00:15
Wataha

Dobosz powraca w Bieszczady, by poprowadzić śledztwo w sprawie zbrodni. Markowski zyskał zaufanie podwładnych, ale sprawy sprzed lat nie dają mu spokoju. Tymczasem Rebrow ukrywa się w głuszy.

01:10
Na żywo - Droga śmierci

Joshua i Mickey to egzekutorzy długów pracujący dla gangstera Vincenta. We trójkę wdają się w porachunki z pewnym dilerem. Zabijając go, narażają się pewnemu wpływowemu mafiosowi.

02:40
Zanim się obudzę

Zrozpaczone po stracie syna małżeństwo adoptuje ośmioletniego chłopca, który skrywa mroczną tajemnicę.

04:15
W poszukiwaniu Felliniego

20-letnia Lucy Cunningham pewnego dnia trafia na festiwal filmów Federica Felliniego. Zafascynowana jego twórczością, wyrusza do Włoch, żeby odnaleźć reżysera.

06:00
Abulele

Załamany śmiercią brata Adam spotyka tajemniczego Abulele, który szybko staje się jego nowym przyjacielem. Niestety, służby specjalne zrobią wszystko, żeby schwytać mitycznego stworka.

07:35
Wallace i Gromit: Wściekłe gacie

Kolejne przygody wynalazcy Wallace'a i psa Gromita. Tym razem mają do czynienia z pingwinem, który planuje napad. Aby zrealizować plan, potrzebuje wykonanych przez Wallace'a automatycznych spodni.

08:05
Niezwykły świat Belli Brown

Bella została znaleziona jako dziecko w londyńskim Hyde Parku. Wyrosła na inteligentną kobietę, pracuje w bibliotece i pragnie zostać bajkopisarką. Jej szef robi wszystko, żeby zabić jej marzenia.

09:35
Nieśmiertelne życie Henrietty Lacks

Henrietta Lacks chorowała na raka szyjki macicy. Bez jej zgody pobrano od niej chore komórki, które są zdolne są do wielu podziałów mitotycznych. Ich uzyskanie pchnęło medycynę na nowe tory.

11:10
Marzyciel

Opowieść o życiu autora "Przygód Piotrusia Pana", Jamesa Matthew Barriego. Przeżywający kryzys twórczy Barrie spotyka czarującą wdowę i czwórkę jej synów. Znajomość z kobietą przeradza się w miłość.

12:50
Tancerz

Siergiej Połunin w wieku 19 lat został najmłodszym w historii głównym tancerzem londyńskiego Royal Ballet. W wieku dwudziestu jeden lat _ będąc u szczytu _ nieoczekiwanie postanowił odejść z zespołu.

14:15
Alicja w Krainie Czarów

Dorosła Alicja powraca do fantastycznego świata, który odwiedziła jako dziecko. Wyrusza w podróż, by odkryć prawdziwe przeznaczenie.

16:05
Biała królowa

Jerzy wciąż jest wściekły z powodu utraty dziedzictwa Warwick i szansy na koronę. Oskarża Edwarda o morderstwo, a Elżbietę o uprawianie czarnej magii.

17:10
Gwiezdne wojny IV _ Nowa nadzieja

Galaktyką wstrząsa wojna domowa. Przywódca rebeliantów, księżniczka Leia, zostaje uwięziona. Wysłany przez nią sygnał z wezwaniem pomocy dociera do Luke'a Skywalkera.

19:15
Monster Trucks

Zafascynowany motoryzacją Tripp konstruuje własną wersję Monster Trucka. Gdy w pobliskiej rafinerii dochodzi do wypadku, nastolatek musi się zmierzyć z nie lada wyzwaniem.

21:00
W poszukiwaniu Felliniego

20-letnia Lucy Cunningham pewnego dnia trafia na festiwal filmów Federica Felliniego. Zafascynowana jego twórczością, wyrusza do Włoch, żeby odnaleźć reżysera.

22:40
O.J.: Made in America

O.J. Simpson został oskarżony o zasztyletowanie byłej żony i jej przyjaciela. Po wyczerpującym procesie ława przysięgłych go uniewinniła. Dokument opowiada historię procesu stulecia.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF