01:35
Gliniarze

Siedemnastolatka, która kilka miesięcy wcześniej uciekła z domu, zostaje znaleziona martwa. Podejrzany jest nauczyciel, z którym kiedyś miała romans. Dziewczyna wskazała go w liście pożegnalnym.

02:35
Gliniarze

Młoda więźniarka ucieka z konwoju. Okazuje się, że kobieta jest w ciąży, a ojciec dziecka ma wiele wspólnego z jej zniknięciem. Nowa szefowa wydziału kryminalnego wzywa Natalię.

03:35
Gliniarze

Kobieta wraca do domu i znajduje martwego syna. Wszystko wskazuje na to, że chłopak popełnił samobójstwo. Prowadzone śledztwo dostarcza nowych faktów, które mogą świadczyć o udziale osób trzecich.

04:35
Gliniarze

Policjanci otrzymują zgłoszenie o zaginięciu dziewczyny opiekującej się starszą panią. Wychodzi na jaw, że to nie pierwsza opiekunka, która bez słowa przestaje pracować u emerytki.

05:25
Malanowski i Partnerzy

Marta Wiśniewska prosi o wyjaśnienie śmierci jej wuja, Antoniego. Mężczyzna trafił do dobrej kliniki kardiologicznej. Przed śmiercią zdążył się poskarżyć, że czuje się tam jak królik doświadczalny.

06:00
Ewa gotuje

Program Ewy Wachowicz, w którym autorka pokaże, jak gotować zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi przy jednoczesnym zachowaniu polskiej tradycji.

06:30
Ewa gotuje

Program Ewy Wachowicz, w którym autorka pokaże, jak gotować zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi przy jednoczesnym zachowaniu polskiej tradycji.

07:00
Przyjaciółki

Anka i Paweł odwiedzają Julkę w areszcie. Kolega z pracy Michała mówi mu o bardzo atrakcyjnej ofercie rocznego stażu w Danii. Michał ignoruje propozycję, ale z czasem zaczyna się nad nią zastanawiać.

08:00
Przyjaciółki

Robert spędza noc z Ingą w jej mieszkaniu. Anka i Paweł zabierają Julkę z aresztu. Zuza postanawia zdemaskować Wojtka przed jego żoną. Aranżuje spotkanie z Wojtkiem, który nie wie, że to pułapka.

09:00
Pokolenie

Opowieść o grupie młodych ludzi, którzy u progu dorosłości znaleźli się w ekstremalnej sytuacji wojny, z jej okrucieństwem i etycznymi pułapkami.

10:55
Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy

Teatrzykowi rewiowemu o nazwie "Czerwony Młyn" grozi bankructwo. Pewnego dnia do właściciela przychodzi tajemniczy inżynier Fred Kampinos i oferuje, że za własne pieniądze postawi teatr na nogi.

13:00
Kocurro

Nieszczęśliwie zakochany kot Gaturro walczy o serce nieczułej kotki Agaty. Gdy niespodziewanie zdobywa sławę i pieniądze, wydaje mu się, że to rozwiąże jego sercowe problemy. Niestety, myli się.

14:50
Na żywo - Atrakcyjny pozna panią...

Wieś na Lubelszczyźnie. Staremu kawalerowi marzy się panna młoda o urodzie modelki z kolorowych czasopism. Jego dwaj przyjaciele postanawiają zamieścić w gazecie ofertę matrymonialną.

16:55
Czego dusza zapragnie

Przeciętny nauczyciel gimnazjum Neil Clarke odkrywa w sobie magiczne moce. Do tej pory skromny mężczyzna zmienia się w przebojowego gwiazdora.

18:45
Obsesja

W firmie Dereka pojawia się Lisa, która ma zastąpić jego asystentkę. Na przyjęciu firmowym kobieta próbuje uwieść szefa, a gdy spotyka się z odmową, jej zachowanie zaczyna przybierać formę obsesji.

21:00
Kalwaria

Historia irlandzkiego księdza, który w trakcie udzielania spowiedzi dowiaduje się, że pewien mężczyzna chce go zabić. Pragnie w ten sposób zemścić się za krzywdę, jaką wyrządził mu inny kapłan.

23:10
Ciacho

Barbara, podkomisarz w Centralnym Biurze Śledczym, zostaje oskarżona o przynależność do grupy przestępczej i o zabójstwa dwóch gangsterów oraz policjanta. Bracia dziewczyny postanawiają ją ratować.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF