01:40
Equilibrium

W idealnym państwie Libria ludzie nie odczuwają emocji, są niewrażliwi na piękno. Wszystko za sprawą leku _ prozium. Pewnego dnia John Preston pomija dawkę i zaczyna widzieć świat inaczej.

03:25
Na planie

Magazyn odsłaniający kulisy pracy na planie filmowym. Ciekawe opowieści zarówno twórców, jak i aktorów występujących w rozmaitych produkcjach filmowych.

03:50
Na żywo - Elle

Michèle jest niezależną kobietą. Pewnego dnia zostaje zaatakowana we własnym domu przez zamaskowanego włamywacza. Po odkryciu, kim jest napastnik, kobieta wikła się w perwersyjną grę.

06:00
Kung Fu Panda

Miś panda o imieniu Po jest dużym i niezgrabnym, ale sympatycznym łakomczuchem. Pewnego dnia zostaje wskazany przez sędziwego mistrza Oogwaya jako ten, który wypełni starożytną przepowiednię.

07:35
Nieustraszeni bracia Grimm

Losy braci Grimmów, opowiedziane z bajkową fantazją i przymrużeniem oka. Jakub i Wilhelm są sprytnymi hochsztaplerami, którzy zarabiają na egzorcyzmowaniu wymyślonych przez siebie potworów.

09:30
Merida Waleczna

Księżniczka Merida jest utalentowaną łuczniczką. Buntując się przeciwko nakazowi zamążpójścia, ucieka z zamku i szuka pomocy u Wiedźmy. Jej czyny sprowadzają do królestwa chaos i zniszczenie.

11:05
Mroczna Wieża

Ostatni żyjący rewolwerowiec szuka tajemniczej Mrocznej Wieży, by ocalić świat przed zagładą. Prowadzi odwieczną walkę z Walterem O'Dimem, który chciałby doprowadzić do zburzenia budowli.

12:40
Testament mamy

Kate wiedzie spokojne i pełne radości życie. Pewnego dnia okazuje się, że jest chora na raka piersi. Postanawia spisywać myśli, marzenia i wspomnienia, które pomogą rodzinie pogodzić się z jej stratą.

14:20
Manchester by the Sea

Lee Chandler wraca w rodzinne strony, by zaopiekować się swoim bratankiem, Patrickiem. Szybko uświadamia sobie, że będzie musiał zmierzyć się z bolesnymi wydarzeniami z przeszłości.

16:35
Gomorra

Opowieść o walce o władzę w neapolitańskiej mafii, odsłaniająca jej największe tajemnice.

17:20
Gomorra

Opowieść o walce o władzę w neapolitańskiej mafii, odsłaniająca jej największe tajemnice.

18:10
Kryptonim HHhH

Oparta na faktach opowieść o czeskim ruchu oporu oraz zorganizowanym przez niego spektakularnym zabójstwie Reinharda Heydricha.

20:10
Dunkierka

Na plażach Dunkierki Niemcy blokują brytyjskie i francuskie wojska. Otoczeni przez przeciwnika żołnierze czekają na cud. Piloci RAF-u muszą stawić czoła przeważającym siłom powietrznym nieprzyjaciela.

22:00
Kroniki Times Square

Candy dorabia jako prostytutka. W ciągu dnia zamienia się w Eileen Merrell. Mająca smykałkę do interesów kobieta szybko staje się częścią raczkującego przemysłu pornograficznego.

23:00
Snowfall

Franklin zwraca się do Hieronima po wskazówki, co skutkuje nieoczekiwanym spotkaniem. Tymczasem Gustavo i Lucia pozyskują partnerów biznesowych związanych z przeszłością mężczyzny.

23:50
Widzę tylko ciebie

Niewidoma Gina ma szansę odzyskać wzrok w jednym oku. Choć kobieta wydaje się pogodzona z byciem niewidomą, jej mąż nalega, by przeszła operację. Zabieg się udaje, lecz ma wpływ na relacje małżonków.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF