02:05
Na żywo - Amerykańskie pieszczochy

Igrający z losem chłopak doprowadza do śmierci swojej babki, a potem ze wszelkich sił próbuje ukryć przed światem swoją zbrodnię.

04:10
Status związku

Historia małżeństwa, które próbuje sobie poradzić z kryzysem podczas terapii dla par.

06:00
Pijany mistrz

Historia młodego karateki, który szkolony jest przez surowego i bez przerwy pijanego mistrza sztuk walki. Sfrustrowany ucieka. Wdaje się w awanturę z zawodowym zabójcą i zostaje ciężko pobity.

07:50
Footloose

Ren przeprowadza się do miasteczka, w którym radni wprowadzili zakaz tańczenia i słuchania muzyki rockowej. Chłopak buntuje rówieśników, namawiając ich do zorganizowania balu maturalnego.

09:35
Interstellar

Ziemia jest niszczona przez klęski suszy, a ludziom grozi wyginięcie. Grupa astronautów wyrusza w najważniejszą w dziejach podróż _ muszą znaleźć miejsce, gdzie gatunek ludzki będzie mógł przetrwać.

12:20
Gorączka sobotniej nocy

Tony pochodzi z robotniczej rodziny. Każdy sobotni wieczór spędza w dyskotece. Pewnego dnia chłopak postanawia wziąć udział w konkursie tańca. Jego uwagę przyciąga atrakcyjna Stephanie.

14:20
Cena honoru

Harry Faversham pragnie zdobyć sławę w szeregach oficerów królowej Wiktorii. Tymczasem w Sudanie wybucha rebelia przeciwko Brytyjczykom. Regiment Harry'ego otrzymuje rozkaz stłumienia powstania.

16:30
Footloose

Ren przeprowadza się do miasteczka, w którym radni wprowadzili zakaz tańczenia i słuchania muzyki rockowej. Chłopak buntuje rówieśników, namawiając ich do zorganizowania balu maturalnego.

18:15
Szukając siebie

Tajemniczy mężczyzna, o którym wiadomo tylko tyle, że nigdy nie opuszcza mieszkania, nieustannie śledzi każdy ruch grających na boisku chłopców. Jego sekret pozna czarnoskóry szesnastolatek, Jamal.

20:30
Cały ten zgiełk

Opowieść o uznanym choreografie i reżyserze filmowym, który niszczy zdrowie, prowadząc zbyt intensywny tryb życia i zatracając się w pracy.

22:35
Kill Bill

Członkini gangu płatnych zabójców zostaje postrzelona w głowę. Szczęśliwym trafem kula kobiety nie zabija. Kiedy po latach kobieta budzi się ze śpiączki, poprzysięga zemstę napastnikom.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF