00:50
Zabójcze umysły

W Nowym Jorku zaginęłą 25-letnia Molly Grandin. Agenci BAU łączą tę sprawę ze śmiercią Gail Langston. Ekipa Rossiego jest przekonana, że zostało jedynie 36 godzin na ocalenie życia uprowadzonej Molly.

01:45
Zabójcze umysły

Agenci BAU badają sprawę zaginięcia Alison i Charliego Sparksów, którzy zostali uprowadzeni na oczach syna cierpiącego na autyzm. Próbują nawiązać kontakt z chłopcem, aby poznać szczegóły zajścia.

02:45
Zabójcze umysły

Doyle grozi Emily śmiercią. Agenci badają sprawę dwóch pożarów, które wybuchły tego samego wieczora, w podejrzanych okolicznościach. Było kilka ofiar śmiertelnych. Morgan i Emily wpadają w pułapkę.

03:40
Na żywo - Zabójcze umysły

Emily Prentiss nagle znika. Koledzy z ekipy proszą JJ o pomoc w śledztwie. Podejrzewają, że zaginięcie agentki ma coś wspólnego ze sprawą Iana Doyle'a.

05:10
Dr House

House, Cuddy i Wilson wyjeżdżają na konferencję medyczną. Każde z nich ma swoje tajemnice. Na miejscu zespół zajmuje się nastolatką, która po nocy spędzonej na imprezie cierpi na obrzęk kończyn.

06:05
Dr House

Chase i Cameron opuszczają szpital. Po odzyskaniu licencji House zostaje szefem oddziału. Doktor stara się nakłonić Trzynastkę i Tauba do powrotu do kliniki. Związek Cuddy i Lucasa przechodzi kryzys.

07:00
Kości

Podczas próby ślubu Brennan i Bootha zostaje znalezione ciało kobiety. Cam i Angela starają się zachować szczegóły dotyczące śledztwa w tajemnicy przed Brennan.

08:00
Kości

Brennan i Booth spędzają miesiąc miodowy w Buenos Aires. Bones zabiera męża do kostnicy, by pokazać mu szczątki ofiar dyktatury wojskowej w Argentynie. Trafia na trop współczesnego morderstwa.

08:55
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

W prywatnej szkole średniej zamordowano pedagoga. Burmistrz nakazuje Macowi i jego zespołowi porzucenie wszystkich innych zajęć, by jak najszybciej rozwiązać tę sprawę.

09:50
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Nadal trwają poszukiwania seryjnego zabójcy _ taksówkarza, który zabija tlenkiem węgla. Danny, Lindsay i Flack zajmują się sprawą mężczyzny, który zginął po wrzuceniu piłki do kosza z połowy boiska.

10:45
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Po znalezieniu zwłok taksówkarza Mac uważa, że poszukiwany seryjny morderca został zlikwidowany. Jednak dochodzi do kolejnych zabójstw. Przestępca bierze zakładnika.

11:45
Kości

Spacerowicze znajdują ludzkie szczątki w leśnej tamie zbudowanej przez bobry. Dr Brennen i agent Booth ustalają, że ofiarą jest model Sean Nolan, którego dane widnieją w banku spermy.

12:40
Kości

Rozpoczyna się proces zawodowego piłkarza Petera Kidmana, oskarżonego o zamordowanie żony. Brennan została członkiem ławy przysięgłych. Świadek oskarżenia, Christopher Barnes, nie dociera na proces.

13:35
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Do Nowego Jorku przyjeżdża z Filadelfii detektyw Scotty Valens, prowadzący dochodzenie w sprawie morderstwa sprzed lat. Valens informuje Stellę, że wśród materiałów dowodowych znaleziono jej DNA.

14:30
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

John McEnroe, legenda tenisa, jest podejrzany podejrzany w sprawie zabójstwa niedoszłego pana młodego. Dochodzenie w sprawie Maca prowadzi do problemów, które mogą zakończyć jego karierę.

15:25
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Do laboratorium kryminalistycznego trafia 900 kg kokainy. Gangsterzy postanawiają odbić swój towar. W wyniku fałszywego alarmu pracownicy zostają ewakuowani. W budynku zostają Mac, Stella i Hawkes.

16:20
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Mac i jego zespół znajdują ludzką krew na koronie Statuy Wolności. Muszą uratować słynnego muzyka od śmierci z rąk osoby, która samowolnie wymierza sprawiedliwość.

17:20
Castle

Castle i Beckett prowadzą śledztwo w sprawie śmierci radnego miejskiego, który ubiegał się o reelekcję. W księgarniach pojawia się najnowsza powieść Richarda, ostatnia z serii o Derricku Stormie.

18:15
Castle

Na placu budowy zostaje znalezione zamrożone ciało kobiety zaplątane w stalowe pręty. Beckett i Castle próbują rozwikłać tajemnicę sprzed lat i odkrywają zaskakujące informacje o przeszłości ofiary.

19:10
Kości

W daniu serwowanym w szkolnej stołówce znaleziono ludzkie szczątki. Brennan i Booth odwiedzają przedsiębiorstwo, które wyprodukowało potrawę. Rekwirują puszki z mięsem, które trafiają do laboratorium.

20:10
Kości

W parku w deszczową noc para znajduje zwłoki. Ofiarą jest młoda kobieta. Jej kości noszą ślady wieloletniego maltretowania. 16-letnia Amanda była gimnastyczką, co tłumaczy liczne złamania i urazy.

21:05
Z Archiwum X 2018

Agenci próbują rozwikłać sprawę morderstw. Ofiary zostały skatowane przez swoje sobowtóry. Mulder i Scully na trafiają na trop bliźniąt uwikłanych w niebezpieczną grę.

22:00
Z Archiwum X 2018

Efekt Mandeli polega na tym, że pewne grupy ludzi pamiętają alternatywne wersje historii. Badając to zjawisko, Mulder i Scully dowiadują się, w jaki sposób doszło do powstania Archiwum X.

22:55
Z Archiwum X 2018

Dwie nastolatki zaatakowały się nawzajem. Każda jest przekonana, że druga jest potworem. Mulder i Scully odkrywają, że prowadzone sprawa może mieć związek z ich dawno zaginionym synem, Williamem.

23:55
Z Archiwum X 2018

Skinner zniknął. Mulder i Scully starają się go odnaleźć. Mają coraz większe wątpliwości co do intencji byłego przełożonego.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF