01:05
Gliniarze

Kobieta zostaje zaatakowana nocą w mieszkaniu. Ze względu na jej pracę w windykacji podejrzanymi są dłużnicy, z którymi miała do czynienia. Podczas śledztwa wychodzą na jaw tajemnice poszkodowanej.

02:05
Gliniarze

Młoda aktorka zostaje oblana kwasem. Głównym podejrzanym jest mężczyzna chorobliwie w niej zakochany. Tymczasem znajomi Olgierda zgłaszają kradzież domowych oszczędności.

03:05
Gliniarze

W parku znaleziono uduszone niemowlę. Detektywi starają się rozwiązać skomplikowaną zagadkę śmierci dziecka. Równolegle otrzymują polecenie zbadania sprawy kradzieży motocykla.

04:05
Na żywo - Gliniarze

Kierowca ciężarówki znajduje pobitego mężczyznę. Okazuje się, że był w konflikcie ze wspólnikiem, a od czasu pojawienia się policji w firmie zniknęła również jedna z pracownic, Ukrainka Oksana.

05:30
Malanowski i Partnerzy

Znudzona małżeństwem kobieta zaczyna dostawać prezenty od wielbiciela. Na początku były to drobiazgi. Ostatnio jednak otrzymała kolczyki pasujące do naszyjnika, który miała na sobie raz.

06:00
Stołeczna drogówka

Program ukazuje pracę nowoczesnej policji drogowej w Warszawie. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w czasie pościgów, podczas dokumentacji zdarzeń drogowych, kolizji i wypadków.

06:30
Stołeczna drogówka

Program ukazuje pracę nowoczesnej policji drogowej w Warszawie. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w czasie pościgów, podczas dokumentacji zdarzeń drogowych, kolizji i wypadków.

07:00
Nasz nowy dom

Rodziny, które zostały wybrane do udziału, mieszkają w bardzo złych warunkach. Ekipa programu podejmie się nadzwyczajnego zadania. W pięć dni wyremontuje dom.

07:30
Przyjaciółki

Paweł wraca do domu po trzydniowym ciągu alkoholowym. Zdenerwowana Anka wyrzuca męża z domu. Zuza wychodzi ze szpitala i chce funkcjonować jak dotychczas.

08:30
Przyjaciółki

Inga martwi się groźbami Roberta. Obawia się, że mężczyzna naśle na nią kontrolę skarbową. Zuza coraz gorzej znosi skutki chemioterapii. Zamierza przerwać leczenie.

09:30
Brunet wieczorową porą

Cyganka przepowiada Michałowi Romanowi, że zabije bruneta, który zjawi się wieczorem w jego mieszkaniu. Prawdziwy niepokój ogarnia Michała, gdy spełniają się dwie inne wróżby kobiety.

11:30
Karate Kid III

Po powrocie z wyspy Okinawa Daniel i pan Miyagi zakładają sklep z drzewkami bonsai. Wkrótce w ich życiu pojawiają się dawni wrogowie, którzy chcą zmusić chłopaka do udziału w kolejnym turnieju.

13:55
Rewolucja

Losy trojga bohaterów _ prostego farmera Toma Dobba, córki bogatych mieszczan Daisy McConnahay i angielskiego sierżanta _ ukazane na tle kolejnych epizodów wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych.

16:25
La Bamba

Biografia Ritchiego Valensa _ gwiazdy rock and rolla późnych lat pięćdziesiątych XX wieku; historia jego krótkiej kariery, zakończonej przedwcześnie w tragicznych okolicznościach.

18:45
Gliniarz z Beverly Hills III

Axel Foley, nieujarzmiony detektyw, znów odwiedza Beverly Hills, ku wściekłości lokalnego szeryfa. Tropiąc złodziei samochodów, odkrywa, że są to ci sami bandyci, którzy zabili jego szefa.

21:00
Witajcie w dżungli

Beck, człowiek do specjalnych poruczeń, na zlecenie potężnego mafiosa udaje się do amazońskiej puszczy, by odszukać tam jego syna, Travisa. Młodzieniec jednak wcale nie ma zamiaru wracać do domu.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF