00:10
Na żywo - Tully

Marlo stara się być jak najlepszą matką, co nie jest jednak takie łatwe. Pewnego wieczoru w drzwiach jej domu zjawia się tajemnicza niania o imieniu Tully, która została wynajęta przez brata Marlo.

01:50
Warm Springs

Historia zmagań prezydenta Franklina Delano Roosevelta z chorobą polio. Jego rehabilitacja odbywała się w Warm Springs, gdzie lubił spędzać czas, i gdzie kazał wybudować sobie domek.

03:50
Wbrew regułom

Homer Wells spędził dwadzieścia lat życia w domu dziecka pod opieką doktora Wilbura Larcha. Pewnego dnia odwiedzili ich piękna Candy i jej narzeczony. Homer zakochuje się w dziewczynie.

06:00
LEGO. Przygoda

Emmet jest zwyczajnym, niewyróżniającym się ludzikiem LEGO. Pewnego dnia zostaje wzięty za kogoś innego i staje się członkiem niesamowitej drużyny, której celem jest powstrzymanie pewnego tyrana.

07:40
Fałszywe powody

Po zamachach terrorystycznych, które miały miejsce 11 września 2001 roku w Ameryce, prezydent George W. Bush podjął decyzję o interwencji zbrojnej w Iraku i odsunięciu od władzy Saddama Husseina.

09:10
Gwiazdka w Pałacu

Pełna wzruszeń komedia romantyczna, która mówi o pięknym uczuciu, jakie narodziło się między monarchą a instruktorką łyżwiarstwa jego córki.

10:35
Kowboje i obcy

Rewolwerowiec Jake budzi się na pustyni, nie pamiętając wydarzeń z przeszłości. Trafia do niewielkiego miasteczka o nazwie Absolution, które wkrótce staje się celem ataku najeźdźców z kosmosu.

12:35
Han Solo: Gwiezdne wojny _ historie

Han Solo przemierza galaktykę statkiem i dociera do najmroczniejszych zakamarków wszechświata. Doświadczenia z wyprawy pozwalają mu wyrosnąć na jednego z największych bohaterów "Gwiezdnych wojen".

14:45
LEGO NINJAGO: Film

Opowieść o niesubordynowanych wojownikach z Ninjago City. Bohaterowie muszą poskromić ego i uczynić wszystko, by pokazać prawdziwą moc i pokonać wroga.

16:25
Paweł, apostoł Chrystusa

Niezwykła historia jednego z apostołów, Pawła, który z początku był jednym z najzagorzalszych przeciwników Chrystusa.

18:35
Młody Sheldon

Sheldon Cooper jest utalentowanym, bardzo bystrym, ale naiwnym chłopcem. Dorastanie we wschodnim Teksasie nie jest dla niego łatwe. Rodzina Cooperów też nie ma lekkiego życia z młodym Sheldonem.

19:00
Fargo

Telewizyjna adaptacja filmu braci Coenów z 1996 roku, brawurowo łączącego fabułę thrillera z elementami komediowymi. Scenariusz serialu napisał Noah Hawley.

20:10
Spacer po linie

Opowieść o życiu i karierze muzyka country _ Johnny'ego Casha. Od chwili, gdy brat Johnny'ego zginął w wypadku, chłopak dorastał w poczuciu odrzucenia i winy. Nie przestawał jednak marzyć o scenie.

22:25
Arthur Miller: Pisarz

Arthur Miller to laureat Nagrody Pulitzera i zarazem jeden z najpopularniejszych amerykańskich dramaturgów. Córka artysty tworzy bardzo intymne dzieło, które jest swego rodzajem hołdem dla ojca.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF