01:15
Wszyscy wygrywają

Prawnik Mike postanawia zmienić coś w swoim życiu. Podejmuje pracę trenera szkolnej drużyny zapaśniczej. Tu poznaje utalentowanego Kyle'a. Rodzinne relacje nastolatka utrudniają jego drogę do kariery.

03:00
Tajemnice losu

Program interaktywny, w którym udział biorą znane wróżki. Joanna Stawińska i wróżka Akima na podstawie rozkładu kart tarota lub numerologii udzielają porad widzom, którzy zadzwonią do studia.

05:15
Disco gramy

Poranny program muzyczno-rozrywkowy. Nietuzinkowi prowadzący prezentują ciekawe wywiady z gwiazdami, ale też przeprowadzają przepełnione humorem rozmowy z widzami.

08:00
Trudne sprawy

Gdy 24-letnia Sabina czeka na autobus, Michał Fiorc zaczyna ją napastować. Wściekła dziewczyna robi mu zdjęcia. Gdy przychodzi jej przyjaciółka, Agnieszka, napastnik odchodzi.

09:00
Malanowski i Partnerzy

Mąż Natalii Polaczyk zaginął. Bartosz od kilku lat walczy z rakiem. Zawsze powtarzał, że jeśli zostanie mu kilka miesięcy życia, to popełni samobójstwo. Natalia prosi detektywów o odnalezienie go.

09:30
Malanowski i Partnerzy

Kamila Lipień obawia się o życie brata. Jest zaniepokojona, ponieważ od jakiegoś czasu wydaje jej się, że ktoś chce go zabić. Prosi, by detektywi sprawdzili, czy jej bratu grozi niebezpieczeństwo.

10:00
Dzień, który zmienił moje życie

Program stworzony w oparciu o prawdziwe, dramatyczne historie, które zmieniły ludzkie życie. To historie inspirowane prawdziwym życiem, takie, które mogą się zdarzyć każdemu.

11:00
Dlaczego ja?

Serial, w którym ludzie dotknięci przez los zastanawiają się, kto wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji w stosunku do siebie i bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa.

12:00
Poznaj swoje prawa

Justyna ma problem podczas stażu w salonie meblowym. Jej szefowa, Adrianna, nie może zaakceptować urody Justyny, dzięki której dziewczyna zjednuje sobie klientów, dostawców i męża Adrianny.

13:00
Trudne sprawy

Wiktor Piotrowski poznaje Ewelinę Miłkowską i zakochuje się w niej. Rezygnuje z pracy w Kazachstanie i przyjeżdża do Polski, by mogli wziąć ślub. Ponieważ nie może znaleźć pracy, dochodzi do kłótni.

14:00
Pierwsza miłość

Bartek jest przekonany, że Malwina uwiodła Mirka. Próbuje porozmawiać z nastolatkiem. Ku radości Artura i Sabiny do firmy przychodzi odpowiedni kandydat na stanowisko dyrektora do spraw rozwoju.

14:45
Dlaczego ja?

Serial, w którym ludzie dotknięci przez los zastanawiają się, kto wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji w stosunku do siebie i bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa.

15:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

16:10
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

16:15
Interwencja

Magazyn reporterski zajmujący się dramatami i problemami wymagającymi interwencji. Autorzy wykrywają afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają strzec prawa i porządku.

16:30
Na ratunek 112

Kasia zaprosiła Maćka na kolację. Chcąc zrobić na nim wrażenie, przygotowała krewetki, których Maciek nigdy nie jadł. Gdy mężczyzna zaczyna źle się czuć, okazuje się, że jest uczulony na owoce morza.

17:00
Gliniarze

17-letnia Gabi w dzień urodzin wychodzi z domu i znika. Przed dwoma laty zaginął brat bliźniak Gabi, Antek. W trakcie śledztwa okazuje się, że Gabi od kilku miesięcy dostawała listy od brata.

18:00
Pierwsza miłość

Zachowanie Pawła rani Melkę. Krystian pociesza załamaną przyjaciółkę. "Barbarian" generuje straty. Kinga postanawia sama prowadzić zarówno bar, jak i "King's fitness". Musi zwolnić Marysię i Anetę.

18:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

19:20
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:25
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:30
Świat według Kiepskich

Kiepska wraz z Paździochową uważają, że rodzinę należy przekształcić w sprawnie działającą firmę. Zatrudniają pozostałych członków rodziny jako pracowników etatowych. Ferdek jest oburzony.

20:10
Anioły i demony

Profesor Langdon musi rozpoznać wzór wypalony na ciele zamordowanego fizyka. Sprawcą jest bractwo Iluminatów, którzy chcą zniszczyć Watykan. Langdon musi odnaleźć siedzibę sekty i zapobiec tragedii.

23:00
Z Archiwum X _ Chcę wierzyć

Dwóch ludzi uprowadza agentkę FBI. Zastępca naczelnika terenowego biura FBI postanawia zwrócić się o pomoc do Foksa Muldera, byłego agenta nieistniejącej już jednostki Archiwum X.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF