00:20
Resident Evil: Ostatni rozdział

Świat znowu znalazł się na krawędzi. Alice wraca do laboratorium The Hive w Raccoon City, gdzie powstał śmiercionośny wirus. Bezwzględny koncern Umbrella planuje zniszczyć zdziesiątkowaną ludzkość.

02:10
Sprawa idealna

Diane i Maia pracują w kancelarii Lockhart & Lee. Gdy Diane traci oszczędności życia, kobiety muszą odejść z pracy. Znajdują zatrudnienie w firmie prowadzonej przez afroamerykańskich prawników.

03:00
Syrena

Bristol Cove według legendy było domem syren. Ryn przybyła do miasteczka, by rozpocząć nowe życie. Biolog Ben zakochuje się w niej. Jego współpracowniczka jest podejrzliwa w stosunku do Ryn.

03:50
Potwór z Martfű

Martfü jest terroryzowane przez seryjnego mordercę. Pewien mężczyzna zostaje oskarżony o zbrodnie i skazany na 25 lat pozbawienia wolności. Siedem lat później kobiety znów zaczynają ginąć.

06:00
Efekt wody

Samir zakochuje się w Agathe, instruktorce pływania. Aby zdobyć jej względy, postanawia zapisać się do niej na lekcje. Szybko wychodzi na jaw, iż Samir udaje, że nie umie pływać. Agathe jest wściekła.

07:20
Zakochany kundel

Ona to pies wypieszczony, wychowany i kochany, choć ograniczony przywiązaniem do ludzi. On kontroluje swoje życie, chełpiąc się wolnością i niezależnością. Razem poznają smak przygody i miłości.

08:40
Abulele

Załamany śmiercią brata Adam spotyka tajemniczego Abulele, który szybko staje się jego nowym przyjacielem. Niestety, służby specjalne zrobią wszystko, żeby schwytać mitycznego stworka.

10:15
Szympans

Dokument przedstawia Oskara, małego szympansa. Jego ciekawość i zapał do odkrywania świata rozświetlają afrykański las aż do chwili, gdy Oskar zmuszony jest poradzić sobie sam.

11:35
Beyond

Holden budzi się ze śpiączki po dwunastu latach. Nie rozumie, co się z nim działo. Szybko uświadamia sobie, że w tym czasie zdobył wiele nowych umiejętności. Staje się częścią groźnej intrygi.

12:20
Antboy: Największe wyzwanie

Ugryziony przez zmutowaną mrówkę Pelle jest zmęczony byciem superbohaterem. Gdy w końcu cieszy się latem, okazuje się, że musi wkroczyć do akcji. Na szali jest bezpieczeństwo ludzi i jego dobre imię.

13:45
Na żywo - Transformers: Ostatni Rycerz

Transformery od lat odwiedzały Ziemię, aby pomagać ludziom. Z czasem porozumienie między stronami zostało zerwane. Cade Yeager, Edmund Burton oraz Vivian Wembley jednoczą się, aby uratować ludzkość.

16:20
Spider-Man: Homecoming

Po przygodzie z Avengersami Peter Parker stara się na nowo przywyknąć do codzienności. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się groźny Vulture. Peter musi działać, aby nie stracić wszystkiego, co kocha.

18:35
Kierunek Mundial _ Rosja 2018

Serial pokazuje piłkę nożną oraz drużyny, które latem 2018 roku stoczą walkę o mistrzostwo świata. Pozwala widzom odbyć podróż po dwunastu krajach, gdzie futbol budzi wielkie emocje.

19:05
Luther

Dochodzi do porwania żony handlarza sztuką. Porywacze żądają okupu w diamentach. Luther podsuwa im kamienie z policyjnego składu dowodów rzeczowych.

20:00
Wyposażony

Randkę Tanyi z fotografem, Piercem, przerywa Ray. Oddaje kobiecie prowizję za noc z Jenną. Tanya wypomina mu, że zakochał się w klientce. Ray przyjmuje ofertę sąsiadki, pani Koontz.

20:25
Wyposażony

Ray czeka na Jemmę w porcie i zostawia na jej sekretarce wiele wiadomości. W końcu kobieta odzywa się do niego. Tłumaczy, że nie zjawi się na spotkaniu i chce, aby ich związek zwolnił nieco tempo.

21:00
Rzym

Historia dojścia do władzy i upadku Juliusza Cezara ukazana z perspektywy dwóch rzymskich żołnierzy. Seria ukazuje nie tylko przebieg historycznych wydarzeń, ale także codzienne życie Rzymian.

21:55
Rzym

Historia dojścia do władzy i upadku Juliusza Cezara ukazana z perspektywy dwóch rzymskich żołnierzy. Seria ukazuje nie tylko przebieg historycznych wydarzeń, ale także codzienne życie Rzymian.

22:50
Six

Opowieść o losach współczesnych amerykańskich żołnierzy z legendarnej Navy SEAL Team Six _ najlepszej tajnej grupy bojowej armii amerykańskiej. Serial opowiada o misji z 2014 r.

23:30
Six

Opowieść o losach współczesnych amerykańskich żołnierzy z legendarnej Navy SEAL Team Six _ najlepszej tajnej grupy bojowej armii amerykańskiej. Serial opowiada o misji z 2014 r.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF