05:10
Turek

Historia tureckiej rodziny żyjącej w Belgii. Po śmierci ojca jego trzej synowie muszą na nowo zdefiniować pojęcie rodziny.

06:45
Gilles

12-letni Gilles jest zagorzałym fanem piłki nożnej. Chłopak marzy, aby zagrać kiedyś w narodowej drużynie Belgii. Gdy umiera jego ojciec, który wspierał syna w dążeniu do celu, Gilles załamuje się.

08:20
Kroczący grom

Młody chłopak i jego rodzina są w drodze na Zachód. Podróż zostaje przerwana w niebezpiecznych górach. Z pomocą szamana i niedźwiedzia ich życie zostaje ocalone. Chłopak uczy się, czym jest męstwo.

09:55
Eryk w krainie owadów

10-letni Erik interesuje się insektami. Chłopiec znajduje należąca niegdyś do dziadka książkę o owadach. Pozwala ona Erikowi przenieść się do krainy miniaturowych ludzi i gigantycznych owadów.

11:35
Piraci ze słonego jeziora

Kirk Redgrave i Flint Weaver znają się zaledwie trzy tygodnie. Od razu stają się najwybitniejszą parą piratów, jakie Great Salt Lake kiedykolwiek znało.

14:25
Kraina wielkich marzeń

Dwoje dzieci i ich niewidzialny kompan wybierają się w podróż przez tęczę. Zaczyna się historia pełna przygód i małych kłopotów, które dzieci napotykają na drodze.

16:00
Afera o żuka

10- letnia Krista jest zmęczona nieznośnym bratem. W złości życzy mu, aby zamienił się w robaka. Jej życzenie staje się rzeczywistością.

17:25
Heidi

Opowieść o dziewczynce zamieszkującej wraz z dziadkiem w Alpach Szwajcarskich. Pewnego dnia Heidi poznaje niepełnosprawną Klarę, która zostaje jej najbliższą przyjaciółką.

19:15
Mandie i skarb Czerokezów

Dziadkiem Mandie był Indianin z plemienia Czirokezów. Indianie przekazują dziewczynce tajemnicę pewnej jaskini, w której ukryty jest skarb Tsali _ legendarnego wojownika.

21:00
Jak własny syn

20-letni Daniel Carter poznaje Boonego, ośmiolatka, którego matka ciężko choruje. Pewnego dnia Daniel dowiaduje się, że chłopiec został oddany do rodziny zastępczej.

22:20
Marzyciele. Historia "The Monkees"

Dwóch amerykańskich producentów telewizyjnych postanawia stworzyć program, którego bohaterem byłby zespół muzyczny. W tym celu tworzą grupę o nazwie The Monkees błyskawicznie zyskującą sławę.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF