00:00
Inwazja na Ziemię

Mieszkańcy kanadyjskiej wioski zaobserwowali pasmo światła, które znika w morzu. W Nowej Zelandii, w biały dzień tajemniczy obiekt przecina niebo.

01:00
Mars: Nowy świat

Jest rok 2033. Pierwsza załogowa wyprawa wchodzi w atmosferę Czerwonej Planety. Członkowie misji stają w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa.

02:00
Historie z pierwszej ręki

Relacje osób zaangażowanych w amerykańsko-kolumbijską operację, która doprowadziła do obalenia przestępczego imperium Pabla Escobara.

03:00
Co się stało z moim synem?

Detektywi odkrywają, że Cody'ego widziano w towarzystwie niebezpiecznego mężczyzny zwanego Pata de Lora, którego bardzo trudno znaleźć.

04:00
Tajne kroniki Azji

Arsenał nuklearny Korei Północnej niepokoi cały świat. Twórcy programu chcą ustalić, kto pomógł władzom z Pjongjangu zbudować bombę atomową.

05:00
Katastrofa w przestworzach

W tym wydaniu: ekipa doświadczonych francuskich ekspertów testuje nowy samolot pasażerski. Kiedy zbliżają się do lądowania, pilot traci kontrolę nad sterem.

09:00
Shandong: kraina Konfucjusza

Jonathan Clements, historyk i znawca kultury dalekowschodniej, zaprasza widzów w pełną niespodzianek podróż po chińskiej prowincji Shandong.

10:00
Niszczycielskie żywioły

Twórcy serialu przedstawiają ekstremalne zjawiska pogodowe, takie jak lodowe tsunami, zabójcze pioruny, potworne fale oraz przerażające tornada oraz osoby, które przetrwały takie wydarzenia.

11:00
Fabryki smaku

Program ujawnia kulisy powstawania różnych potraw.

11:30
Fabryki smaku

Program ujawnia kulisy powstawania różnych potraw.

12:00
Gordon Ramsay: świat na talerzu

Wędrując w dół rzeki Mekong w Laosie, Gordon Ramsay odkrywa niezwykłe smaki kuchni Azji Południowo-Wschodniej.

13:00
Kosmos

W tym wydaniu nowatorska technika i elektronika, a także inspirująca historia geniusza, którego podziwiał Albert Einstein.

14:00
Wyprawa na dno: bez śladu

W grudniu 1945 roku samoloty amerykańskiej marynarki znikają bez śladu u wybrzeży Florydy. W marcu 2014 roku zapada się pod ziemię Boeing 777 z 239 osobami na pokładzie.

15:00
Najniebezpieczniejsze miejsca świata

Są takie miejsca, które lepiej omijać szerokim łukiem. Pomimo czyhającego zagrożenia, jakaś siła ciągnie ludzi w te okolice. Autorzy przedstawią miejsca, w których lepiej zachować ostrożność.

16:00
Wielkie konstrukcje

W Chinach powstały trzy imponujące mosty: Lupu _ najdłuższy na świecie most łukowy, Runyang _ trzeci najdłuższy most wiszący i Sutong, najdłuższy most podwieszony.

17:00
Anatomia głupoty według Richarda Hammonda

W Internecie krąży niezliczona liczba filmów prezentujących wypadki kaskaderów-amatorów. W programie Richard Hammond prezentuje wybrane przedsięwzięcia.

17:30
Anatomia głupoty według Richarda Hammonda

W Internecie krąży niezliczona liczba filmów prezentujących wypadki kaskaderów-amatorów. W programie Richard Hammond prezentuje wybrane przedsięwzięcia.

18:00
Tajemniczy świat Majów

Mapa skarbów prowadzi Alberta Lina w głąb lasu w okolicach najsłynniejszego miasta Majów. Badacz dociera do zapomnianej piramidy.

19:00
Postęp: historia ludzkości

Jason Silva zabiera widzów w podróż w czasie, by pokazać historię ludzkości z perspektywy wielkich myślicieli i reformatorów oraz proces powstawania przełomowych dla cywilizacji odkryć i wydarzeń.

22:00
Ekokatastrofa we Francji

W 1978 r. u wybrzeży Francji doszło do największego wycieku ropy na wodach europejskich. Loïck Peyron sprawdza, czy 40 lat po katastrofie natura powróciła do równowagi.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF