00:55
Znaki

Trela i Ada rozmawiają z Robertem. Wypytują go o przepustkę, na którą wyszedł, gdy zamordowano Laurę. Wydaje im się dziwne, że Dzikowski nigdy nie sprawdził tego tropu.

01:55
Znaki

W Sowich Dołach dochodzi do kolejnego zabójstwa _ nad jeziorem zostaje znalezione ciało Martyny. Inspektor Osińska z Centralnego Biura Śledczego przejmuje nadzór nad prowadzonym przez Trelę śledztwem.

02:55
Tajemnice losu

Program interaktywny, w którym udział biorą znane wróżki. Na podstawie kart tarota albo numerologii Joanna Stawińska i wróżka Akima udzielają porad widzom, którzy zadzwonią do studia.

04:55
Disco gramy!

Program muzyczno-rozrywkowy. Nietuzinkowi prowadzący prezentują ciekawe wywiady z gwiazdami, ale też przeprowadzają przepełnione humorem rozmowy z widzami.

05:40
Telezakupy TV Okazje

Program prezentuje artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia, kosmetyki. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

06:00
Na żywo - Nowy dzień z Polsat News

Program przedstawia najważniejsze wiadomości polityczne, gospodarcze, społeczne i sportowe. Nie zabraknie także rozmów z zaproszonymi gośćmi oraz przeglądu prasy i portali internetowych.

08:45
Malanowski i Partnerzy

Osiemnastoletnia Paulina Morawska jest zastraszana przez kolegę z klasy. Dostaje od niego listy z pogróżkami. Matka Pauliny prosi Malanowskiego, aby udowodnił, że e-maile pochodzą od Artura Ligonia.

09:15
Malanowski i Partnerzy

Prostytutka prosi Malanowskiego o spotkanie. Wydaje jej się, że jej ostatni klient jest płatnym zabójcą i planuje morderstwo. Jedynym tropem jest karta hotelowa z numerem pokoju, którą mu ukradła.

09:45
Dzień, który zmienił moje życie

Program stworzony w oparciu o prawdziwe, dramatyczne historie, które zmieniły ludzkie życie. To historie inspirowane prawdziwym życiem, takie, które mogą się zdarzyć każdemu.

10:45
Dlaczego ja?

Serial, w którym ludzie dotknięci przez los zastanawiają się, kto wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji w stosunku do siebie i bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa.

11:45
Gliniarze

Pewien dostawca pizzy znajduje martwego motocyklistę. Okazuje się, że ktoś celowo uszkodził maszynę, a ofiara była zaangażowana w nielegalne wyścigi i skłócona z przywódcą gangu.

12:40
Trudne sprawy

Gdy Joanna Dębska poznaje Marka Wiercika jest szczęśliwa, bo jest on zupełnie inny niż jej były mąż. Gdy pewnego dnia odwiedza go w pracy, dowiaduje się, że jest w zarządzie, o czym nie wspominał.

13:40
Sekrety rodziny

Studentka Jagoda poznaje Dariusza, który oferuje jej pomoc przy sprzątaniu ogrodu. Na widok mężczyzny ojciec dziewczyny wpada w złość. Okazuje się, że Dariusz jest znajomym jej matki.

14:40
Dlaczego ja?

Małżeństwo Kamili i Marka przechodzi kryzys. Zamiast w niedzielę spędzić czas z żoną, mężczyzna woli wyjść. Kamila postanawia się dowiedzieć, co mąż robi z dala od niej. Zaczyna go śledzić.

15:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

16:10
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

16:15
Interwencja

Magazyn reporterski zajmujący się problemami wymagającymi interwencji. Autorzy wykrywają afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają strzec prawa i porządku.

16:40
Gliniarze

Zamaskowani sprawcy włamują się do domu pewnej bizneswoman i okradają go. Policjanci znajdują na miejscu zdarzenia tajemnicze pogróżki. Podejrzewają, że ich autorem jest były partner kobiety.

17:40
Sekrety rodziny

Klaudia, córka właścicielki salonu piękności, ma szansę na karierę modelki. Pewnego dnia dziewczyna oświadcza rodzicom, że rezygnuje z modelingu. Matka nie chce przyjąć tego do wiadomości.

18:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

19:20
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:25
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:30
Świat według Kiepskich

Jolasia żąda od Waldka, by kupił jej nowe buty. On wyznaje, że obecnie nie stać go na taki wydatek. Jolasia wpada w szał. Zrozpaczony Waldek ucieka z domu i błąka się po parku.

20:10
Więzień labiryntu: Próby ognia

Streferzy mają dwa tygodnie, by przejść przez pustynię, na której z każdej strony czyha niebezpieczeństwo. Pojawia się grupa eksperymentowanych, której przetrwanie zależy od unicestwienia Streferów.

22:55
Wybraniec śmierci

Po śmierci partnera agent John Hatcher wraca do rodzinnego miasta. Na miejscu okazuje się, że dwa gangi handlujące narkotykami walczą o wpływy. Były stróż prawa rozpoczyna wojnę z przestępcami.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF