00:05
Bez zobowiązań

Po rozwodzie Valerie wprowadza się z 16-letnią córką do domu brata, kawalera, który ceni sobie niezobowiązujące związki. Za namową Aleksa Valerie zaczyna na nowo umawiać się z mężczyznami.

00:35
Na żywo - Twin Peaks

Akcja dzieje się dwadzieścia pięć lat po tym, gdy mieszkańców osobliwego miasteczka zszokowała wiadomość, że urocza Laura Palmer została zamordowana.

01:40
Kill Bill II

Czarna Mamba kontynuuje krwawy odwet na tych, którzy chcieli zamordować ją w dniu ślubu. Zamierza rozprawić się z kolejnymi członkami gangu Billa.

03:55
Wolność słowa

Młoda nauczycielka Erin Gruwell zaczyna pracę z trudną młodzieżą. Kobieta nie poddaje się i wkrótce sprawia, że przełamana zostaje niechęć podopiecznych.

06:00
Gdzie jest Nemo?

Mały Nemo, jedyny synek Marlina, zakłada się z kolegami, że podpłynie bardzo blisko łodzi. Dokonuje tego, ale zostaje wyłowiony. Ojciec i rybka Dory ruszają wraz z innymi na poszukiwania.

07:45
Miles

Miles pragnie się przenieść na studia do Chicago. Postanawia skorzystać ze stypendium siatkarskiego oferowanego przez Uniwersytet Loyola. Problem w tym, że szkoła ma tylko żeńską drużynę siatkówki.

09:15
Podróż Fanny

Kiedy naziści wkraczają do Włoch, OSE próbuje przetransportować dzieci do Szwajcarii. Zmuszona do ucieczki Fanny zostaje liderką dziecięcej grupy i robi wszystko, żeby przetrwać niebezpieczną podróż.

10:50
Country Strong

Młody piosenkarz Beau Hutton poznaje byłą gwiazdę muzyki country, Kelly Canter. Między nimi rodzi się silne uczucie. Postanawiają wspólnie ruszyć w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych.

12:50
Powrót do mamy

Stéphanie postanawia zamieszkać ze starzejącą się matką w domu rodzinnym. Nie jest to dla niej łatwe. Kiedy pewnego dnia rodzeństwo Stéphanie przyjeżdża na kolację, na jaw wychodzą sekrety.

14:25
Przygody Tintina

Przygody reportera śledczego Tintina oraz jego pomocnika _ inteligentnego i wiernego psa Milusia. Bohaterom przyjdzie zmierzyć się z przestępcą pragnącym zdobyć starożytny skarb.

16:15
Gracze

Serial przedstawia losy gwiazd futbolu amerykańskiego. Bohaterem jest legendarny zawodnik Spencer Strasmore, który kończy karierę i rozpoczyna pracę jako mentor aktywnych, emerytowanych sportowców.

16:50
Niepewne

Drugi sezon serialu komediowego, którego bohaterką jest niepewna siebie młoda Afroamerykanka.

17:25
Tajemnice kwiaciarni: Nie mów nikomu

Abby jest właścicielką małej kwiaciarni. Pewnego dnia czarny SUV uszkadza jej samochód. Kobieta postanawia znaleźć sprawcę. Wspiera ją sąsiad, Marco Salvare, który właśnie kupił bar na końcu ulicy.

18:55
Królowa Katwe

Uganda. Phiona wychowuje się w slumsach. Pewnego dnia spotyka Roberta Katende, który chce poprawić los dzieci, ucząc je gry w szachy. Szybko okazuje się, że dziewczynka ma niebywały talent.

21:00
Niezaliczona

Rozczarowani życiem 30-latkowie postanawiają pomóc przyjacielowi w powrocie do studenckich czasów. Ich wróg sprzed lat, obecnie dziekan, zrobi wszystko, by dawni koledzy nie bawili się zbyt dobrze.

22:35
Gra o tron

Serial będący adaptacją sagi "Pieśń lodu i ognia" autorstwa amerykańskiego pisarza George'a R.R. Martina, opowiadający o losach kilku rodów walczących o władzę w krainie Westeros.

23:35
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem

John Oliver, jedna z najzabawniejszych osobowości telewizyjnych, chce zaprezentować swój punkt widzenia, odnosząc się do wielu kwestii społecznych, politycznych i egzystencjalnych.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF