00:45
Wątpliwość

Zarządzająca katolicką szkołą zakonnica podejrzewa jednego z księży o kontakty seksualne z uczniem. Mimo braku jakichkolwiek dowodów przełożona próbuje usunąć ojca Flynna ze szkoły.

02:45
Halt and Catch Fire

Lata 80. XX w. Firmy komputerowe są o krok od masowej produkcji pierwszych komputerów osobistych. Joe, Cameron i Gordon to wizjonerzy, którzy chcą zrewolucjonizować rynek komputerowy.

03:40
Halt and Catch Fire

Lata 80. XX w. Firmy komputerowe są o krok od masowej produkcji pierwszych komputerów osobistych. Joe, Cameron i Gordon to wizjonerzy, którzy chcą zrewolucjonizować rynek komputerowy.

04:35
Zbuntowana mama

Laura poświęciła się prowadzeniu domu i wychowywaniu dzieci. Po latach czuje się niedoceniana. Postanawia zorganizować weekend tylko dla siebie. Jej decyzja burzy poukładane życie rodziny.

07:55
Na żywo - Nałożnica diabła

Wychowana na dworze króla Angelika Fanshawe wychodzi za kuzyna, Harry'ego. W dniu ślubu zostaje aresztowany opozycjonista John Lilburne. Jego żona prosi Angelikę o wstawiennictwo u króla.

09:45
Nałożnica diabła

Angelika ponownie wychodzi za mąż. Jednak dzień po ślubie jej małżonek ginie z rozkazu Cromwella. Angelika także ma zostać ścięta. Dawny sługa, Edward Sexby, ratuje ją z opresji.

11:35
xXx

Ginie ceniony agent służb rządowych. Jego przełożeni dochodzą do wniosku, że potrzebują szpiega o wyjątkowych umiejętnościach i do tej roli werbują miłośnika sportów ekstremalnych.

13:55
Obrazki Hollis Woods

Porzucona jako dziecko Hollis Woods trafia do Josie Cahill, pełnej ciepła emerytowanej nauczycielki. Gdy Josie zaczyna cierpieć na kłopoty z pamięcią, Hollis po raz pierwszy musi o kogoś zadbać.

15:50
Nowy

Dizzy Harrison nie cieszy się w szkole szczególną popularnością. Gdy trafia do więzienia, kolega z celi uczy go paru rzeczy, które mają mu pomóc w zyskaniu sympatii rówieśników.

17:35
Moja słodka Sunday

Młodzi małżonkowie dowiadują się, że ich rodzice zostali uprowadzeni. Wykorzystując talent detektywistyczny, bohaterowie rozpoczynają prywatne śledztwo.

21:00
O dzień za późno, o dolara za mało

Viola Price, matka cierpiąca na przewlekłą astmę, z determinacją stara się naprawić relacje w rodzinie, zanim jej stan zdrowia znacznie się pogorszy.

22:45
Od początku

Maggie i Aaron oczekują właśnie narodzin pierwszego dziecka. Niestety, kilka tygodni przed rozwiązaniem okazuje się, że ich synek jest martwy. Małżeństwo nie może się pogodzić ze stratą.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF