00:50
Na wylocie

Pete przyłapuje żonę na zdradzie. Poczciwy komik jest w szoku, nie wie, co robić. Głęboko wchodzi w świat nowojorskiej sceny stand-upu i szybko odkrywa jego blaski i cienie.

01:20
Magic Mike XXL

Striptizerzy z grupy "Kings of Tampa" postanawiają w wielkim stylu pożegnać się z publicznością. Do udziału w ostatnim show zapraszają legendarnego Magic Mike'a, który zakończył karierę.

03:10
Zagubiona dziewczyna

Wychowana w domu dziecka Jane Doe dowiaduje się, że jej matka żyje, a ona sama jest spadkobierczynią ogromnej fortuny. Kobieta jedzie do rodzinnej posiadłości, w której dochodzi do dziwnych zdarzeń.

04:35
11 minut

Bohaterami są ludzie, których życie i pasje przeplatają się ze sobą. Nieoczekiwany łańcuch zdarzeń łączy losy wielu z nich w ciągu zaledwie jedenastu minut.

06:00
Czas wojny

Anglia, czasy I wojny światowej. Małżeństwo kupuje synowi źrebaka o imieniu Joey. Między chłopcem a koniem powstaje silna więź emocjonalna. Gdy wybucha wojna, ojciec oddaje konia na potrzeby wojska.

08:25
I Saw the Light. Historia Hanka Williamsa

Hank Williams szybko stał się gwiazdą muzyki country. Piosenkarz miał problemy z kręgosłupem i zmagał się z bólem. Znieczulał się alkoholem i innymi używkami, od których prędko się uzależnił.

11:00
Jak być normalną

María chce być normalnym człowiekiem. Musi się dowiedzieć, co to właściwie znaczy. Kiedy udaje jej się przygotować listę pożądanych cech charakteryzujących "normalną osobę", postanawia działać.

12:25
Alex z Venice

Alex jest prawniczką, która poświęciła się pracy. Jej życie staje na głowie, gdy odchodzi od niej mąż, a Alex zostaje sama z nieśmiałym synem, starzejącym się ojcem i ekscentryczną siostrą.

16:05
Houston, mamy problem

W latach 60. XX wieku miało dojść do podpisania tajnej umowy między Johnem F. Kennedym oraz prezydentem Jugosławii Josipem Broz Tito. Dokument próbuje się rozprawić z zimnowojennymi mitami.

17:35
Tajemnice kwiaciarni: Bukiet

Właścicielka kwiaciarni Abby Knight zawozi zamówienie na uniwersytet i spotyka dawnego znajomego, Jacka Sutcliffa. Wkrótce mężczyzna zostaje znaleziony martwy. Abby staje się podejrzaną o zabójstwo.

19:00
Mad Max: Na drodze gniewu

Max zostaje wciągnięty do grupy uciekinierek z Cytadeli, które ściga Wieczny Joe. Kobiety prowadzi piękna Furiosa. Rozwścieczony władca zrobi wszystko, żeby dopaść buntowników i wymierzyć im karę.

21:00
Na żywo - Richard Linklater, spełnione marzenia

Richard Linklater to jeden z najoryginalniejszych twórców współczesnego kina. Jego niekonwencjonalne metody pracy oraz silna potrzeba niezależności wielokrotnie znosiły go na margines branży.

22:30
Zmartwychwstały

Na prośbę Poncjusza Piłata rzymski trybun Clavius otwiera śledztwo dotyczące Jezusa z Nazaretu. Jego zadaniem jest zbadanie sprawy rzekomego zmartwychwstania żydowskiego mesjasza i odnalezienie ciała.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF