00:10
Smakosz 3

Od tragicznych wydarzeń minęły 23 lata. Smakosz znów przygotowuje się do ataku. Jego przysmakiem jest ludzkie mięso. Sierżant Davis Tubbs i szeryf Dan Tashtego postanawiają zapolować na drapieżnika.

01:50
Ostatni rozdział

W czasach I wojny światowej adwokat i lekarz kupują stary dom w górach i urządzają w nim pensjonat. Jego gośćmi są obywatele całej Europy, marzący o życiu, którego nigdy nie zaznali.

04:35
Voodoo tata

35-letni mężczyzna jest na utrzymaniu ojca. Ten podejmuje próby zmuszenia syna, by wziął odpowiedzialność za własne życie. Bezrobotny 35-latek tworzy laleczkę voodoo, by sterować ojcem.

06:00
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

06:10
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

07:10
Loveling

Irene mieszka z mężem i dziećmi na przedmieściach Rio de Janeiro. Gdy najstarszy syn staje przed szansą na rozwijanie kariery sportowej w Niemczech, Irene musi poradzić sobie z rozstaniem.

08:45
Polska z góry

W kolejnej serii programu widzowie ponownie będą mieli okazję spojrzeć na Polskę z innej perspektywy. Podróż po najpiękniejszych regionach ukazuje nieznane miejsca, jak i te dobrze rozpoznawalne.

09:10
Polska z góry

Program ukazuje piękno krajobrazów Polski widzianych z lotu ptaka. Widzowie poznają także różne ciekawostki i historie na temat odwiedzanych miejsc.

11:00
Śmieszny ślub

Aktorka Eve Wilde po raz czwarty wychodzi za mąż. Wśród gości będzie jej były mąż, uwielbiany aktor teatralny Laurence Darling. Długi letni weekend stwarza okazję do nawiązania zażyłych relacji.

12:35
Wbić flagę

W ramach przygotowań do lądowania na Księżycu NASA wysyła zespół astronautów na Islandię. Na początku wyprawy śmiałkowie muszą stawić czoła pierwszemu wyzwaniu _ spotkaniu z islandzkim hodowcą owiec.

12:50
Co za kabaret!

Opowieść o artystach kabaretowych, pasji do sceny, emocjach, radości, wzruszeniu i spełnieniu. Autorzy prezentują kulisy pracy czołowych polskich grup kabaretowych.

13:35
Wspólna chata

Matka trojga dorastających dzieci na tydzień przekazuje swoim rodzicom opiekę nad wnukami. Ekscentryczni dziadkowie są zwolennikami nieszablonowych metod wychowawczych.

15:20
Bundesliga

Na stadionie WWK Arena zmierzą się: drużyna z Augsburga, która w zeszłym sezonie zajęła piętnaste miejsce w tabeli, i beniaminek z Berlina. Stołeczni piłkarze rozegrają drugi mecz w ekstraklasie.

17:35
Łapu-Capu

Zabawne wpadki prezenterów telewizyjnych.

17:50
Nie przegap

Zwiastuny najbardziej interesujących programów.

18:00
Co w trawie piszczy

Pasikonik Tonik zakochuje się w uroczej królowej pszczół. Niestety, nieznający miejscowych zasad bohater zostaje wplątany w intrygę i uznany przez mieszkańców łąki za wroga.

19:25
The World Is Yours

François, drobny diler narkotyków, chce założyć legalny biznes w Algierii. Jednak jego matka przegrywa oszczędności syna w kasynie. By zdobyć pieniądze, François przyjmuje ostatnie zlecenie.

21:00
Włamanie

Shaun Russell spędza z rodziną weekend w domu na wsi. Do budynku włamują się czterej mężczyźni, którzy szukają ukrytych pieniędzy. Shaun musi znaleźć sposób, by uwolnić dzieci.

22:25
Predator

Mały chłopiec przypadkowo sprowadza na Ziemię groźnych łowców z kosmosu. Jedynie oddział byłych żołnierzy jest w stanie stawić im czoła. W walce na śmierć i życie pomoże im niepozorny nauczyciel.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF