00:20
Wzgórze nadziei

Opowieść z czasów wojny secesyjnej. Ranny konfederat, Inman, wraca w rodzinne strony, gdzie oczekuje go narzeczona. Mężczyzna ma przed sobą ponad 300 mil pełnej niebezpieczeństw drogi.

02:50
Na żywo - Nasza nowa rodzina

Jeff i jego lubiąca rozrywkę siostra Marla spędzają weekend w wiejskim domku w Ontario wraz z ojcem, macochą i jej dorosłymi dziećmi. Uświadamiają sobie, że ich prawa do spadku po ojcu są zagrożone.

04:30
Małżeńskie porachunki

Ib i Edward pragną uciec i żyć dostatnio z zarobionych na czarno pieniędzy. Postanawiają wynająć płatnego mordercę, aby pozbył się ich żon. Szybko okazuje się, że kobiety są sprytniejsze.

06:00
Wielkie wino

Rodzina Maréchalów prowadzi winnicę w Burgundii. Niestety, interes nie idzie najlepiej. Charles wraca z Paryża, by ratować rodzinny biznes. Szybko przekonuje się, że produkcja wina nie jest łatwa.

07:35
Na planie

Magazyn odsłaniający kulisy pracy na planie filmowym. Ciekawe opowieści zarówno twórców, jak i aktorów występujących w rozmaitych produkcjach filmowych.

08:05
Korona na Gwiazdkę

Allie przyjmuje pracę guwernantki Teodory, która pochodzi z wpływowej europejskiej rodziny. Szybko znajdują wspólny język. Wkrótce ojciec dziewczynki z uczuciem zaczyna patrzeć na opiekunkę.

09:30
Shrek Forever

W wyniku zaklęcia Shrek trafia do alternatywnej rzeczywistości rządzonej przez niegodziwego karła. Ogr wraz z przyjaciółmi mają zaledwie dobę, by odwrócić zaklęcie i przywrócić światu dawną postać.

11:05
Monster Trucks

Zafascynowany motoryzacją Tripp konstruuje własną wersję Monster Trucka. Gdy w pobliskiej rafinerii dochodzi do wypadku, nastolatek musi się zmierzyć z nie lada wyzwaniem.

12:50
Auta 3

Zygzak McQueen zostaje zepchnięty na boczny tor przez auta nowej generacji. Dzięki Cruz Ramirez i jej sprytnemu planowi udowodni wszystkim, że zdobywca Złotego Tłoka łatwo się nie poddaje.

14:35
Powrót do mamy

Stéphanie postanawia zamieszkać ze starzejącą się matką w domu rodzinnym. Nie jest to dla niej łatwe. Kiedy pewnego dnia rodzeństwo Stéphanie przyjeżdża na kolację, na jaw wychodzą sekrety.

16:05
Lot

Uzależniony od alkoholu pilot mimo awarii maszyny bezpiecznie ląduje, ratując życie 96 osobom. Grozi mu więzienie, bo okazuje się, że znajdował się pod wpływem substancji odurzających.

18:25
Ogród z brązu

Fabián oraz Lila mieszkają z czteroletnią córeczką w Buenos Aires. Pewnego dnia w metrze dziewczynka znika bez śladu. Rodzice są zrozpaczeni. Desperacko szukają pomocy i walczą o odzyskanie córki.

19:25
Beyond

Holden budzi się ze śpiączki po dwunastu latach. Nie rozumie, co się z nim działo. Szybko uświadamia sobie, że w tym czasie zdobył wiele nowych umiejętności. Staje się częścią groźnej intrygi.

20:10
Mężczyzna w pomarańczowej koszuli

Rok 1944. Służący w armii brytyjskiej kapitan Michael Berryman spotyka w południowych Włoszech intrygującego artystę Thomasa Marcha. Między mężczyznami rodzi się uczucie.

22:15
Magazyn Rolling Stone: Reportaże znad krawędzi

Dokument przedstawia pięćdziesiąt ostatnich lat historii amerykańskiej muzyki, polityki oraz kultury popularnej widzianych oczami autorów magazynu "Rolling Stone".

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF