01:00
Sowiecki James Bond

Dokument o sowieckim szpiegu Richardzie Sorge, który według wielu historyków zasłużył na miano największego i najskuteczniejszego agenta XX wieku.

02:00
Barbra Streisand _ narodziny gwiazdy

Barbra Streisand to piosenkarka, aktorka, reżyserka, scenarzystka i producentka. Dokument prezentuje jej życiorys skupiając się przede wszystkim na latach 1942-1983, kiedy jej sława osiągała szczyt.

02:55
Karpaty dyzajn

W Beskidzie Niskim można znaleźć prace artystów, którzy tworzą unikalne projekty. Program przedstawia ich sylwetki i przybliża specyfikę wykonywanego przez nich rzemiosła.

06:45
Po dwóch stronach lustra wody

Seria zabiera widza w podróż na dwa krańce Oceanu Spokojnego. Nie tylko odkrywa piękno natury, ale buduje także świadomość ludzkiego wpływu na naszą planetę.

08:45
Tajemnica Tutanchamona

Autorzy dokumentu starają się odpowiedzieć na pytania, kto zabił Tutanchamona, który zmarł w wieku lat 19, a jego śmierć nigdy nie została do końca wyjaśniona.

11:50
Bycie offline _ nowy luksus

Bycie online przez cały czas i w każdym miejscu ma zalety i wady. Dzięki dostępowi do Internetu, nie ma czasu na bycie samemu, a bycie offline staje się nowym luksusem.

12:50
Ewangelia według bitcoina

Początkowo świat kryptowalut był postrzegany przez pryzmat pola do oszustw finansowych. Teraz temat nowej formy waluty staje się tematem najważniejszych konferencji finansowych na świecie.

13:50
W stronę Słońca

Dokument pozwoli widzom śledzić losy dwóch misji kosmicznych, których celem jest zbliżyć się do Słońca na odległość mniejszą niż kiedykolwiek wcześniej oraz rozwikłać związane z nim tajemnice.

14:55
Mikroby atakują kosmos

Naukowcy zastanawiają się, czy zanieczyszczono już Marsa, Saturn czy Jowisza odpornymi bakteriami, które mogłyby kolonizować planety. Im więcej czasu mija, tym odpowiedź wydaje się bardziej oczywista.

16:00
Wzdłuż granic Kanady

Kanada to kraj o jednym z najbardziej urozmaiconych wybrzeży na świecie. Seria to podniebna wędrówka przez zachwycające tereny rozpiętej między trzema oceanami krainy.

17:00
Plus minus pięć metrów

Niezwykłe życie koncentruje się na wysokości 5 metrów nad i pod powierzchnią wody. Joe BUNNI fotografuje morza i oceany w tym wymiarze. Między powietrzem a morzem zdjęcia ukazują cuda natury.

18:00
Świat z góry

Serial oferuje zwiedzanie świata z innej perspektywy. Kamera wysokiej rozdzielczości pokazuje najpiękniejsze zakątki z wysokości od kilku metrów do trzech kilometrów. Każdy odcinek to magiczna podróż.

19:00
Burze słoneczne. Co nam grozi?

Rozbłyski i ogniste fale tsunami, które sięgają 100 tys. km, nazywane "burzami słonecznymi" to nagłe i intensywne zaburzenia pola magnetycznego Ziemi. Naukowców zastanawia, co powoduje zjawiska.

20:00
Na podbój Tytana

Tytan, największy księżyc Saturna, według najnowszych ustaleń mógłby zostać skolonizowany przez ludzi. Dokument prezentuje unikatowe zdjęcia ciała niebieskiego wykonane przez sondę Cassini-Huygens.

21:00
Witaj w piekle

Dokumentalna podróż po najbardziej niebezpiecznych zakątkach globu. Sebastian Perez Pezzani, poszukiwacz ekstremalnych wyzwań, uda się w podróż do najbardziej nieprzyjaznych do życia miejsc na Ziemi.

22:00
Witaj w piekle

Dokumentalna podróż po najbardziej niebezpiecznych zakątkach globu. Sebastian Perez Pezzani, poszukiwacz ekstremalnych wyzwań, uda się w podróż do najbardziej nieprzyjaznych do życia miejsc na Ziemi.

23:00
Seks _ na naukę nigdy za późno

Dokumentalna seria o seksie, która porusza różnorakie aspekty współczesnej seksualności w sposób rzeczowy, bezpruderyjny, ale nie szokujący.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF