01:45
Leaving Neverland

Film odkrywa oddzielne, choć dość podobne, historie opowiedziane przez dwóch mężczyzn Jamesa Safechucka i Wade'a Robsona, którzy w dzieciństwie zaprzyjaźnili się z Michaelem Jacksonem.

03:50
Z krwi i kości

Samotny ojciec, Alain, poznaje piękną treserkę orek. Mężczyzna nie wierzy, że może zdobyć serce kobiety. Niespodziewana tragedia zbliża ich do siebie.

06:00
Rycerz króla Artura

Książę Malagant zazdrości królowi Arturowi władzy i chwały. Opuszcza Camelot i wkrótce napada na orszak Ginewry. Z opresji ratuje ją wędrowiec, Lancelot, który zakochuje się w niej z wzajemnością.

08:10
Pierwsza gwiazdka

Pełna radości i dobrych emocji historia narodzin Chrystusa pokazana z perspektywy zwierząt.

09:40
Wiek niewinności

Archer, prawnik ze starego nowojorskiego rodu, ma poślubić cieszącą się doskonałą reputacją May Welland. Jest z tej perspektywy zadowolony, ale tylko do czasu, gdy pojawi się kuzynka narzeczonej.

12:00
Tamte dni, tamte noce

W skąpanych w słońcu Włoszech dwóch młodych mężczyzn _ siedemnastoletni Elio i amerykański stypendysta Oliver _ odkrywa swoją seksualność.

15:55
Gentleman Jack

Serial przedstawiający historię Anne Lister, dobrze sytuowanej właścicielki ziemskiej z Yorkshire. Kobieta zasłynęła składającym się z czterech milionów słów pamiętnikiem.

16:55
Gentleman Jack

Serial przedstawiający historię Anne Lister, dobrze sytuowanej właścicielki ziemskiej z Yorkshire. Kobieta zasłynęła składającym się z czterech milionów słów pamiętnikiem.

17:55
Filmy i gwiazdy

Program, w którym widzowie podglądają najnowsze wydarzenia filmowe, wywiady z gwiazdami, zdjęcia z planów filmowych oraz gale i czerwone dywany z całego świata.

18:25
Przekręt

Złodziej i kurier brylantów, Franky, leci do Nowego Jorku, by dostarczyć olbrzymi diament jednemu z szefów tamtejszej mafii, Aviemu. Po drodze zatrzymuje się w Londynie, gdzie pada ofiarą oszustów.

20:10
Na cały głos

Miniserial pokazujący sylwetkę Rogera Ailesa, który sprawił, że stacja Fox News urosła w siłę i nieodwołalnie zmieniła sposób rozmowy na najwyższych szczeblach władzy w Ameryce.

21:05
Rok za rokiem

Produkcja z pewną dozą humoru i ciepła ukazuje zmiany dokonujące się we współczesnym społeczeństwie z punktu widzenia jednej rodziny. Przedstawia polityczne i społeczne niepokoje codzienności.

22:10
Share

Wstrząsająca, pełna emocji historia napaści na tle seksualnym i zarazem studium coraz bardziej zmieniającej się roli internetu we współczesnym społeczeństwie.

23:45
Leaving Neverland

Film odkrywa oddzielne, choć dość podobne historie opowiedziane przez dwóch mężczyzn: Jamesa Safechucka i Wade'a Robsona, którzy w dzieciństwie zaprzyjaźnili się z Michaelem Jacksonem.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF