00:55
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem

John Oliver, jedna z najzabawniejszych osobowości telewizyjnych, chce zaprezentować swój punkt widzenia, odnosząc się do wielu kwestii społecznych, politycznych i egzystencjalnych.

01:25
Oni

W szkole średniej Herrington High władzę przejęli kosmici udający nauczycieli. Grupa uczniów próbuje pokonać Obcych zanim zniszczą ludzkość.

03:10
Uśmiechy smutnych mężczyzn

Uzależniony od alkoholu pisarz po raz pierwszy decyduje się poddać leczeniu. Niecodzienne podejście do rzeczywistości Josefa pomaga mu wyruszyć w podróż, której celem jest ocalenie życia.

04:45
Brutalna prawda

Obraz współtworzony przez więźniów, którzy opowiadają historie życia pięciu z nich _ od dzieciństwa po zakład karny. W szczery sposób pokazują okoliczności, które doprowadziły do wybuchu przemocy.

07:10
Bajeczki Maszy

Masza, bohaterka popularnej serii "Masza i niedźwiedź", przedstawia klasyczne bajki w zupełnie nowych, przezabawnych wersjach. Miesza wątki i postacie, kończąc opowieść oryginalnym morałem.

11:05
Rampage: Dzika furia

Wskutek nieudanego eksperymentu genetycznego małpa zmienia się w rozwścieczoną bestię; wraz z nią i inne zwierzęta. Drapieżniki zaczynają siać spustoszenie w Ameryce Północnej.

12:50
Zanim żyli długo i zaplątani

Roszpunka przygotowuje się do wesela i koronacji. Ma poczucie, że wszystko toczy się zbyt szybko, a ona chce przeżyć jeszcze jedną przygodę.

13:50
Powiedzmy sobie wszystko

Czworo dorosłych ludzi wraca do rodzinnego domu, by pochować zmarłego ojca. Wspólnie spędzony czas będzie okazją, by poukładać wzajemne relacje i odbudować rodzinne więzi.

15:30
Kraina lodu

Królestwo Arendelle spowiła wieczna zima. Jest to efekt czarów Królowej Śniegu, która nie potrafi kontrolować niezwykłych mocy. Na ratunek bajkowej krainie wyrusza Anna, młodsza siostra władczyni.

17:15
Los Espookys

Pogodny i naiwny miłośnik kina grozy, Renaldo, wpada na niecodzienny pomysł na biznes. Chłopak postanawia zapewnić horror w prawdziwym życiu osobom, które tego potrzebują.

17:45
Spacer po linie

Opowieść o życiu i karierze muzyka country _ Johnny'ego Casha. Od chwili, gdy brat Johnny'ego zginął w wypadku, chłopak dorastał w poczuciu odrzucenia i winy. Nie przestawał jednak marzyć o scenie.

20:00
Doom Patrol

Produkcja śledzi losy grupy Doom Patrol, w skład której wchodzą: Robotman, Negative Man, Elasti-Woman oraz Crazy Jane. Każde z nich przeżyło wypadek, który dał im nadludzkie zdolności.

21:00
Dwunasty człowiek

Tocząca się pod kołem podbiegunowym opowieść o dzielnym człowieku, który w trakcie II wojny światowej stara się uciec przed niemieckim okupantem.

23:10
Brudny szmal

Bob pracuje jako barman u zgorzkniałego kuzyna, Marva, którego lokal stał się punktem zbierania haraczy. Gdy w knajpie dochodzi do napadu, Marv i Bob muszą znaleźć winnych i odzyskać pieniądze.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF