00:15
Niemoralna propozycja

Opowieść o miłości i konsekwencjach kompromisów moralnych. Młode małżeństwo otrzymuje zaskakującą propozycję od bogatego biznesmena _ milion dolarów dla męża za noc spędzoną z jego piękną małżonką.

02:50
Tajemnice losu

Program interaktywny, w którym udział biorą znane wróżki. Na podstawie kart tarota albo numerologii Joanna Stawińska i wróżka Akima udzielają porad widzom, którzy zadzwonią do studia.

05:00
Disco gramy!

Program muzyczno-rozrywkowy. Nietuzinkowi prowadzący prezentują ciekawe wywiady z gwiazdami, ale też przeprowadzają przepełnione humorem rozmowy z widzami.

06:00
Na żywo - Nowy dzień z Polsat News

Program przedstawia najważniejsze wiadomości polityczne, gospodarcze, społeczne i sportowe. Nie zabraknie także rozmów z zaproszonymi gośćmi oraz przeglądu prasy i portali internetowych.

09:00
Malanowski i Partnerzy

Od pewnego czasu Magda otrzymuje kwiaty od tajemniczego adoratora. W końcu mężczyzna zaprasza ją na kawę. Magda postanawia iść na spotkanie i wytłumaczyć wielbicielowi, że nie jest nim zainteresowana.

09:30
Malanowski i Partnerzy

Tomek spotyka się z kolegą, Bartoszem Rafalskim. Nagle z bloku Rafalskich dobiega okrzyk przerażenia. Córka Bartosza, Patrycja, i jej koleżanka znalazły na klatce zmasakrowanego kota sąsiadki.

10:00
Dzień, który zmienił moje życie

Karim i Izabela chcą się pobrać. Nie cieszy to Grażyny, matki Izabeli. Przyszły zięć jest nie w jej guście. W sekrecie przed mężem i córką Grażyna zrobi wszystko, żeby nie doszło do ślubu.

11:00
Dlaczego ja?

Serial, w którym ludzie dotknięci przez los zastanawiają się, kto wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji w stosunku do siebie i bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa.

12:00
Gliniarze

Nastolatek zostaje w ostatnich chwili powstrzymany przez rodziców przed popełnieniem samobójstwa. Okazuje się, że chłopak był ofiarą cyberprzemocy, w której prym wiodła koleżanka z jego klasy.

13:00
Trudne sprawy

12-letnia Ewelina Ratajczak została zamknięta w szkolnej piwnicy na rowery. Ma podartą bluzkę, ale nie chce powiedzieć, co się stało. Z powodu obfitego biustu jest prześladowana przez uczniów.

14:00
Pierwsza miłość

Z więzienia wychodzi mama Kuby, Marzena. Nie może się doczekać spotkania z synem. Tymczasem Kuba pojawia się w szkole, gdzie Wiola zdaje maturę. Zabiera dziewczynie wszystkie ściągi.

14:45
Dlaczego ja?

Serial, w którym ludzie dotknięci przez los zastanawiają się, kto wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji w stosunku do siebie i bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa.

15:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

16:10
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

16:15
Interwencja

Magazyn reporterski zajmujący się problemami wymagającymi interwencji. Autorzy wykrywają afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają strzec prawa i porządku.

16:30
Na ratunek 112

W drodze na ślub koleżanki Iga i Sonia łapią gumę. Iga zamierza wezwać pomoc, ale Sonia nie chce czekać, tylko zmienić koło. Źle podstawia lewarek; ten przewraca się, gdy Sonia zakłada koło zapasowe

17:00
Gliniarze

Dochodzi do zabójstwa dwóch młodych kobiet; ofiary zginęły w podobny sposób. Policjanci otwierają nierozwiązane śledztwo w sprawie seryjnego mordercy, który używał nietypowego narzędzia zbrodni.

18:00
Pierwsza miłość

Marysia jest zszokowana, gdy zostaje w celi sama. Wtedy odwiedza ją Lidia. Wydaje na Marysię wyrok śmierci. "Mikser" wciąż się stara zbliżyć do Doroty, ale ona nie odczytuje jego intencji.

18:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

19:20
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:25
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:30
Świat według Kiepskich

Ferdynand Kiepski z synem Waldemarem dochodzą do wniosku, że Arnold Boczek jest łudząco podobny do popularnego piosenkarza. W miarę upływu czasu Boczek zaczyna się czuć gwiazdą.

20:00
Świat według Kiepskich

W sklepie u Stasia Kiepski zostaje sfilmowany telefonem komórkowym, a film zostaje opublikowany w mediach społecznościowych. Nagranie robi furorę w Internecie, a Ferdynand zyskuje popularność.

20:30
Śpiewajmy razem. All Together Now

Prezentujący różne gatunki muzyczne uczestnicy są oceniani przez setkę jurorów. By przejść do finału, występujący musi porwać do wspólnej zabawy jak największą liczbę osób go oceniających.

22:05
Gliniarz z Beverly Hills III

Axel Foley, nieujarzmiony detektyw, znów odwiedza Beverly Hills, ku wściekłości lokalnego szeryfa. Tropiąc złodziei samochodów, odkrywa, że są to ci sami bandyci, którzy zabili jego szefa.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF