01:20
Na żywo - Ogniomistrz Kaleń

Bieszczady, rok 1946. Toczą się walki z ukraińskimi nacjonalistami i polskim podziemiem. Ogniomistrz Kaleń marzy o powrocie do domu, ale jego oddział ściga grupę Żubryda.

03:35
2XL

Laura cieszy się, że między nią a Karolem dzieje się coraz lepiej. Niestety, przyłapuje go na kawie z Martą. Agata przyznaje się Robertowi, dlaczego nie powiedziała mu prawdy o wyjeździe.

04:35
2XL

Matka przyjeżdża do Agaty. Prosi córkę, żeby pojechała z nią do Kwidzyna i odwiedziła ojca. Agata odmawia. Laura próbuje rozpocząć nowe życie _ bez Karola. Na początek zmienia zamki w drzwiach.

05:00
Malanowski i Partnerzy

Kornelia Mielcarz jest przekonana, że ktoś ją śledzi i usiłuje zabić. Prosi detektywów o pomoc. Pewnego dnia kobieta dostaje przesyłkę z bombą. Cudem unika śmierci.

05:30
Malanowski i Partnerzy

Alicja traci przytomność w biurze Malanowskiego, gdy dowiaduje się, że Igor Stefanek nie jest jej biologicznym ojcem. W szpitalu okazuje się, że dziewczynie pilnie potrzebny jest przeszczep nerki.

06:00
Ewa gotuje

Program Ewy Wachowicz, w którym autorka pokaże, jak gotować zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi przy jednoczesnym zachowaniu polskiej tradycji.

06:30
Przyjaciółki

Zuza i Patrycja martwią się o Ankę, która po wypadku samochodowym nadal przebywa w szpitalu. Mają żal do Ingi, którą podejrzewają o romans z Pawłem i nielojalność względem Anki.

07:30
Przyjaciółki

Inga zamierza pracować jako opiekunka do dzieci. Rodzice Michała odmawiają synowi pożyczki na in vitro. Dochodzi do kłótni pomiędzy Dorotą i Ingą. Strzelecki oskarża Ankę o rozpad ich małżeństwa.

08:30
Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy

Teatrzykowi rewiowemu o nazwie "Czerwony Młyn" grozi bankructwo. Pewnego dnia do właściciela przychodzi tajemniczy inżynier Fred Kampinos i oferuje, że za własne pieniądze postawi teatr na nogi.

10:35
Smacznego, telewizorku

Adlerowie są wielbicielami telewizji. Cały wolny czas spędzają przed szklanym ekranem. Pewnego dnia matka i ojciec zostają wciągnięci w głąb odbiornika i sami stają się bohaterami filmów.

12:30
Sunni i słoń

Znany myśliwy i podróżnik zabiera syna na wyprawę mającą na celu wytropienie niedźwiedzia grizzly, który zabił jego ojca. Kiedy myśliwy łapie młode olbrzymiej niedźwiedzicy, ona porywa jego syna.

14:35
Charlie i Boots

Po śmierci żony Charlie zabiera syna, Bootsa, w podróż na półwysep Jork na północy Australii, dokąd przed laty obiecał wybrać się z nim na ryby. Początki wspólnej wyprawy są trudne.

16:40
Wyobraź sobie

Opowieść o błyskotliwym doradcy finansowym, który musi zrezygnować z kariery na rzecz życia rodzinnego. Dzięki temu zaczyna odkrywać, co liczy się w życiu najbardziej.

18:55
Uwięziona

Atlanta, 2005 rok. Sądzony za gwałt Brian Nichols ucieka z aresztu, aby zobaczyć nowo narodzonego syna. Po drodze zabija kilka osób. Chcąc zwiększyć szanse, uzbrojony mężczyzna bierze zakładniczkę.

21:00
W stronę słońca

Były agent CIA zostaje przydzielony do pomocy w znalezieniu mordercy gubernatora Tokio. Odkrywa, że w morderstwo to zamieszany jest przywódca Yakuza, który chce stworzyć sieć dystrybucji narkotyków.

23:05
W chmurach

Ryan Bingham jest specjalistą od zwalniania pracowników. Zatrudniany przez kolejne firmy większość życia spędza w drodze. Wkrótce po tym, jak spotyka bratnią duszę, staje przed groźbą utraty pracy.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF