00:40
Kabaretowa Ekstraklasa

Znane kabarety i uznani satyrycy, baczni obserwatorzy rodzimej obyczajowości i prześmiewcy rzeczywistości politycznej, powracają, by zaprezentować najpopularniejsze skecze.

02:00
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

02:50
Wystarczy chcieć

Autorzy programu przedstawiają historie rodziców chorych i niepełnosprawnych dzieci, a także problemy, z którymi borykają się dzieci zdrowe. Eksperci wyjaśniają istotę prezentowanych przypadków.

03:20
Oblicza Ameryki

Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, poruszając interesujące je zagadnienia.

03:45
Piotr Rubik _ Koncert wielkanocny

Piotr Rubik to kompozytor i multiinstrumentalista, który głównie zajmuje się muzyką poważną. Z powodzeniem komponuje również utwory muzyki instrumentalnej, teatralnej i filmowej.

04:50
Drwale

Serial pokazujący życie bieszczadzkich drwali. Czasem szukają oni azylu przed sądami, nieudanymi związkami albo alimentami. W surowych wciąż jeszcze Bieszczadach znajdują schronienie.

05:20
Ciemna strona miasta

Serial o pracy polskiej policji, jakiego jeszcze nie było. Ekipa telewizyjna uczestniczy w najniebezpieczniejszych akcjach, które do tej pory były niedostępne.

05:45
Telezakupy TV Okazje

Program prezentuje artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia, kosmetyki. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

06:00
Disco gramy!

Program muzyczno-rozrywkowy. Nietuzinkowi prowadzący prezentują ciekawe wywiady z gwiazdami, ale też przeprowadzają przepełnione humorem rozmowy z widzami.

07:00
Awantura o kasę

Teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną, składający się z dwóch etapów. Rywalizujące drużyny muszą licytować pieniądze, dzięki którym zespoły będą mogły odpowiedzieć na pytanie.

08:00
Nasz nowy dom

W Czosnowie mieszka trzyosobowa rodzina: Wacława, jej syn Robert i córeczka Roberta, czteroletnia Maja. Mama Mai odeszła i nie interesuje się dzieckiem. Maja nieustannie choruje.

09:00
Trudne sprawy

Mąż porzucił Barbarę, zostawiając ją z problemami finansowymi. Bogaty sąsiad Henryk, sędzia na emeryturze, ratuje kobietę z opresji, pożyczając jej 3000 zł. Oczekuje od niej czegoś w zamian.

10:00
Trudne sprawy

17-letni Maciek Król jest zły na byłą partnerkę, 42-letnią Klaudię, która wyjechała do USA, zostawiając dziecko jej i Maćka u nowej dziewczyny nastolatka. Ta nie umie opiekować się niemowlęciem.

11:00
Trudne sprawy

Eryk i Kora wciąż się kłócą. Po kolejnej awanturze kobieta leci na Majorkę. W hotelu poznaje 19-letniego Patryka, z którym nawiązuje romans. Po powrocie przedstawia mężowi i dzieciom nowego partnera.

12:00
Trudne sprawy

Edyta przed 12 laty rozstała się z mężem. Kobieta musi ciężko pracować, by utrzymać siebie i 17-letnią córkę, Klaudię, z którą wciąż się kłóci. Pewnego dnia nastolatka wyprowadza się do ojca.

13:00
Trudne sprawy

Marta mieszka w domu-bliźniaku. Jej sąsiadka pomaga jej w wielu kwestiach. Gdy Marta nawiązuje znajomość z nowym mężczyzną, Weronice to nie odpowiada. Relacje między sąsiadkami stają się napięte.

14:00
Przyjaciółki

Zuza nadal jest podejrzliwa wobec relacji Jaśka i Darii. Dowiaduje się, że siostra kobiety ma raka piersi. Mimo niechęci do współpracownicy męża pomaga umówić siostrę Darii do specjalisty.

15:00
Nasz nowy dom

Ekipa programu jedzie do Jastrzębnej, wsi na Podlasiu. Na skraju lasu, przy małej stacji kolejowej stoi dom, w którym Maria mieszka wraz z trzynastoletnią córką. W budynku brakuje wody i kanalizacji.

16:00
Kabaret na żywo

W tym programie nic nie umyka przenikliwym spojrzeniom prześmiewców rzeczywistości. Widzowie mogą spodziewać się nowych skeczy, piosenek oraz dowcipów.

18:00
Malanowski i Partnerzy

Irena Rasiak oskarża szwagra, że zamordował jej siostrę i nastoletnią siostrzenicę. Prosi Malanowskiego, żeby znalazł dowody na to, że Sławomir Brzozowski czyhał na spadek po żonie i córce.

18:30
Malanowski i Partnerzy

Malanowski pomaga synowi przyjaciela, Darkowi Kwiecińskiemu, który obudził się obok zwłok kobiety. Mężczyzna twierdzi, że nie wie, kim jest ofiara i że noc spędził z niedawno poznaną Moniką.

19:00
Malanowski i Partnerzy

Bronisław Malanowski jest świadkiem zadziwiającej sytuacji w trakcie spotkania z komisarzem w komendzie. Na parking podrzucony zostaje skradziony dzień wcześniej samochód komendanta.

19:30
Ewa gotuje

Program Ewy Wachowicz, w którym autorka pokaże, jak gotować zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi przy jednoczesnym zachowaniu polskiej tradycji.

20:05
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

20:45
Demonstracja siły

Alexander Coates zbudował kryminalne imperium. Gdy pojawia się rywal, który pragnie przejąć handel narkotykami, na ulicach rozpoczyna się mafijna wojna.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF