02:10
Tajemnice losu

Program interaktywny, w którym udział biorą znane wróżki. Joanna Stawińska i wróżka Akima na podstawie rozkładu kart tarota lub numerologii udzielają porad widzom, którzy zadzwonią do studia.

05:00
Disco gramy

Poranny program muzyczno-rozrywkowy. Nietuzinkowi prowadzący prezentują ciekawe wywiady z gwiazdami, ale też przeprowadzają przepełnione humorem rozmowy z widzami.

08:00
Trudne sprawy

Gdy Laura Stawiarz dowiaduje się, że jej były chłopak związał się z byłą tancerką egzotyczną, zabrania mu kontaktów z 6-miesięczną córką. Pewnego dnia zmienia zdanie. Dochodzi do kłótni.

09:00
Malanowski i Partnerzy

Bronek Malanowski i Ania przyjeżdżają do Skierniewic na prośbę Ilony Grójczyk. Kobieta opowiada, że wróciła do domu z nocnej zmiany w sklepie i odkryła, że jej nastoletni syn, Paweł, zniknął.

09:30
Malanowski i Partnerzy

Adam Sanecki jest w separacji po zdradzie żony. Okazuje się, że kobieta jest w ciąży. Niestety, nie chce z nim na ten temat rozmawiać. Mężczyzna obawia się, że żona ma kochanka.

10:00
Dzień, który zmienił moje życie

Program stworzony w oparciu o prawdziwe, dramatyczne historie, które zmieniły ludzkie życie. To historie inspirowane prawdziwym życiem, takie, które mogą się zdarzyć każdemu.

11:00
Dlaczego ja?

Serial, w którym ludzie dotknięci przez los zastanawiają się, kto wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji w stosunku do siebie i bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa.

12:00
Oszukane

Sylwia i Marcin biorą ślub cywilny. Mąż ma dla Sylwii niespodziankę. Po ślubie wiezie ją do ich nowego mieszkania, które w tajemnicy przed nią kupił i urządził. Po nocy poślubnej Marcin znika.

13:00
Trudne sprawy

Gdy Paula zaczyna się spotykać z 19-letnim Michałem, jej matka, Małgorzata, martwi się, ponieważ wydaje jej się, że nastolatek źle traktuje jej córkę. Były mąż Małgorzaty nie przejmuje się sytuacją.

14:00
Pierwsza miłość

Artur i jego zespół przygotowują nową ofertę, by przebić konkurencję. Mężczyzna postanawia jeszcze raz odwiedzić Matejkę. Tymczasem Radek odkrywa, że włamania do systemu dokonał ktoś, kto znał hasło.

14:45
Dlaczego ja?

Serial, w którym ludzie dotknięci przez los zastanawiają się, kto wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji w stosunku do siebie i bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa.

15:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

16:10
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

16:15
Interwencja

Magazyn reporterski zajmujący się dramatami i problemami wymagającymi interwencji. Autorzy wykrywają afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają strzec prawa i porządku.

16:30
Na ratunek 112

Bartek stoi na drabinie i sięga po ciężkie odważniki. Podaje je bratu, Sławkowi. Jeden z nich jest cięższy i dochodzi do wypadku. Ciężar spada na klatkę piersiową Sławka. Chłopak uderza się w głowę.

17:00
Gliniarze

Podczas zdjęć do serialu internetowego ginie jeden z aktorów. Mężczyzna został postrzelony. Okazuje się, że prawdziwa broń nie znalazła się na planie przypadkowo.

18:00
Pierwsza miłość

Aśka idzie na wernisaż, aby poznać reguły, jakie rządzą rynkiem dzieł sztuki. Potem zaprasza Anetę do klubu. Tam zauważa Marka w towarzystwie młodej kobiety. Radkowi udaje się zdemaskować Aleksandra.

18:50
Na żywo - Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

19:20
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:25
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:30
Świat według Kiepskich

Piękna, tajemnicza kobieta pojawia się w domu Kiepskich. Okazuje się być muzą poezji. Ferdek wpada na pomysł, jak zarobić na poetyckim natchnieniu.

20:05
Nasz nowy dom

Rodziny, które zostały wybrane do udziału, mieszkają w bardzo złych warunkach. Ekipa programu podejmie się nadzwyczajnego zadania. W pięć dni wyremontuje dom.

21:10
Przyjaciółki

Anka, Patrycja i Zuza odbierają Ingę z lotniska. Dziewczyny nadrabiają czas rozłąki. Zuzę zaczyna irytować nowa asystentka. Robert okazuje się wyjątkowo dobrze przygotowany do roli ojca.

22:15
Zdrady

Bohaterowie podejrzewają partnerów o zdradę. Prywatny detektyw pomaga im w odkryciu prawdy. Zainteresowani decydują, czy należy przerwać dochodzenie, czy też je kontynuować.

23:30
Szklana pułapka

Grupa terrorystów, która opanowała wieżowiec w Los Angeles, nie przewidziała, że w labiryncie pięter i korytarzy ukrył się policjant John McClane. Rozpoczyna się bezwzględny pojedynek.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF