00:10
Delirium

Po opuszczeniu szpitala psychiatrycznego Tom wprowadza się do odziedziczonej po rodzicach rezydencji. Gdy w willi dochodzi do niepokojących zdarzeń, mężczyzna sądzi, że budynek jest nawiedzony.

01:45
Rozdroże Cafe

Dla Grzesia najważniejszą osobą w życiu jest siostra. Chłopak chce zdobyć pieniądze, dzięki którym Dusia będzie mogła zakończyć romans z żonatym senatorem. Decyduje się więc na udział w skoku na bank.

03:40
Witaj w klubie

Autorzy przedstawiają historię i współczesność poszczególnych klubów występujących w LOTTO Ekstraklasie. Rozmawiają z piłkarzami, trenerami i działaczami.

04:25
Księga wielkich życzeń

W domu dziecka wybucha pożar. Kierownictwo pobliskiego sanatorium dla osób starych i przewlekle chorych postanawia przyjąć kilka małych dziewczynek pod swój dach.

06:00
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

06:10
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

06:15
Pianista

Okupowana Warszawa. Młody pianista żydowskiego pochodzenia zostaje przesiedlony wraz z rodziną do getta. Cudem unika deportacji do obozu koncentracyjnego. Po ucieczce z getta ukrywa się w Warszawie.

08:40
Mroczne umysły

Ruby ucieka z obozu odosobnienia dla nastolatków z nadnaturalnymi zdolnościami. Dziewczyna dołącza do grupy młodych ludzi, którzy postanawiają wykorzystać swoje moce w walce z opresyjną władzą.

10:20
Łapu-Capu Extra

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

10:50
Zimna wojna

Historia namiętnej, lecz niemożliwej miłości dwojga ludzi. Na przeszkodzie uczuciu stają ich trudne charaktery, a także wydarzenia zimnej wojny lat 50. w Polsce, Berlinie, Jugosławii i Paryżu.

12:20
O co biega?

Program wypełnią nowinki i porady dla osób, które uprawiają bieganie rekreacyjnie, półprofesjonalnie albo zawodowo bądź też chcą rozpocząć przygodę z tą formą aktywności sportowej.

12:50
Nasze najlepsze wesele

Max od 30 lat zajmuje się organizacją wesel. Teraz planuje przyjęcie dla Pierre'a i Hélény. Nieprzewidziane zdarzenia sprawiają, że uroczystość może skończyć katastrofą.się

14:45
Hollywood Buzz

Autorzy przedstawiają fragmenty premier, rozmawiają z aktorami i reżyserami, a także pokazują pracę na planie filmowym.

15:15
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

15:20
Prawdziwe kłamstwa

Tajny agent, Harry Tasker, odkrywszy romans żony, usiłuje ją odzyskać. Podstępem sprowadza Helen do hotelu. Spotkanie zostaje przerwane przez terrorystów, którzy porywają małżonków.

17:35
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

17:45
Polska z góry

W kolejnej serii programu widzowie ponownie będą mieli okazję spojrzeć na Polskę z innej perspektywy. Podróż po najpiękniejszych regionach ukazuje nieznane miejsca, jak i te dobrze rozpoznawalne.

18:10
Polska z góry

Program ukazuje piękno krajobrazów Polski widzianych z lotu ptaka. Widzowie poznają także różne ciekawostki i historie na temat odwiedzanych miejsc.

18:35
Kataklizm

Paryż zostaje spowity toksyczną mgłą. Mieszkańcy w panice przenoszą się na dachy najwyższych budynków, dokąd nie sięgają opary. Zdesperowany Mathieu musi zanurzyć się we mgle, by uratować córkę.

20:00
Informator

Dowódcy informują przełożonych o ustaleniach Razy w sprawie Igli Gramosa. Oddział zagłębia się w interesy prowadzone przez Gramosa. Gabe kontaktuje się z byłym współpracownikiem.

22:30
Błękitna iguana

Eddie i Paul to dwaj złodzieje przebywający na zwolnieniu warunkowym. Pracują w nowojorskim barze. Pewnego dnia prawniczka Katherine Rookwood składa im propozycję nie do odrzucenia.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF