00:00
Sekundy grozy

Ron Pitts przedstawia chwile grozy zarejestrowane na taśmie filmowej. Widzowie przekonają się, jak wielka i porażająca jest siła destrukcji. Gospodarz analizuje też przyczyny katastrof.

00:30
Sekundy grozy

Ron Pitts przedstawia chwile grozy zarejestrowane na taśmie filmowej. W tym wydaniu katastrofa samochodowa oraz eksplozja w rafinerii.

01:00
Jeźdźcy piekieł

Kulisy zaciętej walki o supremację w światku motocyklowych klubów. O władzę zajadle i brutalnie walczą grupy odłamowe, które powstały po rozwiązaniu gangu Laffing Devils.

02:00
LA Ink

Kat postanawia dowiedzieć się, dlaczego pracownicy salonu dziwnie się zachowują.

03:00
Najcięższe więzienia świata

Więzienie Pendleton w stanie Indiana zostało zaprojektowane tak, by mogli w nim przebywać najgroźniejsi przestępcy.

04:00
Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera

Jakub Vagner chce schwytać potężnego goliata tygrysiego, który zasiedla jedną z najniebezpieczniejszych rzek na świecie.

05:00
Rock'n'rollowe auta z Brianem Johnsonem

Brian odwiedza siedzibę kultowego supersamochodu _ McLarena F1. Wciela się w mechanika wyścigowego oraz ma okazję przetestować McLarena P1.

06:00
Garage Squad

Remont buicka grand national nie przebiegł zgodnie z planem. Kiedy właściciel został oszukany, auto trafiło do garażu.

06:30
Garage Squad

Właściciel chevroleta el camino z 1968 roku jest zbyt zajęty, aby znaleźć czas na remont auta.

07:00
Szkoła przetrwania

Brytyjski alpinista i poszukiwacz przygód, Bear Grylls, podróżuje po najbardziej niebezpiecznych i nieprzyjaznych zakątkach świata. Tym razem walczy o przeżycie na wyspach u wybrzeży Borneo.

08:00
Na żywo - Mieszkanie na pniu

Pete buduje dom na drzewie dla rodziny odkrywców, która mieszka w górach Pocono w Pensylwanii. To dwupiętrowe cacko jest pełne niezwykłych atrakcji.

14:00
Fani czterech kółek

Mike zajmuje się renowacją forda escorta RS cosworth z 1995 roku. Nowy mechanik Ant postara się przywrócić pierwotny stan silnikowi o mocy 227 koni mechanicznych.

15:00
Warsztat retro

Daniel Short jest właścicielem warsztatu samochodowego DRS FantomWorks w Norfolk, w stanie Wirginia. Pasjonat motoryzacji przeprowadza renowacje klasycznych aut.

16:00
Hotrody wg Kindiga

Po ponad 50 tysiącach roboczogodzin i wymianie 5 tysięcy części, Futurliner nareszcie debiutuje.

17:00
Amerykański chopper: ojciec kontra syn

Ojciec i syn umawiają się na rozmowę, ale bez towarzystwa kamer telewizyjnych. Mechanicy z OCC kończą motocykl dla MyPillow. PJD rozpoczyna budowę maszyny dla baseballisty MLB.

20:00
Fani czterech kółek

Mike remontuje frogeye'a sprite'a, którego zamierza sprzedać na aukcji z podwójnym zyskiem. Na jazdę próbną wybiera Brooklands Motor Museum.

21:00
Samochody _ klasyka gatunku

Wayne zajmuje się remontem cadillaca Coupe DeVille z 1961 roku. Na aukcji Barrett-Jackson Northeast sprzedaje dwa Chevrolety: C10 z 1970 roku i Corvette Stingray z 1971 roku.

22:00
Uliczne wyścigi

Shane bierze udział w wyścigu, który ma fatalne skutki. Dave i Reaper nie mogą się porozumieć w sprawie rywalizacji.

23:00
Policyjne jednostki specjalne

Kamera towarzyszy funkcjonariuszom z brygad antyterrorystycznych w Warszawie, Moskwie i Bukareszcie podczas codziennych działań. Widzowie zobaczą, w jaki sposób policjanci przygotowują się do akcji.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF