05:25
Abbott i Costello _ najlepsze skecze

Jeden z najpopularniejszych duetów komediowych lat 40. i 50. _ Bud Abbot i Lou Costello, przedstawiają kolekcję swoich najlepszych i najbardziej uwielbianych parodii.

06:45
Księżniczka i gobliny

Klasyczna opowieść o młodej księżniczce, która samotnie mieszka w zamku na wzgórzu. Pewnego dnia, dziewczyna odkrywa schody prowadzące do labiryntu z zamkniętymi drzwiami, za którymi żyją gobliny.

07:40
Gdzie jest koń świętego Mikołaja?

Winky Wiong, dziewczynka mieszkająca w holenderskim miasteczku, została poproszona o zaopiekowanie się Amerigo _ koniem należącym do świętego Mikołaja.

09:00
Gaduła

Chelsea postanawia wziąć udział w zawodach Chatterbox. Przygotowuje się w tajemnicy, gdyż rodzice nie wyrazili na to zgody w obawie o jej wyniki w nauce. Wkrótce sytuacja wymyka się spod kontroli.

10:20
Kłopotliwy przyjaciel

Jedyną pasją Jonathana jest muzyka Bacha. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się zaginiona siostrzenica, 11-letnia Fanny. Osierocona dziewczynka ma wspaniałe podejście do wszystkiego, co ją otacza.

12:00
Robaczkowo

Akcja filmu toczy się w maleńkiej wiosce, której mieszkańcy żyją w spokoju i harmonii. Kiedy pewnego razu Hoppity, przyjazny pasikonik, wraca do domu, zauważa, że coś złego musiało się wydarzyć.

13:20
Na żywo - Obóz skautów

Opowieść o chłopcach, którzy przebywają na obozie skautów. Zdobywają różne sprawności, a przy okazji świetnie się bawią. Przede wszystkim jednak uczą się zasad szacunku, lojalności i przyjaźni.

15:10
Karo

Historia ośmioletniej Karo, przechodzącej trudny okres w życiu, z powodu rozwodu rodziców.

16:50
Asterix na olimpiadzie

Czasy starożytne. Zbliżają się igrzyska olimpijskie, w których po raz pierwszy w historii będą startować Rzymianie. Zwycięzca otrzyma rękę pięknej Iriny, córki greckiego króla Irytosa.

18:45
Afera o żuka

10- letnia Krista jest zmęczona nieznośnym bratem. W złości życzy mu, aby zamienił się w robaka. Jej życzenie staje się rzeczywistością.

20:10
Bonanza

Serial ukazuje obraz życia, jakie toczy się zaraz po zakończeniu wojny secesyjnej na ranchu Ponderosa, położonym w stanie Nevada. Bohaterami są Ben Cartwright i jego trzej synowie.

21:40
Talea

Są wakacje i rodzina zastępcza, w której przebywa Jaśmina, szykuje się do wyjazdu. Wszyscy niecierpliwie na niego czekają, tylko nie dziewczyna. Jaśmina pragnie spędzić czas ze swoją prawdziwą mamą.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF