01:45
Share

Wstrząsająca, pełna emocji historia napaści na tle seksualnym i zarazem studium coraz bardziej zmieniającej się roli internetu we współczesnym społeczeństwie.

04:05
Opowieść

Matka odnoszącej sukcesy dziennikarki odkrywa opowiadanie opisujące trójkąt z dwojgiem dorosłych, które jej córka napisała w wieku trzynastu lat.

06:00
Julie i Julia

Julie Powell, znudzona pracą nowojorska sekretarka, pewnego dnia wpada na pomysł, aby wypróbować 524 przepisy z książki kucharskiej Julii Child. Doświadczenia kulinarne zaczyna opisywać na blogu.

08:00
Kubuś i przyjaciele

Kubuś Puchatek znajduje wiadomość od Krzysia. Nabiera przekonania, że jego przyjaciel został uprowadzony przez tajemniczego stwora Bendezara. Miś prosi o pomoc zwierzęta zamieszkujące Stumilowy Las.

09:05
Ludzie honoru

W bazie piechoty morskiej w zatoce Guantanamo ginie w tajemniczych okolicznościach szeregowiec William Santiago. O morderstwo zostają oskarżeni jego dwaj koledzy z plutonu: Dawson i Downey.

11:20
Gentleman z rewolwerem

Forrest wiódł uporządkowane życie, okradając banki. Pewnego dnia jednak powinęła mu się noga i trafił za kratki. Z czasem udaje mu się uciec z więzienia San Quentin i wrócić do fachu.

12:55
Beyond

Holden budzi się ze śpiączki po dwunastu latach. Nie rozumie, co się z nim działo. Szybko uświadamia sobie, że w tym czasie zdobył wiele nowych umiejętności. Staje się częścią groźnej intrygi.

13:40
Znajdź mnie w Paryżu

1905 rok. Lena Grisky jest rosyjską księżniczką. Pewnego dnia jej chłopak, Henri, daje jej należący do jego rodziny naszyjnik, za którego sprawą Lena przenosi się do XXI wieku.

14:10
Złap mnie, jeśli potrafisz

Dzięki niezwykłym zdolnościom do podrabiania podpisów na czekach Frank Abagnale gromadzi fortunę wartą miliony dolarów. Agent FBI Carl Hanratty próbuje za wszelką cenę dopaść oszusta.

16:30
Hotel Transylwania 3

Mavis zaprasza Draka z rodziną na rejs luksusowym wycieczkowcem, w pewnym momencie uświadamia sobie jednak, że Drak jest zauroczony Ericą, tajemniczą kapitan statku, która skrywa niebezpieczny sekret.

18:10
Syrena

Bristol Cove według legendy było domem syren. Ryn przybyła do miasteczka, by rozpocząć nowe życie. Biolog Ben zakochuje się w niej. Jego współpracowniczka jest podejrzliwa w stosunku do Ryn.

18:55
Z krwi i kości

Samotny ojciec, Alain, poznaje piękną treserkę orek. Mężczyzna nie wierzy, że może zdobyć serce kobiety. Niespodziewana tragedia zbliża ich do siebie.

21:00
Wataha

W zamachu bombowym giną oficerowie z jednostki Straży Granicznej w Bieszczadach. Jednemu z nich udaje się przeżyć. Kapitan Rebrow próbuje dociec, co się wydarzyło i kto jest za to odpowiedzialny.

21:45
Wataha

W zamachu bombowym giną oficerowie z jednostki Straży Granicznej w Bieszczadach. Jednemu z nich udaje się przeżyć. Kapitan Rebrow próbuje dociec, co się wydarzyło i kto jest za to odpowiedzialny.

23:30
To

W małym mieście Derry w stanie Maine nagle zaczynają znikać dzieci. Odpowiedzialny jest za to psychotyczny klaun Pennywise. Aby przetrwać, dzieciaki muszą stawić czoła swoim największym lękom.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF