00:00
Adrenalina

Zabójca pracujący dla mafii dowiaduje się, że podano mu truciznę. Mężczyzna musi cały czas być w ruchu, by substancja nie dotarła do serca. Tymczasem jego dziewczynie grozi niebezpieczeństwo.

01:55
Nasz nowy dom

Kowalscy kupili wymarzony dom w Nowym Przybojewie. Niestety, budynek był zrujnowany. Rodzinie udało się wyremontować dwa pokoje, w których musi zmieścić się sześć osób.

02:40
Nasz nowy dom

Syn Małgorzaty urodził się chory. Gdy ojciec chłopca odszedł, kobieta musiała zamieszkać u swojej mamy. Dom nie jest jednak przystosowany do potrzeb chorego Sebastiana.

03:30
Tajemnice losu

Program interaktywny, w którym udział biorą znane wróżki. Na podstawie kart tarota albo numerologii Joanna Stawińska i wróżka Akima udzielają porad widzom, którzy zadzwonią do studia.

04:55
Disco gramy!

Program muzyczno-rozrywkowy. Nietuzinkowi prowadzący prezentują ciekawe wywiady z gwiazdami, ale też przeprowadzają przepełnione humorem rozmowy z widzami.

06:00
Nowy dzień z Polsat News

Program przedstawia najważniejsze wiadomości polityczne, gospodarcze, społeczne i sportowe. Nie zabraknie także rozmów z zaproszonymi gośćmi oraz przeglądu prasy i portali internetowych.

09:00
Malanowski i Partnerzy

Młoda piosenkarka Nina Kossak robi karierę dzięki nagraniom w Internecie. Dziewczyna jest prześladowana przez fotoreportera. Chce się dowiedzieć, dlaczego mężczyzna nie daje jej spokoju.

09:30
Malanowski i Partnerzy

Aldona Wajer zmarła po zażyciu tzw. spalaczy tłuszczu. Jej matka jest przekonana, że ktoś podał jej tabletki. Detektywi odkrywają, że właściciel agencji modelek namawiał ofiarę do zrzucenia wagi.

10:00
Dzień, który zmienił moje życie

Po wielu latach milczenia dwójka rodzeństwa spotyka się u notariusza na odczytaniu testamentu matki. Spadek, który został niesprawiedliwie podzielony, na zawsze odmieni życie Bogdana i Justyny.

11:00
Dlaczego ja?

Serial, w którym ludzie dotknięci przez los zastanawiają się, kto wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji w stosunku do siebie i bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa.

12:00
Gliniarze

W żłobku dochodzi do porwania kilkumiesięcznej dziewczynki. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że rodzice skorzystali z usług surogatki, a pośrednikiem był mężczyzna podejrzewany o handel ludźmi.

13:00
Na żywo - Trudne sprawy

Przed rokiem Adriannę Szymańską zostawił mąż, profesor historii sztuki. Kobieta jest w nowym związku. Pewnego dnia dowiaduje się, że jej zaginiony mąż mieszka w samochodzie i jest zaniedbany.

14:00
Pierwsza miłość

Dorota i "Mikser" obawiają się reakcji pracowników "Barbariana" na to, że znów są razem. Lecz wszyscy się cieszą, że wyniszczająca wojna została zakończona.

14:45
Dlaczego ja?

Serial, w którym ludzie dotknięci przez los zastanawiają się, kto wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji w stosunku do siebie i bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa.

15:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

16:10
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

16:15
Interwencja

Magazyn reporterski zajmujący się problemami wymagającymi interwencji. Autorzy wykrywają afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają strzec prawa i porządku.

16:30
Na ratunek 112

Maciek i Emil postanawiają zażartować z nielubianego kujona. Gdy chłopak uczy się intensywnie przed sprawdzianem w szkolnej bibliotece, jego prześladowcy częstują go pizzą z grzybami halucynogennymi.

17:00
Gliniarze

Popularna cosplayerka zostaje odurzona i zgwałcona. Policjanci podejrzewają fotografa, który w przeszłości molestował modelki. Natalia i Kuba wpadają także na trop stalkera prześladującego dziewczynę.

18:00
Pierwsza miłość

W gazecie ukazuje się wywiad z Sebastianem. Artykuł trafia do serwisów informacyjnych. Wirski wzywa do siebie Melkę i Huberta. Za wszelką cenę chce zatrzymać "Hiszpana".

18:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

19:20
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:25
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:35
Świat według Kiepskich

Mieszkańcy osiedla dochodzą do wniosku, że zachowanie ekspedientki ze sklepu u Stasia stało się skandaliczne. Oburzony Ferdek postanawia napisać petycję w celu odwołania jej ze stanowiska.

20:05
Świat według Kiepskich

Kozłowski namawia Ferdka, by przeprowadził wśród mieszkańców osiedla zbiórkę podpisów w sprawie zagospodarowania niewykorzystanych terenów zielonych. Kiepski nie wie, że został wplątany w aferę.

20:45
Duże dzieci

Marcus, Rob, Eric, Kurt i Lenny spotykają się po trzydziestu latach w rodzinnym mieście na pogrzebie szkolnego trenera koszykówki. W domu zmarłego z rozrzewnieniem wspominają dawne czasy.

23:00
Ślad

Gabriela Szewczyk została surogatką. Poród zaskakuje kobietę na zakupach. Przypadkowa osoba ma ją zawieźć do szpitala, ale kilka godzin później Gabriela zostaje znaleziona w lesie, a dziecko zniknęło.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF