01:00
Gran Torino

Walt Kowalski, weteran wojenny, mieszka w dzielnicy pełnej obcokrajowców. Mężczyzna nie utrzymuje z nimi kontaktów, ale zmienia się to za sprawą samochodu marki Ford Gran Torino.

03:00
Watchmen

Osadzona w alternatywnym świecie historia, w której zamaskowani strażnicy _ superbohaterowie _ są wyjęci spod prawa.

04:05
Rzeczy, które robisz w Denver, będąc martwym

Jimmy naraził się pewnemu gangsterowi. Przekonany, że wkrótce umrze, postanawia cieszyć się każdą chwilą i nie odmawiać sobie niczego w Denver, skoro i tak jest się już martwym.

06:00
Nieustraszeni bracia Grimm

Losy braci Grimmów, opowiedziane z bajkową fantazją i przymrużeniem oka. Jakub i Wilhelm są sprytnymi hochsztaplerami, którzy zarabiają na egzorcyzmowaniu wymyślonych przez siebie potworów.

07:55
Piorun

Piorun, psia gwiazda popularnego serialu, zaczyna wierzyć w magiczną moc. Kiedy przez przypadek trafia do Nowego Jorku, przekonuje się, że prawdziwe życie wygląda inaczej niż w filmie.

09:35
Harry Potter i Komnata Tajemnic

Nowy rok szkolny w Hogwarcie zapowiada się emocjonująco. "Sami Wiecie Kto" nie zamierza oddać władzy. Na ścianie akademii pojawia się napis obwieszczający, że Komnata Tajemnic została otwarta.

12:15
Kapitan Marvel

Carol Danvers to kobieta, która za sprawą kontaktu z pochodzącą z kosmosu rasą zostaje obdarzona nadludzkimi mocami.

14:20
Hotel Transylwania 3

Mavis zaprasza Draka z rodziną na rejs luksusowym wycieczkowcem, w pewnym momencie uświadamia sobie jednak, że Drak jest zauroczony Ericą, tajemniczą kapitan statku, która skrywa niebezpieczny sekret.

16:00
Rampage: Dzika furia

Wskutek nieudanego eksperymentu genetycznego małpa zmienia się w rozwścieczoną bestię; wraz z nią i inne zwierzęta. Drapieżniki zaczynają siać spustoszenie w Ameryce Północnej.

17:50
Harry Potter i więzień Azkabanu

Z więzienia w Azkabanie ucieka Syriusz Black _ groźny mag, o którym krążą pogłoski, że przyczynił się do śmierci rodziców Harry'ego Pottera. Młodemu czarodziejowi grozi niebezpieczeństwo.

20:10
Biały kruk

Historia życia Rudolfa Nuriejewa, jednego z najsłynniejszych tancerzy baletowych XX wieku, który w latach 60. XX w. zdecydował się zwrócić z prośbą do rządu francuskiego o azyl polityczny.

22:20
Watchmen

Osadzona w alternatywnym świecie historia, w której zamaskowani strażnicy _ superbohaterowie _ są wyjęci spod prawa.

23:20
Zakonnica

Ksiądz i nowicjuszka ruszają do Rumunii, aby zbadać sprawę śmierci młodej zakonnicy.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF