01:40
Kroniki mutantów

Rok 2707. Cztery korporacje toczą wojnę o panowanie nad światem. Gdy przypadkowo zostaje uruchomiona maszyna zmieniającą ludzi w mutanty, jedyną nadzieją na ocalenie ludzkości staje się Bractwo.

04:05
Gliniarze

W jednej z bogatych dzielnic Warszawy dochodzi do kradzieży samochodu z garażu zamożnego małżeństwa. Podejrzenie pada na poszkodowanych, ponieważ złodzieje znali kody i mieli klucze do mieszkania.

05:30
Malanowski i Partnerzy

Ktoś grozi rodzinie Gabrieli Turkowskiej, a jej mąż, Błażej, nie daje znaku życia. Kobieta jest przekonana, że ma to związek ze śmiercią chuligana, którego Błażej zabił w obronie własnej.

06:15
Ewa gotuje

Program Ewy Wachowicz, w którym autorka pokaże, jak gotować zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi przy jednoczesnym zachowaniu polskiej tradycji.

06:45
Przyjaciółki

Zuza i Inga wciąż nie mogą dojść do porozumienia. Markiewicz rezygnuje z konferencji w banku, przekreślając jednocześnie szanse w konkursie na prezesa. Hania nie akceptuje Szymona w roli ojca.

07:45
Sanatorium pod Klepsydrą

Młody mężczyzna odwiedza sanatorium, w którym kiedyś przebywał jego ojciec. W surrealistycznym świecie z pogranicza jawy i snu bohater powtórnie przeżywa swoje życie.

10:25
Czterej pancerni i pies: "Rudy", miód i krzyże; most

Janek i Gustlik spotykają Marusię. Ukryty na drzewie snajper rani dziewczynę. Janek zabija go. Czołgista otrzymuje pochwały od załogi za celne oko. Wspólnie wymyślają nazwę dla czołgu _ "Rudy".

12:40
Na fali

Cody Maverick to pasjonujący się surfingiem pingwin, chcący upodobnić się do legendarnego Big Z. Kiedy pojawia się okazja wzięcia udziału w mistrzostwach świata, Cody nie waha się ani chwili.

14:30
Charlie i Boots

Po śmierci żony Charlie zabiera syna, Bootsa, w podróż na półwysep Jork na północy Australii, dokąd przed laty obiecał wybrać się z nim na ryby. Początki wspólnej wyprawy są trudne.

16:40
Miłość o smaku Orientu

Abby postanawia opanować tajniki japońskiej kuchni. Wymaga to jednak dużo czasu i cierpliwości. Pod okiem despotycznego mistrza Maezumiego uczy się przyrządzać tradycyjny makaron ramen.

18:50
Na żywo - Faceci w czerni III

Życie agenta K i los planety są zagrożone. J wyrusza w podróż w czasie, żeby przywrócić sprawom właściwy bieg i pokrzyżować plany kosmity Borisa. Stwierdza, że wszechświat wciąż skrywa wiele tajemnic.

21:00
Rekrut

James Clayton zostaje zwerbowany do pracy w CIA. Jego mentorem jest Walter Burke. Szybko okazuje się, że prowadzi on podwójną grę z Jamesem.

23:20
Terminator III: Bunt maszyn

Przywódca ludzi, John Connor, cudem uniknął śmierci z rąk maszyn. Po tamtych wydarzeniach żyje w ukryciu. Jego prześladowcy nie dali za wygraną. Stworzyli kolejną wersję cybernetycznego mordercy.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF