01:35
Gliniarze

Syn zamożnego właściciela sklepów jubilerskich zostaje porwany. Olgierd Mazur i Krystian Górski odkrywają sieć niejasnych powiązań pomiędzy rodziną jubilerów a przestępcami.

02:35
Gliniarze

Ginie uczeń liceum, laureat konkursów unijnych. Policjanci ustalają, że jego kolega ze szkoły może być zamieszany w sprawę. Dodatkowo funkcjonariusze otrzymują zgłoszenie o pobiciu bezdomnego.

03:35
Ślad

Ze ściany jednego z bloków mieszkalnych spada doświadczony alpinista. Okazuje się, że mężczyzna chciał okraść pracownię artysty Ignacego Raciny. Śledczy trafiają na trop grupy oszustów.

04:30
Ślad

Śledczy odnajdują zwłoki dwóch kobiet o zmaltretowanych twarzach. Okazuje się, że Irena Kolec i Olga Małecka były kochankami tego samego mężczyzny, Michała Adamowicza.

05:00
Malanowski i Partnerzy

Podczas studenckiej imprezy jeden z uczestników skoczył z wysokości i zmarł, a drugi został przewieziony do szpitala. Siostra zmarłego prosi o pomoc w wyjaśnieniu okoliczności tragedii.

05:30
Malanowski i Partnerzy

Jubiler Zygmunt Jurecki został porwany. Jego żona prosi, by Malanowski pomógł odnaleźć jej męża. Głównym podejrzanym jest Marian Trępała, właściciel złomowiska, który pożyczył zaginionemu pieniądze.

06:15
Stołeczna drogówka

Program ukazuje pracę nowoczesnej policji drogowej w Warszawie. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w czasie pościgów, podczas dokumentacji zdarzeń drogowych, kolizji i wypadków.

06:45
Stołeczna drogówka

Program ukazuje pracę nowoczesnej policji drogowej w Warszawie. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w czasie pościgów, podczas dokumentacji zdarzeń drogowych, kolizji i wypadków.

07:15
Nasz nowy dom

Chojnów to urokliwe miasteczko nieopodal Legnicy. W starej kamienicy mieszka tu z mamą czternastoletnia Marta. Ich mieszkanie jest ogrzewane piecem węglowym i nie ma łazienki.

08:15
Przyjaciółki

Inga zauważa kobietę w samochodzie Andrzeja. Jest zaskoczona, że jej były mąż się z kimś widuje. Zuza spotyka przyjaciela z dzieciństwa, który podobnie jak ona spieszy się na obiad do mamy.

09:15
Don Gabriel

Lato 1939 roku. Rozmiłowany w niemieckiej kulturze profesor Gabriel Tomicki nie wierzy, że Niemcy mogą wywołać wojnę. Odmiennego zdania jest jego antagonista Dog-Leśniewski. Tymczasem wojna wybucha.

11:20
Na żywo - Małżeństwo z rozsądku

Burczyk ma stragan na bazarze, który przynosi spore dochody, ukrywane przed urzędem podatkowym. Szuka dla córki męża, którego pozycja zawodowa usprawiedliwiałaby posiadanie willi i samochodu.

13:20
Królowa Śniegu II

Troll Orm z pomocą przyjaciół _ Gerdy, Kaja, zbuntowanej piratki i łasiczki Zuzi _ stawia czoła Królowi Śniegu. Złoczyńca przejął władzę nad lodową armią z zamiarem sprowadzenia wiecznej zimy.

15:00
Świąteczna gorączka II

Larry rywalizuje z ojczymem swojej 8-letniej córki o miano lepszego taty. Zamierza zrobić wszystko, by być tym, który spełni świąteczne marzenie dziewczynki.

16:55
Zoolander

Derek Zoolander, trzykrotny zdobywca tytułu Modela Roku, zdetronizowany przez rywala, porzuca Nowy Jork i wraca do rodzinnego miasta, gdzie zostaje górnikiem. Wtedy otrzymuje interesującą propozycję.

18:50
Turysta

W pociągu do Wenecji Frank poznaje Elise. Okazuje się, że skrywa ona pewien sekret. Szukający spokoju Frank zostaje wplątany w wojnę między rosyjską mafią a wspieraną przez Interpol włoską policją.

21:00
7 sekund

Jack Tuliver przygotowuje napad na samochód przewożący bezcenne dzieło van Gogha. Na drodze do celu staje rosyjski gang, który również planuje kradzież obrazu.

23:00
Saga "Zmierzch" _ Zaćmienie

Bella i Edward znowu są razem. On myśli o ślubie, ona zamierza poczekać z ceremonią do chwili, gdy zostanie wampirem. Tymczasem do Forks docierają złe wieści z Seattle.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF