00:00
Fani czterech kółek

Mike znajduje chevroleta corvette Z06 z 2002 roku, który osiąga prędkość 100 km/h w niecałe 4 sekundy. Gdy okazuje się, ile pracy trzeba będzie włożyć w samochód, entuzjazm mija.

01:00
Auto-reaktywacja

Richard jedzie do Houston, aby sprawdzić, jak na wyścigach NHRA daje sobie radę dragster z warsztatu Gas Monkey. Tymczasem mechanicy zmagają się z napiętymi terminami.

02:00
Gorączka złomu

Andy znajduje mustanga SVO z 1985 roku i próbuje zamontować nowoczesny silnik ford ecoboost w samochodzie, który stworzono do jednostki napędowej o pojemności 2,3 l.

03:40
Trans Am _ powrót legendy

Bracia Scott i Todd Warmackowie fascynują się autami typu muscle car. Przerabiają i restaurują również inne klasyczne samochody.

04:30
Dom na Alasce

Eric i Amanda niedawno się pobrali. Chcą kupić dom w Talkeetna na Alasce. Brak wystarczających funduszy utrudnia zadanie.

05:00
Co było dalej?

Przerażające obrazy zniszczenia zostały utrwalone na taśmie filmowej. W kolejnych odcinkach programu specjaliści dokonują analizy wydarzeń, które zakłóciły codzienne życie.

05:30
Od destrukcji do produkcji

Wypełnienie lodówek turystycznych po przetopieniu zostaje zamienione w dekoracyjne ramki do zdjęć. Ze starych telefonów odzyskuje się cenne metale do produkcji biżuterii.

06:25
Fani czterech kółek

Mike kupuje mitsubishi 3000GT VR-4 z 1994 roku. Ant bardzo się stara przywrócić samochodowi jego dawny wygląd.

07:10
Najniebezpieczniejszy zawód świata

Szyper Phil walczy o życie, podczas gdy jego synowie prowadzą walkę między sobą. Zwodzony kolejnymi obietnicami brat kapitana Siga zastanawia się nad rezygnacją z pracy.

08:00
Jak to jest zrobione?

Program ukazuje drogę, którą przebywają surowce i produkty, zanim trafią do konsumentów. Widzowie poznają ich historię od narodzin pomysłu, aż po obecny kształt i zastosowanie.

08:30
Jak to jest zrobione?

Program ukazuje drogę, którą przebywają surowce i produkty, zanim trafią do konsumentów. Widzowie poznają ich historię od narodzin pomysłu, aż po obecny kształt i zastosowanie.

09:00
Stacja Alaska

Twórcy serialu towarzyszą ekipie inżynierów, mechaników i maszynistów odpowiedzialnych za przejezdność liczącego 800 kilometrów odcinka kolei na Alasce.

10:00
Gorączka złota: rzeka skarbów

Błyskawiczny potok spływający z góry McKinley zagraża życiu pracowników i może doprowadzić do klęski całej operacji.

12:00
Ed Stafford poza cywilizacją

Poszukiwacz przygód Ed Stafford podejmuje największe wyzwanie w życiu. Musi przeżyć 60 dni na jednej z bezludnych wysp Fidżi bez pożywienia, wody, a nawet ubrania.

13:00
Nagi instynkt przetrwania

Mistrzowie przetrwania postanawiają spędzić 21 dni bez jedzenia, wody i ubrania. Muszą poradzić sobie w miejscu pełnym drapieżników.

14:00
Ekstremalna Alaska

Program zaprasza na spotkanie z mieszkańcami osady nieopodal Homer na Alasce. Rodzina Kilcherów mieszka tam od czterech pokoleń.

15:00
Na żywo - Złomowisko PL

Stalowy kupuje dwa stare wozy strażackie. Marek i Edek udają się do lekarza przed wyjazdem do Szkocji. Diagnoza zaskakuje obu złomiarzy.

16:00
Klan z Alaski

Spotkanie z rodziną Brownów, która mieszka w alaskańskiej dziczy. Aby przetrwać w surowych warunkach, jej członkowie muszą się nawzajem wspierać.

17:00
Gorączka złota

W kolejnym sezonie zmagań poszukiwaczy złota Parker Schnabel i Tony Beets stają do wyścigu o to, kto pierwszy wydobędzie 6000 uncji cennego kruszcu. Do gry wkracza także nowy poszukiwacz _ Rick Ness.

18:00
Przystanek Bieszczady

Bieszczady to najdzikszy rejon Polski. Panuje tam sroga zima, wyczerpujące warunki, a pracę wykonuje się pod presją. Widzowie dowiedzą się, czy jest to naprawdę miejsce magiczne.

19:00
Złomowisko PL

Kolejny sezon programu, który ukazuje pracę ludzi zajmujących się handlem złomem. Wśród bohaterów pojawią się nowe postacie, a każda z ekip zmierzy się z ciekawymi wyzwaniami.

21:00
Gorączka złota: rzeka skarbów

"Dakota Boys" dokopują się do tak zwanej "pułapki", w której ich zdaniem znajduje się złoto.

22:00
Klan z Alaski

Spotkanie z rodziną Brownów, która mieszka w alaskańskiej dziczy. Aby przetrwać w surowych warunkach, jej członkowie muszą się nawzajem wspierać.

23:00
Gra o skarb

Don Kogen, handlarz kamieniami szlachetnymi, podróżuje po świecie, kupując i sprzedając kamienie szlachetne z nadzieją, że uda mu się zbić fortunę.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF