną sumę.

17:10
Nić widmo

Reynolds Woodcock jest cenionym krawcem. Szyje kreacje dla gwiazd filmowych, rodziny królewskiej i przedstawicieli elity. Pewnego dnia w życiu mężczyzny pojawia się Alma.

19:15
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

19:25
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

19:30
Kataklizm

Paryż zostaje spowity toksyczną mgłą. Mieszkańcy w panice przenoszą się na dachy najwyższych budynków, dokąd nie sięgają opary. Zdesperowany Mathieu musi zanurzyć się we mgle, by uratować córkę.

21:00
Hitchcock

Alfred Hitchcock, reżyser o ugruntowanej pozycji w Hollywood, obsesyjnie pragnie zekranizować książkę pt. "Psycho". Gdy studio filmowe odmawia finansowania projektu, artysta zastawia dom.

22:40
Syberia

Lucas, zajmujący się handlem diamentami, przybywa do Rosji, by sprzedać kolekcję rzadkich kamieni wątpliwego pochodzenia. Przypadkowo trafia do miasteczka na Syberii.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF