01:30
Skok na Hatton Garden

Czwórka starzejących się kryminalistów chce wykonać ostatni skok. Mężczyźni postanawiają wykraść dobra znajdujące się w skrytkach depozytowych firmy Hatton Garden Safe Deposit.

04:00
Vincent i koniec świata

17-letni Vincent ma obsesję na punkcie ochrony przyrody. Postanawia rzucić szkołę i przejść na dietę wegańską. Pewnego dnia ciotka zabiera go do Paryża, aby przekonał się, że życie może być piękne.

06:00
Na żywo - Monster Trucks

Zafascynowany motoryzacją Tripp konstruuje własną wersję Monster Trucka. Gdy w pobliskiej rafinerii dochodzi do wypadku, nastolatek musi się zmierzyć z nie lada wyzwaniem.

07:45
Na planie

Magazyn odsłaniający kulisy pracy na planie filmowym. Ciekawe opowieści zarówno twórców, jak i aktorów występujących w rozmaitych produkcjach filmowych.

09:40
Dr Dolittle II

Zwierzęta, które poznały dobre serce doktora Johna Dolittle'a, tłumnie go odwiedzają. Chcą, aby pomógł im obronić las przed bezwzględnymi przemysłowcami.

11:10
Angry Birds Film

Na spokojnej i pełnej uroku egzotycznej wyspie mieszka szczęśliwe stado kolorowych ptaków, które nie potrafią latać. Idyllę mieszkańców wyspy przerywa przyjazd tajemniczych zielonych świnek.

12:50
Młodość w Oregonie

Emerytowany lekarz Raymond Engersol w dniu 80. urodzin informuje najbliższych, że wynajął kierowcę, który zabierze go na drugi koniec kraju, gdzie zamierza popełnić wspomagane samobójstwo.

14:30
Światła sceny: życie na pointach

Jonathan Reeves ma wprowadzić do Amerykańskiej Akademii Baletowej nowoczesny styl tańca. Najlepsi choreografowie rekrutują zdolnych tancerzy. Dla Belli Parker jest to wielka szansa.

16:05
Chemia

Gdy Lena poznaje Benka, od razu wybucha między nimi uczucie. Niestety, ich wspólna droga nie będzie usłana różami. Dziewczyna cierpi na nieuleczalny nowotwór. Para staje do nierównej walki z chorobą.

17:50
Obywatel

Wilson Ugabe jest uchodźcą politycznym z Afryki, który przed kilku laty przyjechał do Budapesztu. Zarabia na życie jako ochroniarz i robi wszystko, żeby dostać węgierskie obywatelstwo.

19:40
Babka

Poetka Elle Reid próbuje wrócić do normalności po stracie partnerki życiowej. Pewnego dnia odwiedza ją wnuczka. Zdesperowana dziewczyna jest w ciąży i musi do wieczora zdobyć 600 dolarów na aborcję.

21:00
Planetarium

Laura i Kate potrafią komunikować się z duchami. Na zakończenie tournée po Europie ruszają do Paryża. Spotykają producenta filmowego, który namawia je do udziału w niecodziennym przedsięwzięciu.

22:50
Wiktoria

Młodość jednej z najdłużej panujących władczyń europejskich _ królowej Wiktorii, która objęła tron brytyjski w 1837 roku, mając 18 lat. Poślubiła bliskiego krewnego, księcia Alberta Saksońskiego.

23:40
Kilo 2 Bravo

Południowy Afganistan, wrzesień 2006 roku. Brytyjscy żołnierze przez przypadek zostają uwięzieni na polu minowym. Zdają sobie sprawę, że każdy ruch grozi urazem albo śmiercią.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF