00:00
Jestem numerem cztery

Pozornie zwykły nastolatek Daniel jest przybyszem z obcej planety. Chłopak jest ścigany przez Mogadurczyków, którzy zabili mieszkańców planety Lorien i teraz chcą unicestwić ocalałe dzieci.

02:15
Zabójcze umysły

W zakładzie karnym w stanie Wirginia zostaje przejęta paczka zawierająca dowody w sprawie porwania dwóch chłopców, do którego doszło wiele lat wcześniej.

03:10
Zabójcze umysły

Hotch zostaje aresztowany przez jednostkę specjalną SWAT, pod zarzutem udziału w spisku. Agenci z Jednostki Analiz Behawioralnych robią wszystko, by dowieść jego niewinności.

05:10
Castle

Seryjny zabójca pozostaje na wolności. Porywa agentkę Shaw. Kate przejmuje dochodzenie i postanawia zdać się na pisarski instynkt Richarda, by schwytać przestępcę.

06:05
Castle

Beckett i Castle badają sprawę morderstwa kuratora muzeum. Dowiadują się, że ofiara została przeklęta, gdy naruszyła starożytne grobowce.

07:00
Na żywo - CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Mac, Stella i Hawkes prowadzą śledztwo w sprawie śmierci pracowników ONZ. Pewien restaurator został zadźgany korkociągiem. Danny i Lindsay znajdują na jego zwłokach karalucha madagaskarskiego.

07:55
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Wykradziono ciało z półciężarówki należącej do koronera. Prowadząc śledztwo, detektywi odkrywają laboratorium przeprowadzające testy genetyczne związane z hibernowaniem ludzi.

08:55
Kości

W pobliżu wiaduktu znaleziono szczątki młodej kobiety. Analiza kości sugeruje, że zginęła przez uduszenie i cierpiała na gorączkę krwotoczną _ chorobę wirusową.

09:50
Kości

Na granicy Kanady z USA znaleziono kilka par stóp w butach. Badania DNA śladów, które zostały pobrane z wnętrza butów, wskazują, że jedna para należała do byłego więźnia z problemami psychicznymi.

10:45
Kości

Para znajduje w lesie zwłoki pokryte motylami. Asystent Brennan ustala, że zwłoki zbezcześcił yeti. Ofiarą jest dziennikarz telewizyjny Lee Coleman, twórca programu o mitach.

11:45
Kości

Znaleziono zwłoki strażnika z muzeum żeglugi morskiej. Przed zniknięciem ukradł on fragment mapy morskiej. Zabójstwo może mieć związek z zatonięciem hiszpańskiego statku ze złotem w XVII wieku.

12:40
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Mac, Danny i Hawkes prowadzą śledztwo w sprawie mężczyzny, którego zamordowano w dniu jego ślubu. Ciało ofiary znaleziono w przebieralni, zapakowane jak prezent.

13:35
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Wskazówki pozostawione w układance Bonasery wiodą Maca z powrotem do Chicago. Tam mężczyzna musi zmierzyć się z traumatycznymi wspomnieniami z młodości.

14:30
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Flack i Stella zajmują się sprawą mężczyzny, którego zamordowano za pomocą wybuchającego cygara. Danny i jego sąsiad Ruben są w sklepie spożywczym, gdy dochodzi do napadu rabunkowego.

15:25
Chicago Fire

Severide udziela pomocy mężczyźnie poszkodowanemu w wypadku samochodowym. Bohaterska akcja ma nieprzewidziane konsekwencje dla członków oddziału.

16:20
Chicago Fire

Severide chce pomóc strażakowi z Denver, który walczy z uzależnieniem. Dawson i Shay odpoczywają w weekend. Mills pomaga Mouchowi w ulepszeniu profilu na portalu randkowym.

17:20
Kości

Nastoletni chłopiec podgląda kobietę przez okno. Spłoszony wpada do ogromnej donicy na placu zabaw, w której znajduje zwłoki. Szczątki należą do Rossa Dixona _ właściciela agencji reklamowej.

18:15
Kości

Zakrwawiona bezdomna dziewczyna zaatakowała na ulicy policjantów. Okazuje się, że jest głuchoniema, ma przy sobie nóż i pieniądze. Wszystko wskazuje na to, że dopuściła się czynu karalnego.

19:10
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Seryjny morderca nie zostaje skazany, ponieważ Mac wsadził do więzienia oficera, który go aresztował. Wkrótce przestępca zaczyna ponownie zabijać. Stella otrzymuje dobre wiadomości.

20:10
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Do Nowego Jorku przyjeżdża z Filadelfii detektyw Scotty Valens, prowadzący dochodzenie w sprawie morderstwa sprzed lat. Valens informuje Stellę, że wśród materiałów dowodowych znaleziono jej DNA.

21:05
The Gifted: Naznaczeni

Spokojne życie rodziny zostaje zburzone, gdy okazuje się, że dzieci posiadają nadludzkie moce. Rodzina musi uciekać przed wrogim rządem i szukać pomocy ze strony działających w podziemiu mutantów.

22:00
The Walking Dead

Rick Grimes obudził się ze śpiączki w świecie opanowanym przez zombie. Mężczyzna wraz garstką ocalałych poszukuje schronienia przed śmiertelnie niebezpiecznymi stworami.

23:00
The Walking Dead

Rick Grimes obudził się ze śpiączki w świecie opanowanym przez zombie. Mężczyzna wraz garstką ocalałych poszukuje schronienia przed śmiertelnie niebezpiecznymi stworami.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF