00:05
W dolinie Elah

Amerykański żołnierz Mike Deerfield powraca z misji w Iraku. Wkrótce po przybyciu do bazy w Nowym Meksyku znika bez śladu. Ojciec Hanka na własną rękę rozpoczyna poszukiwania syna.

02:45
Tajemnice losu

Program interaktywny, w którym udział biorą znane wróżki. Joanna Stawińska i wróżka Akima na podstawie rozkładu kart tarota lub numerologii udzielają porad widzom, którzy zadzwonią do studia.

05:00
Disco gramy

Poranny program muzyczno-rozrywkowy. Nietuzinkowi prowadzący prezentują ciekawe wywiady z gwiazdami, ale też przeprowadzają przepełnione humorem rozmowy z widzami.

07:50
Trudne sprawy

Marek Łopuszewski mieszka wraz z żoną, Moniką, i synem, Rafałem. Pewnego dnia mężczyzna odbiera telefon z policji. Jego syn, który powinien być z mamą w Rzeszowie, został znaleziony sam na dworcu.

08:50
Malanowski i Partnerzy

Przerażona lekarka Krystyna Adamczyk pojawia się u Malanowskiego. Ktoś podrzucił jej film, na którym widać tajemniczą osobę z nożem, przebywającą w jej sypialni. Otrzymała też list z pogróżkami.

09:20
Malanowski i Partnerzy

Jadwiga Zielińska prosi Malanowskiego o ustalenie, czym zajmuje się jej córka, dziewiętnastoletnia Beata. Dziewczyna zaczęła znikać z domu. Istnieje obawa, że sypia ze starszymi mężczyznami.

09:50
Dzień, który zmienił moje życie

Rodzina Leśniaków każdego roku wybiera się na urlop zimowy w Alpy. Niestety, firma Grzegorza jest na krawędzi bankructwa. To szok dla Anny Marii, która jest przyzwyczajona do dostatniego życia.

10:50
Małolaty

Rodzina Roberta ma problemy finansowe. Robert wpada na pomysł, by razem z kolegą Jaśkiem kupować zakazane produkty w sklepiku rodziców i później odsprzedawać je innym uczniom po zawyżonych cenach.

11:50
Na ratunek 112

Dominika dużo pracuje, a córka stara się jej pomóc. Kobieta jest zmęczona, więc po kolacji córka proponuje jej odpoczynek i herbatę. Po pewnym czasie Amelka zauważa, że mama straciła przytomność.

12:20
Na ratunek 112

Piotr znajduje w lesie starszego mężczyznę i mylnie stwierdza, że on nie żyje. Ma wątpliwości, czy zostać na miejscu, czy jechać do pracy, której utratą jest zagrożony. Dzwoni pod numer alarmowy.

12:50
Trudne sprawy

Firma Urszuli i Marcina Gostkiewiczów ma problemy finansowe. Rodzina powinna zacząć oszczędzać, ale Urszula za wszelką cenę usiłuje utrzymać pozory zamożności.

13:50
Słoiki

Marta Staniec pochodzi z małej miejscowości pod Białymstokiem. Po skończeniu anglistyki marzy o pracy w warszawskiej agencji reklamowej. Okazuje się, że wymarzona praca przynosi jej tylko problemy.

14:50
Dlaczego ja?

Serial, w którym ludzie dotknięci przez los zastanawiają się, kto wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji w stosunku do siebie i bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa.

15:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

16:10
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

16:15
Interwencja

Magazyn reporterski zajmujący się dramatami i problemami wymagającymi interwencji. Autorzy wykrywają afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają strzec prawa i porządku.

16:40
Gliniarze

W parku znaleziono uduszone niemowlę. Detektywi starają się rozwiązać skomplikowaną zagadkę śmierci dziecka. Równolegle otrzymują polecenie zbadania sprawy kradzieży motocykla.

18:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

19:20
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:25
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:30
Świat według Kiepskich

Ferdek, Paździoch i Boczek dochodzą do wniosku, że stają się stopniowo ofiarami żeńskiego szowinizmu. Z pomocą przychodzi im pewien tajemniczy obywatel z Bydgoszczy.

20:05
Na żywo - Hancock

Nadużywający alkoholu, opryskliwy superbohater, John Hancock, traci szacunek mieszkańców miasta. Z pomocą spieszy mu wybitny specjalista od kreowania wizerunku, Ray Embrey.

22:00
Zabójcza gra

Marcus jest tajnym agentem. W ramach kolejnej misji przenosi się do Detroit, gdzie ma rozpracować dwóch gangsterów. Misja komplikuje się, gdy wychodzi na jaw zdrada koordynującego akcję agenta CIA.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF