01:20
Action Point: Park rozrywki

D.C. jest szalonym właścicielem niskobudżetowego parku rozrywki. Wszystko komplikuje się, kiedy córka postanawia go odwiedzić, a w okolicy wielka korporacja otwiera konkurencyjny park.

02:45
Nie ma jak u siostry

Tanya wychodzi z więzienia i wprowadza się do swojej siostry Danici. Tanya odkrywa, że życie Danici dalekie jest od ideału ale z pomocą szalonej matki, zrobi wszystko, by pomóc siostrze.

04:35
Straszny film III

Cindy Campbell jest dziennikarką tropiącą zjawiska nadprzyrodzone. Postanawia zbadać zagadkę tajemniczej kasety, która sprowadza śmierć na każdego, kto ją obejrzy.

06:00
Aleksander _ okropny, straszny, niezbyt dobry, bardzo zły dzień

12-letniego Alexandra Coopera nieustannie spotykają przykre zdarzenia. W noc poprzedzającą jego urodziny Alexander wypowiada życzenie, by rodzinę także zaczął prześladować pech. Prośba się spełnia.

07:20
Rio II

Papugi Blu i Jewel wyruszają do amazońskiej dżungli, by poznać innych przedstawicieli swojego gatunku i ratować las przed zniszczeniem z rąk człowieka.

09:00
George prosto z drzewa II

Król dżungli, George, jest szczęśliwym mężem Ursuli i ojcem George'a juniora. Pojawienie się teściowej burzy spokojne życie rodziny. Kobieta sprzeciwia się temu, by córka i wnuk mieszkali w dżungli.

10:30
Dusza towarzystwa

Deanna to kobieta po przejściach, która po rozwodzie z całych sił stara się nadrobić stracony czas i skupić się na swoich marzeniach.

12:15
Bez względu na wszystko

Zoe Crandle poznaje pełnego uroku Paula. Para od razu łapie nić porozumienia. Niestety, szybko okazuje się, że nowy ukochany ma żonę.

13:40
Margot jedzie na ślub

Margot postanawia odwiedzić siostrę, z którą od lat nie utrzymywała kontaktów. Na miejscu okazuje się, że Pauline ma niebawem wyjść za mąż. Margot zamierza nie dopuścić do jej ślubu.

15:15
Prości, ale bardzo bogaci

Tucciowie wracają do wioski z myślą, że stracili cały wygrany na loterii majątek. Szybko okazuje się jednak, że ich syn dobrze zainwestował pieniądze, więc powracają do swoich starych nawyków.

16:50
Krypton

Dziadek Supermana, Seg-El, musi walczyć o honor rodziny oraz dobro tych, których kocha. Wystawiony na próbę przez Brainiaca oraz podróżującego w czasie Adama Strange'a musi spróbować chronić planetę.

17:35
Opowieść podręcznej

Republika Gilead boryka się z problemem dzietności. Płodna Offred jest podręczną, która raz w miesiącu musi oddać ciało panu domu. Kobieta musi być posłuszna. Marzy o powrocie do starego życia.

18:30
Hotel Transylwania 3

Mavis zaprasza Draka z rodziną na rejs luksusowym wycieczkowcem, w pewnym momencie uświadamia sobie jednak, że Drak jest zauroczony Ericą, tajemniczą kapitan statku, która skrywa niebezpieczny sekret.

20:10
Mary Poppins powraca

Niezwykła niania Mary Poppins powraca, aby pomóc kolejnemu pokoleniu rodziny Banksów. Razem ze swoim przyjacielem, latarnikiem Jackiem, wnosi na ulice Londynu beztroską zabawę.

22:20
Sukcesja

Logan jest właścicielem rodzinnej korporacji mediowej. Starzejący się ojciec chce się wycofać z działalności. Gdy na jego przyjęciu urodzinowym dochodzi do kłótni, zaczyna się rodzinna walka o władzę.

23:20
Godzilla

Porucznik Brody wyjeżdża do Japonii, gdzie jego ojciec próbuje wyjaśnić zagadkę śmierci żony. Według niego rząd japoński ukrywa istnienie potężnej siły, która jest odpowiedzialna za śmierć kobiety.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF