02:20
Na żywo - Colt 45

Instruktor strzelectwa Vincent Milès pracuje dla policji. Gdy odmawia sprzedaży prototypowych naboi skorumpowanemu funkcjonariuszowi, zostaje wplątany w napady z bronią oraz w wojnę w policji.

03:45
Nagroda

Nate, by szybko zarobić pieniądze i spłacić zadłużenie, odnajduje kobietę wyjętą spoza prawa, za której głowę przysługuje wielka nagroda. Musi zmagać się z uczuciami wobec kobiety, którą schwytał.

05:10
Mandie i sekretny tunel

Po śmierci ojca bohaterka wyrusza do posiadłości wuja, by poprosić go o opiekę. Amanda zmierzy się z głęboko skrywanymi tajemnicami o jej przeszłości i odnajdzie klucz do swojej przyszłości.

06:50
Tirante el Blanco

Sławny rycerz Tyrant Biały otrzymuje od Cesarza Bizancjum zadanie oswobodzenia Konstantynopola z tureckiego oblężenia. Tyrant umie zwyciężać nie tylko na polu walki, ale także w miłości.

08:55
Mały gliniarz

Jedenastoletni Peter marzy, by zostać policjantem. Chce być taki jak jego niedawno zmarły ojciec. Kiedy w mieście dochodzi do serii włamań, postanawia przeprowadzić śledztwo na własną rękę.

11:45
Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu

Jack Hunter udaje się do Syrii. Chce odnaleźć skarb ukryty przez mieszkańców miasta Ugarit. Zamierza także odszukać morderców ojca. Czasu ma niewiele, bowiem na jego trop wpadli już konkurenci.

13:20
Jack Hunter i grobowiec Akenatena

Jack Hunter zgadza się pomóc Liz Johnson i NSA w poszukiwaniach Gwiazdy Niebios. Zostaje przetransportowany do amerykańskiej bazy lotniczej w Turcji, gdzie Liz wprowadza go w szczegóły misji.

14:55
Jack Hunter i Gwiazda Niebios

Jack Hunter i trzej agenci NSA wpływają motorówką na wody Morza Czarnego. Organizacja otrzymała informację o spotkaniu Alberta Littmana z jego szefem _ bezwzględnym rosyjskim gangsterem Petrowskim.

16:30
Panna Minoes _ kocia agentka

Bohaterką jest Minoes _ kotka zamieniona w młodą kobietę. Dziewczyna pomaga pewnemu dziennikarzowi w zbieraniu materiału do gazety.

18:00
Młodzi muszkieterowie

XVII-wieczna Francja. Jacqueline wyrusza do Paryża i w męskim przebraniu wstępuje do Akademii Muszkieterów. Dziewczyna szybko zdobywa zaufanie nowych towarzyszy z gwardii królewskiej.

19:30
Zlodowacenie

Globalne zlodowacenie ogarnia świat. Doktor Kessler, który przewidział ochłodzenie klimatu, próbuje dotrzeć do rządowego okrętu, który ma popłynąć w rejony okołorównikowe, niedotknięte klęską.

21:00
Ucieczka z Kandaharu

Rok 1999. Brytyjski inżynier pracuje dla rządu talibów w Afganistanie. Kiedy zostaje wplątany w śmiertelnie niebezpieczną intrygę, musi zrobić wszystko, by ocalić życie i uciec z Afganistanu.

22:35
I uderzył grom

Amatorzy polowań na dinozaury przenoszą się wehikułem czasu do ery mezozoicznej. Podczas jednej z wypraw zostaje zabity motyl, co aktywuje reakcję "powodzi czasowej".

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF