02:20
Na żywo - Gangsta

Czworo znajomych zarabia na życie sprzedając narkotyki. Ich życie wymyka się spod kontroli, kiedy decydują się ukraść duży ładunek kokainy. Wydarzenie to rozpoczyna wojnę.

04:25
Sprzedawcy

Dante pracuje w supermarkecie w New Jersey. Chłopak zgadza się objąć zastępstwo za szefa. Dzięki temu może spotkać się ze znajomym, Randalem, który pracuje w pobliskiej wypożyczalni wideo.

06:00
Pokój Marvina

Lee i Bessie są siostrami. Ich drogi się rozeszły dwadzieścia lat wcześniej. Bessie zmaga się ze śmiertelną chorobą. Jej jedyną szansą jest przeszczep szpiku.

07:40
Rodzina Addamsów II

W rodzinie Addamsów na świat przychodzi kolejne dziecko. Morticia i Gomez postanawiają zatrudnić nianię. Wszystkie kandydatki rezygnują z posady. Nie zraża się jedynie Debbie Jellinsky.

09:15
Lemoniada

Pochodzącą z Rumunii Mara decyduje się poślubić jednego z pacjentów przed upływem ważności jej tymczasowej wizy. Kiedy jednak rozpoczyna starania o zieloną kartę, jej życie zamienia się w koszmar.

10:55
Octav

Leciwy mężczyzna powraca w rodzinne strony, gdzie niespodziewanie podejmuje próbę rozliczenia się ze swoją przeszłością.

12:40
Promień

Liam budzi się, oszołomiony po wypadku samochodowym. Niczego nie pamięta. Wokół leżą martwi ludzie, których łączy wyblakły kolor oczu.

14:15
Cokolwiek

Niezależne amerykańskie kino przedstawiające niezwykłą relację, jaka zawiązała się pomiędzy konserwatywnym mężczyzną a jego transpłciową sąsiadką.

15:50
Rodzina Addamsów II

W rodzinie Addamsów na świat przychodzi kolejne dziecko. Morticia i Gomez postanawiają zatrudnić nianię. Wszystkie kandydatki rezygnują z posady. Nie zraża się jedynie Debbie Jellinsky.

17:25
Jackie Brown

Stewardesa przemyca do Stanów Zjednoczonych pokaźną sumę gotówki dla handlarza bronią. Tuż po lądowaniu Jackie zostaje aresztowana. Policja żąda, aby pomogła im w schwytaniu przestępcy.

20:00
Status związku

Historia małżeństwa, które próbuje sobie poradzić z kryzysem podczas terapii dla par.

21:45
Wojownik

Serial Cinemax o przybyłym z Chin do San Francisco wojowniku, który zaczyna pracować dla wpływowej przestępczej rodziny

22:40
Gomorra

Opowieść o walce o władzę w neapolitańskiej mafii, odsłaniająca jej największe tajemnice.

23:30
Gniew

Tokio. Minął rok od okrutnej zbrodni, o której Japończycy nie potrafią zapomnieć. W różnych częściach kraju mieszkańcy zaczynają podejrzewać, że ktoś z ich otoczenia może być mordercą.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF