01:15
Leaving Neverland

Film odkrywa oddzielne, choć dość podobne, historie opowiedziane przez dwóch mężczyzn Jamesa Safechucka i Wade'a Robsona, którzy w dzieciństwie zaprzyjaźnili się z Michaelem Jacksonem.

03:20
Pulp Fiction

Przemoc i odkupienie w opowieści o dwóch płatnych mordercach pracujących na zlecenie mafii, żonie gangstera, bokserze i parze okradającej ludzi w restauracji.

06:00
08:15
Hook

40-letni Peter Banning prowadzi własny, świetnie prosperujący biznes. Bardzo kocha żonę Moirę i dzieci, jednak jest całkowicie oddany pracy i często nie pamięta o podstawowych obowiązkach męża i ojca.

10:35
Młody Sheldon

Sheldon Cooper jest utalentowanym, bardzo bystrym, ale naiwnym chłopcem. Dorastanie we wschodnim Teksasie nie jest dla niego łatwe. Rodzina Cooperów też nie ma lekkiego życia z młodym Sheldonem.

11:00
Kokainowy Rick

Rozgrywająca się w latach osiemdziesiątych sugestywna opowieść o młodocianym dilerze narkotyków autorstwa pięciokrotnie nominowanego do BAFTY Yanna Demange'a.

12:50
Biały kruk

Historia życia Rudolfa Nuriejewa, jednego z najsłynniejszych tancerzy baletowych XX wieku, który w latach 60. XX w. zdecydował się zwrócić z prośbą do rządu francuskiego o azyl polityczny.

15:00
Gwiazdy nie umierają w Liverpoolu

Dramat śledzący losy pełnego pasji związku młodego angielskiego aktora z gwiazdą Hollywood _ Glorią Grahame.

16:45
W cieniu drzewa

Przedmieścia Reykjaviku zdają się być pełne sielanki. Królują tu cisza i spokój. Pewnego dnia w tym idyllicznym miejscu wybucha jednak gorący sąsiedzki konflikt.

18:15
Dym

Oparty na scenariuszu znanego pisarza Paula Austera, kameralny portret życia zwykłych ludzi, którzy zmagają się z codziennymi problemami. Srebrny Niedźwiedź na MFF w Berlinie.

20:10
Mała Miss

7-letnia Olive ma nadzieję na wygraną w konkursie dziecięcych piękności Little Miss Sunshine. Wraz z rodziną jedzie do Kalifornii, by walczyć o koronę najpiękniejszej.

21:55
Szkoła jazdy dla Saudyjek

Dokument opowiada o szkole nauki jazdy w Arabii Saudyjskiej, gdzie od czerwca 2018 kobiety mogą w końcu legalnie prowadzić samochód. Twórcy pokazują, jak zmienia się życie kobiet w tym kraju.

23:00
X-Men: Pierwsza klasa

Początek lat sześćdziesiątych XX wieku. Świat żyje w cieniu potencjalnego konfliktu, który może wybuchnąć między Stanami Zjednoczonymi i ZSRR. Niektórzy chcą, by wojna rozpoczęła się jak najszybciej.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF