01:30
Mentalista

Patrick, Lisbon i pozostali śledczy przygotowują się na spotkanie z nową szefową, agentką specjalną Madeleine Hightower.

02:25
Mentalista

Agenci Cho i Van Pelt napotykają na drodze zakrwawioną kobietę. Okazuje się, że cierpi ona na amnezję. Patrick musi odkryć jej tożsamość, ostatnie miejsce pobytu oraz przyczynę utraty pamięci.

03:20
Mentalista

Niekonwencjonalne metody działania Patricka doprowadzają do oddalenia aktu oskarżenia w sprawie płatnego zabójcy, który przyznał się do winy. Zirytowani agenci muszą rozpocząć śledztwo od nowa.

04:15
Dowód niewinności

Prawnicy mają zająć się sprawą Williama Hurstona, który w wieku 14 lat został skazany za zabójstwo, na podstawie wymuszonego przyznania się do winy. Bellows mści się na Madeline.

05:00
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Młoda kobieta uciekała przed nieznanym napastnikiem i zginęła pod kołami ciężarówki. Danny bada okoliczności śmierci fana bostońskiej drużyny baseballowej, który zmarł w wyniku obrażeń wewnętrznych.

05:55
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Mac jest świadkiem strzelaniny w kawiarni. Ginie mężczyzna, kelnerka zostaje ciężko ranna. Z pozoru prosta sprawa komplikuje się, gdy w dochodzenie zaczynają wnikać inne służby.

06:50
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Mac i Sheldon wyjaśniają okoliczności śmierci wspinacza, który spadł z budynku Empire State Building. Stella i Danny zajmują się zagadkowym zgonem słynnego projektanta biżuterii.

07:50
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Na dworcu Grand Central, w godzinach szczytu, zostają znalezione zwłoki chirurga plastycznego. Twarz mężczyzny oblano ługiem. Stella i Danny prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci niewidomej kobiety.

08:45
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Do zespołu dołącza Lindsay Monroe. Mac i Danny badają okoliczności śmierci mężczyzny rozszarpanego przez tygrysy w zoo na Bronksie. Odkrywają kolejnego denata w zakładach mięsnych.

09:40
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Podczas obchodów święta ku czci św. Januarego popełniono morderstwo. Detektywi prowadzą też dochodzenia w sprawach zwłok znalezionych w Central Parku i 10-letniego chłopca, który zginął w pożarze.

10:35
Nieustraszeni bracia Grimm

Losy braci Grimmów, opowiedziane z bajkową fantazją i przymrużeniem oka. Jakub i Wilhelm są sprytnymi hochsztaplerami, którzy zarabiają na egzorcyzmowaniu wymyślonych przez siebie potworów.

12:55
Chicago Fire

Większość załogi wciąż jest uwięziona wewnątrz płonącego magazynu. Boden podejmuje ryzykowną decyzję. Dawson nadal boryka się z problemami z ojcem, który ma nowy pomysł na siebie.

13:50
Chicago Fire

Wychodzi na jaw, że pożar w szkole nie wybuchł przypadkiem. Boden naciska na Severide'a i Casey'a, żeby wyjaśnili zdarzenie, które zagroziło bezpieczeństwu jego żony.

14:45
Chicago Fire

Sam Mullins tymczasowo zastępuje Bodena na stanowisku dowódcy. Od razu wchodzi w konflikt z Casey'em. Z okazji urodzin Cruza Mouch sprowadza do Chicago jego brata. Brett poznaje prawdę o Hope.

15:40
Królewna Śnieżka i Łowca

Wiedźma Ravenna uwodzi króla Magnusa. Zabija władcę, przejmuje kontrolę nad królestwem i więzi córkę Magnusa, Śnieżkę. Gdy magiczne lustro ostrzega ją przed królewną, postanawia zgładzić dziewczynę.

18:10
Gniew tytanów

Perseusz robi wszystko, żeby nie brać udziału w walkach pomiędzy zwaśnionymi bogami i tytanami. Kiedy Ares i Hades sprzymierzają się przeciwko Zeusowi, Perseusz natychmiast rusza ojcu na ratunek.

20:10
Gladiator

Cesarz Marek Aureliusz chce uczynić generała Maksimusa swoim następcą. Nie podoba się to prawowitemu dziedzicowi Kommodusowi, który postanawia pozbyć się rywala. Maksimus trafia do niewoli.

23:10
Green Lantern

Grupa obrońców sprawiedliwości o nazwie Green Lantern Corps stoi na straży międzygalaktycznego porządku. Potężny Parallax zamierza zniszczyć Ziemię i zmienić układ sił w kosmosie.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF