01:25
Kanał

Koniec września 1944 r., powstanie warszawskie dogasa. Walczący na Mokotowie oddział porucznika "Zadry" schodzi do kanałów, by tą drogą przedrzeć się do Śródmieścia.

03:30
Niania w wielkim mieście

Monika opowiada Kubie, że jest szczęśliwa dzięki opiece Jacka. Lilka chce zmienić profil firmy. Dana odbiera syna państwa Popławskich z gabinetu dyrektorki szkoły. Chłopiec źle potraktował kolegę.

04:30
Niania w wielkim mieście

Dana otrzymuje kolejne zlecenie _ opiekę nad niemowlęciem. Kasia nie radzi sobie z obowiązkami, a mąż i nastoletnia córka jej nie pomagają. Dana namawia ją do zaangażowania córki w sprawy domowe.

05:00
Malanowski i Partnerzy

Rodzice Łukasza Ziembiewicza zlecają detektywom obserwację syna. Podejrzewają, że chłopak zażywa narkotyki. Śledztwo potwierdza, że Łukasz ma kontakty ze środowiskiem handlarzy narkotyków.

05:30
Malanowski i Partnerzy

Kolejnym klientem Malanowskiego jest Rafał Borski. Mężczyzna spędził poprzednią noc na imprezie razem z kolegą z pracy, Jarosławem Bartoszkiem. Rano okazało się, że Jarek nie żyje.

06:30
Ewa gotuje

Program Ewy Wachowicz, w którym autorka pokaże, jak gotować zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi przy jednoczesnym zachowaniu polskiej tradycji.

07:00
Przyjaciółki

Edyta przyjeżdża z Kopenhagi. Dzwoni do Michała, żeby umówić się z nim na spotkanie. Paweł udaje się na kolację do Gośki. W drodze odbiera telefon od zapłakanej Anki, która otrzymała wyniki biopsji.

08:00
Przyjaciółki

Zuza nie może się doczekać, kiedy Francesco pogratuluje jej nowego stanowiska. Anka obroniła pracę magisterską z wyróżnieniem. Elżbieta próbuje przekonać Patrycję, by nie rozwodziła się z Michałem.

09:00
Ewa chce spać

W przeddzień rozpoczęcia roku szkolnego 17-latka poszukuje noclegu. Wędrując po mieście, wplątuje się w komiczne sytuacje i przeżywa niezwykłe przygody.

11:05
Noce i dnie

Zagubiona w zawierusze wojennej Barbara opuszcza Kaliniec bryczką dawnego znajomego, Żyda Szymszela. W drodze starsza pani wraca wspomnieniami do przeszłości.

14:40
Miłość o smaku Orientu

Abby postanawia opanować tajniki japońskiej kuchni. Wymaga to jednak dużo czasu i cierpliwości. Pod okiem despotycznego mistrza Maezumiego uczy się przyrządzać tradycyjny makaron ramen.

16:50
Fantom

Fantom musi się zmierzyć z miliarderem Xanderem Draxem, który znalazł magiczną czaszkę będącą jednym z kluczy do władzy nad światem.

19:00
Rozmowy nocą

Matylda, artystka ceniąca ponad wszystko niezależność, postanawia znaleźć mężczyznę, który byłby tylko dawcą nasienia. Zamieszcza więc w gazecie odpowiednie ogłoszenie.

21:00
Na żywo - Zła kobieta

Elizabeth jest egoistką. Kiedy narzeczony z nią zrywa, szuka kolejnego kandydata na męża. Wkrótce poznaje Scotta. Niestety, jemu podobają się kobiety z dużym biustem, a Elizabeth do takich nie należy.

23:00
Lekcja przetrwania

Miliarder Charles towarzyszy żonie, modelce, oraz grupie fotografów w podróży na Alaskę. Artysta Robert zaprasza go na wyprawę, która zmienia się w walkę o przetrwanie, gdy samolot ulega wypadkowi.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF