01:40
Straszny film III

Cindy Campbell jest dziennikarką tropiącą zjawiska nadprzyrodzone. Postanawia zbadać zagadkę tajemniczej kasety, która sprowadza śmierć na każdego, kto ją obejrzy.

04:05
Opowieść

Matka odnoszącej sukcesy dziennikarki odkrywa opowiadanie opisujące trójkąt z dwojgiem dorosłych, które jej córka napisała w wieku trzynastu lat.

06:00
07:30
Fałszywe powody

Po zamachach terrorystycznych, które miały miejsce 11 września 2001 roku w Ameryce, prezydent George W. Bush podjął decyzję o interwencji zbrojnej w Iraku i odsunięciu od władzy Saddama Husseina.

09:05
Prawdziwy gangster

Niegdyś szef prominentnego więziennego gangu Louis spędza za kratami ostatnie tygodnie swojego 24-letniego wyroku. Jego zbliżające się wyjście na wolność staje jednak pod znakiem zapytania.

10:55
Przystań

Po zagadkowej śmierci męża kobieta odkrywa, że prowadził on podwójne życie u boku innej kobiety.

11:50
Seks w wielkim mieście

Charlotte i Harry są zaręczeni, więc kobieta rozpoczyna przygotowania do ślubu. Porzucona przez Bergera Carrie organizuje sobie czas, a Miranda z trudem radzi sobie jako pracująca mama.

12:15
Seks w wielkim mieście

Samotna Carrie szuka rozrywek dla singli w Nowym Jorku. Jedną z nich jest spędzenie nocy z przyszłym drużbą Harry'ego. Miranda ukrywa się przed Stevem.

12:45
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem

John Oliver, jedna z najzabawniejszych osobowości telewizyjnych, chce zaprezentować swój punkt widzenia, odnosząc się do wielu kwestii społecznych, politycznych i egzystencjalnych.

13:30
Angie Tribeca

Angie jest policjantką dowodzącą grupą detektywów w wydziale zabójstw w Los Angeles. Razem stanowią niezwykłą drużynę, która potrafi poradzić sobie z najtrudniejszymi sprawami.

13:50
Angie Tribeca

Angie jest policjantką dowodzącą grupą detektywów w wydziale zabójstw w Los Angeles. Razem stanowią niezwykłą drużynę, która potrafi poradzić sobie z najtrudniejszymi sprawami.

14:15
Ogród z brązu

Fabián oraz Lila mieszkają z czteroletnią córeczką w Buenos Aires. Pewnego dnia w metrze dziewczynka znika bez śladu. Rodzice są zrozpaczeni. Desperacko szukają pomocy i walczą o odzyskanie córki.

15:15
Paragraf 22

Podczas II wojny światowej Yossarian za wszelką cenę stara się znaleźć sposób, aby przestać brać udział w działaniach wojennych. W końcu zdesperowany żołnierz zaczyna udawać szaleńca.

16:00
Genialny klan

Po 20 latach rozłąki Royal Tenenbaum nieoczekiwanie zjawia się u swej byłej żony Etheline, oświadczając, że jest chory na raka i że przed śmiercią pragnie pogodzić się z bliskimi.

17:50
Bez względu na wszystko

Zoe Crandle poznaje pełnego uroku Paula. Para od razu łapie nić porozumienia. Niestety, szybko okazuje się, że nowy ukochany ma żonę.

19:15
Przystań

Po zagadkowej śmierci męża kobieta odkrywa, że prowadził on podwójne życie u boku innej kobiety.

20:05
Seks w wielkim mieście

Kyra organizuje przyjęcie przed narodzinami dziecka. Każe gościom zdjąć buty. Carrie podporządkowuje się regule, ale ktoś kradnie jej kosztowne pantofelki. Kyra i Carrie rozstają się skłócone.

20:30
Seks w wielkim mieście

Carrie spotyka sympatię z liceum. Okazuje się, że mimo upływu lat obydwoje nadal rozumieją się doskonale. Ich związek nie ma jednak przyszłości.

21:00
Pazury

Desna jest właścicielką salonu piękności, gdzie pracuje ze swoją przyjaciółką, Jennifer, tajemniczą Quiet Ann, byłą więźniarką Polly oraz znudzoną pracą Virginią.

22:50
Rozwód

Frances zaczyna się zastanawiać nad życiem i prosi męża o rozwód. Mężczyzna jest zdziwiony i urażony. Próbuje zrozumieć motywy żony i przekonać ją do zmiany zdania. Kiedy to nie pomaga, wpada w złość.

23:25
Odruch serca

Nowy Jork, początek lat 80. W mediach coraz częściej pojawiają się informacje na temat wirusa HIV. W gronie aktywistów działających na rzecz jego zwalczania jest pisarz Ned Weeks.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF