00:35
Cop Land

Zamieszkałe głównie przez policjantów miasto Garrison wydaje się oazą praworządności. Jednak prowadzone przez detektywa z wydziału spraw wewnętrznych śledztwo ujawnia od lat skrywane tajemnice.

02:20
Dyktator

Aladeen, siódmy syn Omara Aladeena, prezydenta państwa Wadiya, zostaje wybrany następcą ojca w wolnych wyborach. Gdy udaje się do Nowego Jorku, pada ofiarą spisku _ jego miejsce zajmuje sobowtór.

03:45
Zbyt wielcy, by upaść

Bank inwestycyjny Lehman Brothers ogłasza bankructwo. Aby nie dopuścić do powstania efektu domina, sekretarz skarbu, Henry Paulson, decyduje się na wprowadzenie w życie programu ratunkowego.

05:25
Na planie

Magazyn odsłaniający kulisy pracy na planie filmowym. Ciekawe opowieści zarówno twórców, jak i aktorów występujących w rozmaitych produkcjach filmowych.

06:00
Proza życia

Film obrazujący będącego na życiowym zakręcie człowieka, który zaczyna kwestionować swoje wybory i zatraca poczucie pewności siebie.

07:45
Piotruś Królik

Szalona komedia o przygodach niepoprawnego królika, inspirowana książką autorstwa Beatrix Potter.

09:20
Marzyciel

James Matthew Barrie spotyka w Ogrodach Kensingtońskich czarującą wdowę Sylvię Llewelyn Davies i jej synów. Znajomość jest dla pisarza inspiracją do stworzenia niezwykłego bohatera _ Piotrusia Pana.

11:00
Wampiry: Dziedzictwo

Nowe, mające nadnaturalne zdolności pokolenie spotyka się w szkole Salvatore. Widzowie przekonają się, czy młode czarodziejki, wampiry i wilkołaki zostaną bohaterami na miarę własnych marzeń.

11:45
Znajdź mnie w Paryżu

1905 rok. Lena Grisky jest rosyjską księżniczką. Pewnego dnia jej chłopak, Henri, daje jej należący do jego rodziny naszyjnik, za którego sprawą Lena przenosi się do XXI wieku.

12:15
Doom Patrol

Produkcja śledzi losy grupy Doom Patrol, w skład której wchodzą: Robotman, Negative Man, Elasti-Woman oraz Crazy Jane. Każde z nich przeżyło wypadek, który dał im nadludzkie zdolności.

13:10
Frida

Opowieść o burzliwym życiu wybitnej artystki, Meksykanki Fridy Kahlo. Film ukazuje ją zarówno jako oryginalną malarkę, jak i prowokującą otoczenie, niezależną i niekonwencjonalną kobietę.

15:10
Zachowaj spokój

Ciepła opowieść o wychodzeniu ze swojej strefy komfortu i walce o marzenia. Cierpiąca na autyzm nastolatka robi wszystko, aby żyć w zgodzie ze sobą.

16:40
Pomniejszenie

Norweskim naukowcom udaje się zmniejszyć ludzi do rozmiaru 5 cali. Wierzą, że dzięki temu ludzkość poradzi sobie z problemem przeludnienia na świecie. Paul decyduje się podjąć radykalny krok.

18:55
Roman J. Israel

Roman Israel jest pełnym idealizmu prawnikiem z Los Angeles. Jego życie się zmienia, kiedy umiera jego mentor. Roman zostaje przyjęty do pracy w firmie prowadzonej przez ambitnego George'a.

21:00
Przekręt

Złodziej i kurier brylantów, Franky, leci do Nowego Jorku, by dostarczyć olbrzymi diament jednemu z szefów tamtejszej mafii, Aviemu. Po drodze zatrzymuje się w Londynie, gdzie pada ofiarą oszustów.

22:45
Paweł, apostoł Chrystusa

Niezwykła historia jednego z apostołów, Pawła, który z początku był jednym z najzagorzalszych przeciwników Chrystusa.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF