00:40
Gentleman Jack

Serial przedstawiający historię Anne Lister, dobrze sytuowanej właścicielki ziemskiej z Yorkshire. Kobieta zasłynęła składającym się z czterech milionów słów pamiętnikiem.

01:45
Atak paniki

Czarna komedia pokazująca codzienność zwykłych bohaterów, która niespodziewanie zmienia się szaleństwo.

03:25
The Act

Gypsy dorasta, wierząc, że jest poważnie chora na raka, dystrofię mięśniową, epilepsję i wiele innych schorzeń, a jej matka Dee Dee poświęca życie, aby się nią opiekować. W końcu odkrywa prawdę.

04:25
Nasz kochany Damilola

W 2000 r. pochodzący z Nigerii dziesięcioletni Damilola został brutalnie napadnięty. Obrażenia, których doznał, okazały się śmiertelne. Zrozpaczeni rodzice postanowili doprowadzić do ukarania winnych.

06:00
Tully

Marlo stara się być jak najlepszą matką, co nie jest jednak takie łatwe. Pewnego wieczoru w drzwiach jej domu zjawia się tajemnicza niania o imieniu Tully, która została wynajęta przez brata Marlo.

07:35
Goofy na wakacjach

W ostatnim dniu szkolnych zajęć, w środku przemówienia dyrektora Mazura, Max Goof i jego przyjaciele opanowują scenę.

08:55
Moje wakacje z Rudym

Jedenastoletni Mick zostaje wysłany do gospodarstwa dziadka. Poznaje Blue _ psa o nietuzinkowym kolorze sierści. Nastolatek i czworonóg stają się nierozłączni i przeżywają dużo niezwykłych przygód.

10:20
Na żywo - Potwory i spółka

Monstropolis to miasto, w którym żyją potwory. W centrum znajduje się fabryka Potwory i spółka, którą kieruje Henry Moczyknur. Tam znajdują się drzwi do świata ludzi.

11:50
Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki

Serial kryminalny o obłudzie i sekretach marzących o karierze młodych przedstawicieli amerykańskiej klasy wyższej.

12:35
Młody Sheldon

Sheldon Cooper jest utalentowanym, bardzo bystrym, ale naiwnym chłopcem. Dorastanie we wschodnim Teksasie nie jest dla niego łatwe. Rodzina Cooperów też nie ma lekkiego życia z młodym Sheldonem.

13:20
Kapitan Morten i Królowa Pająków

Stojący przed sporym wyzwaniem Morten musi się wykazać samodzielnością i wziąć odpowiedzialność za siebie i swoich bliskich. Pomaga mu w tym wiara w siebie i swoje marzenia.

14:40
Han Solo: Gwiezdne wojny _ historie

Han Solo przemierza galaktykę statkiem i dociera do najmroczniejszych zakamarków wszechświata. Doświadczenia z wyprawy pozwalają mu wyrosnąć na jednego z największych bohaterów "Gwiezdnych wojen".

16:50
Sprawa idealna

Diane i Maia pracują w kancelarii Lockhart & Lee. Gdy Diane traci oszczędności życia, kobiety muszą odejść z pracy. Znajdują zatrudnienie w firmie prowadzonej przez afroamerykańskich prawników.

17:45
Gwiazda szeryfa

Były detektyw Jim Worth przeprowadza się z rodziną do miasteczka Rocky Mountains. Wierzy, że w nowej pracy zapomni o demonach przeszłości. Szybko okazuje się, że nie będzie to łatwe.

18:30
Figurantka

Opowieść o losach wiceprezydent Seliny Meyer i jej pracowników, którzy wspólnie chcą zrobić w polityce coś znaczącego, nie wikłając się w gierki i układy będące chlebem powszednim w Waszyngtonie.

19:00
Barry

Barry zarabia na życie jako płatny zabójca. Jest pogrążony w depresji, czuje się samotny i wypalony. Pewnego dnia trafia na spotkanie grupy teatralnej. Postanawia zerwać ze starym życiem.

19:30
Gra o tron

Serial będący adaptacją sagi "Pieśń lodu i ognia" autorstwa amerykańskiego pisarza George'a R.R. Martina, opowiadający o losach kilku rodów walczących o władzę w krainie Westeros.

21:00
The Act

Gypsy dorasta, wierząc, że jest poważnie chora na raka, dystrofię mięśniową, epilepsję i wiele innych schorzeń, a jej matka Dee Dee poświęca życie, aby się nią opiekować. W końcu odkrywa prawdę.

22:00
Obsesja Eve

Eve to znudzona pracą biurową agentka MI5. Pewnego dnia otrzymuje zadanie wyśledzenia Villanelle, psychopatycznej zabójczyni uzależnionej od luksusowego życia. Kobiety zaczynają grę w kotka i myszkę.

22:45
W pogoni za szczęściem

Oparta na faktach historia mężczyzny, który pewnego dnia zostaje bez pracy i dachu nad głową. Mimo tego nie rezygnuje z marzeń, udowadniając sobie i innym, że chcieć to móc.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF