01:45
Gliniarze

Podczas prognozy pogody ktoś włamuje się do sieci telewizji i upublicznia zdjęcia pogodynki. Wkrótce jej partner zostaje napadnięty, a prześladowca sprawia wrażenie, że śledzi każdy krok kobiety.

02:45
Gliniarze

Rodzice odkrywają, że zaginęła ich 20-letnia córka. Pierwsze tropy prowadzą do akademika. Po sprawdzeniu monitoringu okazuje się, że dziewczyna wyszła z imprezy w towarzystwie starszego mężczyzny.

03:45
Gliniarze

Rosyjska mafia narkotykowa walczy o wpływy z handlu narkotykami i eliminuje szefa polskiej grupy przestępczej. Podczas prowokacji policyjnej detektywi konfiskują duży transport narkotyków.

04:45
Gliniarze

Podczas próby odbicia Krystiana z rąk gangsterów Olgierd zostaje ranny. Okazuje się również, że gangsterzy planują zamach na szefa polskiego oddziału agencji antynarkotykowej D.E.A.

06:00
Na żywo - Ewa gotuje

Program Ewy Wachowicz, w którym autorka pokaże, jak gotować zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi przy jednoczesnym zachowaniu polskiej tradycji.

06:30
Przyjaciółki

Jerzy stara się przekonać Zuzę do wyjazdu do Kanady. W końcu on stawia wszystko na jedną kartę. Anka postanawia odejść od Maćka. Rozstają się pokojowo, choć Maciek czuje się urażony.

07:30
Przyjaciółki

Patrycja i Michał dowiadują się o potrzebie przyspieszenia terminu porodu. Przebywającą z Jerzym w Kanadzie Zuzę coraz bardziej męczy brak aktywności zawodowej. Leszek, ojciec Poli, adoruje Ankę.

08:30
Krzyżacy

Rok 1409. Młody, porywczy rycerz Zbyszko z Bogdańca atakuje pod Krakowem poselstwo krzyżackie. W odwecie Kuno von Lichtenstein żąda od Jagiełły śmierci Zbyszka za znieważenie majestatu.

12:10
Australijska przygoda

Michael Woods i Tommy Biggs wybierają się na wycieczkę do Australii. Zamierzają podróżować luksusowym jachtem. Jednostka okazuje się starą łajbą. Chłopcy niechętnie wypływają w rejs.

16:00
Indiana Jones i ostatnia krucjata

Indiana Jones wyrusza na poszukiwanie ojca, który został uprowadzony przez Niemców. Porywacze liczą na to, że Jones ułatwi im odnalezienie św. Graala.

18:45
Obsesja

W firmie Dereka pojawia się Lisa, która ma zastąpić jego asystentkę. Na przyjęciu firmowym kobieta próbuje uwieść szefa, a gdy spotyka się z odmową, jej zachowanie zaczyna przybierać formę obsesji.

21:00
Piąta władza

Powstaje witryna internetowa umożliwiająca publikowanie dokumentów demaskujących matactwa agencji rządowych i korporacji. Gdy jej twórcy zdobywają dostęp do materiałów wywiadu USA, dochodzi do sporu.

23:45
Następne 48 godzin

Reggie Hammond wychodzi z więzienia. Dobry nastrój burzy mu policjant Jack Cates, który potrzebuje jego pomocy _ został bowiem oskarżony o zabójstwo i ma 48 godzin na znalezienie sprawcy.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF