00:15
Na skraju jutra

Obca rasa w bezlitosny sposób zaatakowała Ziemię, zamieniając w proch miasta i zabijając miliony ludzi. Aby uratować ludzkość przed zagładą, armie świata postanawiają się zjednoczyć i stanąć do bitwy.

02:10
Obecność

Roger i Carolyn Perronowie przenoszą się z córkami do domu na wsi. Okazuje się, że miejsce jest nawiedzone. Małżeństwo szuka pomocy u łowców duchów, Eda i Lorraine Warrenów.

04:00
Somalijscy piraci

Oparta na faktach, fascynująca historia dziennikarza, który jako pierwszy człowiek z zewnątrz zdołał wniknąć do świata somalijskich piratów i opowiedział o ich życiu, motywacjach i dążeniach.

08:15
Han Solo: Gwiezdne wojny _ historie

Han Solo przemierza galaktykę statkiem i dociera do najmroczniejszych zakamarków wszechświata. Doświadczenia z wyprawy pozwalają mu wyrosnąć na jednego z największych bohaterów "Gwiezdnych wojen".

10:30
Julie i Julia

Julie Powell, znudzona pracą nowojorska sekretarka, pewnego dnia wpada na pomysł, aby wypróbować 524 przepisy z książki kucharskiej Julii Child. Doświadczenia kulinarne zaczyna opisywać na blogu.

12:30
Wampiry: Dziedzictwo

Nowe, mające nadnaturalne zdolności pokolenie spotyka się w szkole Salvatore. Widzowie przekonają się, czy młode czarodziejki, wampiry i wilkołaki zostaną bohaterami na miarę własnych marzeń.

13:15
Znajdź mnie w Paryżu

1905 rok. Lena Grisky jest rosyjską księżniczką. Pewnego dnia jej chłopak, Henri, daje jej należący do jego rodziny naszyjnik, za którego sprawą Lena przenosi się do XXI wieku.

13:45
Percy Jackson: Morze potworów

Percy Jackson był dyslektykiem z ADHD, który nagminnie popadał w tarapaty. Pewnego dnia okazało się, że jest synem Posejdona i dlatego stał się członkiem wyprawy mającej na celu uratowanie świata.

15:35
W głowie się nie mieści

Życiem Riley kierują uczucia: Radość, Strach, Gniew, Odraza oraz Smutek. Kiedy dziewczynka wraz z rodzicami przeprowadza się do San Francisco, Radość robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę.

17:10
Pazury

Desna jest właścicielką salonu piękności, gdzie pracuje ze swoją przyjaciółką, Jennifer, tajemniczą Quiet Ann, byłą więźniarką Polly oraz znudzoną pracą Virginią.

18:00
19:55
Prawi Gemstonowie

Serial komediowy opowiadający historię światowej sławy rodziny teleewangelistów z długą tradycją dewiacji, chciwości i działalności charytatywnej _ wszystko oczywiście w imię Jezusa Chrystusa.

20:25
Gracze

Serial przedstawia losy gwiazd futbolu amerykańskiego. Bohaterem jest legendarny zawodnik Spencer Strasmore, który kończy karierę i rozpoczyna pracę jako mentor aktywnych, emerytowanych sportowców.

21:00
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem

John Oliver, jedna z najzabawniejszych osobowości telewizyjnych, chce zaprezentować swój punkt widzenia, odnosząc się do wielu kwestii społecznych, politycznych i egzystencjalnych.

21:35
Proza życia

Film obrazujący będącego na życiowym zakręcie człowieka, który zaczyna kwestionować swoje wybory i zatraca poczucie pewności siebie.

23:20
Opowieść podręcznej

Republika Gilead boryka się z problemem dzietności. Płodna Offred jest podręczną, która raz w miesiącu musi oddać ciało panu domu. Kobieta musi być posłuszna. Marzy o powrocie do starego życia.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF