01:30
Jeff wraca do domu

Historia trzydziestoletniego nieudacznika, który próbuje odkryć sens życia.

03:00
Sukcesja

Logan jest właścicielem rodzinnej korporacji mediowej. Starzejący się ojciec chce się wycofać z działalności. Gdy na jego przyjęciu urodzinowym dochodzi do kłótni, zaczyna się rodzinna walka o władzę.

04:00
Jęk czarnego węża

Lazarus jest porzuconym przez żonę farmerem i gorliwym katolikiem. Żyje skromnie, z dala od ludzi. Znajduje przy drodze dziewczynę, Rae, która jest nimfomanką. Postanawia ją wyleczyć.

06:00
Znowu Gwiazdka

Ciepła komedia romantyczna opowiadająca o determinacji, sile marzeń oraz prawdziwym uczuciu.

07:30
Dziadek do orzechów i cztery królestwa

W Wigilię Bożego Narodzenia Clara niespodziewanie trafia do magicznej krainy, gdzie z pomocą dziarskiego kapitana Filipa próbuje zapobiec wojnie między królestwami.

09:10
Mała czarownica

Pełne wzruszeń kino familijne mówiące o wchodzeniu małej czarownicy w dorosłość oraz o walce o własne ideały.

10:50
Kubuś i przyjaciele

Kubuś Puchatek znajduje wiadomość od Krzysia. Nabiera przekonania, że jego przyjaciel został uprowadzony przez tajemniczego stwora Bendezara. Miś prosi o pomoc zwierzęta zamieszkujące Stumilowy Las.

11:55
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Łucja, Edmund i Eustachy trafiają na pokład statku i przyłączają się do króla Kaspiana i myszy Ryczypiska. Wyruszają w rejs na tajemnicze wyspy, gdzie muszą stawić czoła mitycznym potworom.

13:50
Interstellar

Ziemia jest niszczona przez klęski suszy, a ludziom grozi wyginięcie. Grupa astronautów wyrusza w najważniejszą w dziejach podróż _ muszą znaleźć miejsce, gdzie gatunek ludzki będzie mógł przetrwać.

16:40
Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia

Niezidentyfikowany obiekt ląduje na Manhattanie. Przybysz z kosmosu, który opuszcza pojazd, ostrzega przed katastrofą grożącą Ziemianom. Sekretarz obrony USA poleca uwięzić tajemniczą istotę.

18:25
Searching

Córka Davida znika w tajemniczych okolicznościach. W ciągu 37 godzin w sprawie niestety nic się nie dzieje. Zrozpaczony ojciec postanawia zajrzeć do laptopa córki w poszukiwaniu śladów.

20:10
Player One

Świat pogrąża się w chaosie. Wade czuje, że żyje wyłącznie wtedy, kiedy ucieka do OASIS. Gdy zorganizowany zostaje trzyetapowy konkurs, w którym nagrodą jest kontrola nad nim, podejmuje wyzwanie.

22:30
Na cały głos

Miniserial pokazujący sylwetkę Rogera Ailesa, który sprawił, że stacja Fox News urosła w siłę i nieodwołalnie zmieniła sposób rozmowy na najwyższych szczeblach władzy w Ameryce.

23:25
Mad Max: Na drodze gniewu

Max zostaje wciągnięty do grupy uciekinierek z Cytadeli, które ściga Wieczny Joe. Kobiety prowadzi piękna Furiosa. Rozwścieczony władca zrobi wszystko, żeby dopaść buntowników i wymierzyć im karę.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF