00:55
Austeria

W przydrożnej karczmie Żyda Taga, tytułowej austerii, zatrzymują się uciekinierzy szukający ratunku przed kozackim pogromem.

03:10
2XL

Agata unika Roberta, bo nie wie, jak wykręcić się od obiecanego drinka. Za namową przyjaciół decyduje się umówić z nim na wieczór. Laura nie chce zbliżenia z Karolem.

04:10
2XL

Agatę wyjeżdża na wczasy z głodówką. Laura postanawia ją ratować. Stawia się na miejscu i w wyniku zbiegu okoliczności udaje pacjentkę. Kobiety zostają wyrzucone z turnusu.

05:20
Malanowski i Partnerzy

Wszystkie tropy wskazują na to, że dziennikarka Róża Kazań padła ofiarą seryjnego zabójcy. Kiedy Wojciech Radonek zostaje zatrzymany, okazuje się, że zagadka śmierci Róży nadal jest nierozwiązana.

06:15
Ewa gotuje

Program Ewy Wachowicz, w którym autorka pokaże, jak gotować zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi przy jednoczesnym zachowaniu polskiej tradycji.

06:45
Przyjaciółki

Zuza dostaje pochwałę od prezesa banku za wyniki w pracy. Edyta, koleżanka Michała z Kopenhagi, odwiedza Patrycję i Michała. Przychodzi pod pretekstem ich wspólnych zdjęć z wyjazdu.

07:45
Przyjaciółki

Anka się martwi, że będzie musiała zamknąć muffiniarnię. Nowy asystent Zuzy wyznaje jej, że praca w banku nie sprawia mu przyjemności, a jego prawdziwym marzeniem i pasją życia są śpiew i kabaret.

08:45
Giuseppe w Warszawie

Giuseppe Santucci jedzie z frontu na urlop. Na terenie Polski wojskowy pociąg zostaje zatrzymany przez partyzantów. Przestraszony Włoch ucieka do Warszawy, gdzie postanawia odszukać towarzyszy broni.

10:50
Krzyżacy

Rok 1409. Młody, porywczy rycerz Zbyszko z Bogdańca atakuje pod Krakowem poselstwo krzyżackie. W odwecie Kuno von Lichtenstein żąda od Jagiełły śmierci Zbyszka za znieważenie majestatu.

16:15
Film sportowy

Trener cieszący się mianem najgorszego szkoleniowca w historii amerykańskiego futbolu podejmuje ostatnią próbę osiągnięcia sukcesu. Wyjeżdża do Teksasu, by poprowadzić drużynę zwaną The Comebacks.

18:10
Na żywo - Karate Kid

Dre jest prześladowany przez kolegów ze szkoły. Z pomocą przychodzi mu pan Han, dozorca domu, w którym chłopiec mieszka. Zgadza się on nauczyć Dre kung-fu, by ten mógł bronić się przed oprawcami.

21:00
W cywilu 4 _ ruchomy cel

Były sierżant marines Jake Carter przyjmuje zlecenie ochrony dziewczyny mającej niezwykle cenne informacje dotyczące planów obrony wojskowej. Przeciwko sobie ma uzbrojony oddział najemników.

22:55
Dzień dobry, kocham Cię!

Przystojny lekarz zakochuje się w spotkanej na ulicy dziewczynie. Traci z nią kontakt, a poszukiwania nie przynoszą żadnych rezultatów. Tymczasem ona wpada w oko Leonowi, który dostał ultimatum.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF