00:05
Metro strachu

Ryder dowodzi grupą przestępczą, której udaje się przejąć kontrolę nad składem metra i przebywającymi w nim pasażerami. Dowodzenie nad akcją odbicia pociągu przejmuje były dyrektor metra, Garber.

01:50
Pentameron

Kilka historii dziejących się w trzech baśniowych krainach. Zaborcza królowa chce urodzić syna. Popadający w szaleństwo król postanawia oddać rękę córki olbrzymowi.

04:35
Jimmy Vestvood: Amerikan Hero

Irańczyk Jimmy Vestvood wygrywa zieloną kartę i przenosi się do Los Angeles w USA. Na miejscu zostaje ochroniarzem w irańskim sklepie spożywczym. Splot zdarzeń sprawia, że Jimmy wpada na trop spisku.

06:00
Częstotliwość

John Sullivan nawiązuje kontakt radiowy z ojcem, który zginął na posterunku jako strażak. Obaj próbują zapobiec morderstwu, które zadecyduje o ich przeznaczeniu. Zaczyna się wyścig z czasem.

07:55
Zbliżenia

Marta ma 37 lat. Stara się ułożyć sobie życie, choć to niełatwe. Lata spędzone pod jednym dachem z matką zrobiły swoje. Kobiety łączy bardzo skomplikowana i chwilami toksyczna relacja.

09:10
Mission: Impossible _ Rogue Nation

Ethan Hunt, były członek elitarnej jednostki Impossible Missions Force, skrzykuje swoich dawnych kolegów , aby stawić czoła niebezpiecznej sieci agentów, zwanej Syndykatem. Zadanie nie będzie łatwe.

11:20
Antboy: Zemsta Czerwonej Furii

Nastoletni Pelle, kiedy sytuacja tego wymaga, wkłada kostium superbohatera i walczy ze złem. Zdobył sławę jako Antboy. Teraz musi zmierzyć się z kolejnym wrogiem _ tajemniczą Czerwoną Furią.

14:05
Iron Man III

Tony Stark, ekscentryczny geniusz, milioner i filantrop, wciela się w postać superbohatera _ Iron Mana. W najtrudniejszym momencie życia musi zmierzyć się z tajemniczym terrorystą Mandarynem.

16:15
Bez urazy

Historia małego posterunku policji w biednej dzielnicy Manchesteru. Jego szefową jest Vivienne Deering. Zarządzana przez nią jednostka musi na co dzień stawiać czoła brutalnej rzeczywistości.

17:20
Piąta fala

Obcy chcą zniszczyć Ziemię. Przygotowywane przez nich piąte uderzenie może sprawić, że ludzie zostaną ostatecznie unicestwieni. Cassie, Evan, Ben i Sam próbują stawić czoła najeźdźcom.

19:10
Na żywo - Czterej bracia

Angel, Jeremiah, Bobby i Jack spotykają się, by pochować kobietę, która ich wychowała. Przybrana matka padła ofiarą napadu na sklep. Bracia postanawiają odnaleźć bandytów.

21:00
Tata kontra tata

Brad zostaje ojczymem dzieci, które jego ukochana ma z poprzedniego związku. Wszystko idzie nieźle do czasu, kiedy ich prawdziwy ojciec postanawia odwiedzić pociechy. Rozpoczyna się rywalizacja.

22:40
Houston, mamy problem

W latach 60. XX wieku miało dojść do podpisania tajnej umowy między Johnem F. Kennedym oraz prezydentem Jugosławii Josipem Broz Tito. Dokument próbuje się rozprawić z zimnowojennymi mitami.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF