00:00
Zabójcze umysły

Podczas wakacji na Barbados zostaje porwane amerykańskie małżeństwo z dwojgiem dzieci. Sprawa do złudzenia przypomina ubiegłoroczny przypadek z Florydy.

00:55
Zabójcze umysły

W stanie Maryland zostają znalezione ciała rodziny, którą zamordowano przy stole podczas posiłku. Agenci mają nadzieję, że odkrycie tajemnic z przeszłości pozwoli poznać motywy zbrodni.

01:50
Zabójcze umysły

Agenci szukają przestępcy zdolnego do kontrolowania ludzkich umysłów. Żądny zemsty zabójca może narazić jednego z członków zespołu na niebezpieczeństwo.

02:50
Zabójcze umysły

W Los Angeles odkryto zwłoki trzech osób, które miały kryminalną przeszłość. Agenci podejrzewają, że sprawca postanowił wymierzać sprawiedliwość na własną rękę.

03:45
Konflikt: Bette i Joan

Mimo pogarszającego się stanu zdrowia, Joan przyjmuje główną rolę w filmie. Mając nową rywalkę, Bette analizuje swój nieuzasadniony konflikt z Jane.

05:05
Zabójcze umysły

Zniknęła żona wpływowego kongresmena. Agenci z Jednostki Analiz Behawioralnych zaczynają wyścig z czasem, by poznać tożsamość porywacza i ocalić kobietę zanim dojdzie do brutalnej egzekucji.

06:00
Z Archiwum X

Mulder opowiedział Scully o dziwnych kulistych znakach na polach uprawnych w Wielkiej Brytanii. Wkrótce agent wyjeżchał do Londynu, a Scully została w Waszyngtonie.

06:55
Z Archiwum X

Naukowiec będący świadkiem w sprawie przeciwko koncernowi tytoniowemu zostaje znaleziony martwy w łazience. Jego twarz została zniekształcona przez tajemnicze owady. Wkrótce giną kolejne osoby.

07:50
Z Archiwum X

Scully, Mulder i Skinner biorą udział w uroczystościach z okazji premiery filmu opowiadającego o ich pracy w FBI oraz o niedawnym spotkaniu z zombi. Agenci są rozczarowani filmem.

08:50
Z Archiwum X

W Kansas City mieszka Betty Templeton, która wywołuje w innych ludziach niepohamowane wybuchy agresji. Jeszcze dziwniejsze jest to, że kobieta pojawia się w kilku różnych miejscach jednocześnie.

09:45
Z Archiwum X

Agenci próbują wyjaśnić sprawę mężczyzny, któremu nagle zniknęły usta. Jego pracownik, Anson, może mieć z tym coś wspólnego. Okazuje się, że ubrana na czarno kobieta obiecała spełnić jego życzenia.

10:45
Kości

Zostają odkryte zwłoki zastrzelonego mężczyzny. Przed śmiercią ktoś włożył mu do ust zdjęcie. Okazuje się, że ofiarą jest gwiazda telewizji _ Bill O'Rourke. Prowadził on program o zdradzie.

11:40
Na żywo - Kości

Syn Bootha odkrywa w parku ludzki palec w ptasim gnieździe. Okazuje się, że reszta ciała znajduje się w pobliskim Jefferson Memorial. Badania DNA potwierdzają, że są to szczątki weterynarza Elliota.

12:35
Kości

Szczątki mężczyzny zostają przypadkowo odkryte w przemysłowym zbiorniku wody. Badanie kości dowodzi, że mężczyzna miał problemy ortopedyczne i nosił charakterystyczne obuwie.

13:30
Kości

W szybie windy biurowca znaleziono ludzkie szczątki. Wiele wskazuje na to, iż zabójcą może być pracownik firmy. Analiza czaszki ofiary przynosi zaskakującą odpowiedź.

14:25
Kości

Dwóch hippisów odkryło nad brzegiem oceanu połowę ludzkiego szkieletu. Reszta zostaje odnaleziona po drugiej stronie zatoki. Badania ocalałych tkanek sugerują, że ciało miało cechy dwóch płci.

15:20
Kości

W zgniecionym aucie zostają znalezione zwłoki pewnego artysty. Wszystko wskazuje na samobójstwo. Badanie kości zaprzecza tej tezie. Podejrzenia padają na asystentkę zmarłego, spadkobierczynię majątku.

16:15
Kości

Brennan i Booth prowadzą śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny, który ginie w wyniku eksplozji. Okazuje się, że to kryminalista, który był już karany za oszustwa i podszywanie się pod inne osoby.

17:10
Kości

Brennan i Booth lecą do Chin. Badaczka ma zająć się antropologią prehistoryczną. Stewardesa odkrywa szczątki w pokładowej kuchence mikrofalowej. Booth postanawia przeprowadzić śledztwo.

18:05
Kości

Dwóch mężczyzn odkrywa ludzkie kości zawieszone na wierzchołkach drzew. Dr Brennan podczas ich badania spostrzega złamania charakterystyczne dla obrażeń komandosów.

19:05
Kości

Na granicy Teksasu z Oklahomą odkryto ludzkie szczątki. Kości należą do dwóch kobiet _ zrośniętych w części kręgosłupa, które zmarły w wyniku zagadkowego wypadku kilka miesięcy wcześniej.

20:05
Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Daisy i Simmons zmagają się z odkryciem drogi ucieczki do prawdziwego świata. Zostaje odkryta tożsamość Nieczłowieka, który jest przywódcą ruchu oporu.

21:00
Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Prawda kryjąca się za tajemnicą Fitza może doprowadzić do upadku agencji.

22:00
Outcast: Opętanie

Kyle chce mieć pewność, że członkowie jego rodziny będą bezpieczni w Rome. Miasteczko jest coraz bardziej zdominowane przez opętanych. Wielebny Anderson pomaga Megan.

23:00
Zabójcze umysły

Zniknęła żona wpływowego kongresmena. Agenci z Jednostki Analiz Behawioralnych zaczynają wyścig z czasem, by poznać tożsamość porywacza i ocalić kobietę zanim dojdzie do brutalnej egzekucji.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF