00:25
Body/Ciało

Po śmierci żony Janusz próbuje sobie poradzić z wychowywaniem chorej na anoreksję córki. Postanawia umieścić dziewczynę na oddziale psychiatrycznym. Tam Olga trafia pod opiekę psychoterapeutki Anny.

01:55
8 części prawdy

Podczas spotkania na szczycie padają strzały. Ranny zostaje prezydent Stanów Zjednoczonych. Ośmioro świadków próbuje zidentyfikować zamachowca. Wkrótce odkrywają oni szokującą prawdę.

04:50
Na ratunek dzieciom: Misja państwa Kraus

Film dokumentalny opowiadający o małżeństwie Krausów, które wiosną 1939 roku uratowało 50 żydowskich dzieci mieszkających w Austrii. Steven Pressman oparł scenariusz na pamiętnikach Eleonor Kraus.

06:00
Niezwykła Przygoda Kubusia Puchatka

W Stumilowym Lesie kończy się lato. Gdy Kubuś Puchatek udaje się na wzgórze, by spotkać się z najlepszym przyjacielem, nie spodziewa się, że będzie to początek największej przygody w jego życiu.

07:15
Kryptonim U.N.C.L.E.

Agent CIA Napoleon Solo i Ilia Kuriakin, jeden z najskuteczniejszych ludzi KGB, muszą stawić czoła potężnej organizacji przestępczej, która próbuje zdobyć kontrolę nad bronią jądrową.

09:10
Ghostbusters. Pogromcy duchów

Erin i Abby to autorki książek o duchach. Ich dorobek i praca nie są doceniane przez środowisko naukowe. Wszystko się zmienia, gdy pewnego dnia na Manhattanie zaczynają panoszyć się duchy.

11:05
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Avengersi powstrzymują Brocka Rumlowa przed kradzieżą wirusa. Niestety, dochodzi do poważnych zniszczeń i strat w cywilach. Władze wprowadzają ustawę, która umożliwi kontrolę działań superbohaterów.

13:30
Rok pierwszy

Jaskiniowcy Zed i Oh zostają wygnani z wioski. Rozpoczynają szaloną, pełną niezwykłych przygód podróż i biorą udział w najbardziej kluczowych momentach w dziejach ludzkości.

15:05
Witaj w domu

Stewart Paylor przechodzi kryzys twórczy. Nie jest w stanie napisać kolejnego bestsellera. Po powrocie z wakacji odkrywa, że w jego domu mieszka samotna matka z dwójką dzieci.

16:30
Królestwo

Autorzy zabierają widzów w niezwykłą i pełną niespodzianek podróż po historii planety, opowiedzianą z punktu widzenia zamieszkujących tam zwierząt. Zdjęcia i krajobrazy robią niebywałe wrażenie.

18:05
Na żywo - Iron Man II

Tony Stark ujawnia, że jest superbohaterem znanym jako Iron Man. Musi stawić czoła opinii publicznej i nowym, potężnym przeciwnikom _ Justinowi Hammerowi i rosyjskiemu fizykowi nazwiskiem Ivan Vanko.

20:10
183 metry strachu

Nancy przyjeżdża na meksykańską plażę. Beztroskie pływanie na desce surfingowej przerwane zostaje przez rekina. Dziewczynie udaje się przedostać na mieliznę, która położona jest 183 metry od brzegu.

22:40
Wyznania nastolatki

Lata siedemdziesiąte XX wieku, San Francisco. Minnie jest rezolutną, utalentowaną plastycznie nastolatką. Nawiązuje intymną relację z dużo starszym od siebie, przystojnym partnerem matki.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF