00:20
Gwiazda szeryfa

Były detektyw Jim Worth przeprowadza się z rodziną do miasteczka Rocky Mountains. Wierzy, że w nowej pracy zapomni o demonach przeszłości. Szybko okazuje się, że nie będzie to łatwe.

01:10
Na żywo - To przychodzi po zmroku

Uciekając przed wirusem, Paul i jego rodzina zamieszkują w domku w lesie. Żyją nadzieją, że uda im się przetrwać najgorsze. Wkrótce do ich chatki przychodzi kolejna rodzina szukająca schronienia.

02:45
Odruch serca

Nowy Jork, początek lat 80. W mediach coraz częściej pojawiają się informacje na temat wirusa HIV. W gronie aktywistów działających na rzecz jego zwalczania jest pisarz Ned Weeks.

05:00
Drew Michael

Drew Michael zachwyca widzów pełnym czarnego humoru, komediowym strumieniem świadomości. W błyskotliwym monologu prowadzi rozważania na temat tożsamości i samoświadomości.

06:00
Liga Sprawiedliwości

Liga Sprawiedliwości staje do walki z kolejnym wrogiem, ale może się okazać, że nie będzie w stanie na czas uratować Ziemi przed niebezpieczeństwem.

08:00
To jeszcze w nas trwa

Dziesięciu amerykańskich weteranów wojennych bierze udział w warsztacie poetyckim, aby za pomocą słowa przepracować traumatyczne wspomnienia z pola bitwy.

08:40
Czekolada

W sennym francuskim miasteczku pojawia się Vianne, samotna kobieta, która mimo oburzenia miejscowych zamierza otworzyć sklep z czekoladą w czasie Wielkiego Postu.

10:40
Dunkierka

Na plażach Dunkierki Niemcy blokują brytyjskie i francuskie wojska. Otoczeni przez przeciwnika żołnierze czekają na cud. Piloci RAF-u muszą stawić czoła przeważającym siłom powietrznym nieprzyjaciela.

12:25
Beyond

Holden budzi się ze śpiączki po dwunastu latach. Nie rozumie, co się z nim działo. Szybko uświadamia sobie, że w tym czasie zdobył wiele nowych umiejętności. Staje się częścią groźnej intrygi.

13:10
Kłamstwa na sprzedaż

Marty jest rekinem biznesu. To pozbawiony skrupułów, do bólu skuteczny menadżer, który nauczył współpracowników, że na drodze do wyznaczonego celu mogą pozwolić sobie na wszelkie posunięcia.

13:40
Ralph Demolka

Ralph pracuje jako czarny charakter w grze komputerowej. To niewdzięczne zajęcie sprawia, że nikt go nie lubi. Pewnego dnia Ralph postanawia udowodnić, że jest lepszy, niż wszyscy myślą.

15:20
Sms do ciebie

Mimo iż minęły dwa lata od śmierci Bena, Clara wciąż wysyła wiadomości na numer, który do niego należał. Kobieta nie zdaje sobie sprawy, że został on już przepisany na innego właściciela.

17:05
2012

Pisarz Jackson Curtis przez przypadek wpada na trop rządowego projektu, stworzonego na wypadek kataklizmu, która ma wkrótce nadejść. Postanawia za wszelką cenę uratować rodzinę.

19:40
All American

Wschodząca gwiazda szkolnej drużyny futbolowej, Spencer James, musi opuścić świat, który zna, i trafia do Beverly Hills. Stara się dopasować do panujących tam warunków i jakoś ułożyć sobie życie.

20:25
Czarny poniedziałek

Serial opowiada o grupie outsiderów, którzy przejęli klub oldboyów z Wall Street i doprowadzili do upadku największego na świecie systemu finansowego.

21:00
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem

John Oliver, jedna z najzabawniejszych osobowości telewizyjnych, chce zaprezentować swój punkt widzenia, odnosząc się do wielu kwestii społecznych, politycznych i egzystencjalnych.

21:35
Liga Sprawiedliwości

Liga Sprawiedliwości staje do walki z kolejnym wrogiem, ale może się okazać, że nie będzie w stanie na czas uratować Ziemi przed niebezpieczeństwem.

23:35
Osiem dni

Osiem dni opowiada historię świata, którego nikt nigdy wcześniej nie widział. Nagle ludzie mogą robić, co zechcą. Właśnie wtedy można zadać sobie pytanie, co jest naprawdę ważne w ostatnich godzinach.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF