00:40
Slender Man

Miasteczko w Massachusetts. Cztery grzeczne uczennice przystępują do rytuału mającego zdemaskować Slender Mana, który jest postacią występującą w tradycyjnych przekazach ludowych.

02:15
Equilibrium

W idealnym państwie Libria ludzie nie odczuwają emocji, są niewrażliwi na piękno. Wszystko za sprawą leku _ prozium. Pewnego dnia John Preston pomija dawkę i zaczyna widzieć świat inaczej.

04:05
Kokainowy Rick

Rozgrywająca się w latach osiemdziesiątych sugestywna opowieść o młodocianym dilerze narkotyków autorstwa pięciokrotnie nominowanego do BAFTY Yanna Demange'a.

06:00
Pierwsza gwiazdka

Pełna radości i dobrych emocji historia narodzin Chrystusa pokazana z perspektywy zwierząt.

07:25
Na żywo - Rycerz króla Artura

Książę Malagant zazdrości królowi Arturowi władzy i chwały. Opuszcza Camelot i wkrótce napada na orszak Ginewry. Z opresji ratuje ją wędrowiec, Lancelot, który zakochuje się w niej z wzajemnością.

09:35
Filmy i gwiazdy

Program, w którym widzowie podglądają najnowsze wydarzenia filmowe, wywiady z gwiazdami, zdjęcia z planów filmowych oraz gale i czerwone dywany z całego świata.

10:00
Oz Wielki i Potężny

Magik Oscar Digg trafia do baśniowej krainy Oz, gdzie wszyscy biorą go za potężnego czarnoksiężnika. Spotyka trzy czarownice, które nie wierzą w jego moc. Oscar chce przekonać je, że są w błędzie.

12:10
Newsroom

Bohaterami są prezenter wiadomości, jego nowa producentka wykonawcza, pracownicy newsroomu oraz ich szef. Razem podejmują walkę, aby rzetelnie przedstawiać wiadomości w serwisie informacyjnym.

13:10
Młody Sheldon

Sheldon Cooper jest utalentowanym, bardzo bystrym, ale naiwnym chłopcem. Dorastanie we wschodnim Teksasie nie jest dla niego łatwe. Rodzina Cooperów też nie ma lekkiego życia z młodym Sheldonem.

13:35
Jumanji: Przygoda w dżungli

Czwórka licealistów wchodzi w posiadanie starej konsoli do gier wideo z lat dziewięćdziesiątych XX w., a wraz z nią gry "Jumanji", która szybko porywa ich do wirtualnego świata niebezpiecznej dżungli.

15:35
LEGO. Przygoda

Emmet jest zwyczajnym, niewyróżniającym się ludzikiem LEGO. Pewnego dnia zostaje wzięty za kogoś innego i staje się członkiem niesamowitej drużyny, której celem jest powstrzymanie pewnego tyrana.

19:05
Kokainowy Rick

Rozgrywająca się w latach osiemdziesiątych sugestywna opowieść o młodocianym dilerze narkotyków autorstwa pięciokrotnie nominowanego do BAFTY Yanna Demange'a.

21:00
Star Trek

Kapitan Kirk musi opuścić statek. Zastępuje go opanowany i pozornie pozbawiony uczuć Spock. Podróżujący w czasie Romulanin Nero przybywa z przyszłości, by zniszczyć Kirka i jego towarzyszy.

23:10
Surogaci

W świecie, w którym ludzie kontaktują się za pomocą robotów i gdzie nie ma miejsca na przemoc, popełnione zostaje morderstwo. Agent FBI, Tom Greer, musi rozwiązać zagadkę.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF