00:00
Komando

Wrogowie Johna Matriksa, byłego komandosa, porywają jego córkę; w zamian za jej uwolnienie pułkownik ma im pomóc w przejęciu władzy w jednym z państw karaibskich. John rusza w pościg.

01:30
Szamanka

Michał żegna się na dworcu ze swoim bratem, księdzem, i obiecuje mu, że zajmie się wynajęciem pozostawianego mieszkania. Ich rozmowę podsłuchuje Włoszka, była kelnerka z pizzerii.

03:25
Noc poślubna w biały dzień

Schyłek lat 70. W pewnej wsi zespół geodetów planuje poprowadzenie nowej drogi. Spór między specjalistami i niezadowolonym gospodarzem znajduje rozstrzygnięcie na oczach partyjnych dygnitarzy.

04:35
Historie miłosne

Cztery opowieści o uczuciowych losach 40-letnich mężczyzn. Każde z uczuć zostaje poddane weryfikacji przez ankietera ze świata nadprzyrodzonego.

06:00
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

06:10
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

06:15
Święta krowa

Po śmierci żony światowej sławy muzyk powraca z zagranicy do rodzinnej wsi na Pomorzu. Jego spokojne, smutne życie ulega zmianie, gdy zaczyna odtwarzać krowie muzykę Mozarta.

07:50
Hollywood Buzz

Autorzy przedstawiają fragmenty premier, rozmawiają z aktorami i reżyserami, a także pokazują pracę na planie filmowym.

08:20
Ciemność rusza do boju

14-letni Amerykanin Will Stanton odkrywa, że jest Poszukiwaczem, ostatnim z klanu wojowników, którzy od wieków toczą walkę z siłami Ciemności. Chłopak rozpoczyna przygotowania do trudnej misji.

10:30
Prawdziwe kłamstwa

Tajny agent, Harry Tasker, odkrywszy romans żony, usiłuje ją odzyskać. Podstępem sprowadza Helen do hotelu. Spotkanie zostaje przerwane przez terrorystów, którzy porywają małżonków.

12:50
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

13:20
Anielska twarz

Matka Elli, Marlène, nadużywa alkoholu. Pewnego dnia kobieta postanawia porzucić córkę i związać się z nowo poznanym mężczyzną. Elli musi się skonfrontować z problemami matki, by ją odzyskać.

15:10
Whitney

Historia Whitney Houston, jednej z najwspanialszych piosenkarek wszech czasów, której kariera sceniczna układała się zdecydowanie lepiej niż życie osobiste.

17:10
Wspólna chata

Matka trojga dorastających dzieci na tydzień przekazuje swoim rodzicom opiekę nad wnukami. Ekscentryczni dziadkowie są zwolennikami nieszablonowych metod wychowawczych.

18:55
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

19:00
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

19:10
Mój problem to ty

Wdowa po policjancie odkrywa, że jej mąż za życia przyczynił się do skazania niewinnego człowieka, by ukryć własne zbrodnie. Kobieta robi wszystko, by pomóc byłemu więźniowi wrócić do dawnego życia.

21:00
Weselne przeznaczenie

Lindsay i Frank poznają się na lotnisku. Choć działają sobie na nerwy, są skazani na swoje towarzystwo nie tylko w czasie lotu. Wybierają się bowiem na wesele wspólnych znajomych.

22:30
Powrót z zaświatów

Joe pomaga kobiecie o zdolnościach paranormalnych uratować jej córkę, Billie. Jednak duch zmarłej żony Joego wnika w ciało dziewczyny. Mary zamierza uregulować niedokończone sprawy z żywymi.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF