01:30
Gliniarze

Będący pod policyjną eskortą więzień zostaje odbity. Akcja była przemyślana. Detektywi robią wszystko, żeby przewidzieć kolejny ruch przestępców. Bezpośrednia konfrontacja kończy się tragicznie.

02:30
Gliniarze

Ojciec zgłasza zaginięcie nieletniej córki. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna została uprowadzona. Natalia Nowak oraz Kuba Roguz próbują zrekonstruować przebieg wydarzeń.

03:30
Gliniarze

Znany z prowadzenia trudnych spraw prokurator zostaje brutalnie pobity w swoim domu. Jeden z przestępców, którego prawnik oskarżał, jest głównym podejrzanym w sprawie.

04:30
Gliniarze

Na parkingu policyjnym znaleziono ładunek wybuchowy. W tym samym czasie do instytucji w mieście wpływają informacje o planowanym zamachu bombowym, podpisane nazwiskiem warszawskiej bizneswoman.

06:00
Stołeczna drogówka

Program ukazuje pracę nowoczesnej policji drogowej w Warszawie. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w czasie pościgów, podczas dokumentacji zdarzeń drogowych, kolizji i wypadków.

06:30
Nasz nowy dom

Katarzyna Dowbor i ekipa budowlana pod wodzą Artura Witkowskiego jadą do Złotej Góry niedaleko Grójca, by pomóc Teresie, która wychowuje nastoletnią wnuczkę. Ich dom wymaga gruntownego remontu.

07:30
Przyjaciółki

Mirka przychodzi do Anki i Pawła. Informuje ich, że Zośka uciekła z hotelu. Wiktor odwozi Patrycję do pracy. Teresa opowiada Patrycji o romansach Wiktora, o których słyszała od jego zmarłej żony.

08:30
Irena do domu!

Lata 50. ubiegłego wieku. Irena, żona majstra z warszawskiej fabryki oraz matka kilkuletniego synka, postanawia w tajemnicy przed mężem zrobić kurs dla kierowców.

10:30
W pustyni i w puszczy

Staś i Nel, dzieci inżynierów pracujących przy budowie Kanału Sueskiego, zostają uprowadzone w odwecie za uwięzienie przez Anglików siostry Mahdiego, muzułmańskiego przywódcy plemion Sudanu.

12:30
Stuart Malutki III: Trochę natury

Rodzina Malutkich udaje się na wypoczynek nad jezioro Garlanda. Podczas gdy Stuart uczy się technik przetrwania, kot Śnieżek wykorzystuje Muńka do ochrony przed leśną bestią.

14:05
Supertata

Sonny Koufax mimo trzydziestki na karku nadal zachowuje się jak nastolatek. Pewnego dnia do drzwi jego mieszkania puka pięcioletni chłopczyk, który podaje się za syna współlokatora Koufaksa, Kevina.

16:00
Na żywo - Godzilla

Na atolu Mururoa Francuzi przeprowadzają próbę nuklearną. Jaja waranów ulegają napromieniowaniu. Czterdzieści lat później wykluwa się mutant, który zmierza w stronę Nowego Jorku.

18:55
Juno

16-letnia Juno pod wpływem impulsu postanawia przeżyć inicjację seksualną. Efektem tego kroku jest ciąża. Dziewczyna decyduje się urodzić dziecko i oddać je do adopcji.

21:00
Wilk

Znerwicowany pracownik wydawnictwa zostaje ugryziony przez wilka, którego wcześniej potrącił samochodem. Od tej chwili jego życie ulega zmianie, a on odkrywa, że staje się wilkołakiem.

23:35
Boski żigolo

Deuce Bigalow zarabia na życie czyszczeniem akwariów. Pewnego dnia bogaty żigolak, który musi wyjechać na kilka tygodni, prosi go, by zaopiekował się jego cennym akwarium i apartamentem.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF