00:00
Poprawki skalpelem

Dwóch znanych chirurgów z Kalifornii, Paul Nassif i Terry Dubrow, podejmuje odważne próby korekty nieudolnie przeprowadzonych lub sknoconych operacji plastycznych.

01:00
Z kamerą u Kardashianów

Kamera śledzi codzienne życie Kim Kardashian i jej ekscentrycznej rodziny. Widzowie poznają różne tajemnice, zobaczą kłótnie, rozterki, zagraniczne wycieczki, rozstania, jak również szczęśliwe chwile.

03:00
Ex na plaży Polska

Ośmioro singli otrzymuje szansę przeżycia wymarzonych wakacji. Nie wiedzą jednak, że na wyspie, na której spędzą czas, pojawią się także ich byli partnerzy. Każdy z nich ma inne intencje wobec singli.

04:00
Nieudane operacje plastyczne

Ekipa słynnych brytyjskich chirurgów udziela pomocy ofiarom nieudanych operacji plastycznych. W programie sala operacyjna Chelsea and Westminster Hospital w Londynie.

05:00
Walka o piersi

Program poświęcony delikatnemu zagadnieniu, jakim są piersi. Widzowie poznają historie kilku bohaterek i ich najbliższych. Kobiety mówią o trudnej, niekiedy dramatycznej walce ze śmiertelną chorobą.

08:00
Sekrety rodziny

Karolina wraz z rodziną odwiedza swoich rodziców. W domu panuje napięta atmosfera. Pod osłoną nocy seniorzy zakopują coś w ogrodzie. Karolina z przerażeniem odkrywa, że są to kości.

09:00
Małolaty

Największą pasją 17-letniego Filipa Krajewskiego są rysunek i graffiti. Chłopak ma talent, ale jego zainteresowania nie podobają się jego matce, Barbarze, która chciałaby, żeby został lekarzem.

10:00
Szpital dziecięcy

Codzienna praca lekarzy i pielęgniarek z oddziału dziecięcego, którzy zmagają się nie tylko z chorobami pacjentów, lecz także z bezmyślnością i niewiedzą, które mogą prowadzić do tragedii.

11:00
Shopping Queen _ Królowa zakupów

Patrycja, Michalina, Sonia i Klaudia stają do rywalizacji o tytuł "Królowej zakupów" w Czeladzi. Dziewczyny mają przygotować dwie stylizacje, których tematami są: "koronka" oraz "czerń z bielą".

12:00
Gwiazdy na dywaniku

Prowadzący program oceniają styl ubierania się polskich i zagranicznych gwiazd. Widzowie zobaczą także relacje z największych na świecie pokazów mody.

12:30
Zoom na miasto

Program prezentuje najnowsze wydarzenia rozrywkowe i kulturalne.

13:00
Przez żołądek do serca

Program, w którym poprzez gotowanie niebanalnych i niedrogich potraw Ewa Wachowicz pomaga zwaśnionym parom odnaleźć porozumienie.

16:00
Skrzywdzone

Serial inspirowany poruszającymi historiami młodych kobiet, które padły ofiarą okrutnych przestępstw. W każdym odcinku para śledczych, Zuzia Dziubecka i Paweł Garstka, prowadzą inne śledztwo.

17:00
Nasz nowy dom

Wielopokoleniowa rodzina straciła dach nad głową, gdy wichura zerwała dach. Monika i Robert, rodzice Julki i Bartka, musieli zabrać dzieci i przenieść się do mieszkania socjalnego.

19:00
Oszukane

Karolina chce zdobyć tytuł "Kobiety z żelaza". Trenuje pod okiem Sławka, który namawia ją, by zaczęła się wspomagać. Tydzień później sponsor chce, by Karolina wzięła udział w kampanii "Czysty sport".

20:00
Zdrady

Detektywi pomagają Zofii, podejrzewającej, że narzeczony ją zdradza z klientkami restauracji, gdzie pracuje, a także Dorocie, która sądzi, że mąż ma romans.

21:00
Shopping Queen _ Królowa zakupów

W każdym odcinku cztery dziewczyny walczą o tytuł "Królowej zakupów". Uczestniczki rywalizacji mają zaprezentować dwie stylizacje, dysponując ograniczonym czasem i budżetem na zakupy.

22:00
Gry małżeńskie

Singielka spotyka się trzema mężczyznami: dwoma żonatymi i jednym singlem. Każdego z nich odwiedza w domu. Na podstawie obserwacji będzie musiała podjąć decyzję, który jest singlem, a kto udaje.

23:00
Zdrady

Natalia i Hubert są małżeństwem od trzech lat. Hubert zdradził Natalię na samym początku ich znajomości, ale ona postanowiła dać mu drugą szansę. Ostatnio bardzo niepokoi ją zachowanie męża.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF