01:50
Leaving Neverland

Film odkrywa oddzielne, choć dość podobne, historie opowiedziane przez dwóch mężczyzn Jamesa Safechucka i Wade'a Robsona, którzy w dzieciństwie zaprzyjaźnili się z Michaelem Jacksonem.

03:55
Supersamiec

Evan i Seth w liceum byli nierozłączni. Zdecydowali się jednak na studiowanie w różnych college'ach. Czeka ich jeszcze impreza, na której trzeba będzie poderwać dziewczyny i wypić sporo alkoholu.

06:00
Kopciuszek

Kopciuszek bierze udział w królewskim balu. Książę jest nią zachwycony. Gdy o północy Kopciuszek musi wrócić do domu, wymyka się z pałacu i gubi na schodach pantofelek. Książę szuka ukochanej.

07:15
Thor: Mroczny świat

Kontynuacja losów Thora, który musi ocalić wszechświat przed Malekithem. Gdy okazuje się, że władca ciemności powraca, Thor wyrusza w niebezpieczną podróż, w czasie której znowu spotyka Jane Foster.

09:05
Somalijscy piraci

Oparta na faktach, fascynująca historia dziennikarza, który jako pierwszy człowiek z zewnątrz zdołał wniknąć do świata somalijskich piratów i opowiedział o ich życiu, motywacjach i dążeniach.

11:00
Dunkierka

Na plażach Dunkierki Niemcy blokują brytyjskie i francuskie wojska. Otoczeni przez przeciwnika żołnierze czekają na cud. Piloci RAF-u muszą stawić czoła przeważającym siłom powietrznym nieprzyjaciela.

12:45
Stacja Berlin

Agent Daniel Miller przyjeżdża do niemieckiej rezydentury CIA w Berlinie. Musi ustalić, jak doszło do wycieku tajnych informacji, w których posiadaniu jest słynny demaskator o pseudonimie Thomas Shaw.

13:45
Na żywo - Technicy-magicy

Douglas próbuje zniszczyć firmę Reynholm Industries. Jen musi uporać się z pewnym budowlańcem. Roy traci 20 funtów. Moss dowiaduje się, w jaki sposób przeciwstawić się chuliganom.

14:15
Han Solo: Gwiezdne wojny _ historie

Han Solo przemierza galaktykę statkiem i dociera do najmroczniejszych zakamarków wszechświata. Doświadczenia z wyprawy pozwalają mu wyrosnąć na jednego z największych bohaterów "Gwiezdnych wojen".

16:30
Liga Sprawiedliwości

Liga Sprawiedliwości staje do walki z kolejnym wrogiem, ale może się okazać, że nie będzie w stanie na czas uratować Ziemi przed niebezpieczeństwem.

18:30
The Act

Gypsy dorasta, wierząc, że jest poważnie chora na raka, dystrofię mięśniową, epilepsję i wiele innych schorzeń, a jej matka Dee Dee poświęca życie, aby się nią opiekować. W końcu odkrywa prawdę.

19:35
Dyktator

Aladeen, siódmy syn Omara Aladeena, prezydenta państwa Wadiya, zostaje wybrany następcą ojca w wolnych wyborach. Gdy udaje się do Nowego Jorku, pada ofiarą spisku _ jego miejsce zajmuje sobowtór.

21:00
Odpowiednik

Howard Silk jest pracownikiem agencji ONZ w Berlinie. Pewnego dnia odkrywa, że jego jednostka skrywa tajemnicę dotyczącą przejścia do innego wymiaru. Uświadamia sobie, że stał się częścią intrygi.

21:55
Odpowiednik

Howard Silk jest pracownikiem agencji ONZ w Berlinie. Pewnego dnia odkrywa, że jego jednostka skrywa tajemnicę dotyczącą przejścia do innego wymiaru. Uświadamia sobie, że stał się częścią intrygi.

22:55
Billions

Ambitny Chuck Rhoades jest niezwykle skutecznym prokuratorem federalnym. Pewnego dnia otrzymuje informacje dotyczące nielegalnych praktyk na rynkach finansowych.

23:55
Obecność

Roger i Carolyn Perronowie przenoszą się z córkami do domu na wsi. Okazuje się, że miejsce jest nawiedzone. Małżeństwo szuka pomocy u łowców duchów, Eda i Lorraine Warrenów.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF