00:50
Mężczyzna w pomarańczowej koszuli

Rok 1944. Służący w armii brytyjskiej kapitan Michael Berryman spotyka w południowych Włoszech intrygującego artystę Thomasa Marcha. Między mężczyznami rodzi się uczucie.

02:55
Like.Share.Follow

Garrett dzieli się w sieci wieloma prywatnymi informacjami z życia. Szybko przychodzi mu za to zapłacić wysoką cenę. Fanka chłopaka zaczyna mieć obsesję na jego punkcie.

04:30
Demony

Mieszkająca w USA Włoszka Isabella Rossi stara się poznać prawdę o matce, którą skazano za zamordowanie trzech księży. Duchowni, których spotyka, są przekonani, że kobieta była opętana.

06:00
Transformers

Dwie walczące ze sobą rasy inteligentnych robotów wysyłają na Ziemię swoich przedstawicieli. Ci mają przechwycić zaginione przed wiekami źródło mocy i zapewnić zwycięstwo jednej ze stron konfliktu.

08:20
Transformers: zemsta upadłych

Po zwycięskiej bitwie z deceptikonami zapanował pokój. Ludzie i autoboty wspólnie pilnują porządku. Niestety, deceptikony przywracają do życia Megatrona i przygotowują się do inwazji na Ziemię.

10:50
Transformers III

Sam Witwicky z pomocą Autobotów kolejny raz staje do walki u boku Optimusa Prime'a, by powstrzymać nadchodzącą zagładę Ziemi. W tym starciu złowieszcze Deceptikony mają olbrzymią przewagę.

13:25
Mroczna Wieża

Ostatni żyjący rewolwerowiec szuka tajemniczej Mrocznej Wieży, by ocalić świat przed zagładą. Prowadzi odwieczną walkę z Walterem O'Dimem, który chciałby doprowadzić do zburzenia budowli.

15:00
Na żywo - Wszystko dla szczęścia

Zaangażowany w pracę Antoine ignoruje żonę. Pewnego dnia kobieta wyrzuca go z domu i zostawia mu pod opieką ich córki na dwa tygodnie. Przerażony Antoine odkrywa piękno spędzania czasu z najbliższymi.

16:40
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem

John Oliver, jedna z najzabawniejszych osobowości telewizyjnych, chce zaprezentować swój punkt widzenia, odnosząc się do wielu kwestii społecznych, politycznych i egzystencjalnych.

17:15
Świadek oskarżenia

Londyn, lata dwudzieste XX wieku. Ktoś zabija niezwykle szykowną i bogatą wdowę Emily French. Wszystkie ślady prowadzą do Leonarda Vole'a, któremu starzejąca się kobieta zapisała majątek.

18:15
Świadek oskarżenia

Londyn, lata dwudzieste XX wieku. Ktoś zabija niezwykle szykowną i bogatą wdowę Emily French. Wszystkie ślady prowadzą do Leonarda Vole'a, któremu starzejąca się kobieta zapisała majątek.

19:20
Syrena

Bristol Cove według legendy było domem syren. Ryn przybyła do miasteczka, by rozpocząć nowe życie. Biolog Ben zakochuje się w niej. Jego współpracowniczka jest podejrzliwa w stosunku do Ryn.

20:10
Pustkowie

Hana jest starostą w miasteczku w północnych Czechach. Pewnego dnia znika jej 14-letnia córka. Hana nie spocznie, póki nie odnajdzie dziewczyny oraz osób odpowiedzialnych za jej zniknięcie.

21:10
Billions

Ambitny Chuck Rhoades jest niezwykle skutecznym prokuratorem federalnym. Pewnego dnia otrzymuje informacje dotyczące nielegalnych praktyk na rynkach finansowych.

22:10
Sprawa idealna

Diane i Maia pracują w kancelarii Lockhart & Lee. Gdy Diane traci oszczędności życia, kobiety muszą odejść z pracy. Znajdują zatrudnienie w firmie prowadzonej przez afroamerykańskich prawników.

23:00
Paterno

Joe był szkolnym trenerem futbolu. Jego były współpracownik został oskarżony o wykorzystywanie seksualne chłopców. Gdy wyszło na jaw, że Paterno wiedział o tym, nikt nie mógł mu tego wybaczyć.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF