00:20
Szklana pułapka III

Szaleniec terroryzuje Nowy Jork, podkładając bomby w najruchliwszych punktach miasta. Do akcji wkracza detektyw John McClane, jego sprzymierzeńcem nieoczekiwanie zostaje czarnoskóry sklepikarz.

03:00
Spis drani

Allan Campbell spotyka Jonasa Arbora, który oferuje, że za darmo pozbędzie się jego pięciu nieprzyjaciół. Campbell przekazuje mężczyźnie listę drani. Następnego dnia osoby te zaczynają umierać.

04:55
Malanowski i Partnerzy

Ewa Borecka, która wraz z córką Dagmarą uciekła od męża narkomana, obawia się, że mężczyzna od pewnego czasu ją śledzi. Detektywi potwierdzają przypuszczenia klientki.

06:00
Ewa gotuje

Program Ewy Wachowicz, w którym autorka pokaże, jak gotować zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi przy jednoczesnym zachowaniu polskiej tradycji.

06:30
Ewa gotuje

Program Ewy Wachowicz, w którym autorka pokaże, jak gotować zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi przy jednoczesnym zachowaniu polskiej tradycji.

07:00
Księga życia

Dwóch magów zakłada się o to, czy ludzie są istotami o czystych sercach. Ich próbie zostają poddani dwaj chłopcy. Wyruszają oni w podróż, w czasie której poznają prawdę o sobie.

09:00
Rio II

Papugi Blu i Jewel wyruszają do amazońskiej dżungli, by poznać innych przedstawicieli swojego gatunku i ratować las przed zniszczeniem z rąk człowieka.

11:05
Na żywo - Czarne złoto

Skłóceni emir Nesib i sułtan Amar zawierają pakt o nieagresji, na mocy którego zobowiązują się do zachowania pokoju oraz zrzeczenia się roszczeń wobec Żółtego Pasa, ziemi leżącej między królestwami.

13:45
Małolaty na obozie

Charlie i Phil opiekują się dziećmi z obozu letniego. Brak doświadczenia daje o sobie znać na każdym kroku. Proszą więc o pomoc ojca Charliego, który bez problemu przywraca porządek w zespole.

15:40
Ralph Demolka

Ralph pracuje jako czarny charakter w grze komputerowej. To niewdzięczne zajęcie sprawia, że nikt go nie lubi. Pewnego dnia Ralph postanawia udowodnić, że jest lepszy, niż wszyscy myślą.

17:50
Exodus: Bogowie i królowie

Egipt, XIII w. p.n.e. Sytuacja Hebrajczyków się pogarsza. Bóg powierza Mojżeszowi misję oswobodzenia ich z niewoli. Ponieważ Ramzes odrzuca prośby o uwolnienie ludu, na kraj spada dziesięć plag.

21:00
Avatar

Sparaliżowany były komandos otrzymuje propozycję, która może mu przywrócić sprawność ruchową. Na księżycu planety Polyphemus ma infiltrować mieszkających tam Na'vi, by pomóc ludziom ich pokonać.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF