00:10
Rellik

Detektyw Gabriel Markham pracuje w wydziale zabójstw. Charyzmatyczny mężczyzna obsesyjnie ściga bezwzględnego seryjnego mordercę. Pomaga mu błyskotliwa Elaine.

01:10
Reformacja

Zakonnik Marcin Luter szybko zaczął dostrzegać nieprawidłowości w Kościele. W 1517 roku ogłosił 95 tez, umieszczając je na drzwiach kościoła w Wittenberdze. Wierzył, że uda mu się zreformować Kościół.

02:40
Jasper Jones

Rok 1969. Dwaj nastolatkowie, Charlie Bucktin i Jasper Jones, znajdują w lesie ciało zamordowanej dziewczyny. Postanawiają ukryć zwłoki i na własną rękę odszukać sprawcę zbrodni.

04:20
Wielkie wino

Rodzina Maréchalów prowadzi winnicę w Burgundii. Niestety, interes nie idzie najlepiej. Charles wraca z Paryża, by ratować rodzinny biznes. Szybko przekonuje się, że produkcja wina nie jest łatwa.

06:00
Shrek Trzeci

Król Zasiedmiogórogrodu, przeczuwając zbliżającą się śmierć, zamierza przekazać Shrekowi królewskie obowiązki. Ogr, któremu nie przypada do gustu rola władcy, postanawia znaleźć innego następcę tronu.

09:25
Na żywo - Ostatni smokobójca

Świat zostaje opanowany przez nowoczesne technologie, a magia zaczyna mieć coraz mniejsze znaczenie. Gdy piętnastoletnia Jennifer dowiaduje się, że ostatni smok ma zostać zabity, postanawia działać.

11:45
Jasper Jones

Rok 1969. Dwaj nastolatkowie, Charlie Bucktin i Jasper Jones, znajdują w lesie ciało zamordowanej dziewczyny. Postanawiają ukryć zwłoki i na własną rękę odszukać sprawcę zbrodni.

13:30
Stacja Berlin

Agent Daniel Miller przyjeżdża do niemieckiej rezydentury CIA w Berlinie. Musi ustalić, jak doszło do wycieku tajnych informacji, w których posiadaniu jest słynny demaskator o pseudonimie Thomas Shaw.

14:15
Dolina Krzemowa

Amerykańska Dolina Krzemowa to miejsce, gdzie spełniają się marzenia miłośników nowych technologii. Każdego dnia przybywają tam kolejni specjaliści od IT.

14:50
Shrek Forever

W wyniku zaklęcia Shrek trafia do alternatywnej rzeczywistości rządzonej przez niegodziwego karła. Ogr wraz z przyjaciółmi mają zaledwie dobę, by odwrócić zaklęcie i przywrócić światu dawną postać.

16:25
Waterboys

Ojciec Victor i syn Zack zostają opuszczeni przez partnerki. Zagubieni mężczyźni wybierają się razem w pełną przygód podróż z Amsterdamu do Szkocji, która pomoże im lepiej się zrozumieć.

18:00
Brytania

43 rok n.e. Imperium Rzymskie postanawia podbić Wyspy Brytyjskie. Aby pokonać nadciągającego wroga, Kerra, córka króla Cantii, musi zjednoczyć siły z rywalką, królową Antedią.

18:45
Strażnicy Galaktyki vol. 2

Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów odwiedza odległe zakątki kosmosu. Stara się również rozwikłać zagadkę dotyczącą pochodzenia jednego z członków ekipy.

21:00
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem

John Oliver, jedna z najzabawniejszych osobowości telewizyjnych, chce zaprezentować swój punkt widzenia, odnosząc się do wielu kwestii społecznych, politycznych i egzystencjalnych.

21:35
Niepamięć

90-letni Zev jest byłym więźniem obozu w Auschwitz. Pewnego dnia dowiaduje się, że zbrodniarz, odpowiedzialny za śmierć jego bliskich, przebywa na terenie USA lub Kanady. Zev postanawia go odnaleźć.

23:10
Odpowiednik

Howard Silk jest pracownikiem agencji ONZ w Berlinie. Pewnego dnia odkrywa, że jego jednostka skrywa tajemnicę dotyczącą przejścia do innego wymiaru. Uświadamia sobie, że stał się częścią intrygi.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF