01:10
Bracia przyrodni

Mimo iż Brennan i Dale zbliżają się do czterdziestki, wciąż mieszkają z rodzicami. Gdy matka Brennana wychodzi za ojca Dale'a i wprowadza się do niego, sytuacja zaczyna się komplikować.

02:45
To przychodzi po zmroku

Uciekając przed wirusem, Paul i jego rodzina zamieszkują w domku w lesie. Żyją nadzieją, że uda im się przetrwać najgorsze. Wkrótce do ich chatki przychodzi kolejna rodzina szukająca schronienia.

04:15
Opowieść Mary

Była dziennikarka Mary Gilbert wraca w rodzinne strony, by rozliczyć się z przeszłością. Posiadłością jej ojca opiekuje się Joe _ młody mężczyzna, który nakłania ją do wspomnień.

06:00
Na żywo - Kopciuszek

Kopciuszek bierze udział w królewskim balu. Książę jest nią zachwycony. Gdy o północy Kopciuszek musi wrócić do domu, wymyka się z pałacu i gubi na schodach pantofelek. Książę szuka ukochanej.

07:15
Młody Sheldon

Sheldon Cooper jest utalentowanym, bardzo bystrym, ale naiwnym chłopcem. Dorastanie we wschodnim Teksasie nie jest dla niego łatwe. Rodzina Cooperów też nie ma lekkiego życia z młodym Sheldonem.

07:40
Pępek świata

Frankie i Mike Heckowie mieszkają w mieście Orson z trojgiem dzieci: Axlem, Sue i Brickiem. Są zwyczajną rodziną, zmagającą się z codziennymi problemami. Ich życie obfituje w zabawne sytuacje.

08:05
Na skraju jutra

Obca rasa w bezlitosny sposób zaatakowała Ziemię, zamieniając w proch miasta i zabijając miliony ludzi. Aby uratować ludzkość przed zagładą, armie świata postanawiają się zjednoczyć i stanąć do bitwy.

10:00
Tarzan: Legenda

Tarzan przed wieloma laty opuścił afrykańską dżunglę. Mężczyzna, znany powszechnie jako John Clayton, wiedzie teraz dostatnie życia w Londynie. Pewnego dnia otrzymuje od losu szansę powrotu do Konga.

11:50
Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Między Batmanem i Supermanem wybucha konflikt. Tymczasem pojawia się wróg, który stawia ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa. Superman i Batman podejmują współpracę.

14:20
Księgowy

Christian Wolff jest geniuszem matematycznym. Pod osłoną małomiasteczkowego biura rachunkowego pracuje dla najniebezpieczniejszych organizacji przestępczych na świecie.

16:25
Księga czarownic

Diana to wykładowczyni historii na uniwersytecie w Oksfordzie. Jest czarownicą, ale robi, co może, aby zapomnieć o swoim pochodzeniu. Wszystko się zmienia, kiedy znajduje tajemniczy manuskrypt.

17:10
Na planie

Magazyn odsłaniający kulisy pracy na planie filmowym. Ciekawe opowieści zarówno twórców, jak i aktorów występujących w rozmaitych produkcjach filmowych.

17:40
To przychodzi po zmroku

Uciekając przed wirusem, Paul i jego rodzina zamieszkują w domku w lesie. Żyją nadzieją, że uda im się przetrwać najgorsze. Wkrótce do ich chatki przychodzi kolejna rodzina szukająca schronienia.

19:10
Złote życie

Rodzina Attili prowadzi życie jak z reklamy. On jest zamożnym przedsiębiorcą, a jego żona Janka zajmuje się działalnością charytatywną. W rzeczywistości są zadłużeni, a ich dom nie należy do nich.

20:10
Genialna przyjaciółka

Kiedy nagle z życia sześćdziesięcioletniej Eleny Greco znika jej najbliższa przyjaciółka, kobieta zaczyna opisywać historię ich wieloletniej przyjaźni.

21:10
Kemping

Z okazji urodzin męża Kathryn postanawia zaprosić kilkoro znajomych i najbliższą rodzinę na wspólny wypad na łono natury. Z pozoru sielankowy weekend okazuje się nie lada wyzwaniem.

21:40
Kidding

Jeff to legendarny prezenter dziecięcych programów telewizyjnych. Z czasem zaczyna się buntować przeciw regułom ustalonym przez producenta wykonawczego, co prowadzi do problemów.

22:10
Sally4Ever

Kobieta po trzydziestce kończy trwający dekadę związek i rozpoczyna romans z charyzmatyczną artystką.

22:40
Ślepnąc od świateł

Kuba to znany warszawski diler kokainy. Zmęczony życiem pragnie od niego uciec i kupuje dwa bilety w jedną stronę do Argentyny. W tym samym czasie jego los krzyżuje się z losem pewnego gangstera.

23:40
Dom wygranych

Zdesperowani małżonkowie, Scott i Kate Johansenowie, postanawiają z pomocą sąsiada, Franka, założyć w jego domu nielegalne kasyno, aby zdobyć pieniądze potrzebne na opłacenie studiów córki.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF