01:15
Zły Mikołaj

Historia o Świętym Mikołaju, który kradnie zamiast obdarowywać prezentami. Przypadkowo poznany ośmiolatek nawet w bezdusznym złodziejaszku potrafi obudzić ludzkie uczucia.

02:45
Las samobójców

Sara wyrusza do Japonii, aby odszukać siostrę bliźniaczkę. Idzie do lasu Aokigahara z nadzieją, że dowie się tam czegoś o losach zaginionej. Mimo ostrzeżeń Amerykanka zbacza z głównej trasy.

04:20
Na żywo - Narodzenie

Maria i Józef wyruszają w podróż do Betlejem, by zgodnie z zarządzeniem króla Heroda uczestniczyć w spisie ludności. Przed nimi ponad 150 kilometrów do przebycia, a Maria jest w 9. miesiącu ciąży.

06:00
Pokój u wdowca

Wdowiec Hubert Jacquin nie radzi sobie sam w dużym domu, dlatego planuje zatrudnić pomoc. Manuela zostaje jego współlokatorką. Za jej sprawą mężczyzna decyduje się wynająć pokoje dwóm innym osobom.

07:35
Przyjaźń czy kochanie?

Lady Susan Vernon chciałaby znaleźć dla siebie i córki bogatych mężów. Wykorzystuje w tym celu spryt i wdzięk. Niestety, dwóch mężczyzn _ Reginald DeCourcy i sir James Martin _ komplikuje jej plany.

09:10
Jezioro Górne

Charlie i Derek postanawiają wyruszyć w podróż. Ich marzeniem jest objechanie na rowerach brzegu jeziora Superior. Po drodze muszą zmierzyć się ze zmęczeniem, głodem oraz ze sobą.

10:35
Gwiezdne wrota: arka prawdy

Zespół SG-1 poszukuje starożytnej broni, która może pomóc w pokonaniu Ori, ale okazuje się, że znajduje się ona w ich galaktyce. Ori wysyłają przez drogę mleczną gwiezdną flotę, aby zaatakować Ziemię.

12:15
Tancerz na życzenie

Sophie dostaje od babci stary samochód, który ma podobno niezwykłe moce. Pewnego dnia wypowiada w nim życzenie o wymarzonym chłopaku na bal. Wkrótce w bagażniku znajduje popularnego aktora.

13:45
Avengers

Widmo zagłady wisi nad światem. Szef tajnej organizacji S.H.I.E.L.D. tworzy specjalną jednostkę, w skład której wchodzą znani z komiksów superbohaterowie. Ci łączą siły, aby zapobiec katastrofie.

17:45
Tajemnice kwiaciarni: Nie mów nikomu

Abby jest właścicielką małej kwiaciarni. Pewnego dnia czarny SUV uszkadza jej samochód. Kobieta postanawia znaleźć sprawcę. Wspiera ją sąsiad, Marco Salvare, który właśnie kupił bar na końcu ulicy.

19:15
Guerrilla

Londyn, lata 70. XX wieku. Para idealistów chce wypowiedzieć wojnę tajnej komórce wywiadowczej, której zadaniem jest niszczenie w zarodku wszelkich form aktywizmu czarnoskórych obywateli.

20:10
Nieśmiertelne życie Henrietty Lacks

Henrietta Lacks chorowała na raka szyjki macicy. Bez jej zgody pobrano od niej chore komórki, które są zdolne są do wielu podziałów mitotycznych. Ich uzyskanie pchnęło medycynę na nowe tory.

21:50
Dzień Matki

Mąż zostawił Sandy dla młodszej kobiety. Bohaterka robi wszystko, żeby udowodnić, że jest lepszą matką dla dzieci niż ich macocha. Tymczasem stosunki Jesse i jej siostry z matką są dalekie od ideału.

23:50
Witajcie w domu

Rebecca pomaga Lawrence'om przeżyć trudne chwile po śmierci jednej z córek. Z czasem okazuje się, że kobieta skrywa mroczne pragnienia i nie cofnie się przed niczym, by je urzeczywistnić.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF