00:10
Trust

Historia uprowadzenia wnuka wpływowego miliardera J. Paula Getty'ego we Włoszech w latach siedemdziesiątych XX wieku.

01:00
Najdłuższy marsz Billy'ego Lynna

Weteran wojny w Iraku, Billy Lynn, zostaje zaproszony przez władze do wzięcia udziału w serii spotkań z obywatelami w kilku miastach. Zwieńczeniem projektu jest jego występ w programie telewizyjnym.

02:55
Jackass: świry w akcji

Obraz zawiera sceny, które nie znalazły się w filmie Jackass 3D.

04:25
Czarny motyl

W położonym w górach miasteczku miała miejsce seria porwań i zabójstw. Były pisarz Paul spotyka włóczęgę o imieniu Jack i proponuje mu nocleg u siebie w domu. Między bohaterami rozpoczyna się gra.

06:00
Kryminalne wypieki: Tylko słodkie

Hannah Swensen organizuje konkurs cukierniczy. Niestety, w trakcie imprezy ktoś zabija jednego z jurorów. Hannah zrobi wszystko, żeby odnaleźć zabójcę. Pomaga jej detektyw Mike Kingston.

07:25
Dzienniki Zen Garry'ego Shandlinga

Garry Shandling był jedną z ważniejszych postaci amerykańskiego stand-upu. Zasłynął autorskim programem telewizyjnym. Jego nagła śmierć w 2016 roku wywołała w Ameryce wielkie poruszenie.

09:45
Na żywo - Auta II

Zygzak McQueen zostaje zaproszony do udziału w prestiżowych zawodach World Grand Prix, które mają wyłonić najszybsze auto świata. McQueen wyrusza w towarzystwie Złomka w pełną przygód podróż.

11:30
Świąteczna piosenka

Rozwódka Kristin musi zamknąć butik i wyprowadzić się z córką z Nowego Jorku. Kobiety wracają do rodzinnego miasteczka Silver Falls w stanie Ohio. Początki nie są łatwe.

12:50
Sześć stóp pod ziemią

Historia Fisherów, prowadzących dom pogrzebowy w Los Angeles, rozpoczyna się w Wigilię, gdy ginie senior rodu, Nathaniel. Szefem firmy zostaje najstarszy syn zmarłego, Nate.

13:45
Show Tracey Ullman

Tracey Ullman, brytyjska aktorka komediowa, w każdym odcinku towarzyszy wybranym Brytyjczykom w ich codziennych czynnościach, tropiąc przejawy pozytywnych zachowań, poczucia humoru, ale i absurdu.

14:15
Cydr z Rosie

Rok 1918. Mąż Annie Lee postanawia opuścić rodzinę. Dzielna kobieta nie traci nadziei i zabiera przybrane i rodzone dzieci do idyllicznego Gloucestershire na angielskiej prowincji.

15:45
Plamy z trawy

Conrad wiedzie spokojne życie w małym mieście. Pewnego dnia niewinny z pozoru żart doprowadza do śmierci brata jego dziewczyny. Conrad i jego dwaj koledzy uciekają z miejsca zdarzenia.

17:10
Gwiezdne wojny I _ Mroczne widmo

Rycerz zakonu strzegącego równowagi w galaktyce i jego mistrz lądują na pustynnej planecie, na której mieszka obdarzony niezwykłą mocą 9-latek. To właśnie on ma przywrócić ład w kosmosie.

19:25
Czarny motyl

W położonym w górach miasteczku miała miejsce seria porwań i zabójstw. Były pisarz Paul spotyka włóczęgę o imieniu Jack i proponuje mu nocleg u siebie w domu. Między bohaterami rozpoczyna się gra.

21:00
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem

John Oliver, jedna z najzabawniejszych osobowości telewizyjnych, chce zaprezentować swój punkt widzenia, odnosząc się do wielu kwestii społecznych, politycznych i egzystencjalnych.

21:35
Ostra noc

Pięć przyjaciółek z college'u spotyka się po latach podczas wyjazdu do Miami. Pretekstem jest wieczór panieński jednej z nich. Podczas jednej z imprez kobiety doprowadzają do śmierci striptizera.

23:15
Opowieść podręcznej

Republika Gilead boryka się z problemem dzietności. Płodna Offred jest podręczną, która raz w miesiącu musi oddać ciało panu domu. Kobieta musi być posłuszna. Marzy o powrocie do starego życia.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF