00:50
Prawi Gemstonowie

Serial komediowy opowiadający historię światowej sławy rodziny teleewangelistów z długą tradycją dewiacji, chciwości i działalności charytatywnej _ wszystko oczywiście w imię Jezusa Chrystusa.

01:25
Dzika droga

Po śmierci matki Cheryl zmaga się z uzależnieniem od heroiny i rozpadem małżeństwa. Kobieta postanawia przejść liczącą ponad 1500 km trasę, by uporać się z tragedią i odzyskać poczucie sensu życia.

03:20
Alfie

Pasją młodego Brytyjczyka są podboje miłosne. Otoczony pięknymi kobietami Alfie korzysta z każdej okazji do zwiększenia listy kochanek. Opamiętuje się dopiero wtedy, gdy nadużywa zaufania przyjaciela.

05:10
Snowfall

Los Angeles, rok 1983. Historia opowiedziana jest z perspektywy kilku zmagających się z rzeczywistością bohaterów.

06:00
Liga Sprawiedliwości

Liga Sprawiedliwości staje do walki z kolejnym wrogiem, ale może się okazać, że nie będzie w stanie na czas uratować Ziemi przed niebezpieczeństwem.

08:00
Kraina lodu

Królestwo Arendelle spowiła wieczna zima. Jest to efekt czarów Królowej Śniegu, która nie potrafi kontrolować niezwykłych mocy. Na ratunek bajkowej krainie wyrusza Anna, młodsza siostra władczyni.

11:30
Hotel Transylwania 3

Mavis zaprasza Draka z rodziną na rejs luksusowym wycieczkowcem, w pewnym momencie uświadamia sobie jednak, że Drak jest zauroczony Ericą, tajemniczą kapitan statku, która skrywa niebezpieczny sekret.

13:10
Dusza towarzystwa

Deanna to kobieta po przejściach, która po rozwodzie z całych sił stara się nadrobić stracony czas i skupić się na swoich marzeniach.

14:55
Artur

Miliarder Artur Bach staje przed wyborem między zaaranżowanym małżeństwem z Susan oraz dostępem do rodzinnego skarbca a przyszłością z kochającą Naomi.

16:45
19:00
Liga Sprawiedliwości

Liga Sprawiedliwości staje do walki z kolejnym wrogiem, ale może się okazać, że nie będzie w stanie na czas uratować Ziemi przed niebezpieczeństwem.

22:50
Sukcesja

Logan jest właścicielem rodzinnej korporacji mediowej. Starzejący się ojciec chce się wycofać z działalności. Gdy na jego przyjęciu urodzinowym dochodzi do kłótni, zaczyna się rodzinna walka o władzę.

23:50
Owieczki boże

Składający się z czterech odcinków porywający i mroczny miniserial, który jest opowieścią o wierze, miłości i odkupieniu.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF