00:40
Odnajdę cię

Policja ściga żołnierza, który zaatakował członków swojego oddziału. Doświadczona funkcjonariuszka popełnia błąd. Ścigany wymyka się z pułapki. Policjantka, odsunięta od sprawy, kontynuuje śledztwo.

02:00
Wtorek

Maniek i Dawid w mało uczciwy sposób zarabiają pokaźną sumę. Wchodzą w spółkę z Jerzym, zdegradowanym inteligentem-erotomanem, który trudni się handlem ogrodowymi krasnalami.

04:00
Persona non grata

Polska ambasada w Urugwaju ma pilotować transakcję, w której konkurentami Polaków są Rosjanie. Zachodzi podejrzenie, że ich wywiad infiltruje pracowników ambasady.

06:00
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

06:10
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

07:10
Księga wielkich życzeń

W domu dziecka wybucha pożar. Kierownictwo pobliskiego sanatorium dla osób starych i przewlekle chorych postanawia przyjąć kilka małych dziewczynek pod swój dach.

08:45
Wbić flagę

W ramach przygotowań do lądowania na Księżycu NASA wysyła zespół astronautów na Islandię. Na początku wyprawy śmiałkowie muszą stawić czoła pierwszemu wyzwaniu _ spotkaniu z islandzkim hodowcą owiec.

09:00
Polska z góry

W kolejnej serii programu widzowie ponownie będą mieli okazję spojrzeć na Polskę z innej perspektywy. Podróż po najpiękniejszych regionach ukazuje nieznane miejsca, jak i te dobrze rozpoznawalne.

09:25
Polska z góry

Program ukazuje piękno krajobrazów Polski widzianych z lotu ptaka. Widzowie poznają także różne ciekawostki i historie na temat odwiedzanych miejsc.

09:50
Bez śladu

Na zlecenie szefowej Thad Sitter sprzedaje nielegalne tabletki rzekomo przyspieszające utratę wagi. Gdy zostaje zmuszony do ukrywania się, zaniepokojona była żona postanawia go odnaleźć.

11:20
Święta krowa

Po śmierci żony światowej sławy muzyk powraca z zagranicy do rodzinnej wsi na Pomorzu. Jego spokojne, smutne życie ulega zmianie, gdy zaczyna odtwarzać krowie muzykę Mozarta.

12:55
McQueen

Alexander McQueen był wizjonerem, który na zawsze odmienił świat mody. Dorastał w biednej dzielnicy w Londynie. Jego kolekcje wzbudzały ogromne zainteresowanie, emocje i kontrowersje.

14:45
O co biega?

Program wypełnią nowinki i porady dla osób, które uprawiają bieganie rekreacyjnie, półprofesjonalnie albo zawodowo bądź też chcą rozpocząć przygodę z tą formą aktywności sportowej.

15:15
Twój Simon

Siedemnastoletni Simon ukrywa przed bliskimi, że jest gejem. Chłopak zakochuje się w koledze z klasy. Życie Simona komplikuje się, obfitując zarówno w komiczne, jak i dramatyczne sytuacje.

17:05
Cena prawdy

Anat wywodzi się ze świeckiej rodziny. Wbrew woli bliskich zamierza wyjść za ortodoksyjnego żyda. Pewnego dnia Anat poznaje kobietę, która walczy z byłym mężem o prawo do opieki nad dzieckiem.

19:00
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

19:05
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

19:15
The Quake. Trzęsienie ziemi

W 1904 roku w Oslo w Norwegii miało miejsce trzęsienie ziemi o sile 5,4 w skali Richtera. Wkrótce może dojść do kolejnego, jeszcze silniejszego. Kristian Eikjord stara się ochronić bliskich.

21:00
Jej twarz

Lekarz Miguel Leon niesie pomoc ludziom w krajach, w których toczą się wojny. W Liberii spotyka dr Wren Petersen, szefową międzynarodowej organizacji humanitarnej. Nawiązuje z nią romans.

23:10
Prawdziwe zbrodnie

Oficer Tadek zaczyna śledztwo w sprawie zabójstwa. Funkcjonariusz zauważa zaskakujące podobieństwa między zbrodnią i historią opisaną przez pewnego pisarza w powieści.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF