01:15
Kilo 2 Bravo

Południowy Afganistan, wrzesień 2006 roku. Brytyjscy żołnierze przez przypadek zostają uwięzieni na polu minowym. Zdają sobie sprawę, że każdy ruch grozi urazem albo śmiercią.

03:00
Gra o tron

Serial będący adaptacją sagi "Pieśń lodu i ognia" autorstwa amerykańskiego pisarza George'a R.R. Martina, opowiadający o losach kilku rodów walczących o władzę w krainie Westeros.

04:05
Zabójczyni

Chiny, VIII wiek. Wyszkolona na bezlitosną zabójczynię Nie otrzymuje trudne zadanie. Ma zabić byłego narzeczonego. Dziewczyna musi wybrać między obowiązkiem a tym, co podpowiada jej serce.

06:00
Mały rycerz Trenk

10-letni Trenk chce zostać rycerzem. Pobiera nauki, z których dowiaduje się, jak władać mieczem. Postanawia zmierzyć się ze smokiem. Rycerz, który pokona gada, będzie mógł spełnić jedno marzenie.

07:20
Pokój Marvina

Lee i Bessie są siostrami. Ich drogi się rozeszły dwadzieścia lat wcześniej. Bessie zmaga się ze śmiertelną chorobą. Jej jedyną szansą jest przeszczep szpiku.

08:55
5 października

52-letni Jan musi poddać się skomplikowanej operacji guza twarzy. Jeśli tego nie zrobi, umrze w ciągu kilku miesięcy. Zagubiony w lękach postanawia opuścić rodzinę i wyruszyć rowerem w podróż.

09:55
Nowe życie Paula Sneijdera

Po tragicznej śmierci córki Paul zaczyna inaczej patrzeć na otaczającą go rzeczywistość. Postanawia rzucić pracę i zacząć wyprowadzać psy. Jedyne, o czym marzy, to być w końcu wolnym człowiekiem.

11:50
Na żywo - Ernest i Celestyna

Myszka Celestyna od dziecka słyszała, że największym wrogiem gryzoni są niedźwiedzie. Kiedy jest dorosła, spotyka niedźwiedzia o imieniu Ernest. Między parą wyrzutków społecznych rodzi się przyjaźń.

13:10
500 dni miłości

Tom, niepoprawny romantyk, spotyka na swej drodze Summer. Wierzy, że jest to kobieta zesłana mu przez los. Robi wszystko, żeby ona zwróciła na niego uwagę. Lecz Summer nie wierzy w miłość.

14:45
Niedzielny koń

Debi trenuje jeździectwo. Nieszczęśliwy wypadek sprawia, że dziewczyna zostaje sparaliżowana. Nie daje za wygraną, miesiącami uczy się chodzić od nowa i niespodziewanie wraca do formy.

16:30
Mustang

Lele i jej siostry wracają ze szkoły do domu. Po drodze bawią się z kolegami. Postronni obserwatorzy uznają ich zachowanie za zbyt frywolne. Wybucha skandal. Dziewczynki zostają zamknięte w domu.

18:10
Dzień Matki

Mąż zostawił Sandy dla młodszej kobiety. Bohaterka robi wszystko, żeby udowodnić, że jest lepszą matką dla dzieci niż ich macocha. Tymczasem stosunki Jesse i jej siostry z matką są dalekie od ideału.

20:10
Doktor Strange

Benedict Cumberbatch w roli mającego ogromną moc neurochirurga, który walczy z siłami ciemności, aby ocalić świat.

22:05
Młodość w Oregonie

Emerytowany lekarz Raymond Engersol w dniu 80. urodzin informuje najbliższych, że wynajął kierowcę, który zabierze go na drugi koniec kraju, gdzie zamierza popełnić wspomagane samobójstwo.

23:45
Ofiara

Lekarka Tora Hamilton przeprowadza się na Szetlandy. Wkrótce wykopuje w ogródku zwłoki kobiety. Na okaleczonym ciele widnieją tajemnicze symbole. Początkowo wszystko wskazuje na dawny mord rytualny.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF