00:55
Bruno

Brüno, austriacki dziennikarz prowadzący program o kulisach świata mody, zamyka sobie drogę do kariery. Postanawia więc wyemigrować do USA i spróbować wszystkiego, by jego program zdobył rozgłos.

02:45
Tajemnice losu

Program interaktywny, w którym udział biorą znane wróżki. Joanna Stawińska i wróżka Akima na podstawie rozkładu kart tarota lub numerologii udzielają porad widzom, którzy zadzwonią do studia.

05:00
Disco gramy

Poranny program muzyczno-rozrywkowy. Nietuzinkowi prowadzący prezentują ciekawe wywiady z gwiazdami, ale też przeprowadzają przepełnione humorem rozmowy z widzami.

07:50
Trudne sprawy

Sabina jest kierowniczką drogerii i skupia się na karierze zawodowej, podczas gdy jej mąż, były model, zajmuje się prowadzeniem domu i wychowaniem dzieci. Sabina zaczyna podejrzewać go o romans.

08:50
Malanowski i Partnerzy

Siostra zakonna Monika ma złożyć śluby wieczyste. Nim to się stanie, chce odnaleźć młodszą siostrę. Kobiety straciły kontakt, gdyż Agata nie mogła się pogodzić z tym, że Monika wstąpiła do klasztoru.

09:20
Malanowski i Partnerzy

Do Malanowskiego zgłasza się szefowa działu HR w dużej korporacji. Człowiek, który ją skrzywdził, wyszedł na wolność. Malwina podejrzewa, że chce się na niej zemścić.

09:50
Na żywo - Dzień, który zmienił moje życie

Program stworzony w oparciu o prawdziwe, dramatyczne historie, które zmieniły ludzkie życie. To historie inspirowane prawdziwym życiem, takie, które mogą się zdarzyć każdemu.

10:50
Małolaty

Przed dwoma miesiącami zmarł tata 16-letniej Malwiny. Jej mama, Ewelina, jest w złej kondycji psychicznej, co uniemożliwia jej szukanie pracy. Kobieta straciła prawo do zasiłku dla bezrobotnych.

11:50
Na ratunek 112

Pewnego dnia Agatę odwiedza jej brat, Darek. Widzi, że siostra ma obrażenia sugerujące pobicie. Kobieta twierdzi, że nie pamięta, skąd je ma. Darek myśli, że Agata została pobita przez męża.

12:20
Na ratunek 112

Gdy Beata przygotowuje frytki dla syna, dzwoni telefon. Kobieta odchodzi od kuchni, a gdy wraca, widzi płonącą patelnię. Nie myśląc, próbuje ugasić ogień wodą, co doprowadza do eksplozji tłuszczu.

12:50
Trudne sprawy

Ewa i Marcin przed dwoma tygodniami wzięli ślub. Małżonkowie ustalili, że mężczyzna będzie sam utrzymywał rodzinę, a żona ma się zająć domem. Dwa tygodnie po ślubie Marcin zmienia się nie do poznania.

13:50
Słoiki

Mariola i Jacek temu kupili mieszkanie w Warszawie. Niestety, ich warszawski sen nie trwał zbyt długo. Właśnie wyprowadzają się z apartamentu, który kupili na kredyt we frankach szwajcarskich.

14:50
Dlaczego ja?

Serial, w którym ludzie dotknięci przez los zastanawiają się, kto wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji w stosunku do siebie i bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa.

15:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

16:10
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

16:15
Interwencja

Magazyn reporterski zajmujący się dramatami i problemami wymagającymi interwencji. Autorzy wykrywają afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają strzec prawa i porządku.

16:40
Gliniarze

W podwarszawskim magazynie dochodzi do morderstwa. Sprawę prowadzi wracający po urlopie Olgierd Mazur wraz z detektywem Krystianem Górskim. Na miejscu zbrodni policjanci znajdują ślady narkotyków.

18:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

19:20
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:25
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:30
Świat według Kiepskich

Paździoch wyjawia Ferdkowi sekret _ wynalazł maszynę czasu, za pomocą której zamierza przenieść się do roku 1970, aby odwrócić los i nie wstąpić w związek małżeński z Heleną.

20:05
Świat według Kiepskich

Pewnego dnia prezes Kozłowski odwiedza państwa Kiepskich. Wyznaje Ferdkowi, że ma poważne podejrzenia, iż ktoś usiłuje złamać jego karierę zawodową. Podejrzenia Kozłowskiego stają się jego obsesją.

20:40
Nie zadzieraj z fryzjerem

Najlepszy izraelski komandos Zohan marzy, by zostać fryzjerem. Podczas jednej z akcji, upozorowawszy własną śmierć, ucieka do Nowego Jorku, by tam oddać się profesji, która przyniesie mu satysfakcję.

23:00
To nie jest kolejna komedia dla kretynów

Janey nie jest lubiana przez rówieśników, którzy wyśmiewają jej wygląd. Szkolny gwiazdor Jake postanawia zabawić się jej kosztem i zakłada się z kolegami, że zmieni brzydulę w miss balu maturalnego.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF