00:45
Wolf Creek

Eve podejmuje pracę jako kelnerka i czeka na przybycie Micka Taylora. Gdy odnajduje ją Hill, postanawiają połączyć swoje siły i wspólnie dopaść mordercę.

01:35
Wolf Creek

Eve znajduje notatnik, z którego dowiaduje się o trudnym dzieciństwie Taylora, jego agresywnym ojcu i zniknięciu siostry. W miasteczku młoda Amerykanka wdziera się do posiadłości psychopaty.

02:40
Greenberg

40-letni Nowojorczyk przeprowadza się do Los Angeles, by zmienić otoczenie i zastanowić się nad swoim życiem. Odnawia kontakty z dawnymi znajomymi. Obiecująca okazuje się znajomość z asystentką brata.

05:25
Lucky Luke na Dzikim Zachodzie

Rok 1855. Grupa pionierów wędruje z Nowego Jorku do Kalifornii, aby się tam osiedlić. Pomaga im nieustraszony stróż prawa, Lucky Luke. Banda Daltonów robi wszystko, aby uprzykrzyć im życie.

06:50
Tajna agentka

Nastoletnia Molly pracuje z ojcem, prywatnym detektywem. Pewnego dnia zgłasza się do niej FBI z prośbą o pomoc w ochronie córki świadka, który ma zeznawać przeciwko szefowi mafii.

08:25
Piccolo, Sakso i spółka

Przygody dobrodusznego Piccolo i nieustraszonego Saxo, których marzeniem jest zebranie instrumentów, by stworzyć orkiestrę symfoniczną. Piccolo i Saxo muszą odnaleźć pewnego złodziejaszka.

09:45
Maszynista

Kiedy syn Brett'a dowiaduje się, że wnuk Jeremiah'a potrafi prowadzić lokomotywę, zwabia go do pociągu. Gdy znajdują się w poruszającym się bez kontroli pojeździe, Brett i Jeremiah muszą ich uratować.

11:20
Detektyw Rock Slyde

Rock Slyde jest prywatnym detektywem. Pewnego dnia piękna Sara Lee przychodzi do jego biura. Kobieta uważa, że ktoś ją śledzi i prosi Slyde'a o pomóc w odnalezieniu sprawcy jej niepokoju.

12:45
Królowa

W 1997 r. ginie księżna Diana. Królowa Elżbieta II nie zamierza oddawać publicznego hołdu zmarłej. Premier Tony Blair sądzi, że należy pożegnać Dianę z honorami należnymi członkom rodziny królewskiej.

14:25
Na żywo - Najlepszy przyjaciel dziewczyny

Bohaterka, krytyk muzyczny, została wysłana na przymusowy urlop, gdyż jej recenzje stały się nudne. Długa podróż do rodzinnego domu staje się okazją, aby inaczej spojrzeć na życie.

16:00
Oskar i pani Róża

10-letni Oskar dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory. Przestraszony i zły nie chce rozmawiać z nikim oprócz tajemniczej kobiety _ pani Róży, którą spotkał na szpitalnym korytarzu.

17:45
Romans (jak) z powieści

Nate, początkujący pisarz poznaje Jenny, która jest w związku z zamożnym Buddym. Kiedy Buddy ginie z powodu przedawkowania narkotyków, Jenny wynajmuje pokój u porzuconego przez dziewczynę Nate'a.

19:15
Jeden dzień

Emma i Dexter kończą studia na Uniwersytecie Edynburskim. Choć wybrali w życiu różne drogi, przez kilkanaście lat utrzymują kontakt. Każdego roku spotykają się albo rozmawiają przez telefon.

21:00
Fala

Współczesne Niemcy. Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole średniej proponuje uczniom przeprowadzenie eksperymentu, dzięki któremu lepiej zrozumieją, na czym polegają rządy totalitarne.

22:45
Chuligani

John McGil jest zdolnym chłopakiem, który zaczyna szkołę średnią. Nie potrafi znaleźć akceptacji wśród rówieśników a jako szkolny prymus staje się obiektem kpin. John dołącza do grupy chuliganów.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF