00:05
Zabójczy wirus

Cywilizacja zostaje w znacznym stopniu zniszczona przez epidemię. Czworo młodych ludzi wyrusza na wyprawę w odludne miejsce, usiłując uniknąć zarażenia śmiercionośnym wirusem.

01:30
Admirał

Holandia, druga połowa XVII wieku. Admirał Michiel de Ruyter to jeden z pionierów współczesnej marynarki wojennej. Kiedy jego sukcesy stają się zbyt popularne wśród ludu, zostaje wysłany z misją.

04:10
Miliardowy okup

Na małej szkockiej wyspie jest szkoła z internatem dla młodzieży sprawiającej problemy wychowawcze. Trafiają tu Kyle i Amy. Pewnego dnia do placówki wdziera się grupa uzbrojonych porywaczy.

06:00
Rico, Oskar i głębocienie

Rico ma nieprzeciętną umiejętność dostrzegania z pozoru nic nieznaczących szczegółów. Kiedy jego nowy przyjaciel Oskar zostaje porwany, Rico postanawia wykorzystać wszystkie atuty, żeby go odszukać.

07:35
Praktykant

70-letni Ben Whittaker zaczyna pracę jako stażysta w redakcji serwisu internetowego poświęconego modzie. Jego założycielką jest Jules Ostin. Mimo dzielących ich różnic odkrywają piękno przyjaźni.

09:30
Zoolander 2

Derek Zoolander i Hansel McDonald dostali zaproszenie na prestiżowy Tydzień Mody w Rzymie. Marzą, by znów stanąć w świetle jupiterów. Okazuje się, że świat mody zmienił się nie do poznania.

11:10
Piksele

Kosmici opacznie odczytali wysłaną przez NASA w kosmos przesyłkę jako wypowiedzenie wojny i zaatakowali Ziemię, przybierając formę bohaterów gier komputerowych. Byli gracze muszą stawić im czoła.

12:55
Nic osobliwszego nad miłość

Lucy marzy, żeby się zakochać. Kiedy wydaje się, że znalazła tego jedynego, Clint wpada do dziury w jej domu. Wszyscy go szukają. Sytuacja się pogarsza, kiedy do miasta przyjeżdża tajemniczy Rydell.

14:25
Dzień Matki

Mąż zostawił Sandy dla młodszej kobiety. Bohaterka robi wszystko, żeby udowodnić, że jest lepszą matką dla dzieci niż ich macocha. Tymczasem stosunki Jesse i jej siostry z matką są dalekie od ideału.

16:20
Na żywo - Jesse Stone: Zagubiony w raju

Jesse Stone spędza wakacje w Bostonie. Policjantka zwraca się do niego z prośbą o pomoc w śledztwie. Pragnie wykorzystać doświadczenie Stone'a, które zdobył podczas pracy w Los Angeles.

17:50
Na planie

Magazyn odsłaniający kulisy pracy na planie filmowym. Ciekawe opowieści zarówno twórców, jak i aktorów występujących w rozmaitych produkcjach filmowych.

18:20
Piąta fala

Obcy chcą zniszczyć Ziemię. Przygotowywane przez nich piąte uderzenie może sprawić, że ludzie zostaną ostatecznie unicestwieni. Cassie, Evan, Ben i Sam próbują stawić czoła najeźdźcom.

20:10
Wielkie kłamstewka

W Monterey nic nie jest takie, jakim się wydaje. Gdy dochodzi do zbrodni, pojawia się podejrzenie, że mogło mieć to coś wspólnego z napięciami pomiędzy matkami dzieci z pobliskiej szkoły.

21:40
Na wylocie

Pete przyłapuje żonę na zdradzie. Poczciwy komik jest w szoku, nie wie, co robić. Głęboko wchodzi w świat nowojorskiej sceny stand-upu i szybko odkrywa jego blaski i cienie.

22:15
Magic Mike XXL

Striptizerzy z grupy "Kings of Tampa" postanawiają w wielkim stylu pożegnać się z publicznością. Do udziału w ostatnim show zapraszają legendarnego Magic Mike'a, który zakończył karierę.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF