00:20
Na żywo - Six

Opowieść o losach współczesnych amerykańskich żołnierzy z legendarnej Navy SEAL Team Six _ najlepszej tajnej grupy bojowej armii amerykańskiej. Serial opowiada o misji z 2014 r.

01:05
Kontra

Samuel, Gracie, Thomas oraz Natalie są członkami tajnej jednostki antyterrorystycznej. Wyposażeni w nowoczesny sprzęt agenci robią wszystko, aby powstrzymać bezwzględnego terrorystę oraz jego żonę.

01:55
Osaczony

Mimo tragicznych doświadczeń z przeszłości były negocjator jednostki antyterrorystycznej musi znów podjąć się dawnych zadań. Tym razem nie może się pomylić _ w grę wchodzi życie jego żony i córki.

03:50
Wall Street

Nowy York, druga połowa lat 80. Bud Fox, młody, ambitny makler, postanawia zaangażować się w interesy z bezwzględnym i potężnym magnatem giełdowym Gordonem Gekko.

06:45
2012

Pisarz Jackson Curtis przez przypadek wpada na trop rządowego projektu, stworzonego na wypadek kataklizmu, która ma wkrótce nadejść. Postanawia za wszelką cenę uratować rodzinę.

09:20
Otwórzcie oczy

Manisara i Durga są małżeństwem, które mieszka w górach Nepalu. W ciągu piętnastu lat ich wzrok bardzo się pogorszył. Dzięki pomocy organizacji Seva przejdą operację, która pomoże im odzyskać wzrok.

09:55
Strażnicy galaktyki

Peter Quill, podróżujący po całej galaktyce łowca przygód, przypadkowo wchodzi w posiadanie tajemniczej kuli, której poszukuje zły Ronan. Peter musi stawić mu czoła i ocalić wszechświat.

11:55
Mistrz

Simon jest gwiazdą duńskiej sceny artystycznej. Mężczyzna wiedzie bardzo wygodne życie. Ma pieniądze, piękną żonę i młodą kochankę. Pewnego dnia niespodziewanie odwiedza go jego syn, Casper.

13:30
Sześć stóp pod ziemią

Historia rodziny Fisherów, prowadzącej dom pogrzebowy w Los Angeles.

15:15
Linia życia

Pięcioro studentów medycyny chce odkryć, co znajduje się za granicą życia. Biorą oni udział w niebezpiecznym eksperymencie, w którym akcja serca każdego z nich zostanie czasowo zatrzymana.

17:05
Durrellowie

Wdowa Louisa Durrell pewnego dnia decyduje się na desperacki krok. Postanawia przenieść się z najbliższymi na grecką wyspę Korfu. Rodzina stara się ułożyć sobie życie od nowa.

17:55
Mission: Impossible III

Ethan Hunt, agent Impossible Missions Force, w dniu zaręczyn otrzymuje wiadomość o zaginięciu agentki Lindsey Farris. W tajemnicy przed ukochaną dołącza do misji ratunkowej.

20:00
Sukcesja

Logan jest właścicielem rodzinnej korporacji mediowej. Starzejący się ojciec chce się wycofać z działalności. Gdy na jego przyjęciu urodzinowym dochodzi do kłótni, zaczyna się rodzinna walka o władzę.

21:00
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem

John Oliver, jedna z najzabawniejszych osobowości telewizyjnych, chce zaprezentować swój punkt widzenia, odnosząc się do wielu kwestii społecznych, politycznych i egzystencjalnych.

21:35
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

By uratować kapitana Jacka Sparrowa, Will i Elizabeth jednoczą siły z kapitanem Barbossą. Podczas żeglugi po niebezpiecznych wodach czeka ich starcie z Cutlerem Beckettem i Jamesem Norringtonem.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF