00:45
Niezapomniany

Małżeństwo Tessy i Davida nie wytrzymało próby czasu. Kobieta nie jest w stanie pogodzić się z faktem, że były mąż znalazł nową partnerkę. Postanawia zniszczyć życie wybrance Davida.

02:30
Supersamiec

Evan i Seth w liceum byli nierozłączni. Zdecydowali się jednak na studiowanie w różnych college'ach. Czeka ich jeszcze impreza, na której trzeba będzie poderwać dziewczyny i wypić sporo alkoholu.

04:25
Like.Share.Follow

Garrett dzieli się w sieci wieloma prywatnymi informacjami z życia. Szybko przychodzi mu za to zapłacić wysoką cenę. Fanka chłopaka zaczyna mieć obsesję na jego punkcie.

06:00
Pamiętnik księżniczki

Kilka tygodni przed szesnastymi urodzinami Mia _ typowa amerykańska nastolatka z San Francisco _ dowiaduje się, że jest następczynią tronu niewielkiego europejskiego królestwa Genovii.

07:55
Witamy u Hartmannów

Angelika i Richard to starzejąca się para, która mieszka w Monachium. Kiedy w 2015 r. uchodźcy przybywają do Niemiec, Angelika postanawia pomóc. Wkrótce młody Nigeryjczyk wprowadza się do Hartmannów.

09:50
Na planie

Magazyn odsłaniający kulisy pracy na planie filmowym. Ciekawe opowieści zarówno twórców, jak i aktorów występujących w rozmaitych produkcjach filmowych.

10:20
Droga do odkupienia

Berlin, 1938 r. Richard i Claire Kornitzerowie muszą uciekać z Niemiec. On wyjeżdża na Kubę, ona znajduje schronienie na farmie w Szwabii, a dzieci wysyłają do Anglii. Po wojnie rodzina się jednoczy.

12:00
Droga do odkupienia

Berlin, 1938 r. Richard i Claire Kornitzerowie muszą uciekać z Niemiec. On wyjeżdża na Kubę, ona znajduje schronienie na farmie w Szwabii, a dzieci wysyłają do Anglii. Po wojnie rodzina się jednoczy.

13:55
Wróg publiczny

W ciągu jednego dnia ustabilizowane i pełne sukcesów życie młodego prawnika Roberta Deana rozpada się. Staje się on ofiarą spisku przygotowanego przez skorumpowanego urzędnika Thomasa Reynoldsa.

16:05
1945

Kilka miesięcy po zakończeniu II wojny światowej do węgierskiej wioski przybywa dwóch Żydów, co budzi popłoch wśród okolicznych mieszkańców.

17:35
Fałszywe powody

Po zamachach terrorystycznych, które miały miejsce 11 września 2001 roku w Ameryce, prezydent George W. Bush podjął decyzję o interwencji zbrojnej w Iraku i odsunięciu od władzy Saddama Husseina.

19:10
Cormoran Strike

Serialowa ekranizacja cyklu powieści kryminalnych J.K. Rowling przedstawiająca perypetie prywatnego detektywa, który musi rozwiązać kilka trudnych i nieoczywistych spraw.

22:30
Jane Fonda w pięciu odsłonach

Obraz zrealizowany przez Susan Lacy jest intymną opowieścią o barwnym życiu charyzmatycznej artystki. Pokazuje wzloty i upadki, które pozwoliły jej lepiej poznać siebie i walczyć o lepszą przyszłość.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF