00:15
Z miłości do kata

Morten Topsoe, duński prawnik pracujący dla ONZ, jedzie do Kambodży, aby ścigać zbrodniarzy wojennych. Zakochuje się w kobiecie, która wyznaje mu, że mając 14 lat, zamordowała wiele osób.

01:55
Hesher

Trzynastoletni T.J. poznaje Heshera, buntownika będącego na bakier z prawem. Mężczyzna wciąga nastolatka w kłopoty, jednocześnie pomagając mu otrząsnąć się z apatii po śmierci matki.

03:40
Gra w zielone

James zostaje odesłany do Irlandii pod opiekę trzech ciotek. Chłopiec zamiast próbować przystosować się do nowych warunków, rozpaczliwie pragnie wrócić do Stanów Zjednoczonych. Obmyśla plan powrotu.

05:30
Mali hakerzy

Tim i Alexander chcą zrealizować swoje marzenia. Pierwszy chciałby mieć dziewczynę, drugi _ lepsze stopnie. By wykonać zadania, potrzebują: czajnika elektrycznego, robota, planu szkoły i 100 kamer.

06:15
Przyjaciele na śmierć i życie

Dwunastoletni Petter ma żal do rodziców, że ci postanowili przeprowadzić się na czas wakacji na wieś. Wkrótce chłopak przekonuje się, że życie na prowincji nie jest tak nudne, jak mu się wydawało.

07:45
W harmonii

Po wypadku na planie filmowym doświadczony kaskader Marc najprawdopodobniej już nigdy nie dosiądzie konia. Spotkanie agentki ubezpieczeniowej i załamanego człowieka zmienia życie kobiety.

09:10
Projekt Dinozaur

Ojciec i syn wraz z zespołem filmowców wyruszają na ekspedycję do Konga. Chcą odnaleźć tajemnicze stworzenie wodne. Wyprawa staje się walką o przetrwanie.

10:30
Mandie i skarb Czerokezów

Dziadkiem Mandie był Indianin z plemienia Czirokezów. Indianie przekazują dziewczynce tajemnicę pewnej jaskini, w której ukryty jest skarb Tsali _ legendarnego wojownika.

12:15
Na żywo - Kochankowie z Księżyca

New Penzance Island, lato 1965 r. 12-letni skaut ucieka z niewiele starszą ukochaną, by podążyć szlakiem Indian plemienia Chickchaw. Za zaginionymi wyrusza pościg.

13:50
Za jakie grzechy

Lucy Hill skupia się na pracy. W związku z kolejnym zleceniem kobieta musi wyjechać do cichego miasteczka w Minnesocie. Odkrywa, że w życiu są rzeczy ważniejsze od kariery i zarabiania pieniędzy.

15:25
Między wierszami

Gdy Rory Jansen publikuje pierwszą powieść, zarówno czytelnicy, jak i krytycy wpadają w zachwyt. Pojawienie się mężczyzny, który oskarża pisarza o plagiat, może zniszczyć jego plany.

17:05
Delikatność

Nagła śmierć ukochanego burzy sielankowe życie Nathalie. Trzy lata później kobieta poznaje nieśmiałego Szweda, Markusa, który jest przeciwieństwem jej zmarłego męża.

18:50
Mission: Impossible _ Rogue Nation

Ethan Hunt, były członek elitarnej jednostki Impossible Missions Force, zwołuje dawnych kolegów, by stawić czoła niebezpiecznej sieci agentów zwanej Syndykatem.

21:00
Klub miliarderów

Opowieść o grupie młodzieńców pochodzących z dobrych domów, którzy _ chcąc szybko zarobić pieniądze _ w połowie lat 80. założyli klub wykorzystujący schemat piramidy finansowej Ponziego.

22:45
Człowiek, który gapił się na kozy

Dziennikarz Robert Wilton spotyka sierżanta New Earth Army w stanie spoczynku, który wybiera się do Iraku, aby znaleźć dawnego dowódcę. Towarzysząc mu, Wilton staje się świadkiem niezwykłej rozgrywki.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF