00:15
Jak ugryźć 10 milionów

Nicholas mieszka wraz z żoną na przedmieściach Montrealu. W nowym sąsiedzie z przeciwka rozpoznaje chicagowskiego gangstera Jimmy'ego Tudeskiego. Ma nadzieję zarobić na tej wiedzy.

02:20
Na żywo - Zeszłej nocy

Joanna jest świadkiem dwuznacznej sytuacji pomiędzy mężem a jego atrakcyjną współpracowniczką. Następnego dnia Michael i Laura wyjeżdżają w podróż służbową. Zaniepokojona Joanna spotyka dawną miłość.

03:50
Cyberszantaż

Casey Jacobs jest typową nastolatką, uzależnioną od mediów społecznościowych. Pewnego dnia pada ofiarą niezwykle wyrafinowanej cyberprzemocy. Jest szantażowana i namawiana do samobójstwa.

05:35
Zostań jeszcze chwilę

Jackson dowiaduje się, że jego ojciec cierpi na zaawansowaną postać nieuleczalnego nowotworu. Zamierza zaopiekować się ojcem. Wkrótce nawiązuje relacje z dawnymi przyjaciółmi.

07:05
Przebaczyć sercu

Kate prowadzi praktykę adwokacką w Nowym Jorku, zaniedbując bez żalu życie prywatne na rzecz spraw zawodowych. Jej uporządkowany świat burzy wiadomość o chorobie ojca.

09:15
Inspektor mama

Maddie Monroe to młoda mama z przedmieścia, które skrywa jeden sekret _ gdy kobieta nie opiekuje się rodziną, ściga przestępców.

11:10
Poirot

Grupa Brytyjczyków udaje się w rejs po Nilu. Pasażerowie świetnie się bawią do momentu, gdy zostaje popełnione morderstwo. Detektyw Poirot rozpoczyna śledztwo. Niebawem liczba ofiar powiększa się.

13:15
Mali agenci II: Wyspa marzeń

Nieustraszone rodzeństwo agentów otrzymuje zadanie zlokalizowania i unicestwienia tajemniczego przyrządu _ transmookera, za pomocą którego szalony naukowiec chce zniszczyć światowe zasoby energii.

17:55
Wampirzyce

Dla wampirzyc Stacy i Goody nadchodzi czas próby. Goody spotyka mężczyznę swoich marzeń. Stacy nawiązuje romans z synem łowcy wampirów. Gdy zachodzi w ciążę, musi stać się na powrót człowiekiem.

19:55
Poirot

Belgijski detektyw Herkules Poirot rozwiązuje zagadki kryminalne. Pomocą służą mu kapitan Arthur Hastings, inspektor Japp ze Scotland Yardu, sekretarka Felicity Lemon oraz pisarka Ariadna Oliver.

21:00
Largo Winch

Adoptowany syn miliardera, Largo Winch, wiedzie awanturnicze życie. Dowiedziawszy się o zabójstwie przybranego ojca, Largo podejmuje próbę przejęcia od korporacji należnego mu majątku.

23:15
Templariusze

Założony w XII wieku zakon templariuszy wyrasta na jedną z najbardziej wpływowych i majętnych organizacji kościelnych w Europie. Sir Landry stara się ze wszystkich sił przewodzić walecznym braciom.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF