03:00
Baseline

Baseline to klub, który znajduje się w centrum Londynu. Danny pracuje tam jako ochroniarz. Pewnego dnia, mężczyzna ratuje życie Terry'ego, właściciela klubu.

04:35
Nagroda

Nate, by szybko zarobić pieniądze i spłacić zadłużenie, odnajduje kobietę wyjętą spoza prawa, za której głowę przysługuje wielka nagroda. Musi zmagać się z uczuciami wobec kobiety, którą schwytał.

06:55
Uczeń czarnoksiężnika

Krabat jest sierotą. Jego rodzice zmarli w czasie epidemii. Przygarnia go właściciel młyna. Wkrótce okazuje się czarnoksiężnikiem, który naucza pracujących dla niego chłopców czarnej magii.

08:55
Czarna dziura

W miasteczku St. Louis wirująca otchłań wciąga wszystko, co znajduje się dookoła. Ericowi i jego asystentce pozostaje coraz mniej czasu, by znaleźć sposób na pozbycie się czarnej dziury.

10:25
Młodzi muszkieterowie

XVII-wieczna Francja. Jacqueline wyrusza do Paryża i w męskim przebraniu wstępuje do Akademii Muszkieterów. Dziewczyna szybko zdobywa zaufanie nowych towarzyszy z gwardii królewskiej.

11:55
Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu

Jack Hunter udaje się do Syrii. Chce odnaleźć skarb ukryty przez mieszkańców miasta Ugarit. Zamierza także odszukać morderców ojca. Czasu ma niewiele, bowiem na jego trop wpadli już konkurenci.

13:30
Na żywo - Jack Hunter i grobowiec Akenatena

Jack Hunter zgadza się pomóc Liz Johnson i NSA w poszukiwaniach Gwiazdy Niebios. Zostaje przetransportowany do amerykańskiej bazy lotniczej w Turcji, gdzie Liz wprowadza go w szczegóły misji.

15:05
Jack Hunter i Gwiazda Niebios

Jack Hunter i trzej agenci NSA wpływają motorówką na wody Morza Czarnego. Organizacja otrzymała informację o spotkaniu Alberta Littmana z jego szefem _ bezwzględnym rosyjskim gangsterem Petrowskim.

16:40
Zlodowacenie

Globalne zlodowacenie ogarnia świat. Doktor Kessler, który przewidział ochłodzenie klimatu, próbuje dotrzeć do rządowego okrętu, który ma popłynąć w rejony okołorównikowe, niedotknięte klęską.

18:10
Kopalnie króla Salomona

Myśliwy Allan Quatermain na prośbę Elizabeth Anderson postanawia odnaleźć jej ojca, archeologa, który zaginął, szukając okrytych złą sławą kopalni króla Salomona.

19:35
Kopalnie króla Salomona

Po przybyciu z Anglii do Kapsztadu Allan Quatermain w towarzystwie Elizabeth Maitland i kapitana Gooda wyrusza w głąb Afryki. Celem wyprawy jest odnalezienie profesora Samuela Maitlanda.

21:00
Za ścianą

Katelyn wraca do rodzinnej miejscowości, bo władze chcą wyremontować starą latarnię morską. W położonym przy niej domu została zamordowana matka Katelyn. W czasie remontu giną kolejne osoby.

22:30
Karma

Instruktorka jogi staje w obronie siostry szykanowanej przez swojego chłopaka.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF