01:15
Czterej pancerni i pies: Rozstajne drogi; Brzeg morza

Po długim leczeniu pancerni wychodzą ze szpitala. Wkrótce odnajdują "Rudego". Niestety, podczas walki został poważnie uszkodzony. Olgierd zginął, próbując ugasić palący się czołg.

03:00
Niania w wielkim mieście

Popławski składa Danie propozycję opieki nad Iwonem w Berlinie. Danka czuje, że zawiodła chłopca i zamierza zrezygnować z pracy. Gdy wychodzi z agencji, Jacek wybiega za nią i prosi o rękę.

04:00
Na żywo - Księga smoków

Czkawka, Astrid, Śledzik oraz Pyskacz przeglądają "Smoczy podręcznik" i zastanawiają się nad smoczymi tajemnicami. Pyskacz opowiada im o losach Borka Pechowca, który jako pierwszy opisał smoki.

05:30
Malanowski i Partnerzy

Siostra Cypriana Majewskiego, Adrianna, prosi Malanowskiego o pomoc w odnalezieniu brata, który ukrywa się przed gangsterami, ponieważ był świadkiem morderstwa.

06:00
Ewa gotuje

Program Ewy Wachowicz, w którym autorka pokaże, jak gotować zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi przy jednoczesnym zachowaniu polskiej tradycji.

06:30
Ewa gotuje

Program Ewy Wachowicz, w którym autorka pokaże, jak gotować zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi przy jednoczesnym zachowaniu polskiej tradycji.

07:00
Przyjaciółki

Zosia wyznaje Ance, że zakochała się w Czarku. Inga mówi Zuzie, że zdradziła Roberta. Patrycja nie może skontaktować się z Wiktorem. Nie wie, gdzie jest jej syn. Zuza ukrywa ciążę przed Jaśkiem.

08:00
Przyjaciółki

Inga wymyśla kolejne kłamstwa dotyczące znajomości z Jackiem. Patrycja godzi się z Wiktorem. Ankę coraz bardziej męczy sytuacja z Zośką i Czarkiem. Nie chce wyznać córce prawdy, by ją chronić.

09:00
Przyjaciółki

Marek podejrzewa, że może być ojcem dziecka Zuzy. Inga nie potrafi przyznać się Robertowi do zdrady. Anka i Paweł idą do klubu, gdzie widziano Julkę ze starszym mężczyzną.

10:00
Rzeczpospolita babska

Rok 1945. Zabawne perypetie grupy zdemobilizowanych dziewcząt, które postanawiają wspólnie zagospodarować opuszczony majątek. Śluby panieńskie mają chronić je przed dziarskimi sąsiadami.

12:10
Pies ojca chrzestnego

Bohaterem jest buldog, wabiący się Sonny. Potrafi on wzbudzić respekt swoim wyglądem. Był uważany za prawą rękę ojca chrzestnego, dopóki nie połknął pewnej wyjątkowo cennej rzeczy.

14:00
Rozmowy nocą

Matylda, artystka ceniąca ponad wszystko niezależność, postanawia znaleźć mężczyznę, który byłby tylko dawcą nasienia. Zamieszcza więc w gazecie odpowiednie ogłoszenie.

16:05
Zoolander 2

Derek Zoolander i Hansel McDonald dostali zaproszenie na prestiżowy Tydzień Mody w Rzymie. Marzą, by znów stanąć w świetle jupiterów. Okazuje się, że świat mody zmienił się nie do poznania.

18:15
Szklana pułapka 4.0

Podczas obchodów Dnia Niepodległości terroryści atakują główny komputer Stanów Zjednoczonych. Hakerów ma odnaleźć detektyw John McClane. Niebawem dowódca terrorystów porywa jego córkę, Lucy.

21:00
13

Vince dowiaduje się o istnieniu koperty, dzięki której można zarobić pieniądze. Wypełnia zamieszczone tam instrukcje. Kiedy orientuje się, że trafił do podziemnego świata, jest za późno na ucieczkę.

23:05
I że cię nie opuszczę...

Początkująca rzeźbiarka traci pamięć. Nie poznaje bliskich, mentalnie cofa się do wieku licealnego. Gdy przywoływanie wspomnień nie przynosi efektów, mąż artystki postanawia zdobyć jej uczucie.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF