00:00
Fani czterech kółek

Mike remontuje porsche 924. Widzowie zobaczą, czy po zlikwidowaniu wycieku oleju i odnowieniu wnętrza auta mechanikowi uda się na nim zarobić.

02:00
Grenlandia _ wyspa skarbów

Każdego lata, kiedy topnieją lody, Grenlandia odsłania bogate złoża złota i drogocennych kamieni szlachetnych. Ośmiu amerykańskich górników wyrusza na wyspę w poszukiwaniu fortuny.

03:00
Na żywo - Ciężarówką po antypodach

Opowieści z życia kierowców wielkich ciężarówek. Bohaterowie mają nie tylko wiedzę techniczną i doświadczenie, ale wykazują też olbrzymią determinację i wolę przetrwania.

05:00
Na bagnach Florydy

Bracia Robbie i Stephen Keszey prowadzą Glades Herp Farms. To największy na Florydzie rezerwat gadów, farma hodowlana jadowitych węży i sklep z egzotycznymi gadami.

05:30
Zdecyduj i przeżyj

Analiza kilku hipotetycznych sytuacji, w których człowiek musi podjąć decyzję mogącą zaważyć o życiu lub śmierci. Widzowie dowiedzą się, jak nauka ocenia racjonalne przesłanki wyborów.

06:00
Fani czterech kółek

Mike kupuje morrisa minora za okazyjną cenę 2400 funtów, którego chce sprzedać za 7000 funtów.

07:00
Najniebezpieczniejszy zawód świata

Seria opowiadająca o jednym z najniebezpieczniejszych zajęć świata _ łowieniu krabów na Morzu Beringa. Ekipa filmowa towarzyszy wybranym załogom kutrów.

08:00
Pojedynki Eda Stafforda

Ed staje w szranki z niezwykle sprawnym i silnym byłym żołnierzem korpusu marines, Aldo Kanem. Miejscem akcji będą porośnięte dżunglą i pełne krokodyli bagna na Borneo.

09:00
W dziczy z Bearem Gryllsem

Piosenkarz Nick Jonas dołącza do Beara Gryllsa w górach Sierra Nevada.

10:00
Wyprawa po skarb Inków

Kamera towarzyszy ekipie doświadczonych podróżników, którzy wyruszają na dwumiesięczną wyprawę z nadzieją, że uda im się odnaleźć skarb Inków.

11:00
Bimbrownicy

Tim wyrusza na poszukiwania bimbru ukrytego rzekomo na dnie jeziora. Mark i Jeff łapią złodzieja kradnącego ich alkohol.

12:00
Najniebezpieczniejszy zawód świata

Kolejny sezon zmagań załóg kutrów, które wyruszają na Morze Beringa w poszukiwaniu krabów. Do doświadczonych kapitanów dołącza nowe pokolenie rybaków.

13:00
Nagi instynkt przetrwania: Elita

Głód i choroby coraz bardziej dokuczają uczestnikom. Spór o bycie przywódcą potęguje trudną sytuację.

14:00
Ekstremalna Alaska

Jewel wraca na farmę na spęd bydła. Tymczasem Otto i Eivin starają się uratować ośmiokątną chatkę przed zniszczeniem.

15:00
Złomowisko PL

Kolejny sezon programu, który ukazuje pracę ludzi zajmujących się handlem złomem. Wśród bohaterów pojawią się nowe postacie, a każda z ekip zmierzy się z ciekawymi wyzwaniami.

16:00
Gorączka złota: rzeka skarbów

Ekipa "Dakota Boys" jest już blisko celu, gdy dochodzi do katastrofy. Rich ma problemy. Dustin uspokaja go i wraca do wody.

17:00
Gorączka złota

Kilkudniowy ulewny deszcz sprawia, że woda zalewa działki Parkera i Ricka. Transport pogłębiarki Tony'ego w górę rzeki okazuje się trudniejszy, niż przypuszczano.

18:00
Niezwykłe rozbiórki

Na świecie znajdują się budowle i budynki, których trzeba się pozbyć, najszybciej i jak najbezpieczniej. Do akcji wkraczają specjaliści od detonacji i ekipy wyburzeniowe wyposażone w ciężki sprzęt.

18:30
Ciężarówką przez Stany

Życie zawodowego kierowcy 18-kołowego pojazdu to nie bajka. Dawid Andres wie o tym doskonale, a mimo to nadal z wielką pasją przemierza tysiące kilometrów amerykańskich dróg spełniając marzenie.

19:15
Odjazdowe bryki braci Collins

Kamery śledzą pracę Grzegorza i Rafała Collinsów, którzy w poszukiwaniu lepszego życia wyjechali z Legnicy do Londynu. Tam otworzyli warsztat samochodowy, który jest przez wiele osób doceniany.

20:00
Złomowisko PL

Stalowy dostaje trudne zlecenie. Musi rozebrać likwidowane pod budowę obwodnicy znane warszawskie targowisko na Ursynowie.

22:00
Straż graniczna USA. Mosty na Rio Grande

Przez Rio Grande przerzucono dwadzieścia trzy mosty, które łączą Stany Zjednoczone z południowym sąsiadem. Kamera śledzi pracę ludzi, którzy kontrolują przekraczających rzekę podróżnych.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF