00:30
Jay i Cichy Bob

Jay i Cichy Bob to dilerzy narkotyków i bohaterowie kina offowego. Banky Edwards sprzedał prawa do ekranizacji komiksu, którego postaci wzorowane są właśnie na nich. Wywołuje to sprzeciw fanów.

02:15
Dwunasty człowiek

Tocząca się pod kołem podbiegunowym opowieść o dzielnym człowieku, który w trakcie II wojny światowej stara się uciec przed niemieckim okupantem.

04:25
Aeon Flux

W Bregnie, jedynym ocalałym po epidemii morderczego wirusa mieście, schroniło się około 5 milionów ludzi. Za murami życie toczy się spokojnie. Jednak z każdym rokiem coraz więcej osób znika.

06:00
Drużyna A

Drużyna "A" to czterej weterani, którzy zostają wysłani na wojnę w Iraku. Po powrocie zostają oskarżeni o morderstwo i skazani na 10 lat więzienia. Za wszelką cenę chcą odzyskać dobre imię.

08:00
Angie Tribeca

Angie jest policjantką dowodzącą grupą detektywów w wydziale zabójstw w Los Angeles. Razem stanowią niezwykłą drużynę, która potrafi poradzić sobie z najtrudniejszymi sprawami.

08:20
Angie Tribeca

Angie jest policjantką dowodzącą grupą detektywów w wydziale zabójstw w Los Angeles. Razem stanowią niezwykłą drużynę, która potrafi poradzić sobie z najtrudniejszymi sprawami.

08:45
Na skraju jutra

Obca rasa w bezlitosny sposób zaatakowała Ziemię, zamieniając w proch miasta i zabijając miliony ludzi. Aby uratować ludzkość przed zagładą, armie świata postanawiają się zjednoczyć i stanąć do bitwy.

10:40
Mission: Impossible _ Fallout

Minęły dwa lata od czasu schwytania przez Ethana Hunta i jego ekipę przywódcy Syndykatu Salomona Lane'a. Teraz IMF zajmuje się ściganiem organizacji o nazwie Apostołowie.

13:10
Somalijscy piraci

Oparta na faktach, fascynująca historia dziennikarza, który jako pierwszy człowiek z zewnątrz zdołał wniknąć do świata somalijskich piratów i opowiedział o ich życiu, motywacjach i dążeniach.

15:10
Na żywo - Gentleman z rewolwerem

Forrest wiódł uporządkowane życie, okradając banki. Pewnego dnia jednak powinęła mu się noga i trafił za kratki. Z czasem udaje mu się uciec z więzienia San Quentin i wrócić do fachu.

16:45
Na planie

Magazyn odsłaniający kulisy pracy na planie filmowym. Ciekawe opowieści zarówno twórców, jak i aktorów występujących w rozmaitych produkcjach filmowych.

17:15
20:10
Wielkie kłamstewka

W Monterey nic nie jest takie, jakim się wydaje. Gdy dochodzi do zbrodni, pojawia się podejrzenie, że mogło mieć to coś wspólnego z napięciami pomiędzy matkami dzieci z pobliskiej szkoły.

21:10
Euforia

Grupa licealistów stara się przeżywać swoje miłości i przyjaźnie oraz znaleźć miejsce w świecie zdominowany przez media społecznościowe, w którym nie brakuje narkotyków i seksu.

22:10
22:45
Dusza towarzystwa

Deanna to kobieta po przejściach, która po rozwodzie z całych sił stara się nadrobić stracony czas i skupić się na swoich marzeniach.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF