00:35
Idealny dom

W domu znanej z telewizji pary gejów niespodziewanie pojawia się chłopak, który twierdzi, że jest wnukiem jednego z nich.

02:10
Antypody

Rok 2005, przedmieścia Sydney. W dzielnicy Cronulla gromadzi się tłum sfrustrowanych ludzi. Popołudniu dochodzi do starć na tle rasowym. Zamieszki trwają kilka dni i destabilizują sytuację w kraju.

03:40
Na żywo - Z perspektywy Paryża

Pełen pasji Etienne porzuca swoją dziewczynę i rodzinny Lyon, aby studiować w Paryżu reżyserię filmową. Ta jego pozorna idylla szybko jednak zostaje wystawiona na próbę.

06:00
Śnię w obcym języku

Martin jest studentem lingwistyki; zajmuje się badaniem wymierających języków. Postanawia wyruszyć do dżungli Veracruz, aby nagrać dwie ostatnie osoby posługujące się językiem zikril.

08:00
Genesis

Składający się z trzech historii film, którego fabuła oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, jakie miały miejsce na Węgrzech, kiedy grupa neonazistów dopuściła się prześladowań romskich rodzin.

10:00
Puzzle

Agnes jest kobietą po czterdziestce bardzo zaangażowaną w swoją rodzinę i emigrancką społeczność, w której żyje. Na swoje urodziny dostaje puzzle i niespodziewanie dla wszystkich odkrywa nową pasję.

11:40
Wichrowe wzgórza

Cygan Heathcliff, przygarnięty niegdyś przez ojca Catherine, kocha się w niej z wzajemnością. Gdy dziewczyna wychodzi za innego, Heathcliff znika, aby po latach wrócić z zamiarem zemsty.

13:25
Tęcza

Młody chłopak odkrywa historię swojego ojca, który walczył w latach sześćdziesiątych XX wieku w wojnie domowej na Dominikanie.

15:05
Tygrysie mleko

Dwie zwariowane czternastolatki z Berlina przekonują się, że życie to nie tylko beztroska zabawa.

16:50
Genesis

Składający się z trzech historii film, którego fabuła oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, jakie miały miejsce na Węgrzech, kiedy grupa neonazistów dopuściła się prześladowań romskich rodzin.

18:50
Teheran tabu

Animacja bez skrępowania poruszająca tematy zakazane w Iranie _ hipokryzję religijnego reżimu, w którym seks, prostytucja, alkohol czy inne używki są na porządku dziennym.

20:30
Utalentowany pan Ripley

Ubogi nowojorczyk Tom Ripley marzy o życiu w dobrobycie. Przypadkowo staje się bliskim znajomym Dickie'ego, syna milionera. Nie cofnie się przed niczym, by zostać częścią wymarzonego świata.

22:45
Jeździec bez głowy

Jest rok 1799. Detektyw, konstabl Ichabod Crane przybywa do małej holenderskiej osady Sleepy Hollow, aby przeprowadzić śledztwo w sprawie zagadkowych morderstw. Wszystkie ofiary mają odcięte głowy.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF