01:55
Żona na niby

Danny pewnego dnia spotyka piękną kobietę, w której się zakochuje. Aby ją uwieść, wymyśla kłamstwo. Kiedy wymyka się ono spod kontroli, mężczyzna namawia asystentkę, Katherine, do udziału w farsie.

04:15
Tajemnice losu

Program interaktywny, w którym udział biorą znane wróżki. Na podstawie kart tarota albo numerologii Joanna Stawińska i wróżka Akima udzielają porad widzom, którzy zadzwonią do studia.

04:55
Disco gramy!

Program muzyczno-rozrywkowy. Nietuzinkowi prowadzący prezentują ciekawe wywiady z gwiazdami, ale też przeprowadzają przepełnione humorem rozmowy z widzami.

06:00
Nowy dzień z Polsat News

Program przedstawia najważniejsze wiadomości polityczne, gospodarcze, społeczne i sportowe. Nie zabraknie także rozmów z zaproszonymi gośćmi oraz przeglądu prasy i portali internetowych.

09:00
Malanowski i Partnerzy

Rafał Kula potrzebuje pomocy w namierzeniu pedofila, którego tropi. Malanowski podejmuje współpracę. Marek i Ania uczestniczą w namierzaniu mężczyzny. Po pewnym czasie podejrzany atakuje znowu.

09:30
Malanowski i Partnerzy

Zbyszek Czarnota uważa, że żona go zdradza. Chce wyjechać i zabrać ze sobą dziecko. Detektywi podejmują dyskretną obserwację żony klienta. Ustalają, że kobieta spotyka się z byłym partnerem.

10:00
Dzień, który zmienił moje życie

Program stworzony w oparciu o prawdziwe, dramatyczne historie, które zmieniły ludzkie życie. To historie inspirowane prawdziwym życiem, takie, które mogą się zdarzyć każdemu.

11:00
Dlaczego ja?

Serial, w którym ludzie dotknięci przez los zastanawiają się, kto wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji w stosunku do siebie i bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa.

12:00
Gliniarze

Para spacerująca nad brzegiem Wisły znajduje ciało młodej kobiety. Sekcja zwłok ujawnia, że została ona zamordowana. Policjanci szybko się orientują, że mają do czynienia z groźnym przeciwnikiem.

13:00
Trudne sprawy

Ada rozstała się z Karolem przed kilkoma miesiącami. Para ma 2-letnią córkę, Emilkę. Ada od 3 miesięcy spotyka się z Maciejem. Pewnego dnia w jej torebce dzwoni telefon, który ktoś jej podrzucił.

14:00
Pierwsza miłość

Kulczycki nie może się pogodzić ze śmiercią Natalii. Najtrudniejsze jest to, że żałobę musi obchodzić w tajemnicy. Sylwia z każdym dniem czuje się coraz gorzej. Daje Justynie wszelkie pełnomocnictwa.

14:45
Dlaczego ja?

Serial, w którym ludzie dotknięci przez los zastanawiają się, kto wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji w stosunku do siebie i bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa.

15:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

16:10
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

16:15
Interwencja

Magazyn reporterski zajmujący się problemami wymagającymi interwencji. Autorzy wykrywają afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają strzec prawa i porządku.

16:30
Na ratunek 112

Adam i Zbyszek chcą zainwestować w nielegalne walki psów. W tym celu Adam kupuje agresywnego psa. Jest przekonany, że może zmusić go do wykonywania poleceń. Wkrótce zostaje pogryziony.

17:00
Gliniarze

Młoda kobieta odkryła, że w jej sypialni ktoś zainstalował ukryte kamery. Przerażona dziewczyna wytypowała podejrzanego, ale śledztwo nie potwierdza jej domysłów. Prawda okazuje się brutalna.

18:00
Pierwsza miłość

Justyna prosi zaprzyjaźnionego psychiatrę o przysługę. Mężczyzna jest przerażony, słysząc, co dziewczyna zamierza zrobić. Norbert stara się zatrzeć złe wrażenie, które wywarł na Poli.

18:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

19:20
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:25
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:30
Świat według Kiepskich

Ferdynand Kiepski dowiaduje się, że Marian Paździoch para się czarną magią. Kiepski usiłuje nauczyć czarów syna, Waldemara, aby w pojedynku czarnoksiężników pokonał złego maga Paździocha.

20:05
Świat według Kiepskich

Paździoch oznajmia sąsiadom, że zamierza kandydować na radnego. Ferdek uważa jednak, że Marian nie zasługuje na tak odpowiedzialne stanowisko.

20:40
Faceci w czerni III

Życie agenta K i los planety są zagrożone. J wyrusza w podróż w czasie, żeby przywrócić sprawom właściwy bieg i pokrzyżować plany kosmity Borisa. Stwierdza, że wszechświat wciąż skrywa wiele tajemnic.

22:55
Na żywo - Ślad

Porwana córka członka rady miasta zostaje znaleziona martwa. Podejrzenie pada na kontrkandydata jej ojca w wyborach samorządowych. Wychodzi na jaw, że w rzeczywistości nie było żadnego porwania.

23:55
Nagi peryskop

Komandor Dodge, pechowiec i nieudacznik, mając do dyspozycji łódź podwodną z czasów II wojny światowej i nierozgarniętych podkomendnych, uczestniczy w wielkich manewrach.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF