00:15
Rycerze z Szanghaju

Chon Wang i Roy O'Bannon wyruszają do Anglii w poszukiwaniu mordercy ojca Wanga i skradzionej pieczęci cesarskiej.

02:50
Świat w płomieniach

Biały Dom staje się celem ataku grupy bezwzględnych terrorystów. Świadkiem wydarzeń i jedynym człowiekiem zdolnym ocalić prezydenta USA jest młody policjant John Cale.

05:40
Kabaretowa ekstraklasa

Znane kabarety i uznani satyrycy, baczni obserwatorzy rodzimej obyczajowości i prześmiewcy rzeczywistości politycznej, powracają, by zaprezentować najpopularniejsze skecze.

07:45
My3

Program dla dzieci młodzieży, który prowadzą Natalia, Julia i Karolina, wokalistki zespołu muzycznego My3. Zabierają one widzów w kolorowy świat marzeń i nauki.

08:20
I kto to mówi III

James i Mollie są rodzicami dwójki uroczych szkrabów, które już znacznie podrosły. Małżonkowie nadal borykają się z rozmaitymi życiowymi problemami. Na dodatek teraz mają pod opieką psy.

10:30
Spider-Man III

Na Ziemi pojawia się pochodzący z kosmosu symbiont. W wyniku fuzji Spider-Man staje się arogancki. Od tej chwili, oprócz walki z największymi wrogami, bohatera czeka trudny pojedynek z samym sobą.

13:30
Smerfy II

Gargamel tworzy stworki podobne do Smerfów. By je ożywić, niezbędne jest wypowiedzenie zaklęcia, które zna tylko Smerfetka. Gargamel porywa ją i wywozi do Paryża. Smerfy muszą ją wybawić z opresji.

15:45
Twoja twarz brzmi znajomo

Program, w którym światowe przeboje są wykonywane przez rodzime gwiazdy. Artyści muszą precyzyjnie zaśpiewać przebój, "przeistoczyć się" w oryginalnego wykonawcę oraz wiernie oddać klimat przeboju.

17:50
Nasz nowy dom

Rodziny, które zostały wybrane do udziału, mieszkają w bardzo złych warunkach. Ekipa programu podejmie się nadzwyczajnego zadania. W pięć dni wyremontuje dom.

18:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

19:20
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:25
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:30
Państwo w państwie

Program publicystyczny, w którym zaprezentowane zostaną szczegółowo udokumentowane reportaże o przypadkach naruszenia prawa przez urzędników na niekorzyść przedsiębiorców.

20:00
Na żywo - W rytmie serca

Adam informuje Weronikę, że Bogdan włamał się do jego mieszkania. Zych musi uratować ciężarną Paulinę, która skarży się na poważną alergię. Tymczasem Alex wychodzi ze szpitala po wypadku.

21:05
Kabaret na żywo

Program na żywo z udziałem publiczności, tchnący w widzów solidną dawkę dobrego humoru. Gospodarzem każdego wieczoru będzie inny kabaret, który do udziału w programie zaprosi kilku wykonawców.

23:10
The Story of My Life. Historia naszego życia

Katarzyna Montgomery zaprosi pary, które mają na tyle odwagi, by nie bać się spojrzeć wspólnie w przyszłość. W każdym odcinku goście zobaczą, jak będą mogli wyglądać za 20-30 lat oraz 40-60 lat.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF