00:50
Z krwi i kości

Samotny ojciec, Alain, poznaje piękną treserkę orek. Mężczyzna nie wierzy, że może zdobyć serce kobiety. Niespodziewana tragedia zbliża ich do siebie.

02:50
Totem

Wdowiec prosi nową partnerkę, aby zamieszkała z nim i jego córkami. Nagle w domu dzieją się trudne do wyjaśnienia rzeczy. Siostry odkrywają, że z ich matką przed śmiercią działo się coś dziwnego.

04:20
Slender Man

Miasteczko w Massachusetts. Cztery grzeczne uczennice przystępują do rytuału mającego zdemaskować Slender Mana, który jest postacią występującą w tradycyjnych przekazach ludowych.

06:00
Jack, pogromca olbrzymów

Pewnego dnia Jack otwiera bramę pomiędzy światem ludzi a krainą złych olbrzymów. Musi teraz stawić im czoła _ walczy o uratowanie królestwa i miłość pięknej księżniczki porwanej przez złoczyńców.

07:50
Księga życia

Dwóch magów zakłada się o to, czy ludzie są istotami o czystych sercach. Ich próbie zostają poddani dwaj chłopcy. Wyruszają oni w podróż, w czasie której poznają prawdę o sobie.

09:25
Góra czarownic

Opowieść o przybyłych z kosmosu nastolatkach, których nadprzyrodzone zdolności mają pomóc w ocaleniu świata. Sara i Seth muszą dotrzeć na czas do znajdującej się na pustyni w Nevadzie Góry Czarownic.

11:00
Nocna jazda

Słodko-gorzkie kino o nieoczywistej relacji, jaka narodziła się między wrażliwym muzykiem i zapracowanym ojcem jego byłej dziewczyny, która zaginęła w niewyjaśnionych okoliczności.

12:25
Na żywo - Piotruś Królik

Szalona komedia o przygodach niepoprawnego królika, inspirowana książką autorstwa Beatrix Potter.

14:00
Czarownica

W akcie zemsty Diabolina rzuca klątwę na nowo narodzoną córkę władcy wrogiego królestwa, Aurorę. W miarę upływu lat kobieta zauważa, że królewna może przyczynić się do zakończenia wojny.

15:40
Lepsze życie

Sam jest samotną matką trzech córek. Kobieta próbuje sił jako aktorka w Los Angeles i zajmuje się matką. Mimo wielu obowiązków stara się znaleźć od czasu do czasu chwilę dla siebie i dobrze się bawić.

16:05
SMILF

Bridgette samotnie wychowuje dziecko. Bardzo wcześnie została matką i stara się godzić życie prywatne z zawodowym. Jej lekceważąca konwenanse matka, Tutu, nie ułatwia jej sprawy.

16:35
Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki

Serial kryminalny o obłudzie i sekretach marzących o karierze młodych przedstawicieli amerykańskiej klasy wyższej.

17:20
Gentleman Jack

Serial przedstawiający historię Anne Lister, dobrze sytuowanej właścicielki ziemskiej z Yorkshire. Kobieta zasłynęła składającym się z czterech milionów słów pamiętnikiem.

18:20
Prawdziwy gangster

Niegdyś szef prominentnego więziennego gangu Louis spędza za kratami ostatnie tygodnie swojego 24-letniego wyroku. Jego zbliżające się wyjście na wolność staje jednak pod znakiem zapytania.

20:10
Slender Man

Miasteczko w Massachusetts. Cztery grzeczne uczennice przystępują do rytuału mającego zdemaskować Slender Mana, który jest postacią występującą w tradycyjnych przekazach ludowych.

21:45
Gra o tron

Serial będący adaptacją sagi "Pieśń lodu i ognia" autorstwa amerykańskiego pisarza George'a R.R. Martina, opowiadający o losach kilku rodów walczących o władzę w krainie Westeros.

23:10
Brexit

Film pokazuje kampanię brexitową z perspektywy mało znanych strategów z obu stron barykady _ obozu opowiadającego się za wyjściem oraz pozostaniem Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF