01:00
Z kamerą u Kardashianów

Kamera śledzi codzienne życie Kim Kardashian i jej ekscentrycznej rodziny. Widzowie poznają różne tajemnice, zobaczą kłótnie, rozterki, zagraniczne wycieczki, rozstania, jak również szczęśliwe chwile.

03:30
Tajemnice życia superbogaczy

Serial pozwala widzom obejrzeć drogie rezydencje, wanny wypełnione szampanem i kolekcje samochodów warte miliardy dolarów. Milionerzy zdradzą, co ich inspiruje oraz jak zdobyli swoje majątki.

06:00
Demakijaż

Program, w którym widzowie mają okazję bliżej poznać kobiety ze świata showbiznesu i polityki. Zaproszeni goście opowiadają o życiu, radościach i chwilach zwątpienia.

08:00
Sekrety rodziny

Jacek Krajewski jest szanowanym politykiem i wykładowcą na uczelni. Pewnego dnia oznajmia rodzinie, że wycofuje się z życia politycznego. Nastoletnia córka postanawia odkryć przyczynę decyzji ojca.

09:00
Na żywo - Małolaty

Przed dwoma miesiącami zmarł tata 16-letniej Malwiny. Jej mama, Ewelina, jest w złej kondycji psychicznej, co uniemożliwia jej szukanie pracy. Kobieta straciła prawo do zasiłku dla bezrobotnych.

10:00
Szpital dziecięcy

Codzienna praca lekarzy i pielęgniarek z oddziału dziecięcego, którzy zmagają się nie tylko z chorobami pacjentów, lecz także z bezmyślnością i niewiedzą, które mogą prowadzić do tragedii.

11:00
Shopping Queen _ Królowa zakupów

W każdym odcinku cztery dziewczyny walczą o tytuł "Królowej zakupów". Uczestniczki rywalizacji mają zaprezentować dwie stylizacje, dysponując ograniczonym czasem i budżetem na zakupy.

12:00
Gwiazdy na dywaniku

Prowadzący program oceniają styl ubierania się polskich i zagranicznych gwiazd. Widzowie zobaczą także relacje z największych na świecie pokazów mody.

12:30
Tajemnice życia superbogaczy

Serial pozwala widzom obejrzeć drogie rezydencje, wanny wypełnione szampanem i kolekcje samochodów warte miliardy dolarów. Milionerzy zdradzą, co ich inspiruje oraz jak zdobyli swoje majątki.

13:00
Ewa gotuje

Program Ewy Wachowicz, w którym autorka pokaże, jak gotować zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi przy jednoczesnym zachowaniu polskiej tradycji.

16:00
Emsi na tropie

Lilka jest ofiarą nieudanej operacji plastycznej. Przez błąd lekarza jej twarz została zdeformowana. Emsi i jej ekipa starają się dotrzeć do chirurga i zdemaskować jego oszustwa.

17:00
Nasz nowy dom

Rodziny, które zostały wybrane do udziału, mieszkają w bardzo złych warunkach. Ekipa programu podejmie się nadzwyczajnego zadania. W pięć dni wyremontuje dom.

19:00
Oszukane

Basia pracuje w domu. Marlena, przyjaciółka Basi, związała się z Bartoszem, którego poznała na portalu randkowym. Któregoś dnia mężczyzna znika z pieniędzmi i biżuterią Marleny.

20:00
Zdrady

26-letnia Luiza Gaweł od roku jest mężatką. Jej mąż Jacek trzy lata temu rozstał się z pierwszą żoną, która zostawiła go dla kochanka. Ostatnio Luiza zauważyła niepokojące zmiany w zachowaniu Jacka.

21:00
Nieudane operacje plastyczne

Zespół brytyjskich chirurgów udziela pomocy ofiarom nieudanych operacji plastycznych. W programie salą operacyjna Chelsea and Westminster Hospital w Londynie.

22:00
Gry małżeńskie

Singielka spotyka się trzema mężczyznami: dwoma żonatymi i jednym singlem. Każdego z nich odwiedza w domu. Na podstawie obserwacji będzie musiała podjąć decyzję, który jest singlem, a kto udaje.

23:00
Zdrady

Bohaterowie podejrzewają partnerów o zdradę. Prywatny detektyw pomaga im w odkryciu prawdy. Zainteresowani decydują, czy należy przerwać dochodzenie, czy też je kontynuować.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF